Kruté Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kruté Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kruté


Jsou vinny do prokázání neviny.

Čtyři dlouhé roky otřásá pensylvánským Rosewoodem skandál, ve kterém hrají hlavní roli čtyři dnes už maturantky: Aria, Emily, Hanna a Spencer. Během té dlouhé doby přišly o své přátele i lásky, pronásledovala je všudypřítomná A, o vlásek unikly smrti. Ale jejich trápení zdaleka není u konce.
Ariin milostný život se otřásá v základech, když se náhle objeví její bývalý učitel angličtiny. Emily si pořád nemůže vybrat, koho vlastně chce. Hanna se dává na politiku, ale to znamená hru s ohněm. A člověk, který měl zůstat navždy zapomenutý, se vrací zpátky do Spenceřiny blízkosti, aby ji konečně dostihl. A život všech čtyř dívek se navíc nebezpečně prolíná s osudy hrdinů Shakespearových tragédií – Lady Macbeth, Romeo a Julie…
Nesmíme také zapomenout, co se loni stalo na jaře. Z prázdnin na Jamajce si naše kamarádky odvezly tajemství ze všech nejtemnější – a hádejte, kdo je odhalí? A je odhodlaná všemi prostředky holky přinutit, aby za svůj zločin zaplatily. Horší než krutá A je pro ně snad jenom vědomí, že trest, kterému zřejmě neujdou, si čtveřice opravdu zaslouží.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kruté zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kruté (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kruté zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kruté.pdf (EUR-0.00)

  Kruté.epub (EUR-0.00)

  Kruté.doc (EUR-0.00)

  Kruté.txt (EUR-0.00)

  Kruté.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kruté.PDF – (EUR 0.00);

  Kruté.MOBI – (EUR 0.00);

  Kruté.EPUB – (EUR 0.00);

  Kruté.DOC – (EUR 0.00);

  Kruté.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Roztomilé malé lhářky (10.)

  Originální název:

  Pretty Little Liars 10: Ruthless (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  Petra Ďat

  22.10.2017

  Nenáročné čtení 🙂

  Sarfias

  04.12.2016

  Tady jsem se rozmýšlela, kolik dát hvězd. Nakonec jsem se rozhodla pro plný počet. Totiž knihy z této série mě již začínají nudit, je to vše na jedno brdo, ale prostě jsem si dala úkol, že je přečtu všechny 🙂
  Nicméně..pokud se na knihu podívám z jiného úhlu, je to celkem zajímavý pohled na to, jak vás psychický teror dokáže postupně rozkládat. Pozor SPOIL. Jak dívky postupně mají vidiny, "slyšiny"..Spencer málem zabije nevinnou (opravdu nevinnou?) dívku jen ze stresu a hrůzy. V podstatě kdyby nebyl příběh tak rozplizlý, věřím, že by to byl celkem zajímavý psychologický triler. Na druhou stránku..právě počet knih dává čtenáři pocítit v některých okamžicích silný dopad toho, co lhářky prožívají a toho všeho, co ve svém věku nesou. I když..ano, přiznejme si to, spousta toho je už prostě stará známá písnička.

  TheMelorry

  26.07.2016

  Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale potom už jsem knížku skoro neodložila. Prostě stejně skvělý a napínavý díl, jako ty předchozí.

  SelenaDemi428

  28.03.2016

  Opět úžasný díl a už se těším na další :).

  orangerose

  14.02.2016

  plná akce , zábavná a super knížka 🙂

  M.S.

  07.02.2016

  Takže tímto dílem končím. Přečetla jsem pár prvních knih a další jsem četla jen ze zvědavosti, kdo je A. Postupně se to ale pořád zhoršovalo, jedinou náplní je již jen móda, kdo má a nemá co značkové, nepromyšlené a dost nezajímavé milostné trojúhelníky, které ve mně nevzbuzují žádnou zvědavost. O A nemluvě – ze začátku to byla celkem záhada a přiznám se, že mě pořád užíralo, kdo to byl, ale teď už to ani nemá tu původní atmosféru. Autorka to zkazila neustálým vnucování, že A je prostě záhada, ó můj bože, všichni se jí bojte a nikdy nezjistíte, kdo to je. Nuda. Napsat 6 či 7 dílů by bohatě stačilo, tohle už je vážně moc. Ty dvě hvězdy dávám jen za autorčinu snahu a její genialitu, že z tohohle dokáže vytřískat takové peníze.

  Lolaniky

  29.09.2015

  nebyla špatná

  Marisa

  16.08.2015

  Shepardová prostě nikdy nepřestane bavit 😀 . Tento díl byl obzvlášť zajímavý, hned jdu část další 🙂

  Teraslík

  22.03.2015

  Další skvělý díl skvělé série! Autorka má pořád skvělé nápady a příjemně šokuje. Zase spousta napětí a skvělé atmosféry. Úžasná kniha. Moc doporučuji!!!

  Anya

  17.03.2015

  Na tento díl jsem se velmi těšila. Do půlky jsem se tak nějak nutila, ale možná je to tím, že knihy čtu všechny za sebou a tak jsem přelhářkovaná. Každopádně, opět nové zvraty, ale také příjemná překvapení. Konec jsem zhltala a jdu číst další dí 😀

  LolaBlaugrrana

  18.01.2015

  Knížka se četla dobře,ale trochu mi tam vadily dlouhé a časté flashbacky a komentování událostí z minulých dílů. Nicméně, těším se na další díl 🙂

  sme
  jkalova.m

  11.12.2014

  Jsem zvědavá na další!

  VerčaSvozi

  08.11.2014

  Jo, knížka byla dobrá, napínavá, líbilo se mi že se holky daly dohromady :3

  luciefeix

  16.09.2014

  jako vzdy skvělé napínavé , tajemné , zamotané :))  TAGS:

  Online Kruté ebook, Kniha Kruté FB2, Download Kruté PDF , Download Kruté MOBI, Online Kruté kniha, Zdarma Stažení Kruté IPhone, Online kniha Kruté PDF, Zdarma Kruté DJVU, Zdarma Stažení Kruté TXT, Stažení Kruté RTF, Online Kruté FB2 , e-kniha Kruté stažení TXT, Zdarma Kruté stažení kniha, e-kniha Kruté download MOBI, Stažení Kruté IPad, Číst Kruté MOBI, Číst Kruté DOC, Zdarma Kruté AWZ, Download e-kniha Kruté iPad , Zdarma Kruté DJVU, Download Kruté e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kruté DVD, Číst Kruté TXT, Book Kruté stažení DJVU, Kruté stažení kniha zdarma, Kruté stažení kniha pdf zdarma, Kruté pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kruté pdf zdarma, Kruté stažení kniha epub zdarma, Kruté ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply