Láska a revoluce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Láska a revoluce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Láska a revoluce


Román, který na pozadí historických událostí 20. let 20. století líčí osudy mladé ženy.

Hlavní hrdinka Alice, půvabná, moderní dívka, se seznamuje s mladým šlechticem, který je příslušníkem nejvyšší anglické společenské vrstvy. Edd je ochoten překročit společenské konvence a Alici si vzít. Podléhá však tlaku rodiny a své zasnoubení ruší. Alice zjišťuje, že jejich vztah nezůstal bez následků a aby zachránila pověst rodiny, přijímá nabídku svého známého a odjíždí do Ruska, kde se stane guvernantkou jeho dětí. Ze vztahu s Eddem se jí narodí syn. Klidný život, věnovaný výchově dítěte, přeruší dramatické události 1. světové války a bolševické revoluce, které nečekaně a tvrdě zasahují do hrdinčina života.Kniha v českém jazyce!


Stažení Láska a revoluce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Láska a revoluce (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Láska a revoluce zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Láska a revoluce.pdf (EUR-0.00)

  Láska a revoluce.epub (EUR-0.00)

  Láska a revoluce.doc (EUR-0.00)

  Láska a revoluce.txt (EUR-0.00)

  Láska a revoluce.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Láska a revoluce.PDF – (EUR 0.00);

  Láska a revoluce.MOBI – (EUR 0.00);

  Láska a revoluce.EPUB – (EUR 0.00);

  Láska a revoluce.DOC – (EUR 0.00);

  Láska a revoluce.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Alice in Exile (2001)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Academia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  vikaa

  19.01.2015

  Příběh, který se odehrává na pozadí 1. světové války a občanské války v Rusku, je příběhem mladé, na svou dobu pokrokové mladé ženy Alice. Alice se přes své pokrokové smýšlení "zaplete" s příslušníkem vysoké anglické šlechty, který se do ní zamiluje a chce si ji vzít. Sňatek, který by byl pod jeho úroveň a který by mu znemožnil stát se významným politikem, ale nakonec zruší. Zhrzená a těhotná Alice utíká do dalekého Ruska, kde na ni čeká nová, opravdová láska, která, ale nebude rovněž nijak snadná. Konec knihy rozhodně překvapí…Reálně vylíčené historické události v Rusku byly pro mě stejně čtivé, jako milostný příběh,  TAGS:

  Online Láska a revoluce ebook, Kniha Láska a revoluce FB2, Download Láska a revoluce PDF , Download Láska a revoluce MOBI, Online Láska a revoluce kniha, Zdarma Stažení Láska a revoluce IPhone, Online kniha Láska a revoluce PDF, Zdarma Láska a revoluce DJVU, Zdarma Stažení Láska a revoluce TXT, Stažení Láska a revoluce RTF, Online Láska a revoluce FB2 , e-kniha Láska a revoluce stažení TXT, Zdarma Láska a revoluce stažení kniha, e-kniha Láska a revoluce download MOBI, Stažení Láska a revoluce IPad, Číst Láska a revoluce MOBI, Číst Láska a revoluce DOC, Zdarma Láska a revoluce AWZ, Download e-kniha Láska a revoluce iPad , Zdarma Láska a revoluce DJVU, Download Láska a revoluce e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Láska a revoluce DVD, Číst Láska a revoluce TXT, Book Láska a revoluce stažení DJVU, Láska a revoluce stažení kniha zdarma, Láska a revoluce stažení kniha pdf zdarma, Láska a revoluce pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Láska a revoluce pdf zdarma, Láska a revoluce stažení kniha epub zdarma, Láska a revoluce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply