Láska bez citu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Láska bez citu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Láska bez citu


Ďalšia vynikajúca regentská romanca obľúbenej spisovateľky. Lucasa Kendricka, vojvodu Harndona, život naučil, že srdce je človeku iba na príťaž. Nielenže ho otec odvrhol a matka sa ho stránila, ale zradil ho i starší brat a odmietla snúbenica. A tak utiekol do Paríža, kde sa stal idolom mladých dám a miláčikom vyššej spoločnosti. Po desiatich rokoch ho osud prinútil vrátiť sa do Anglicka – stal sa hlavou rodiny, ktorá ho odmietla. Hoci sa netúži s nikým zblížiť, musí sa ujať zodpovednosti za mladších súrodencov, postarať sa o rodinný majetok aj o dediča. Vidina manželstva ho ani trochu neláka, až kým raz večer nezazrie v plesovej sále lady Annu Marlowovú…Kniha v českém jazyce!


Stažení Láska bez citu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Láska bez citu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Láska bez citu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Láska bez citu.pdf (EUR-0.00)

  Láska bez citu.epub (EUR-0.00)

  Láska bez citu.doc (EUR-0.00)

  Láska bez citu.txt (EUR-0.00)

  Láska bez citu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Láska bez citu.PDF – (EUR 0.00);

  Láska bez citu.MOBI – (EUR 0.00);

  Láska bez citu.EPUB – (EUR 0.00);

  Láska bez citu.DOC – (EUR 0.00);

  Láska bez citu.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Georgians (1.)

  Originální název:

  Heartless (1995)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  vcielka

  15.12.2017

  Mne sa velmi pacilo. A vobec mi nevadil chlap s vejarom a namalovany. v 17. a 18. storoci to bolo uplne bezne ako vo francuzsku tak i v anglicku. Chlapi chodili farebne obleceny v najjemnejsich latkach v crieviciach, podkolienkach, kratkych nohaviciach, dlhe vlasy v cope poriadne napudrovane alebo ak niekto na to vlasy nemal tak parochne, co sa ostatne odporucalo skor i ked vlasy boli, namalovana tvar a vela sperkov… Mne sa to paci a vobec to neznamena ze hned si clovek musi predstavit zozenstileho cloveka. Staci zhliadnut par historickych filmov ci serialov aby clovek videl ze muz moze vyzerat sexi i v takomto obleceni 🙂
  Hlavny hrdina bol sexi. Velmi sa mi pacil jeho charakter aj vzajomny vztah s hlavnou hrdinkou.

  Evaho73

  07.09.2017

  Pekný príbeh z 18. storočia, kedy bolo v móde zoženštilé správanie, obliekanie a upravovanie sa mužov. To mi trochu ubralo zo sympatie k hlavnému hrdinovi, ale inak ma trochu roztiahly dej príbehu zaujal.

  modranka

  20.06.2017

  Príbeh, ktorý vás vtiahne do deja a drží vás v napätí do poslednej stránky. Ale neodpustím si poznámku na módu 18. storočia… krinolíny a vysoké účesy – budiš! – aj parochne u mužov by som ešte ako tak prešla….ALE! namaľované líčka, pery a muška na tvári muža? ts..ts..ts.. tak neviem… akosi som sa nevedela cez túto módu preniesť.
  Dúfam, že čoskoro vydavateľ vydá aj pokračovanie príbehu, lebo kadečo tu zostalo nedopovedané… a druhá časť by mala byť o Emily a Ashlym…  TAGS:

  Online Láska bez citu ebook, Kniha Láska bez citu FB2, Download Láska bez citu PDF , Download Láska bez citu MOBI, Online Láska bez citu kniha, Zdarma Stažení Láska bez citu IPhone, Online kniha Láska bez citu PDF, Zdarma Láska bez citu DJVU, Zdarma Stažení Láska bez citu TXT, Stažení Láska bez citu RTF, Online Láska bez citu FB2 , e-kniha Láska bez citu stažení TXT, Zdarma Láska bez citu stažení kniha, e-kniha Láska bez citu download MOBI, Stažení Láska bez citu IPad, Číst Láska bez citu MOBI, Číst Láska bez citu DOC, Zdarma Láska bez citu AWZ, Download e-kniha Láska bez citu iPad , Zdarma Láska bez citu DJVU, Download Láska bez citu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Láska bez citu DVD, Číst Láska bez citu TXT, Book Láska bez citu stažení DJVU, Láska bez citu stažení kniha zdarma, Láska bez citu stažení kniha pdf zdarma, Láska bez citu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Láska bez citu pdf zdarma, Láska bez citu stažení kniha epub zdarma, Láska bez citu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply