Krvavá cesta Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Krvavá cesta Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Krvavá cesta


Saba žije u Stříbrného jezera – pustiny zpustošené neustálými písečnými bouřemi – kde se její rodina snaží přežít a neustále naráží na pozůstatky dávno zaniklé civilizace Padlých. Když čtyři tajemní jezdci unesou její milované dvojče Lugha a zabijí jejího otce, Saba se vypraví osvobodit bratra a pomstít otce. Cestou potkává pestrou společnost dobrodruhů, pašeráků a samozřejmě i Jacka, úžasného a nesmírně drzého kluka. Saba během svého putování zjistí, že není slabou a bezbrannou dívkou, ale naopak skvělým bojovníkem, který má schopnost změnit deformovanou společnost zevnitř…
Krvavá cesta je román plný akce, napětí a dobrodružství.
Román, který vás uhrane.Kniha v českém jazyce!


Stažení Krvavá cesta zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Krvavá cesta (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Krvavá cesta zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Krvavá cesta.pdf (EUR-0.00)

  Krvavá cesta.epub (EUR-0.00)

  Krvavá cesta.doc (EUR-0.00)

  Krvavá cesta.txt (EUR-0.00)

  Krvavá cesta.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Krvavá cesta.PDF – (EUR 0.00);

  Krvavá cesta.MOBI – (EUR 0.00);

  Krvavá cesta.EPUB – (EUR 0.00);

  Krvavá cesta.DOC – (EUR 0.00);

  Krvavá cesta.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Dustlands (1.)

  Originální název:

  Blood Red Road (2011)

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (32)

  Přidat komentář

  LucyFox4

  13.11.2017

  Mně se kniha rozhodně líbila.
  Chvilku mi trvalo ztotožnit se se stylem psaní, ale o o větší to pro mě potom byl zážitek. Kniha není psána takovým tím populistickým komerčním způsobem, má originální nápad a postavy nejsou dokonalé Mary Sue, takže si mě absolutně získala.

  sara572

  02.11.2016

  Mně se moc líbila. Čtivá, dobrodružná a napínavá. Jack i Saba jsou moc příjemné postavy.

  Black-stars

  17.04.2016

  Pěkně vystavený příběh. Je pravda že s počátku jsem měla problém se stylem vyprávění, ale pak sem si zvakla. Nápad mě přijde originální a zajímavý. Občas mě mrzí tvrdohlavost a zbrklost a hlavně zkratkovitost jednání Sáby, ale možná proto že jsem ji v tom tak podobná se mi to líbilo 😀 závěr super vystupňovaný a akční a napínavý…. Těším se na pokračování

  Soofi

  06.02.2016

  Asi by se dala zkritizovat spousta věcí, včetně faktu, že jednička byla nejlepší, druhý díl přinesl staré klišé v podobě milostného trojúhelníku a trojka byla nedomyšlená, trochu zmatená, ztrácela dech a zpracování závěru asi nikoho moc nenadchlo.
  Na ničem z toho ale nezáleží, když si uvědomím, že mi postavy a jejich svět i po přečtení zůstaly v hlavě, že mě příběh nepustil a že to zkrátka a prostě stojí za přečtení.

  Catherine27

  30.01.2016

  Kniha prostě není žádný trhák… Je pro nenáročné čtenáře. Nápad úžasný, ale provedení pokulhává. Každá věta mohla být více rozvedená, s každou myšlenkou si mohl spisovatel více pohrát. Každopádně upoutá a překvapí. Doporučuji jako Oddechovku.

  patty64

  03.01.2016

  Hodně mě ta knížka překvapila. Už od začátku mě to nutilo číst dál a dál. Nebyla tam chvíle, kde by se nic nedělo. Knížka plná akce a napětí, které spisovatelka umí dokonala napsat a přímo vás pohltit dějem. A vážně zajímavá civilizace ve městech 😀 Na styl psaní je potřeba si zvyknout, neobvyklí způsob, ale velmi poutavý. 🙂

  Drzý?
  Jo.
  Otravný?
  Rozhodně.
  Kluzký?
  Jako úhoř. :DD

  WexxAr-ka

  20.11.2015

  Skvělá, skvělá, skvělá 🙂

  Nejdříve jsem se bála, byla jsem poměrně skeptická k této knize, možná že i to začtení nebylo tak rychlé jako u jiných knih, ale jsem ráda, že jsem knihu přečetla celou, vlastně ani nevím, kdy nastal ten zlom. Jsem opravdu zvědavá na další díl, líbí se mi, že kniha byla dokončená a přitom vlastně ne.

  Krátké věty. Zajímavý styl psaní. Opravdu mě zaujal. 🙂 😀

  steph.tey

  16.11.2015

  Ó můj bože!!! Já potřebuji další knihu! Nutně! Představte si, že se vám do ruky dostane kniha, která je jako něco, na co jste závislí ( zprvu jsem chtěla napsat jako droga, až tak je to vážné:-) ) – musíte číst, dokud ji nedočtete a až ji dočtete, potřebujete více knižních stránek od této brilantní autorky. Je to tak neskutečně čtivé!! Nemohu uvěřit tomu, že tato kniha není ve světě distopií tak známá. Rozhodně je to veliká škoda! I když opakuji slova níže i já musím potvrdit, že děj ubíha neskutečně rychle, na neobyčejný styl psaní poměrně krátkých vět jsem si po chvíli zvykla a… romantika nechyběla, což mě potěšilo ( i když to trochu šlo poznat z anotace ). PANEJO, TO BYLO TAK ÚŽASNÉ!!!!! Přesvědčte se sami:-D

  Mishak

  20.06.2015

  Stránky ubíhaly neskutečně rychle. Děj byl na můj vkus až moc rychlý – než jste se stačili zorientovat, už jste byli jinde. Možná to je způsobené převážně tím, že jsou v knize používány jen jednoduché věty. Kolikrát jsem křičela: „Do prčic! Nemůžeš to trochu víc rozvést?“ Ale dobře, nakonec jsem si zvykla a příběh si i užívala =).

  V Hopetownu se to teprve pořádně rozjelo! Spousta informací a akce, která opravdu stála za to. A pak už příběh nabral spád až do jeho konce, který je neskutečně smutný…
  Postavy jsou dosti obyčejné, ničím nevynikají. Možná proto jsem si je ihned oblíbila.
  Nejvíce mě však mrzely občasné překlepy… A jednou dokonce i jiné jméno, což mě dost zmátlo, než jsem si uvědomila, že je to vlastně překlep.

  Nu, nečekala jsem, že by mě příběh mohl takhle chytnout a tak moc se mi líbit. Ale jakmile jsem se začetla (a věřte tomu, dlouho to netrvalo a byla jsem na 150 stránce), nemohla jsem přestat. Příběh se mi vryl pod kůži a nějakou dobu tam určitě zůstane.

  Posli

  24.05.2015

  Když střídavě čtete toto a Hru o trůny, tak vám také připadá, že autorka v životě neslyšela o souvětí. Je to jen o zvyku, po sto stránkách už jsem to nevnímala. Dala jsem této knize čtyři hvězdy a pořádně ani neumím popsat proč. Postavy? Obyčejné. Nějací záporáci, hrdinové, nějaký ten krasavec… Příběh? Vcelku dobrý. Nejvíc se mi líbila část v Hopetownu. Škoda, že autorka toto město nepopsala o něco více. Také musím poukázat na jednu část, která byla vyloženě jak z Pána prstenů, u které jsem v duchu řvala, ať si autorka vymyslí něco svého.
  Co se mi tedy nejvíc líbilo? Možná to, že čtete a čtete, najednou jste za půlkou knihy a za pár minut na konci. Během toho si oblíbíte ty obyčejné postavy, děj, který se dá předem dobře odhadnout a prostředí, v kterém se nacházejí. Prostě vás to vtáhne, ani nevíte jak. Právě proto si takové knížky většinou oblíbím.

  vikimi

  15.02.2015

  Nic moc 🙁 čekala jsem od toho víc! Ale některé nápady a konkrétní scény se mi moc líbily 🙂 I když mě to zrovna nenadchlo, budu pokračovat ve čtení zbylých dílů 🙂

  pajka0071

  11.02.2015

  Už dlouho jsem nečetla nic tak dobrodružného, tak jsem se do toho hned vžila a užívala si každou stránku. Děj je napínavý a skvěle vymyšlený. Nemám slov! 😀 :D!

  Pedruska01

  01.02.2015

  No, co k tomu říct? Snad vše už bylo řečeno pode mnou.
  Je pravda, že jak jsem knihu otevřela, měla jsem problém ji zavřít. Neskutečně čtivá věc. Neskutečně dobře napsaná a představitelná. Okamžitě dokáže vtáhnout do děje a jen tak nepustí – ovládne vás.
  Hned na začátku jsem si uvědomila, že tohle nebude jen tak obyčejný příběh – a taky že ne.
  S něčím podobným jsem se ještě nesetkala. Dělá mi problém to vůbec popsat slovy. Bylo to zvláštní, drsné, hezké i kruté zároveň. Ten námět? K tomu opravdu nejsou slova.
  Fascinovalo mě, co všechno autorka dokázala vymyslet, jaké překážky a strasti hlavní hrdince připravit. Jakou "opravdovou" krutost popsala. Chování Miz Pinchové? Oholení hlavy? Boje v kleci? Smrt Ikea? Vážně? Nestačila jsem se divit.
  Se žádnou z postav jsem neměla problém. Jack byl opravdu číslo. Dokázal oživit mrtvolnou situaci, kdy nikomu nebylo do smíchu. Byl jednoznačně úsměvný! Každopádně, nedovolím si poznámku k jedné rádoby záporné postavě: k DeMalovi. Už od první zmínky, kdy se objevil na "scéně" jsem od něj něco očekala. Toužila jsem na něj vždy někde narazit. Čekala jsem.
  Autorka mu nedala moc prostoru, ale ukázal se jako někdo, koho jsem si hnedle oblíbila. Ano, četla jsem v komentářích, že se žádný milostný trojúhelník nekoná, ale já jsem stále doufala. DeMalo mi nedal pokoj. 🙂
  Příběh skončil rádoby jako kdyby neměl mít pokračování až na pár maličkostí, proto jsem zvědavá, co bude v dalším díle. Rozhodně si ho přečtu, co nejdříve. A doufám, že DeMalo bude mít víc šancí! 😉
  Doporučení!!! 🙂

  snilek.holka

  28.01.2015

  Z téhle začínající série , mám opravdu velmi dobrý pocit! Žádný typický milostný trojúhelník, příběh je napínavý a podle mě to není ani nic okoukaného! Opravdu hodně mě to nadchlo a mám radost, že Saba není žádná typická husička 🙂

  Andy0892

  24.01.2015

  Krvavá cesta byla jednou z knih na mém seznamu. Jsem ráda, že jsem si ji koupila. Děj je dobře napsaný, neměla jsem pocit, že bych se v něm, či postavách ztrácela. Líbil se mi i vývoj vztahu mezi sestrami. Teď jsem zvědavá na pokračování.

  petulinek30

  27.12.2014

  Jedním slovem bomba.. Knížka si mě získala hned od první stránky a pak už bylo těžké odložit. Celý příběh je skvělý, jsem zvědavá co se bude odehrávat v další 🙂

  Anysek10

  21.11.2014

  Fakt skvělá kniha měla jsem ji rychle přečtenou Saba mi přišla odvážná a tvrdohlavá, Jacka jsem si od začátku oblíbila. Kniha byla lepší než jsem čekala určitě si přečtu další díl. :333

  ~.Lucy.~

  25.10.2014

  Prostě….Páni.
  Už dlouho se mi nestalo, že by mě kniha takhle nadchla. V téhle době málo kdy najdete originální knihu s dobrým nápadem, svižným tempem a bez nekonečné zápletky. Jenže tohle všechno je Krvavá cesta. A dokonce neobsahuje ani milostný trojúhelník.

  Na knížku jsem narazila vlastně omylem. V knihovně. Ve spěchu jsem si jen rychle prolítla zadní stranu a vzala ji do ruky. A vlastně ji už nepustila. Krvavá cesta je jedna z těch knih, která vám nedá spát. Kvůli které prošvihnete ty nejlepší seriály týdne, jen aby jste si přečetli aspoň pár stránek. A to musím uznat, že je to velká pocta, jelikož většího seriálového maniaka jako jsem já jsem ještě nenašla.
  K postavám. Lugha nemám ráda. Ani trošku. Leze mi na nervy. Za to ostatní postavy jsou postavy s velkým P. Kniha je svižná, ale přesto má snad každá postava něco do sebe. Napsané malinkatým písmenem na konci listu. Nevyřčené tajemství či vzpomínka zakořeněná v tom nejtmavším koutku mysli. A právě taková je hlavní hrdina Saba. Nedokonalá. Tak jak to má být. Dnešní doba je až pře idealizovaná dokonalostí. Jenže právě nedokonalost je tak přitažlivá. Protivná Emmi, kterou půlku knihy chcete zabít a tu druhou umačkat v obětí. Strašlivý Ike, ze kterého se stane sypoš století, nemluvě už ani o Ash, Eponě,Tommovi … a samozřejmě nesmíme zapomenout na Jacka a DeMala. Ti dva jsou jako noc a den. Zima a léto. Neskutečně mě baví. Ale byl by hřích vám tady vyspoilerovat všechna úskalí této knihy. Co takhle je objevit sami? Věřte mi, nebudete litovat.

  ElisR1

  10.09.2014

  Takhle knížka byla velmi příjemným překvapením. Čekala jsem, že bude dobrá, ale že až tak? Opravdu se mi líbila. Originální příběh plný akce a napětí. A Jack, toho si prostě nejde nezamilovat. Co víc si přát, snad jen druhý díl, pokud ho nemáte po ruce.

  Mirkens

  22.07.2014

  Narazila jsem na ni v knihovně náhodou a rozhodně nelituju! Přečetla jsem ji jedním dechem:). Momentálně čtu druhý díl a srdce mi krvácí, když vím, jak dlouho budu čekat na závěrečný třetí…

  Anne Leyyd

  02.07.2014

  Kniha ode mě získala 5 zasloužených hvězd a to i přes nějaké ty nelogičnosti, kterých jsem si při čtení ani nevšímala. Děj je svižný, nikde se nezdržuje a rozhodně nenudí.

  Postavy jsou osvěžující a netypické. Romantika, akce, humor, dobrodružství a JACK! Prostě 5 hvězd 🙂

  Máte-li rádi dystopie, young adult a skousnete drobné chybky, pak si Krvavou cestu užijete.

  paja0327

  30.06.2014

  Tahle kniha splnila všechna moje očekávání. Na každé stránce se něco děje. Hlavní hrdinka Saba se mi líbila už od začátku děje. Odhodlaná najít svého bratra i za cenu, že umře. A její mladší sestra Emmi? Jééé jak tu jsem obdivovala tak malá a statečná. Všechno v té knížce do sebe tak zapadalo, že jsem si myslela, že lepší svět už nemůže být.
  Pro mě byla Saba úžasná hrdinka, obdivovala jsem jí. A jak se seznámila s Jackem – ty dva jsem si oblíbila až moc.

  DračiceLaura

  03.06.2014

  Úžasný nápad. Děkuji autorce za takové čtení. Miluji tuhle knihu ve, které se lidé často chovají jako zvířata a naopak. Právě jsem se dozvěděla že je i druhý díl a hned ho musím mít.

  anibeni

  28.03.2014

  Knížka byla pěkná, čtivá, napínavá… Musela jsem si chvilku zvykat na ty jasné, stručné a krátké věty, ale to byla jen chvilka.. Za mě dobrý..

  Lucka.79

  04.03.2014

  Tahle kniha pro mne byla milým překvapením …. výborný námět a autorčin styl psaní také. Popisuje místa takovým způsobem, že jsem si vše dovedla živě představit, hned mě to vtáhlo do děje …

  kikizubik

  17.02.2014

  Užasná knížečka.Saba a Jack :*.
  Krásně popsaný příběh s nádhernými místy.U soutoku bych se měla nádherně:3

  Knihomolka Rů

  01.01.2014

  Opravdu skvělá kniha. Seba mi občas trochu lezla ne nervy svojí tvrdohlavostí, ale hodně jsem si ji oblíbila. Je to opravdu moc hezky napsaný příběh, nutilo mě to číst pořád dál a dál než jsem ji měla přečtenou. Určitě si přečtu další díl a jsem zvědavá co se stane 🙂 Jediný koho jsem moc neměla ráda byl Lugh, nevím proč, ale Sebu mám mnohem raději a rozhodně si nemyslím, že by měla být jeho stín 😀

  Lowelllyyp

  25.11.2013

  Tahle knížka se stala zrealizovaným nápadem, který tady ještě nebyl. Putování pouští.. osobně jsem se s tím v takhle propracované míře ještě nesetkala. Opravdu jste nuceni přemýšlet nad krutostí lidí, ale taky živlů. Co všichni dělají, aby přežili, aby měli co jíst. Je to silný příběh. Když se to tak vezme, Saba měla vždycky jen a pouze svou rodinu, když jí to vzali, byla odhodlaná, dostat to zpět. Za každou cenu. Svým putováním se změnila! Z odrbané holky se stala bojovnice, plně schopna strategicky přemýšlet. Sledovat tu proměnu bylo příjemné, i když mi Saba svým chováním k sestře strašně vadila. -_-

  Čte se to opravdu dobře, za pár "minut" to máte dočteno a jsou místa, kde se dá hledět s otevřenou pusou. Přesto mě Krvavá cesta neoslovila tolik, jako všechny ostatní. Na GoodReads všichni dávali 4 – 5 hvězdiček, a já zcela nechápala proč. Nudila jsem se přibližně do doby, než se tam objevil Jack, který to tak příjemně okořenil, že už i mi se chtělo číst dál a dál.

  "Move fast, travel light, an never tell ’em your real name."

  A ten konec .. sice se to uzavřelo, ale jakoby právě tím koncem začínal nový příběh. Druhý díl je tady každou chvíli a váhat nebudu, přečtu si ho. Sice asi za nějaký čas, ale přečtu. Jsem zvědavá. :o)

  Chtěla jsem dát 3 hvězdičky. Pak jsem si uvědomila, že nemůžu. že jsou tam postavy, které si to nezaslouží. Jack, Ike – neskutečný dobrák, Ikona – další WTF moment. Pro tyhle jsem chtěla přidat půlku hvězdičky, protože to co se tam stalo bylo kruté, nefér, ale vyplatilo se. Nakonec jsem se rozhodla pro 4 hvězdičky, a to až v momentě, kdy jsem se ráno vzbudila a uvědomila si, že se mi o Krvavé cestě zdálo. Když se mi to tak vrylo pod kůži.. jen tři hvězdy to dostat nemůže.

  AddieMark

  20.11.2013

  Skvělá, napínavá a čtivá kniha, která mě opravdu velmi nadchla. Nemohla jsem se dočkat, až si přečtu, co bude dál. Tahle kniha vás totiž vtáhne do děje a už nepustí. Jednodušše skvělá a zábavná kniha.

  Nikolka001

  26.09.2013

  Z této knihy jsem opravdu nadšená. Když kniha vyšla, tak jsem vůbec nepřemýšlela o tom, že bych si ji jednou přečetla. Teď toho vůbec nelituji. Velmi napínavý a čtivý příběh. Děj Vás naprosto vtáhne do světa o kterém by se Vám ani ve snu nezdálo. Doporučuji! 🙂
  TAGS:

  Online Krvavá cesta ebook, Kniha Krvavá cesta FB2, Download Krvavá cesta PDF , Download Krvavá cesta MOBI, Online Krvavá cesta kniha, Zdarma Stažení Krvavá cesta IPhone, Online kniha Krvavá cesta PDF, Zdarma Krvavá cesta DJVU, Zdarma Stažení Krvavá cesta TXT, Stažení Krvavá cesta RTF, Online Krvavá cesta FB2 , e-kniha Krvavá cesta stažení TXT, Zdarma Krvavá cesta stažení kniha, e-kniha Krvavá cesta download MOBI, Stažení Krvavá cesta IPad, Číst Krvavá cesta MOBI, Číst Krvavá cesta DOC, Zdarma Krvavá cesta AWZ, Download e-kniha Krvavá cesta iPad , Zdarma Krvavá cesta DJVU, Download Krvavá cesta e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Krvavá cesta DVD, Číst Krvavá cesta TXT, Book Krvavá cesta stažení DJVU, Krvavá cesta stažení kniha zdarma, Krvavá cesta stažení kniha pdf zdarma, Krvavá cesta pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Krvavá cesta pdf zdarma, Krvavá cesta stažení kniha epub zdarma, Krvavá cesta ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply