Křižáci II Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Křižáci II Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Křižáci II


Dvoudílný román Křižáci je velmi obsáhlým dílem vycházejícím z historických událostí v Polsku a Litvě ve 14. století za vlády krále Vladislava Jagella a jeho spanilé královny Jadvigy. Je postavený hlavně na silné polské víře, která se v těch dobách rozšířila i na pohanskou Litvu. Můžeme zde najít velkou pobožnost jak ze strany králů a šlechticů, tak obyčejných lidí. Příběh se odehrává v Polsku a také v pohraničí Německa a vrcholí slavnou bitvou u Grunwaldu roku 1420, kdy spojená vojska Polska a Litvy porazila křižácký řád.
Obálka s použitím obrazu polského malíře Jana Matějky.Kniha v českém jazyce!


Stažení Křižáci II zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Křižáci II (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Křižáci II zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Křižáci II.pdf (EUR-0.00)

  Křižáci II.epub (EUR-0.00)

  Křižáci II.doc (EUR-0.00)

  Křižáci II.txt (EUR-0.00)

  Křižáci II.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Křižáci II.PDF – (EUR 0.00);

  Křižáci II.MOBI – (EUR 0.00);

  Křižáci II.EPUB – (EUR 0.00);

  Křižáci II.DOC – (EUR 0.00);

  Křižáci II.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Krzyžacy (1900)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Odeon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  Yarwen

  11.09.2017

  Famózní kniha, nádherný příběh, veliké dílo a hlavně nezapomenutelný zážitek z četby. A i po takové době to čtivé je převelice, napínavé, reálné, prosté logických kiksů a podbízivé sentimentálnosti, jak je tomu často jinde. Kniha je psána s jasnou koncepcí, každá postava (a že je jich spousta) má své místo, není jen prvoplánovitě na jedno použití.
  Přečetl jsem stovky knih a tuto bych zařadil určitě do své první desítky. Tady naprosto s čistým svědomím dávám 100%. Jen to mě mrzí, že zde na databázi dostane lecjaký škvár stejné hodnocení, s poznámkou čtenáře "docela se mi to líbilo". Boha jeho! Pro někoho je šestistupňový systém hodnocení asi příliš složitý. Je to holt podivný svět…

  aktijnov

  10.05.2017

  K některým knihám se po letech vracím a nacházím (objevuji) tam věci, které jsem dříve neviděla…

  sioux

  30.01.2016

  Četl jsem to jako kluk, miloval jsem tyto knihy H. Sienkiewicze, vyrostl jsem na nich. Je to taková krásná nostalgie mládí a rytířských časů, které jsou pryč.

  Ramazith

  31.10.2015

  Toto je klasický rytířský román, který se dobře čte, i když mu nelze vytknout jisté nudnější pasáže. Ale víc než k historické skutečnosti se román blíží pohádce boje dobra se zlem mezi těmi hodnými, vznešenými rytířskými Poláky, jenž každý druhý oplývá nadlidskou silou a těmi zlými, zkaženými, hrabivými, nelítostnými a ďábelskými křižáky. Což zase na druhou stranu nelze autorovi zazlívat, protože podobné postavení a nahlížení na historii najdeme i v naší literatuře 19 století. Za pěkné považuji vylíčení bitvy u Grünwaldu. Co mě na knize ovšem zklamalo byl vlastně konec knihy, kdy autor konec příběhu s nadsázkou řečeno, ukončil typickým pohádkovým "žili šťastně až do smrti".

  konicekbily

  26.10.2015

  Na to, že kniha má více než 100 let, je dobrá a donutila mne více prostudovat historické souvislosti středověku.

  Isew

  01.08.2014

  Tuto knihu jsem poprvé četla na střední škole. Byla jsem nadšená. Romantika, láska, rytíři, čest. Přečetla jsem oba díly jedním dechem a dlouho se mi tato kniha v myšlenkách vracela. Nedávno jsem se k ní znovu dostala. Byla rozvláčná, chvílemi nudná, předvídatelná a naivní. Kniha zůstala stejná. Změnila jsem se já. Všechno má svůj čas. Vychází mi z toho, že jsou knihy, které skutečně osloví své čtenáře jen v určitém období. To období může být u každého jiné. Pokud však z jakéhokoli důvodu tohle období mineme s tím, že se ke knize vrátíme později, už to nemusí být takové. A vypůjčím si citát z mé oblíbené dětské komedie Ať žijí duchové "Ale kdo to má poznat?"

  stopař

  10.02.2014

  Mám ráda syrovost i romantiku rytířských příběhů a Křižáci jsou úžasnou knihou,která čtenáře vtáhne do děje a už ho nepustí.

  Tétéčko

  26.10.2013

  Četla jsem i první díl, který se mi líbil o trochu víc. Obecně mám ráda historickou literaturu, a přestože je autor na naši dobu příliš popisný, a tedy dějově pomalý, Křižáci se mi moc líbili.

  maryzka

  17.05.2012

  Této knize ani filmu prostě neodolám. Tvrdím, že je to jedna z nejlepších knih, kterou napsal

  Jakub Lysek

  21.09.2011

  Knížka je výborně čtivá. Jen se mi zdá trochu poplatná tehdejší době, kdy východu opět hrozila germánská agrese, což je omluvitelné. Konflikt byl obyčejným bojem o moc a vliv, nelze jej ztotožňovat jako boj Germánů a Slovanů, respektive zlých proti hodným (jak je vylíčeno v knize). Tehdejšímu nevolníkovi bylo upřímně jedno, jestli jej ztrestá polský pán, či řádový komtur. Pro politologa inspirativní pro zamyšlení se nad fungováním křesťanských rytířských řádů a výkonem jejich moci.

  Matej

  Souhlasím s předchozím komentářem. Jedna z nejlepších knih s historickou tématikou.
  I když pan Wolodyjowski…:)

  ypres.bass

  Jednoznačně moje nejoblíběnější kniha!
  Příběh horkohlavého Zbyška a naivní Danušky, hrdého Juranda a zatvrzelých komturů je dle mého jedním ze základních kamenů historického románu.

  Doporučuji též stejnojmenný film z roku 1960 (režie Jerzy Hoffman)  TAGS:

  Online Křižáci II ebook, Kniha Křižáci II FB2, Download Křižáci II PDF , Download Křižáci II MOBI, Online Křižáci II kniha, Zdarma Stažení Křižáci II IPhone, Online kniha Křižáci II PDF, Zdarma Křižáci II DJVU, Zdarma Stažení Křižáci II TXT, Stažení Křižáci II RTF, Online Křižáci II FB2 , e-kniha Křižáci II stažení TXT, Zdarma Křižáci II stažení kniha, e-kniha Křižáci II download MOBI, Stažení Křižáci II IPad, Číst Křižáci II MOBI, Číst Křižáci II DOC, Zdarma Křižáci II AWZ, Download e-kniha Křižáci II iPad , Zdarma Křižáci II DJVU, Download Křižáci II e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Křižáci II DVD, Číst Křižáci II TXT, Book Křižáci II stažení DJVU, Křižáci II stažení kniha zdarma, Křižáci II stažení kniha pdf zdarma, Křižáci II pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Křižáci II pdf zdarma, Křižáci II stažení kniha epub zdarma, Křižáci II ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply