Láska s chutí makronky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Láska s chutí makronky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Láska s chutí makronky


VEZMĚTE pět docela cizích lidí, které spojuje jen jejich vášeň pro pečení.
PŘIDEJTE populární pekařskou soutěž a vypracujte tuhé těsto.
OHŘEJTE na správný stupeň napětí.
OZDOBTE sladkobolným životním příběhem ženy, která je všechny inspirovala.
UZOBÁVEJTE tajně po malých kouscích, nebo spořádejte na posezení.
VYCHUTNEJTE SI vytříbenou kombinaci lehkých a silných chutí, lahodných situací a zápletek, z nichž se vám budou zaručeně ještě dlouho sbíhat sliny.

Román pro ženy odehrávající se v prostředí populární gastronomické soutěže Hledá se nejlepší pekařka! Každý z čtveřice účastníků má k zalíbení, které našel v přípravě pečených lahůdek, své vlastní důvody.
Baculatá Jenny čelí syndromu prázdného hnízda a problémům v manželství. Svobodná matka Claire obětovala životní sen kvůli dceři a nemůže se vymanit ze vztahu s mužem, který ji využívá. Pro bývalou učitelku Vicki je mateřská role náročnější, než původně očekávala, snad kvůli komplikovanému vztahu s matkou. A zdánlivě dokonalá Karen je odhodlaná vyhrát, aniž by její pečlivě vypilovaná maska byť jen na okamžik sklouzla a odhalila, co se skrývá pod ní.

Postupem času začnou mezi finalisty vznikat spojenectví a na povrch vyplouvají důvěrná tajemství a soukromé bolístky. Mít vládu v kuchyni se jim daří dokonale, nad svými životy už to však tak jednoduché není.
Kniha je průběžně doplňována recepty a životním příběhem slavné pekařky paní Eadanové. I za jejím věhlasem se však skrývá osobní tragédie.Kniha v českém jazyce!


Stažení Láska s chutí makronky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Láska s chutí makronky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Láska s chutí makronky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Láska s chutí makronky.pdf (EUR-0.00)

  Láska s chutí makronky.epub (EUR-0.00)

  Láska s chutí makronky.doc (EUR-0.00)

  Láska s chutí makronky.txt (EUR-0.00)

  Láska s chutí makronky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Láska s chutí makronky.PDF – (EUR 0.00);

  Láska s chutí makronky.MOBI – (EUR 0.00);

  Láska s chutí makronky.EPUB – (EUR 0.00);

  Láska s chutí makronky.DOC – (EUR 0.00);

  Láska s chutí makronky.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Art of Baking Blind (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (34)

  Přidat komentář

  MT23

  25. ledna

  Má oblíbená, tím, že se sem tam věnuju dortům a celkově pečení byl pro mě příběh jako stvořený.. 🙂 Moc jsem si knížku užívala..

  KatkaHutyrová

  31.12.2017

  Láska s chutí makronky je velice pěkný, čtivý a milý román, který rozhodně překvapí. Je to oddechová, ale určitě ne klišoidní kniha, která dle mého soudu v produkci Mladé fronty bohužel zapadla.
  Velice doporučuji, stojí za přečtení!

  Jonna

  23.11.2017

  Čekala jsem příjemnou odpočinkovou knihu, a tu jsem také dostala. Vřele nedoporučuji knihu číst, když držíte dietu – při čtení jsem měla pořád chuť na sladké! Ale zároveň mne kniha vybičovala k tomu, že jsem konečně zkusila udělat domácí listové těsto. Doporučuji, vůně vanilky vás bude doprovázet.

  mauta

  20.11.2017

  Kniha pro milovníky sladkého, ale příběh je zřejmý od samého počátku, chybí zkratka, spád, neočekávané zvraty… Takže jde jen o milé čtení v předvánoční době jako motivace k pečení.

  klarinka9974

  04.10.2017

  Když budete tuto skvostnou a sladkou knihu číst, rozhodně se najezte. Protože budete mít pořád hlad a chuť na nějaké dobroty. A není divu, celá kniha je plná sladkostí, křupavého těsta a masových koláčů. Ale není to jen o jídle ale i o životě milých lidí, kteří mají tajemství, jako každý z nás. Kniha mě uchvátila svojí obálkou ale rozhodně i úžasným příběhem, provoněný vanilkou a napínavou soutěží. Doporučuji :))

  Heyhey

  08.05.2017

  Příběh všech postav se mi velmi líbil. Půl bodu bych strhla za (z mého pohledu) ne úplně dotažený konec.

  vendulanovotna

  03.05.2017

  50 % .. bohužel, nemohu hodnotit více hvězdami. Co se týká názvu knihy, už zde jsem měla pochybnosti. Když čtete knihu, která se vám nechce vytahovat v autobuse (malichernost, ale jo), tak už to asi o něčem svědčí.

  Kniha je skvěle systematická, současnost a minulost pěkně prolnuté, k tomu na začátek každé kapitoly a oddílu pekařský odstavec. Tyto části byly napsány opravdu procítěně, naprosto dobře jsem si ty různé zákusky, chleby, nákypy, čajové tartaletky a podobně dokázala představit, i to, jak se správně dělá těsto. :)) Co dále oceňuji jsou, podle mého, dobře a vyváženě vybrané charaktery postav s příběhy opravdu ze života a je tam ukázaná láska v mnoha podobách…

  Nicméně celkově mi to přišlo celé dost povrchní, povšechné, příběh jedné postavy skoro vůbec nenastíněný. Obecně se mi téma reality show zdálo velmi zajímavé a lákavě a těšila jsem se… a jsem zklamaná, jelikož si neodnáším z příběhu samotného téměř nic.

  DádazPrahy

  30.04.2017

  Příjemná "oddechová" četba. Hlavními postavami jsou čtyři ženy a jeden muž,
  kteří se účastní finále soutěže v pečení. Do místa konání přijeli z různých částí Anglie, jsou různého věku a pocházejí z rozdílného prostředí. Všechny však spojuje vášeň pro pečení a touha vyhrát. Jak sledujeme jejich zápolení v jednotlivých kolech tematicky zaměřených na určitý druh pečiva, postupně se nám odkrývá i jejich osobní život s radostmi i starostmi, tušíme, že pro mnohé z
  nich představuje záliba v pečení něco jako únik od rodinných problémů.Během soutěže se z účastníků stávají nejen soupeři, ale někdy i kamarádi, kteří se dokážou vzájemně podpořit. To by samo o sobě na román stačilo, ale tato kniha nabízí více – souběžně totiž sledujeme příběh legendární pekařky Kathleen Eadenové, na jejíž odkaz soutěž navazuje. Také ona nemá tak "sladký život", jak by se snad na první pohled mohlo zdát.
  Knihu velmi vhodně doplňují na začátku jednotlivých kapitol citace z knihy o pečení, kterou Kathleen na konci šedesátých let sepsala. Čtenář se tak dozví i něco málo o tradičních britských specialitách (např. co je to velikonoční dort simnel nebo fakt, že tradici anglických čajů o páté zavedla ve čtyřicátých letech
  19. století vévodkyně z Bedfordu).
  Český překlad považuji za celkem zdařilý, zejména co se týká popisu receptů.
  Avšak český název Láska s vůni makronky se vzhledem k obsahu knihu nehodí (soutěžící pečou tradiční britské sladké i slané pochoutky a francouzská makronka tu nemá co dělat), i když uznávám, že původní anglický název knihy "The Art of Baking Blind" je trochu překladatelským oříškem. Knížce určitě nepřidala nepříliš povedená obálka s motivy makronek.
  To, co má na první pohled čtenáře upoutat – tedy název knihy a obálka, se v tomto případě nepovedlo. Bylo by ale škoda knížku kvůli tomu zavrhnout – určitě stojí za přečtení. První dílo autorky je zdařilé. Doporučuji.

  Romčuška

  21.03.2017

  Asi jsem z těchto románku vyrostla… Nebaví mě číst o kruté realitě pořád dokola nevěrných lidí (já myslím že je to na každým rohu a to je Země kulatá)… Na prvotinu to bylo ale výborné a spíš než ten děj mě zahrnula láska k pečení… Takže jsem to brala víc jak kuchařku než román o pěti a více osudech lidských… Rozhodla jsem zkusit první receptík našich soutěžících – řezy Battenberg a musím říct, že to zas tak jednoduché nebylo jak se mi zdálo…. (smíích) Budu se opět muset uchýlit ke své milované četbě fantazíí a hororů a číst jako blázen abych tu hrůznou a krutou realitu zahnala… (Ach..)

  Gabca1990

  29.12.2016

  Co jsem od knihy čekala, to splnila..pro mě oddechová nenáročná kniha o pekařské soutěži, která popisuje životy žen a muže v soutěži i mimo soutěž.

  Denčaa

  20.10.2016

  Od knížky jsem toho očekávala o trošku víc, ale i tak to bylo velice přijemné počtení. Nejvíce mě však chytl začátek, kdy jsem ještě přesně nevěděla, jak bude celý dej probíhat. Samozřejmě, v knize jsem si našla svou oblíkenkyni a favoritku – její příběh mě nějvíce dojmu a mrzelo mě, že má takový osud – o to víc jsem byla ráda, že vyhrála a mohla začít znovu. Avšak postava Karen mě rozčilova, bohužel, o ní bylo nejvíce kapitol. Celkově ale hodnotím titul pozitivně. Všechno to pečení mě nadchlo.

  NeradovaKatka

  04.10.2016

  Pro mě měla kniha tak trochu pomalý rozjezd, chvílemi jsem měla problém začíst se, ale pak se děj rozjel a knihu jsem jen nerada odkládala. Byla jsem příjemně překvapená, kniha mě bavila, bylo to takové příjemné oddechové čtení.

  lenkaabooks

  29.09.2016

  Mňam. Takto s láskou psát o pečení ať sladkých či slaných pochutin, to je hřích pak nejít šmejdit do kuchyně, zda se tam nenajde něco, co by alespoň částečně uspokojilo rozbouřené chuťové pohárky 🙂

  DariDerek

  25.09.2016

  Mám sto chutí napsat, že to byl sladký příběh s příchutí vanilky, skořice, rozinek, ale také s přídavkem chilli papriček, hořkých mandlí… Ale byl by to kýč.
  Proto napíšu, že to byl příběh, který mě překvapil vším, co se v něm odehrávalo a jak autorka dokázala na necelých 400 stran dostat životy pěti žen a jednoho muže, to mě udivilo a bavilo. Milé počtení a teď mě omluvte… Musím si jít dát něco sladkého, sic mi nepřestanou téct sliny 😀 a vy si můžete více přečíst v recenzi 🙂

  Simbelmyne

  23.09.2016

  Začátek knížky mě moc neoslovil. Stále jsem knížku odkládala, že ji nedočtu. Jelikož jsem ji dostala jako dárek, tak na mě doma stále "volala". Konec se mi pak zdál hodně rychlý.
  A na to, že v soutěži Mike vystupoval jako jediný muž, tak tam toho o něm a jeho rodině moc není.

  MagdalénaD

  15.08.2016

  Moc jsem od knihy nečekala, ale to, co jsem si od ní slibovala, to bylo naplněno. Zkrátka moc milá a příjemná četba na léto. Ze začátku možná zbytečně rozvleklá a ke konci nahuštěná a nedotažená, ale jinak plná příběhů několika žen a muže, které fungují jak odděleně, tak na propojené úrovni.
  .
  "Existuje spousta důvodů proč péct. Může se jednat o výživu; tvořivou práci; způsob, jak udělat dojem na druhé; hýčkání; nebo součást naší identity. A přiznejme si, že někdy stojí za oblibou pečení touha po dosažení dokonalosti. Často ovšem pečeme proto, abychom utišili hlad, který by mnohem spíš zaplašilo prosté láskyplné gesto od někoho blízkého. Pečeme, abychom milovali a byli milováni."

  Terez67

  04.08.2016

  Tato knížka mi něco rozhodně dala ,jelikož studuju obor cukrář a bavi mě péct a vařit. Kniha se mi teda líbyla,byla čtivá.

  kuky921

  01.06.2016

  Knížka se dobře četla, příběhy jednotlivých žen byly uvěřitelné, ale co mi připadalo až za hranou, tak to byl ten konec. Během posledních pár stránek "holčinám" spadly klapky z očí a vše se najednou vyřešilo. To už bylo slabší.

  alnahu

  10.05.2016

  Životní příběhy žen , které propadli pečení a potkají se v pekařské soutěži, která je spojuje. Všechny si vedly v kuchyni dobře ,ale v životě to nebylo tak jednoduché. V knize je také spoustu rad na pečení. I když velmi ráda peču, tak mě tato kniha příliš neoslovila.

  HDosoudilová

  20.03.2016

  Po náročné četbě jsem chtěla něco oddechového a kolegyně mi doporučila tuto knihu. Krásně se mi trefila do vkusu, jelikož moc ráda peču. Děj přesně splnil má očekávání – nic náročného a navíc se pěkně četl. I když občas mě výběr kombinace slov překvapil. Konec je opět překvapující.

  Mikik

  16.03.2016

  Chtěla jsem si odpočinout a nahlédnout do kuchařského světa. To mi kniha krásně splnila, takže víc jsem ani neočekávala:-)

  hanča34

  03.03.2016

  Přiznám se, že asi do poloviny knihy jsem přemýšlela jestli ji nemám odložit (čtu vždy více knih souběžně), ale nakonec jsem vytrvala. Druhá polovina měla větší spád a docela se mi líbila. Chtěla jsem se také dát do pečení makronek, ale po přečtení receptu jsem to trochu odložila. Upekla jsem na velikonoce osvědčené linecké a úlky.

  ruzickova-kate

  21.02.2016

  Musím říct, že na to, že to byla spisovatelčina prvotina, jsem byla opravdu mile překvapena. Autorka sice často opakuje stejná slova a občas používá výrazy, které by člověk asi v běžném životě nepoužil (viz např. když Mike říká, že svým dětem připavuje lahodné jídlo – to by asi snad ani v Anglii ve 21. století nikdo neřekl… nebo je to možná překladem?), ale jinak se mi moc líbilo, jakým stylem je knížka napsaná – občas se mi na některé dobroty vyloženě sbíhaly sliny. Zaujaly mě také životní příběhy hlavních hrdinů, i když mě trošku mrzelo, že nedostal větší prostor Mike… Každopádně jde o krásný, oddychový příběh, při jehož čtení si člověk místy říká, že se má vlastně dobře, že sám nemusí řešit žádný z problémů, které hlavní hrdinové mají 🙂 Líbilo by se mi pokračování 🙂

  Lenka.Vílka

  17.02.2016

  Za mě kniha s absolutně nulovou čtivostí. Těšila jsem se na ní kvůli tématu, ale nezvládla jsem nudný styl textu (podobně psané knihy mi sednou pouze v případě, že jsem zaujatá příběhem na 100%, tady to bylo pouze na 50%). Nakone jsem úplně vypustila děj a listovala stánkami. Když jsem narazila na radu, zajímavost na začátku kapitol, četla jsem, ostatní ne. Škoda. Knihu proto nehodnotím, za mě beru jako nedočtenou. Ale její dobré hodnocení chápu.

  Ditules

  14.02.2016

  Pokud jste milovníkem makronek, tak nad obálkou nelze než slintat blahem 😀
  Přiznávám bez mučení, že texty kurzívou na záčátku kapitol jsem cca po čtvrtině knihy přestala číst. Neoslovily mě. Ze samotných příběhů mě asi nejvíc zaujaly příběhy Karen a Jenny.
  Příjemné čtení.

  alzbeta4340

  28.01.2016

  Početla jsem si a popřemýšlela, jestli někdy seberu odvahu a upeču slaný koláč. V knize najdete plno tipů, co upéci, pokud to máte rádi. Nemyslím, že postavy v knize prožívají nějaký hořký osud, jak tady někdo psal v komentáři. Příběhy se zdají celkem ze života a na konci čtenář smutný nebude.
  Ale proč se tento román v českém překladu nazývá Láska s chutí makronky, když slovo makronka se objeví v celé knize jen jednou, je pro mě záhada.

  AlenaV

  27.01.2016

  Příjemné klidné čtení.

  agatha2

  06.01.2016

  Jsem moc ráda, že jsem se ještě před Vánoci stihla přežrat cukroví a pak jsem na žádné sladké již neměla ani chuť, protože jinak bych u této knihy, která je mimo jiné plná úžasných popisů domácích dezertů, sušenek apod., přibrala aspoň 3 kg, protože bych stále něco musela jíst:-)
  Musím říci, že kniha se mi velmi líbila, celkově svou milou atmosférou, byť některé osudy soutěžícících nebyly zrovna veselé, ale i přes to, to bylo opravdu pro mě příjemné pohodové čtení, které mi vyvolávalo lehký úsměv na rtech takřka po celou dobu čtení…..a ty popisy procesu tvorby těsta, psané s takovou láskou k pečení, které je jedním z mých koníčků, že to se snad ani nedá slovy vyjádřit…

  hlina

  02.01.2016

  Knížku jsem si užívala od prvního do posledního písmenka. Spojuje v sobě mé vášně: čtení a pečení.
  Velmi zajímavě kontrastovalo sladké pečení s "hořkými" osudy jednotlivých postav.
  A jako bonus si odnáším ještě rady do kuchyně.

  Ankavi

  28.12.2015

  Skvělá kniha. Není to jen příběh o pečení neošizených domácích dobrot, nad nimiž se vám budou sbíhat sliny, navíc si odnesete pár dobrých rad do kuchyně. Není to jen příběh jedné pekařské soutěže, v níž se sešlo pět soutěžících toužících po výhře. Je to především velmi dojemný příběh, popisující osudy několika lidí. Mnozí z nich na první pohled působí dokonale, záviděníhodně, bezstarostně – ovšem pokud nahlédneme do jejich nitra, což čtenářům autorka umožnila, nelze dospět k jinému závěru, než že každý si nese nějaké břímě – a každý se s ním vyrovnává po svém, více či méně úspěšně. Kniha je i o naději, o odpouštění, porozumění, přiblížení se, plnění svých snů i o odvaze udělat (konečně) správné rozhodnutí. Tahle kniha se opravdu povedla.
  TAGS:

  Online Láska s chutí makronky ebook, Kniha Láska s chutí makronky FB2, Download Láska s chutí makronky PDF , Download Láska s chutí makronky MOBI, Online Láska s chutí makronky kniha, Zdarma Stažení Láska s chutí makronky IPhone, Online kniha Láska s chutí makronky PDF, Zdarma Láska s chutí makronky DJVU, Zdarma Stažení Láska s chutí makronky TXT, Stažení Láska s chutí makronky RTF, Online Láska s chutí makronky FB2 , e-kniha Láska s chutí makronky stažení TXT, Zdarma Láska s chutí makronky stažení kniha, e-kniha Láska s chutí makronky download MOBI, Stažení Láska s chutí makronky IPad, Číst Láska s chutí makronky MOBI, Číst Láska s chutí makronky DOC, Zdarma Láska s chutí makronky AWZ, Download e-kniha Láska s chutí makronky iPad , Zdarma Láska s chutí makronky DJVU, Download Láska s chutí makronky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Láska s chutí makronky DVD, Číst Láska s chutí makronky TXT, Book Láska s chutí makronky stažení DJVU, Láska s chutí makronky stažení kniha zdarma, Láska s chutí makronky stažení kniha pdf zdarma, Láska s chutí makronky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Láska s chutí makronky pdf zdarma, Láska s chutí makronky stažení kniha epub zdarma, Láska s chutí makronky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply