Kuriózní lenoška a jiné příběhy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kuriózní lenoška a jiné příběhy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kuriózní lenoška a jiné příběhy


Knihy Edwarda Goreye mají mnoho poloh. Dítě je může číst jako trochu podivný komiks, dospělý jako „gotický“ příběh a vytříbený čtenář rozezná vrcholnou surrealistickou poetiku. Kuriózní lenoška a jiné příběhy nabízí čtyři půvabné „viktoriánské komiksy“ z dílny amerického spisovatele a ilustrátora, který se stal klasikem tohoto žánru a ovlivnil celé generace autorů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kuriózní lenoška a jiné příběhy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kuriózní lenoška a jiné příběhy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kuriózní lenoška a jiné příběhy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kuriózní lenoška a jiné příběhy.pdf (EUR-0.00)

  Kuriózní lenoška a jiné příběhy.epub (EUR-0.00)

  Kuriózní lenoška a jiné příběhy.doc (EUR-0.00)

  Kuriózní lenoška a jiné příběhy.txt (EUR-0.00)

  Kuriózní lenoška a jiné příběhy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kuriózní lenoška a jiné příběhy.PDF – (EUR 0.00);

  Kuriózní lenoška a jiné příběhy.MOBI – (EUR 0.00);

  Kuriózní lenoška a jiné příběhy.EPUB – (EUR 0.00);

  Kuriózní lenoška a jiné příběhy.DOC – (EUR 0.00);

  Kuriózní lenoška a jiné příběhy.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Volné sebrané dílo Edwarda Goreye (1.)

  Originální název:

  The Curious Sofa, The Object Lesson, The Willowdale Handcar: Or, the Return of the Black Doll, The Remembered Visit: A S (2006)

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy
  Vydáno: , Dokořán
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Kapis

  25.11.2013

  Několikrát jsem tuto knihu nasraně odhodil, co je to za rádobyintoušskou kokotí pyčovinu, ale pak jsem na to přišel! Nesmí se na ní moc spěchat, je třeba číst pomalinku, listy otáčet co prst prstík mine a nemít přehnané očekávání v kontinuitu dějové linie. Pokud člověk zpomalí ještě více, začne si užívat hutnou surrealistickou poetiku a musí se sklonit před geniálností tohoto dílka, které spřádá obrazce a okamžiky bez jakéhokoliv vodícího schématu. Pokud si k tomu pustí ještě Tiger Lillies a zpomalí ještě malinko, bude zážitek přímo extaktický. Jsem rád, že nejsem úplný debil a dokázal jsem nakonec ocenit sílu tohoto téměř dokonalého počinu. Kdo čte komiksy na čas, tak zde moc nepochodí a bude akorát nasraný jako já při mých prvním uspěchaných pokusech zdolat tuto parádičku.

  Makrela Liška

  10.03.2013

  Podivné postavy, divné příběhy, trocha erotiky a hromada absurdit, navrch úžasná kresba, nevím, co by mě mohlo potěšit ještě víc než tahle kniha, kterou jsem objevila právě až díky databázi knih. Díky bohu! Navíc jméno pana Cílka jakožto předmluvce a překladatele mě velmi mile překvapilo. Tato půvabná kniha by si určitě zasloužila mnohem větší popularitu

  Petrvs

  20.11.2012

  V medailonku autora se lze dočíst, že autor rád kreslil mrtvé děti. Když knihou listoval kolega v práci a přečetl si tuto větu, pozvedl obočí, podíval se na mě a prohlásil, že autorovy knížky skutečně musí být můj šálek čaje.

  A měl pravdu.

  Nejde ani tak o onu groteskní brutalitu, absurdní výjevy, dadaistické výroky, surreálnou naraci či viktoriánské ilustrace. Jde o to především, resp. to všechno je tu zastoupeno ve vydařeném mixu, který funguje, podněcuje, provokuje, poštívá, čoudí jako huspenina a voní jako pastelky. Cože? Židličky a muže!

  Přeji Vám při čtení příjemné čalounění 😉

  janha

  31.10.2012

  "Večer byl ohromně úspěšný až na to, že čas od času někdo omdlel."

  Mayanea

  13.06.2012

  Skvělé počtení a pokoukání. Dostal mě na první dobrou, protože co může být na lenošce KURIÓZNÍHO?

  Insilvis

  02.12.2011

  Goreyho povídky jsou minimalistické a plné vtipných náznaků. Milovník bizarního hudebního seskupení Tiger Lillies a pokleslé kabaretní zábavy, Edward Gorey, pracuje se skrýváním významu – nutí diváka pro plné porozumění pečlivě studovat jednotlivé kresby, ve kterých se občas skrývá překvapivý detail – a s nevyřčeností – samotný děj se odehrává mimo zobrazené pole, je tudíž vyprávěn inverzně, spíše samotným čtenářem, který si musí domýšlet, tvořit z poskytnutých vodítek fikční svět. Titulní povídka Kuriozní lenoška představuje skrytý řetězec erotických scén, aniž by zde byl některý z jejích prvků explicitně uveden. Pomocí důmyslných a vtipných dvojsmyslů, které vyzývají ke „špatnému čtení“ – k řadě záměrných přeřeků – zahrnuje do své hry určitou provinilost čtenáře, plynoucí z pocitu, že si "scény“ sám domýšlí (srdce freudisty musí zaplesat). Vše je drženo na uzdě jemné poetiky, podporované výbornou autorovou kresbou, jež sděluje mnohem více než krátké doprovodné texty. Je škoda, že se mezi české čtenáře dostal prakticky neznámý Gorey s takovým zpožděním (chvála Cílkovi) a že přesto nyní zůstane většinou z nich téměř nepovšimnut.

  mjmoonwalker

  21.02.2011

  Morbidní to humor 😉  TAGS:

  Online Kuriózní lenoška a jiné příběhy ebook, Kniha Kuriózní lenoška a jiné příběhy FB2, Download Kuriózní lenoška a jiné příběhy PDF , Download Kuriózní lenoška a jiné příběhy MOBI, Online Kuriózní lenoška a jiné příběhy kniha, Zdarma Stažení Kuriózní lenoška a jiné příběhy IPhone, Online kniha Kuriózní lenoška a jiné příběhy PDF, Zdarma Kuriózní lenoška a jiné příběhy DJVU, Zdarma Stažení Kuriózní lenoška a jiné příběhy TXT, Stažení Kuriózní lenoška a jiné příběhy RTF, Online Kuriózní lenoška a jiné příběhy FB2 , e-kniha Kuriózní lenoška a jiné příběhy stažení TXT, Zdarma Kuriózní lenoška a jiné příběhy stažení kniha, e-kniha Kuriózní lenoška a jiné příběhy download MOBI, Stažení Kuriózní lenoška a jiné příběhy IPad, Číst Kuriózní lenoška a jiné příběhy MOBI, Číst Kuriózní lenoška a jiné příběhy DOC, Zdarma Kuriózní lenoška a jiné příběhy AWZ, Download e-kniha Kuriózní lenoška a jiné příběhy iPad , Zdarma Kuriózní lenoška a jiné příběhy DJVU, Download Kuriózní lenoška a jiné příběhy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kuriózní lenoška a jiné příběhy DVD, Číst Kuriózní lenoška a jiné příběhy TXT, Book Kuriózní lenoška a jiné příběhy stažení DJVU, Kuriózní lenoška a jiné příběhy stažení kniha zdarma, Kuriózní lenoška a jiné příběhy stažení kniha pdf zdarma, Kuriózní lenoška a jiné příběhy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kuriózní lenoška a jiné příběhy pdf zdarma, Kuriózní lenoška a jiné příběhy stažení kniha epub zdarma, Kuriózní lenoška a jiné příběhy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply