Kráska a špion Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kráska a špion Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kráska a špion


První díl volné romantické trilogie. Susanna Makepeacová je miláček londýnské smetánky, bohatá a zasnoubená mladá dáma. Když je však její otec zavražděn a Susanna se ocitne bez peněz, bez snoubence a kdesi na zastrčeném venkově, nezoufá si. Zvlášť když se v okolí vyskytuje pohledný Kit Whitelaw, bývalý špion jeho Veličenstva a londýnský bouřlivák. Kit s neselhávajícím instinktem zjistí, že i Susanna se může stát další obětí temného spiknutí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kráska a špion zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kráska a špion (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kráska a špion zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kráska a špion.pdf (EUR-0.00)

  Kráska a špion.epub (EUR-0.00)

  Kráska a špion.doc (EUR-0.00)

  Kráska a špion.txt (EUR-0.00)

  Kráska a špion.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kráska a špion.PDF – (EUR 0.00);

  Kráska a špion.MOBI – (EUR 0.00);

  Kráska a špion.EPUB – (EUR 0.00);

  Kráska a špion.DOC – (EUR 0.00);

  Kráska a špion.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Holt Sisters Trilogy (1.)

  Originální název:

  Beauty and the Spy (2006)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  nadenka13

  22. ledna

  skvělé všechny tři

  Lee7

  12.10.2017

  Kniha se četla sama. Byla s ní zábava a líbila se mi zápletka. Jsem zvědavá na další. 🙂

  ariel platto

  20.11.2016

  Ach, to byla nádhera! Snad poprvé co jsem před třemi léty začala číst tento žánr, mi oba hrdinové byli moc sympatičtí. Naprosto mě strhli a já to prožívala s nimi. Dokonce jsem ke konci plakala dojetím. Ovšem scéna u mola (ta na začátku)…tak ta mě naprosto rozehřála! Strčila do kapsy kdejakou popisovanou erotiku v těchto knihách.

  havrmoni

  21.08.2016

  Moc pěkné,těším se na další.

  1v8na

  02.04.2015

  Příběh se mi velmi líbil. Byl napínavý, dobrodružný a plný romantiky. Opravdu stál za to. Budu si muset potom sehnat další dva díly trilogie.

  Aracely

  30.01.2015

  Opravdu Krásná kniha která si zaslouží plný počet * A doporučuji přečíst 🙂
  Jsem zvědavá na pokračování příběhu v dalších dílech. Četla se opravdu sama a plus dávám za to ,že tam nebyl sex v každé kapitole ale mělo to děj, bylo to zajímavé a napínavé.

  věra

  05.01.2014

  Kniha se mi líbila a celkově knihy od JAL se mi moc dobře čtou.

  willovw

  06.10.2013

  Knížka se mi moc líbila, padouch který se tam vyskytoval byl sice moc zlý, ale taky se na něm dali najít slabosti a to se mi moc líbilo._)

  malazluta

  20.05.2013

  Napětí a romantika… už se těším na další díl trilogie!

  jaja10

  20.09.2012

  Knížka se mi moc líbila. Četla se sama. 🙂 Už se moc těším až vyjde pokračování téhle trilogie.

  modranka

  18.09.2012

  Anglicko 1820. Svet špiónov a okúzľujúcich krások, napätie, pomsta, žiarlivosť. Vyzerá to na celkom zaujímavú trilógiu. Už sa teším na pokračovanie. Jednu hviezdičku som stiahla kvôli zdĺhavým monológom, ktoré boli úplne zbytočné. Dej tak strácal dramatičnosť.  TAGS:

  Online Kráska a špion ebook, Kniha Kráska a špion FB2, Download Kráska a špion PDF , Download Kráska a špion MOBI, Online Kráska a špion kniha, Zdarma Stažení Kráska a špion IPhone, Online kniha Kráska a špion PDF, Zdarma Kráska a špion DJVU, Zdarma Stažení Kráska a špion TXT, Stažení Kráska a špion RTF, Online Kráska a špion FB2 , e-kniha Kráska a špion stažení TXT, Zdarma Kráska a špion stažení kniha, e-kniha Kráska a špion download MOBI, Stažení Kráska a špion IPad, Číst Kráska a špion MOBI, Číst Kráska a špion DOC, Zdarma Kráska a špion AWZ, Download e-kniha Kráska a špion iPad , Zdarma Kráska a špion DJVU, Download Kráska a špion e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kráska a špion DVD, Číst Kráska a špion TXT, Book Kráska a špion stažení DJVU, Kráska a špion stažení kniha zdarma, Kráska a špion stažení kniha pdf zdarma, Kráska a špion pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kráska a špion pdf zdarma, Kráska a špion stažení kniha epub zdarma, Kráska a špion ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply