Kruh záletníků Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kruh záletníků Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kruh záletníků


Pokračování Klubu cizoložníků. Ella Stuartová se moc snažila, aby dosáhla harmonického života. Je úspěšnou dětskou lékařkou, má okouzlujícího manžela Jacksona Garretta a vášnivého milence Williama Ashfielda. Jemu tento stav naprosto vyhovuje, až do chvíle, kdy zjistí, že jeho dlouhodobě nemocná žena Beth se pomalu zotavuje z choroby, která jí sebrala spoustu drahocenných let, a že si je chce vynahradit – bohužel však ne s ním. Elle se po tragické události pracně sestavený život vymyká z rukou, a je nucená přehodnotit zásadní otázky. Pro Cate, sedmnáctiletou dceru Williama a Beth, znamená přechod do dospělosti křest ohněm.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kruh záletníků zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kruh záletníků (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kruh záletníků zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kruh záletníků.pdf (EUR-0.00)

  Kruh záletníků.epub (EUR-0.00)

  Kruh záletníků.doc (EUR-0.00)

  Kruh záletníků.txt (EUR-0.00)

  Kruh záletníků.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kruh záletníků.PDF – (EUR 0.00);

  Kruh záletníků.MOBI – (EUR 0.00);

  Kruh záletníků.EPUB – (EUR 0.00);

  Kruh záletníků.DOC – (EUR 0.00);

  Kruh záletníků.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Infidelity chain (2007)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  yetti74

  21.08.2017

  Knihy od této autorky jsou všechny čtivé, i tato. Dávám čtyři hvězdičky, na pět to, myslím, není.

  hanča34

  02.01.2017

  Asi moje šestá kniha od této autorky a zjistila jsem, že všechny její knihy vyvolávají buď nadšení nebo kritiku. A to je dobře, kniha má vyvolávat emoce. V této knížce jsem se cítila docela dobře a nepřipadalo mi to nějaké nepravděpodobné. Až na ten konec, ale na 4 hvězdičky to je.

  kam-pak

  07.02.2016

  Líbilo se mi to. Mám ráda stejný příběh vyprávěný z pohledu dvou (více) aktérů. Ta knížka byla trošku jako film: utíkalo to svižně, žádná červená knihovna s dopředu jasným koncem. (i když ten konec zrovna…no ale jo 🙂 )

  Evička

  16.07.2014

  Moje první knížka od této autorky a jsem velmi mile překvapená. Krásná knížka ze života, líbil se mi i styl psaní, moc hezky se četla. Doporučuji všem. :-)))

  lenkaru

  06.07.2014

  Knížku chválím, četla se velmi dobře a nemohla jsem od ní odejít. I když téma nevěry moc nemusím, je to dost otřepané, autorka se ho chopila velmi dobře. Tess napsala s podobným tématem ještě jednu knihu – Klub cizoložníků. Ale tito záletníci se mi zdají o mnoho lepší, propracovanější a kupodivu mi u ní nevadil ani ten happyend, který nemusím. Zdá se mi jako nejlepší z prvních knih autorky, ale těm cca posledním čtyřem knihám se nemůže rovnat. Ale i tak stála za přečtění, doporučuju.

  odejana

  11.03.2012

  Hrozná anotace. Oproti Klubu cizoložníků, který je víceméně černobílý a od začátku jasný, je Klub záletníků mnohem propracovanější, postavy nejsou tak jednoznačné, je v tom víc života a jeho záludností a přemetů. Psychologicky dobře vystižené postavy Elle, Williama, mladičké Cate a Beth. Dobře postižené vztahy k matkám a otcům. Vícevrstevnaté situace a jejich řešení. Případně je vykreslená podstata maniodepresivní psychózy. V románu se dost ztrácí "literatura", literární ztvárnění problémů ze života – hodně mi to připomínalo novinové příběhy s koncem, který mají čtenáři tak rádi.  TAGS:

  Online Kruh záletníků ebook, Kniha Kruh záletníků FB2, Download Kruh záletníků PDF , Download Kruh záletníků MOBI, Online Kruh záletníků kniha, Zdarma Stažení Kruh záletníků IPhone, Online kniha Kruh záletníků PDF, Zdarma Kruh záletníků DJVU, Zdarma Stažení Kruh záletníků TXT, Stažení Kruh záletníků RTF, Online Kruh záletníků FB2 , e-kniha Kruh záletníků stažení TXT, Zdarma Kruh záletníků stažení kniha, e-kniha Kruh záletníků download MOBI, Stažení Kruh záletníků IPad, Číst Kruh záletníků MOBI, Číst Kruh záletníků DOC, Zdarma Kruh záletníků AWZ, Download e-kniha Kruh záletníků iPad , Zdarma Kruh záletníků DJVU, Download Kruh záletníků e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kruh záletníků DVD, Číst Kruh záletníků TXT, Book Kruh záletníků stažení DJVU, Kruh záletníků stažení kniha zdarma, Kruh záletníků stažení kniha pdf zdarma, Kruh záletníků pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kruh záletníků pdf zdarma, Kruh záletníků stažení kniha epub zdarma, Kruh záletníků ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply