Krycí jméno Verity Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Krycí jméno Verity Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Krycí jméno Verity


11. října 1943 se nedaleko Paříže, v okupované Francii, zřítilo britské špionážní letadlo. Jeho pilotka a pasažérka byly nejlepší přítelkyně. Jedna z dívek má naději, že přežije. Druhá hru o život prohrála dříve, než začala.
Když Verity chytne Gestapo, myslí si, že nemá žádnou šanci na přežití. Jako tajný agent chycený na nepřátelském území zažívá nejhorší noční můru jakéhokoliv špióna. Nacisté ji ale ihned nezabijí, dají jí na výběr: Buď jim odhalí svou misi, anebo ji strašlivým způsobem popraví.

A ona se rozhodne říct jim pravdu. Avšak ne takovou, jakou očekávají.
Na každém kousku papíru bojuje Verity o svůj život. Odhaluje svou minulost, vypráví, jak se skamarádila s pilotkou Maddie. Lituje svého selhání a ukazuje svou kuráž a zoufalou touhu dostat se domů. Ale budou její odhalení stačit SS? Pomohou jí její tajemství přežít?

Krycí jméno Verity vypráví trýznivý a zároveň nádherný příběh o silném přátelství, které je zkoušeno děsivým nepřítelem.Kniha v českém jazyce!


Stažení Krycí jméno Verity zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Krycí jméno Verity (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Krycí jméno Verity zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Krycí jméno Verity.pdf (EUR-0.00)

  Krycí jméno Verity.epub (EUR-0.00)

  Krycí jméno Verity.doc (EUR-0.00)

  Krycí jméno Verity.txt (EUR-0.00)

  Krycí jméno Verity.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Krycí jméno Verity.PDF – (EUR 0.00);

  Krycí jméno Verity.MOBI – (EUR 0.00);

  Krycí jméno Verity.EPUB – (EUR 0.00);

  Krycí jméno Verity.DOC – (EUR 0.00);

  Krycí jméno Verity.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Krycí jméno Verity (1.)

  Originální název:

  Code Name Verity (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (77)

  Přidat komentář

  Madelisi

  19. ledna

  2x ich forma v podobě záznamů na způsob deníku. Jenomže ten "deník" je psaný, dokud mají hrdinky události v živé paměti. Takže my jsme s nimi na místě dění.
  +netradiční způsob psaní
  + zmínka o hradu Glamis jako o místě, kde žije rodina královny

  AllyKumari

  18. ledna

  Odloženo na straně 120.

  Nemohu říci, že by s touto knihou bylo něco vyloženě špatně. Vůbec ne. Ale už dlouho jsem se u čtení tak zoufale nenudila. Tohle mi prostě nesedlo. A docela mě to mrzí.

  AgnessN.R.

  27.12.2017

  Stejně jako Rose pod palbou mě tato kniha uchvátila. A vůbec:,,Polib mě Hardy!"

  Vezmeme to jednoduše příběh Madie a Julie mě dojal, rozesmál, rozplakal( když se do knížek umíte až moc vžít:), rozčílil…. A to je na knihu opravdu dost pocitů.

  KnihomolkD

  08.12.2017

  Zajímavý příběh,ze začátku mi nesedl styl psaní a ten děj šel trošku pomalu,ale v půlce se to rozjelo a určitě si přečtu Rose pod palbou.

  marimari

  11.11.2017

  Dávám 5! Moc se mi líbí autorčin styl, příběh. Určitě zkusím i její další knihu.

  Analady

  01.11.2017

  První polovina knihy byla dost zvláštní a musím přiznat, že kdybych si nepřečetla komentáře níže, tak bych ji asi ani nedočetla. Opravdu druhá polovina knihy je daleko čtivější a nakonec můžu říct, že tato knížka nebyla zas tak špatná. Ačkoliv se jedná o smyšlený příběh, postavy knihy představují ty, kteří během války ukázali svou velkou statečnost a pro vyšší cíle neváhali nasadit svůj život. Tito lidé mají můj velký obdiv. Přátelství mezi Maddie a Julií bylo moc krásné a prošlo opravdu velmi těžkou zkouškou. Akce na mostě pro mě byla asi nejsilnější zážitek z celé knihy.

  šneki

  01.08.2017

  Rozhodně zajímavý pohled na druhou světovou válku, ale jinak si mě nijak nezískala.

  Jane100

  22.07.2017

  Tato kniha mi nesedla, nevím, asi ten styl, jakým byla pojatá. Nemohla jsem se začíst, pořád jsem se do toho musela nutit. Nějak jsem se tím vším nakonec proskákala, čili celkový dojem nic moc.

  Princezna22

  16.07.2017

  Velice čtiva,zajímavá a smutná kniha. Tohle bylo maximálne úžasné. Četlo se mi to samo. U pár řádků jsem skoro brečela,ale dalo se to. Kniha je to opravdu čtiva a já si ji oblíbila.. Hlavní hrdinka knihy má můj respekt, já bych na jejím místě asi byla zastřelena na místě.. doporučuji.

  Kikim

  13.06.2017

  Ženy nejsou jen křehké květinky. To je jeden z důvodů, proč tuto knihu miluju. Je krása číst o ženách, které v těžkých dobách dokázaly bojovat. Druhým důvodem je čtivost. Až do konce jsem byla napnutá a čekala, co bude dál. Jelikož jsem trochu nedočkavec, první část knihy mi sem tam drásala nervy, ale vydržela jsem a odměnou mi byl závěr, kde všechno dostalo svůj řád a nedořešené se ucelilo. Doporučuji! 🙂

  cori

  23.04.2017

  Kniha vypráví příběh o přátelství na život a na smrt dvou anglických (přesněji Židovky a Skotky) dívek, které se daly do služeb vlasti a bojují proti nacistům.První část vypráví Julie, vězněná gestapem, a druhou pilotka Maddie. Druhá část mi přišla přehlednější a působivější.Doporučuji všem, kteří se zajímají o roli žen v armádě a v odboji.
  Jen jsem nepochopila, proč autorka v doslovu děkuje příslušníkům Hitlerjugend?

  petulka.sasanka

  01.04.2017

  Ach… To bylo smutné, pořád jsem u toho bulela!!! Po knize jsem sahla kvuli čtenářké výzvě 2017. Vůbec nelituji.

  pobijecmuch

  29.03.2017

  Myšlenka byla dobrá, ale způsob vypravování mně absolutně nesedl. Celé to bylo takové utahané a nudné. Tato kniha mně prostě zklamala a do pokračování se určitě nepustím.

  manekyna.myska

  06.03.2017

  Do první poloviny knihy jsme se nemohla vůbec začíst, těch 150 stran jsem četla snad 3 mesíce. Ale druhá polovina byla strhující, ale i ujasňující mé zmatky z první poloviny. Zbytek už jsem přečetla za pár dní, a v závěru musím říci, že kniha stála za to.

  La Fiera

  04.03.2017

  Velmi povedená kniha. Možná zpočátku se může zdát trošku matoucí pro čtenáře, ale druhá část roznodě pak stojí za to. A celkově je to pro mě zkrátka 5* kniha.

  Toffee

  12.02.2017

  První část byla poněkud rozvleklá a nemohla jsem se začíst. Později bylo sice zajímavé sledovat, jak ne každý je tím, za koho se vydává, ale bylo to příliš zjednodušující. Průměrná knížka na jedno přečtení.

  martinka_d

  01.02.2017

  Příběh se mi líbil, bylo to čtivé, poutavé, smutné….jak zde již bylo zmíněno, také jsem čekala trochu jinou zápletku i závěr. Nevím, jak bych to správně napsala, ale tato kniha spíš u mě bude patřit k jednoučteným knihám, podruhé bych už po ní asi nešáhla…

  Peprnicka

  29.01.2017

  Tak první polovina knihy mě úplně nevtáhla…ale druhá už ano! Rozhodně doporučuji!

  wesulle

  19.01.2017

  Hodně dobrá kniha, ale asi jsem čekala jinou zápletku. Nicméně vynikající.

  Danielka_1999

  16.01.2017

  První polovina knihy mě vůbec nebavila, ale u druhé se to četla samo. Konec jsem četla jedním dechem. Kvůli začátku dávám tři hvězdy

  PetraTerc

  05.01.2017

  Tak jo, dva tři kapesníčky na slzy při čtení padly. Po dlouhé době knížka, kterou jsem četla téměř v kuse. Více se mi líbila první část – ta nejistota, kdo je vlastně kdo, jestli zrovna lže nebo říká pravdu, jestli to opravdu vzdala nebo jestli stále pracuje na dokončení mise. Druhá část knihy vše kompletně vysvětlila, a ten závěr…

  Tanja00

  15.12.2016

  Kniha se velmi dobře četla, potřebovala jsem vědět jak to bylo dál..a pak vlastně ani nevím jestli jsem to chtěla vědět..

  Akemi4

  12.12.2016

  Škoda toho, že se příběh trochu vlekl, protože ten konec… ach.

  Jolana.b

  30.11.2016

  Vážený Martine,
  sice nechápu, jak můžete vidět červenou knihovnu v místě, kde ležíte ve vlastních výkalech a posloucháte, jak ve vedlejší místnosti někomu trhají nehty, ale uznávám, že ne každému se tento typ knihy líbí. Berte tento styl psaní spíš jako "oddechovou" literaturu.

  MartinL

  30.11.2016

  Není to špatné, ale měsíc předtím jsem četl Kavky od Folleta a tomu to nesahá ani po kotníky. Kniha je spíš pro dámy, které v příběhu najdou mimo historických souvislostí i cosi jako červenou knihovnu 😉

  katynais

  26.11.2016

  Úžasná kniha, styl jakým byla psána, se mi moc líbil

  Lenka1386

  16.11.2016

  Verity jsem vytahovala z tašky a četla i když jsem jen dvě minuty čekala na autobus. Nevnucuje se, nepodbízí, nemusíte zbožňovat hlavní hrdinky – ale nejspíš budete 🙂 . Je to styl, který mi mimořádně sedl.

  Roselunda 1928

  09.11.2016

  Úplně jiné, než jsem čekala. Podle mě byla zajímavější první část – fascinovalo mě, jakým stylem byla napsaná, s ničím takovým jsem se ještě nesetkala, ale moc se mi to líbilo. Druhá část už mi nepřišla tak zajímavá.
  Hlavní hrdinky jsem si oblíbila, hlavně Verity. Na tu dlouho nezapomenu.
  Na příběhu se mi líbil nejen styl, jakým byl napsaný, ale především uvěřitelnost, měla jsem pocit, že se to opravdu stalo. Jediné, co mi bylo trošku líto, bylo, že jsem příběh vnímala jen tak z povzdálí, že jsem se nedokázala úplně vcítit do kůže hlavních hrdinek. Jinak si myslím, že to je opravdu úžasné dílo.

  Do háje, kdo taky tak rozdýchával to, co Kittyhawk provedla Julii? Spolužačka se na mě dívala jak na blázna 😀

  Jolana.b

  05.11.2016

  Přiznám se, že jsem k této knize přistupovala jako k nevybuchlé mině. Nevěda, zda z ní vylétnou konfety či šrapnely. K mé velké radosti to byly konfety. Ta kniha je napsána velice dobře. Ukazuje, že hrdinou může být i někdo koho považujeme za zrádce. Chce to trpělivost, ale ta kniha opravdu stojí za přečtení.

  lapagerie

  20.10.2016

  Příběh je zajímavě postavený. I když mi v první části byla hrdinka tak trochu nesympatická, druhá část mi převrátila mínění úplně naruby. Poutavý děj.
  TAGS:

  Online Krycí jméno Verity ebook, Kniha Krycí jméno Verity FB2, Download Krycí jméno Verity PDF , Download Krycí jméno Verity MOBI, Online Krycí jméno Verity kniha, Zdarma Stažení Krycí jméno Verity IPhone, Online kniha Krycí jméno Verity PDF, Zdarma Krycí jméno Verity DJVU, Zdarma Stažení Krycí jméno Verity TXT, Stažení Krycí jméno Verity RTF, Online Krycí jméno Verity FB2 , e-kniha Krycí jméno Verity stažení TXT, Zdarma Krycí jméno Verity stažení kniha, e-kniha Krycí jméno Verity download MOBI, Stažení Krycí jméno Verity IPad, Číst Krycí jméno Verity MOBI, Číst Krycí jméno Verity DOC, Zdarma Krycí jméno Verity AWZ, Download e-kniha Krycí jméno Verity iPad , Zdarma Krycí jméno Verity DJVU, Download Krycí jméno Verity e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Krycí jméno Verity DVD, Číst Krycí jméno Verity TXT, Book Krycí jméno Verity stažení DJVU, Krycí jméno Verity stažení kniha zdarma, Krycí jméno Verity stažení kniha pdf zdarma, Krycí jméno Verity pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Krycí jméno Verity pdf zdarma, Krycí jméno Verity stažení kniha epub zdarma, Krycí jméno Verity ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply