Kryštofe, neblbni a slez dolů! Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kryštofe, neblbni a slez dolů! Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kryštofe, neblbni a slez dolů!


Zajímavý klukovský příběh psaný s vtipnou nadsázkou. Datum vydání: červen 2004 Věk: od 8 let Vypráví o tom, co se může stát, když se na člověka všechno valí a duše je přetížená, a především o tom, že se věci nemají řešit unáhleně, ale s chladnou hlavou. Hlavním hrdinou je devítiletý Kryštof a nikdo neví, proč právě teď sedí na vysoké skále na kraji vsi a odmítá slézt dolů. Nahoře je zima, stmívá se, ale on neoblomně dřepí dál v nebezpečných výšinách. A při tom si v krátkých záblescích vzpomíná na to, co ho k tomuto činu vlastně vedlo…Kniha v českém jazyce!


Stažení Kryštofe, neblbni a slez dolů! zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kryštofe, neblbni a slez dolů! (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kryštofe, neblbni a slez dolů! zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kryštofe, neblbni a slez dolů!.pdf (EUR-0.00)

  Kryštofe, neblbni a slez dolů!.epub (EUR-0.00)

  Kryštofe, neblbni a slez dolů!.doc (EUR-0.00)

  Kryštofe, neblbni a slez dolů!.txt (EUR-0.00)

  Kryštofe, neblbni a slez dolů!.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kryštofe, neblbni a slez dolů!.PDF – (EUR 0.00);

  Kryštofe, neblbni a slez dolů!.MOBI – (EUR 0.00);

  Kryštofe, neblbni a slez dolů!.EPUB – (EUR 0.00);

  Kryštofe, neblbni a slez dolů!.DOC – (EUR 0.00);

  Kryštofe, neblbni a slez dolů!.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Evka_

  09.07.2016

  Pozoruhodný příběh psaný retrospektivně – v knihách pro děti celkem neobvyklé, o to zajímavější. Kniha však není jen oddechovým, zábavným počteníčkem, je spíše pro přemýšlivější děti, které už umějí číst i mezi řádky, nebo mají k sobě dospěláka, který si s nimi o příběhu popovídá.

  Jelitovna

  11.01.2016

  Že jsme to četli! Hned v první kapitole kluci vyháněli revma psovi tak, že ho strčili do roztopené elektrické trouby. A samozřejmě na něj zapomněli. "Do prkýnka, my jsme ho upekli!" Neupekli, pes to přežil, ba co víc, opravdu se uzdravil! Jenže, vysvětlujte pak doma dětem (které samozřejmě dávno vědí, že zvířátka ani lidé do trouby nepatří), že to doopravdy nebyl dobrý nápad, i když to dobře dopadlo, že fakt nemůžeme strčit naši Báru do trouby ani na chvilku, ani na vteřinku… Zaujalo a uhnízdilo se. (Ach jo.)  TAGS:

  Online Kryštofe, neblbni a slez dolů! ebook, Kniha Kryštofe, neblbni a slez dolů! FB2, Download Kryštofe, neblbni a slez dolů! PDF , Download Kryštofe, neblbni a slez dolů! MOBI, Online Kryštofe, neblbni a slez dolů! kniha, Zdarma Stažení Kryštofe, neblbni a slez dolů! IPhone, Online kniha Kryštofe, neblbni a slez dolů! PDF, Zdarma Kryštofe, neblbni a slez dolů! DJVU, Zdarma Stažení Kryštofe, neblbni a slez dolů! TXT, Stažení Kryštofe, neblbni a slez dolů! RTF, Online Kryštofe, neblbni a slez dolů! FB2 , e-kniha Kryštofe, neblbni a slez dolů! stažení TXT, Zdarma Kryštofe, neblbni a slez dolů! stažení kniha, e-kniha Kryštofe, neblbni a slez dolů! download MOBI, Stažení Kryštofe, neblbni a slez dolů! IPad, Číst Kryštofe, neblbni a slez dolů! MOBI, Číst Kryštofe, neblbni a slez dolů! DOC, Zdarma Kryštofe, neblbni a slez dolů! AWZ, Download e-kniha Kryštofe, neblbni a slez dolů! iPad , Zdarma Kryštofe, neblbni a slez dolů! DJVU, Download Kryštofe, neblbni a slez dolů! e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kryštofe, neblbni a slez dolů! DVD, Číst Kryštofe, neblbni a slez dolů! TXT, Book Kryštofe, neblbni a slez dolů! stažení DJVU, Kryštofe, neblbni a slez dolů! stažení kniha zdarma, Kryštofe, neblbni a slez dolů! stažení kniha pdf zdarma, Kryštofe, neblbni a slez dolů! pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kryštofe, neblbni a slez dolů! pdf zdarma, Kryštofe, neblbni a slez dolů! stažení kniha epub zdarma, Kryštofe, neblbni a slez dolů! ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply