Kouzlo čísel Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kouzlo čísel Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kouzlo čísel


Kniha je určena nejširší matematické veřejnosti − zejména těm, kteří dokáží ocenit kouzlo abstraktní i aplikované matematiky. Uvidíme, jakými zákonitostmi se celá čísla řídí a seznámíme se s jejich pozoruhodnými vlastnostmi. Dokážeme si některé překvapivé souvislosti mezi teorií čísel a geometrií. Předpokládáme pouze, že je čtenář seznámen se základními pravidly aritmetiky a že mu nečiní potíže algebraické úpravy.
V české matematické literatuře existuje již několik monografií o teorii čísel. V této knize ale naleznete některá zcela nová témata. Ukážeme vám například, jak trojúhelníková čísla souvisí s bicím strojem pražského orloje, o jakou matematiku se opírá tradiční čínský kalendář, jak lze zkonstruovat pravidelný sedmnáctiúhelník pomocí kružítka a pravítka, jak byla použita základní věta aritmetiky při návrhu poselství mimozemským civilizacím a jak souvisí teorie čísel s chaosem, fraktály a teorií grafů. Seznámíme se také s nejnovějšími výsledky z honby za největšími prvočísly a k čemu jsou nám vůbec prvočísla dobrá. Uvidíme, jak jsou pomocí prvočísel chráněna rodná čísla, identifikační čísla organizací nebo čísla bankovních účtů proti případným chybám, jak se používají velká prvočísla pro přenos tajných zpráv, jaký význam mají pro digitální podpis a generování náhodných čísel, jak jsou utvářeny tzv. samoopravné kódy apod. Uvedeme i další příklady, kdy je teorie čísel užitečná a zároveň okouzlující.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kouzlo čísel zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kouzlo čísel (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kouzlo čísel zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kouzlo čísel.pdf (EUR-0.00)

  Kouzlo čísel.epub (EUR-0.00)

  Kouzlo čísel.doc (EUR-0.00)

  Kouzlo čísel.txt (EUR-0.00)

  Kouzlo čísel.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kouzlo čísel.PDF – (EUR 0.00);

  Kouzlo čísel.MOBI – (EUR 0.00);

  Kouzlo čísel.EPUB – (EUR 0.00);

  Kouzlo čísel.DOC – (EUR 0.00);

  Kouzlo čísel.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Věda, Matematika a logika
  Vydáno: , Academia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Kouzlo čísel ebook, Kniha Kouzlo čísel FB2, Download Kouzlo čísel PDF , Download Kouzlo čísel MOBI, Online Kouzlo čísel kniha, Zdarma Stažení Kouzlo čísel IPhone, Online kniha Kouzlo čísel PDF, Zdarma Kouzlo čísel DJVU, Zdarma Stažení Kouzlo čísel TXT, Stažení Kouzlo čísel RTF, Online Kouzlo čísel FB2 , e-kniha Kouzlo čísel stažení TXT, Zdarma Kouzlo čísel stažení kniha, e-kniha Kouzlo čísel download MOBI, Stažení Kouzlo čísel IPad, Číst Kouzlo čísel MOBI, Číst Kouzlo čísel DOC, Zdarma Kouzlo čísel AWZ, Download e-kniha Kouzlo čísel iPad , Zdarma Kouzlo čísel DJVU, Download Kouzlo čísel e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kouzlo čísel DVD, Číst Kouzlo čísel TXT, Book Kouzlo čísel stažení DJVU, Kouzlo čísel stažení kniha zdarma, Kouzlo čísel stažení kniha pdf zdarma, Kouzlo čísel pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kouzlo čísel pdf zdarma, Kouzlo čísel stažení kniha epub zdarma, Kouzlo čísel ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply