Kronika mého života Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kronika mého života Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kronika mého života


Kniha v českém jazyce!


Stažení Kronika mého života zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kronika mého života (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kronika mého života zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kronika mého života.pdf (EUR-0.00)

  Kronika mého života.epub (EUR-0.00)

  Kronika mého života.doc (EUR-0.00)

  Kronika mého života.txt (EUR-0.00)

  Kronika mého života.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kronika mého života.PDF – (EUR 0.00);

  Kronika mého života.MOBI – (EUR 0.00);

  Kronika mého života.EPUB – (EUR 0.00);

  Kronika mého života.DOC – (EUR 0.00);

  Kronika mého života.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Knižní klub, Český spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (17)

  Přidat komentář

  Jana283

  28.12.2017

  Miluji životopisy. Tenhle jsem byla schopná přečíst už na základní škole, bavil mne a pan Lada si mé srdce získal ještě trošku víc. Na celý život. Teď je doba vánoční, kdy se k nám vrací. Škoda jen, že těch pohlednic už moc nrechodí…

  Vidlička

  11.12.2017

  Pan Lada se jako junák taky docela nezdál! :-)) Úžasně kouzelný, kouzelně úžasný a hlavně i dost vtipný. Kde se jenom v našem národě bere taková spousta moudrejch, talentovanejch a fťypnejch lidí?!

  SaraL

  22.11.2017

  Laskavá krásná kniha plná hezkých i smutných vzpomínek.

  85098211

  22.09.2017

  Nádherná kniha vzpomínek mého oblíbeného spisovatele a malíře. Je až s podivem, jak byli lidé dříve odolní a stateční navzdory různým – a hlavně dost častým – ranám osudu. Obdivuhodné! A jak krásné knihy Josef Lada napsal a ilustroval! Podle mého názoru rozhodně patří k našim nejlepším a nejoblíbenějším spisovatelům pro děti.

  Raszkulce

  23.07.2017

  Kniha se mi v rukou objevila čistě náhodou a za normálních okolností bych si ji asi k četbě nevybrala ale musím uznat, že jsem ráda, že jsem tak udělala 🙂 Velmi se mi líbily popisy Ladova děství, v dnešní době už si moc nedokážeme představit jaké byly tehdy zvyky a život lidí 🙂 Také se mi líbily pasáže popisující jeho obtížnou cestu,vždy ale naplněné humorem 🙂 Jsem ráda, že jsem se ke knížce dostala a dalo by se říci, že mě zahřála u srdce 🙂 Doporučuji

  ArwenAragorn

  02.01.2017

  Velmi poutavé povídání Josefa Lady o svém životě. Přestože ho neměl lehký, jeho pohádky básničky, říkadla a obrázky jsou plné lásky, radosti a štěstí.

  lea735

  23.07.2016

  Kniha je hezká a docela poučná. Potvrzuje , že se nemění lidé ,ale doba v které žijeme.Pohladí po duši . S úctou jsem četla že i taková osobnost, kterou bezesporu pan Josef Lada byl , býval obyčejným zlobivým klukem , kterému nebyly žádné legrácky cizí .Byl jednou jeden Jozífek a ten byl čím dál větší ….moc hezky napsáno , čtivé , mírumilovné. Skvělý člověk byl pan Lada.

  morava

  19.06.2016

  Krasne vzpominky pana Lady. Jako dite jsem sledovala vecernicky s chytrou liskou a kocourkem Mikesem a marne jsem se snazila napodobit nadherne kresby tohoto autora.Kniha mne pohladila po dusicce a je mi lito, ze ji musim vratit do knihovny.

  Damato

  28.04.2015

  Děkuji náhodě, že jsem tuto stránku "Databáze knih" našla. Objevila jsem zde knihy, které jsem spoustu let hledala a jen matně jsem si vzpomínala, co na nich bylo hezkého. Mezi ně patří i tato nádherná kniha vzpomínek , kterou kdysi měli z knihovny zapůjčenou moji rodiče a já ji tajně četla. Měla jsem spoustu dětských knih pana Lady a jako malé holce mi připadalo divné, že pan Lada měl úplně normální život, měl svoji rodinu a přátele – já jsem jako malá žila v tom, že každý spisovatel žije sám , bydlí v nějakém domečku a nic jiného nedělá, než píše a maluje knihy. Ale tohle je nádherná kniha a moc se těším, až mi obohatí moji knihovnu.

  Dixinka

  10.04.2015

  Pěkné a záživné povídání o starých časech. Poutavé vyprávění o vzniku mnoha knih a kreseb.

  iva23

  05.05.2014

  Milé čtení, krásně napsaný životní příběh. Po všech těch knihách, ve kterých se nemůžu dočkat toho, jak to dopadne a čtu nedočkavě a rychle, bylo toto čtení jako pohlazení. A ještě jsem se mockrát nasmála! Doporučuji všem.

  Samdelas

  25.09.2013

  Naprosto strhující čtení od první stránky do konce. Znovu sem si knihu přečetl letos po návštěvě Hrusic a hospody U Sejků 🙂

  bookworm

  22.12.2012

  Okrem toho, že J. Lada vedel láskyplne kresliť, vedel aj krásne písať. Pomerne objemnú knižku som prečítala skoro na jeden hlt a na konci ma mrzelo len jediné, že nebola ešte dlhšia. Ladove spomienky na detstvo, na rôzne rázovité postavičky z dediny a chlapčenské hry (kráľ Josef XV. a prvý kresťanský sultán Mohamed Lojza LIV.) mi často privodili výbuchy smiechu , zaujímavé bolo čítať aj o jeho učňovských rokoch a húževnatej snahe presadiť sa ako umelec (obdivuhodné!). Na konci knihy ako bonus zaradil Lada ešte krátke spomienky na pár priateľov z umeleckých kruhov, samozrejme nechýba J. Hašek, skvelá je aj korešpondencia s J. Mahenem a tribút Kaviarni Union a jej šéfovi. A to všetko dopĺňajú krásne Ladove obrázky, vrátane mnohých farebných. Túto knihu radím do svojho osobného zlatého fondu!!!

  maryzka

  04.05.2012

  pěkné čtení, tam jsem se poprvé dozvěděla že Josef Lada měl dvě dcery.

  WEIL

  12.08.2011

  Jedna z nejlepších knížek ve svém žánru, kterou jsem kdy četl a rád si z ní kousek přečtu kdykoli.

  WEIL

  21.06.2011

  Moc hezky napsaná kniha o vlastním životě Josefa lady, ale i o lidech, kteří mu byli v životě na blízku, a rovněž i dokument o době, změnách ve společnosti, jeho vztahu ke své práci.

  GepardLady

  Kouzelně napsaný životní příběh mého nejoblíbenějšího "pohádkáře". Tak krásně, jako dokázal napsat Mikeše nebo Kmotru lišku, zachytil i své dětství, nelehké umělecké začátky a další život. Vřele doporučuji všem, kdo jihnou nad jeho obrázky, protože tohle je jeden jeho velký obraz slovem 🙂  TAGS:

  Online Kronika mého života ebook, Kniha Kronika mého života FB2, Download Kronika mého života PDF , Download Kronika mého života MOBI, Online Kronika mého života kniha, Zdarma Stažení Kronika mého života IPhone, Online kniha Kronika mého života PDF, Zdarma Kronika mého života DJVU, Zdarma Stažení Kronika mého života TXT, Stažení Kronika mého života RTF, Online Kronika mého života FB2 , e-kniha Kronika mého života stažení TXT, Zdarma Kronika mého života stažení kniha, e-kniha Kronika mého života download MOBI, Stažení Kronika mého života IPad, Číst Kronika mého života MOBI, Číst Kronika mého života DOC, Zdarma Kronika mého života AWZ, Download e-kniha Kronika mého života iPad , Zdarma Kronika mého života DJVU, Download Kronika mého života e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kronika mého života DVD, Číst Kronika mého života TXT, Book Kronika mého života stažení DJVU, Kronika mého života stažení kniha zdarma, Kronika mého života stažení kniha pdf zdarma, Kronika mého života pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kronika mého života pdf zdarma, Kronika mého života stažení kniha epub zdarma, Kronika mého života ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply