Láska v Provenci Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Láska v Provenci Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Láska v Provenci


Starý kamenný dům, láska, báječní lidé, blahodárné působení staletími vytříbené místní kuchyně, to je hojení nešťastných duší po provensálsku.

Do Provence – do malého městečka Puyloubier – přijíždí z americké Floridy Heidi a s ní i její sedmiletý syn Abbot, oba se po svém snaží vyrovnat se ztrátou manžela a otce, s nimi přijíždí šestnáctiletá neteř Charlotta.

V sousedství domu bydlí důvěrná přítelkyně Heidiny rodiny a ta jí odkrývá tajemství jednoho léta, kdy Heidina matka opustila svou rodinu a přijela si sem léčit svou poraněnou duši. Sousedka je navíc skvělá kuchařka. Heidi postupně nachází klid a novou lásku mezi vinicemi, levandulí, za vlahých večerů na úpatí magické hory.

Tradiční delikátní provensálské recepty jsou součástí románu!Kniha v českém jazyce!


Stažení Láska v Provenci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Láska v Provenci (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Láska v Provenci zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Láska v Provenci.pdf (EUR-0.00)

  Láska v Provenci.epub (EUR-0.00)

  Láska v Provenci.doc (EUR-0.00)

  Láska v Provenci.txt (EUR-0.00)

  Láska v Provenci.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Láska v Provenci.PDF – (EUR 0.00);

  Láska v Provenci.MOBI – (EUR 0.00);

  Láska v Provenci.EPUB – (EUR 0.00);

  Láska v Provenci.DOC – (EUR 0.00);

  Láska v Provenci.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Provence Cure for the Brokenhearted (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (43)

  Přidat komentář

  Havrnka

  15.10.2017

  Pro mne dobré oddechové čtení, které jsem si přibalila na dovolenou. Příběh se pozvolna rozvíjí. Někomu asi bude vadit, že hlavní hrdinka je ponořená do sebe a své minulosti. Myslím si, že je to pochopitelné po tak velké životní ztrátě. Ale konec dobrý!
  Já měla větší problém s drobnými chybami v textu.
  Doporučila bych dál!!!!

  Brockchen

  07.10.2017

  Nádherná kniha, která ke mě promlouvala nejen ze stránek, ale i mimo ně. Vyprávění se proplétalo s mými myšlenkami a vzpomínkami. Chápu, že knize možná někdo neporozumí, nelíbá se mu, nenadchne ho, ale já si ji ještě určitě přečtu několikrát. Není v tom vyložená romantika jako od Nory Roberts, řekla bych, že v ní je mnohem víc, ne ale popsaná tak přímo. A myslím, že pokud jste ztratili někoho hodně blízkého, budete chápat i žal Heidi a její uzdravování duše.

  Zama

  06.10.2017odpad!

  Bohužel, moje první kniha kterou jsem musela odložit.

  tatafa

  07.08.2017

  Příběh je velice zajímavě postavený a díky tomu se i příjemně čte.
  Je sice pravda, že v první části mne hlavní hrdinka značně vytáčela, protože byla naprosto bezohledně zaměřená na sebe, pasivní a nebrala potřeby svého okolí na vědomí. Je sice pravda, že po prožitém neštěstí má každý člověk na něco podobného nárok, ale přeci jen …
  Na druhou stranu jsem díky tomu mohla fandit jejímu přerodu v druhém díle a její postupné vylézání ze skrýše, kde byla dlouho skrytá před bolestí. A čas, za jakou dobu se jí přeměna povedla je doslova obdivuhodný …
  Další, co se mi na románu líbilo bylo, že v románu není jen romantický příběh, ale že právě díky hledání nové lásky se čtenář může zamyslet nad životem a rolí lásky v našich životech. A to už vůbec nemluvím o nádherných popisech Francie, díky kterým mám opět větší chuť se tam podívat…

  hannah2000

  17.06.2017

  Tahle knížka mě ihned upoutala za prvé krásnou obálkou a za druhé – částí nadpisu .. v Provence. Ačkoli je moje velké přání se do této oblasti podívat, nebyl zatím čas ani příležitost a tak se sem ráda přesouvám alespoň pomocí knih. No a já, kromě popisu Provence, čekala už jen klasický jednoduchý zamilovaný příběh. Jenže je to jinak. Příběh se kromě popisu Provence zabývá hlavně tím, jak je těžké se vyrovnat se ztrátou blízkého člověka. Jak si člověk najednou připadá neúplný a nedokáže si představit, jak bude moci žít dál. Hlavní hrdince Heidi se totiž smrtí manžela zhroutil smysl života a jediné, co ji nutí se soustředit i na něco jiného, je její syn Abbot. Její matka tohle všechno vidí a chápe a právě proto ji pošle vyléčit si duši na místo, které kdysi pomohlo i jí. Do kouzelného domu v Provence, který stojí na úpatí tajemné hory. A o tom je hlavní část příběhu. O znovupoznávání radosti ze života, o smíření se s minulostí, o nacházení řešení komplikovaných situací i o tom, že nejenom smrt je příčinou ztráty blízkého člověka. A také o důležitosti nechat své srdce otevřené navzdory ztrátám, jak říká jedna z postav v knize. A komu bych knihu doporučila? Všem, co mají rádi Provence, a všem, co mají rádi příběhy s hledáním smyslu života. Knížka se moc dobře čte a romantická zápletka je taková chutná omáčka navíc, aby byl příběh zajímavý.

  martinaandulka

  15.06.2017

  Čekala jsem od knihy větší romantiku a podle ilustrace,jsem jsi představovaa,že bude jezdit v Provence na kole,právě naopak ani jednou,celkově kniha se četla pěkně,ale kniha zasloužila jiný obal a anonci.

  DasaN

  12.06.2017

  Příběh o sám o sobě není špatný, ale na mě se hlavní hrdinka až moc utápí v truchlení nad ztrátou jejího manžela. Asi bych více ocenila kdyby autorka rozvinula současný vztah a ne aby se neustále vracela do minulosti.

  Eorin

  08.06.2017

  Nedaří se mi do knihy začíst.
  Autorka nám zřejmě chce na samém začátku sdělit co největší množství informací o všem a o všech, takže ve výsledku skáče v časech, osobách a všem, což mě osobně velmi mátlo a nakonec znechutilo, takže jsem knihu odložila a možná jí dám někdy v budoucnu druhou šanci, ale pro tentokrát ne, děkuji, jdu si zlepšit chuť něčím čtivějším.

  intelektuálka

  03.05.2017

  Tuhle knihu bych si vzala na dovolenou – ideálně v Provence. Lehký příběh a pěkně se čte.

  Ortie

  09.03.2017

  Kniha, která se velmi snažila nebýt jen typicky zamilovanou knihou, ale bohužel se jí to zcela nepovedlo. Děj byl bohužel docela dosti předvídatelný, ale přesto jsem musela ocenit snahu autorky o něco ne tak zcela obvyklého (ale první setkání v dešti – takové klišé…).
  Abych tedy knihu jen nehanila, musím pochválit zasazení do krásné krajiny, kterou mám já osobně velice ráda a z knihy velice příjemně dýchala. Také oceňuji recepty! A také snahu o zajímavý a poutavý příběh.
  I přes jistá negativa a předvídatelné momenty byla tato kniha velice čtivá a přečetla jsem ji velmi rychle (možná to bylo také způsobeno nemocí a časem). Ale myslím si, že mě jako dárek zcela nezklamala, ale ani nepředčila má očekávání.

  1v8na

  05.03.2017

  Do knihy jsem se pustila s očekáváním, že půjde o klasický, zamilovaný a propracovaný příběh a že si u něj odpočinu, ale nedělo se tak.
  Příběh nás nutí přemýšlet nad tím, jak se zachovat v případě ztráty životního partner, jak se s tím vyrovnat a jak jít dál.
  Kromě samotné částečné romantiky, zde bylo převážně hledání sama sebe, smyslu života a vyrovnávání se s hlubokým žalem, což mě sice na jednu stranu fascinovalo, ale druhou strašně deprimovalo a deptalo.

  deedulka

  11.02.2017

  Kniha mne nezaujala. Šla jsem do ní s představou, že to bude odlehčený romantický příběh z Francie, ale dostalo se mi depresivního příběhu ženy, které zemře manžel a zůstane jí jen malý syn Abbot. Do čtení jsem se musela nutit a čekala jsem, kdy se konečně překlene to popisování ztráty a přejde k té romantické části. Cca po 150 nudných stranách přišla 2. část a cesta do Francie. Stejně to bylo to samé v bleděmodrém. Nudné popisy, stálé opakování vzpomínání, žádný pořádný příběh…po dalších necelých 100 stranách knihu odkládám. Zbytečná ztráta času. Jen ta obálka se moc povedla. 🙂

  Princezna22

  07.02.2017

  Kniha má nádhernou obálku,ale po přečtení první poloviny jsem knihu pak už jen prolistovala.. Dej byl nudný, strašně se vlekl… Jediné pozitivum vidím v receptech a v krásné obálce knihy. škoda a to jsem od knihy čekala daleko víc vzhkedem k tomu jak moc je tlustá.

  Ivanule

  07.11.2016

  No co napsat k této knize,ani jsem přesně nevěděla kolik dát hvězdiček,jestli dvě nebo tři,nakonec jsem dala 2…Kniha se čte rychle a lehce,ale děj je vám od začátku jasný,jen nevím proč ten její odjezd je protahovaný na tolika stránkách.Jediné,co mi utkvělo a líbilo se mi a zůstane asi v paměti je citát: Kdekdo si myslí,že je to dar,když máš někoho rád,kdo tě miluje,ale to je omyl. Největší dar je,že někoho můžeš milovat – tak jako on miloval tebe.

  kudrdlinka

  05.08.2016

  Mě teda knížka moc nenadchla. Přišlo mi to hodně zdlouhavé, hlavně ta první část. Když se pak děj konečně přesunul do Francie, už to bylo lepší. Ale i tak jsem doufala, že se víc začtu.

  michaela3913

  02.08.2016

  Příběh na léto..ideální. Trošku mně iritovali pasáže o Henrym,ale patrně to mělo spíš být o té bolesti ze ztráty. Za mně tak 75%.

  tereija

  19.06.2016

  Po přečtení této knihy se chci přestěhovat do Provence (teda to jsem chtěla i před tím). Byla jsem vtáhnuta do děje, ukápla mi slza a na konci jsem pocítila spokojenost. Oddechové čtení, které se do těchto (za dva dny) letních dnů hodí. Vřele doporučuji.

  Beky

  07.06.2016

  Kniha se mi moc líbila – takové lehké letní odpočinkové čtení. 🙂
  Žádný kýč, jednoduchost a "elegance" – miluju, když jsou popisována francouzská jídla tak podrobně jako tady i s aroma a bylinkami a recepty jsou bonusem. 🙂
  Líbí se mi realismus a lehkost, s jakými je kniha napsána – nic, co by se nemohlo stát.

  alepav

  09.04.2016

  Čekala jsem děsnou romantiku, ale kniha mne velmi překvapila. Velice se mi líbila , na to že čtu úplně jiný žánr. Když člověk někoho ztratí je vždy těžké se s tím vyrovnat a tahle kniha je určena těm kdo mají tuhle zkušenost.

  niknikita

  29.02.2016

  Mám moc ráda Francii, proto jsem si druhou polovinu knihy docela užila. Jinak jsem měla pocit, že autorka často zbytečně plýtvala slovy a jméno Heidiny sestry Elysius jsem přímo nesnášela…

  ZuzanaL

  11.02.2016

  Koupeno kvůli obálce v Levných knihách…ta je na knize asi to nejlepší…a pak recepty z Provence.

  Ita

  30.01.2016

  Mě se kniha líbila. Asi proto, že mám podobný vztah k mé polovičce jako Heidi k Henrymu. Dokázala jsem se vcítit do pocitů ženy, která ztratila svého muže a snaží se z toho vzpamatovat.

  Temný snílek

  29.08.2015

  Láska v Provenci je krásná romantika, kterou ocení všechny ženy snící o lásce a něze… Skvělé odpočinkové počtení lákající k návštěvě Francie.

  Pavouček2

  20.07.2015

  Jsem asi tak na 80 stránce a vůbec se nemůžu začíst. Strašně mě otravuje, to její věčný vzdychání nad ztrátou manžela, je to tak 10x na každý stránce, až moc, a jejich láska až moc dokonalá, nevím, nějak tomu nehovím. Řekla jsem si, že juknu sem na názory a díky, jdu číst něco záživnějšího, tohle fakt nedám.

  Titi

  02.07.2015

  Přečetla jsem asi třetinu knihy, lépeřečeno jsem se první třetinou pronudila a potom jsem to vzdala, takže nehodnotím.

  Maarty

  30.04.2015odpad!

  Ráda si občas přečtu nenáročnou romantiku a na tuhle knížku jsem se docela těšila .Bohužel po sedmdesáti stránkách jsem to vzdala.Děj v podstatě žádný, jen nudné "bla bla bla"… ztráta času.

  Denisa Burdová

  25.02.2015

  Už dlouho se mi nestalo, abych nedočetla knihu, vždy se jí snažím dát šanci, ale v tomto případě, co jsem se doslova "pronudila" cca 250 stranami, jsem to s velikou radostí vzdala! Mám pocit, že čeká až příliš dobrých knížek na přečtení a byla by veliká škoda ztrácet čas touto a jí podobnými…

  amysa

  03.01.2015

  Tahle knížka je pro romantické duše, které mají rády, když děj jen tak pomalinku a v klidu plyne a ubíhá a dohromady se tam nic moc neděje… Je sice plná citů, lásky a emocí, ale i tak bych ubrala v počtu stránek, hlavně těch prvních 200 by jsem naprosto nekompromisně zkrátila tak na třetinu… Až poté co Heidi přijede do Francie, tak se to přeci jen trošku rozjede a i nějakého toho malého zvratu se v ději přeci jen dočkáme…. Ale přiznávám, že místo aby mě autorka svými neustálými náznaky a zmínkami na rodinná tajemství napínala jak kšandy, tak mne to postupem času spíš rušilo a iritovalo… Příběh to nebyl špatný, ale někdy méně znamená opravdu více a pokud by se ubrala slova a zrychlil se děj, klidně bych si knížku přečetla ráda znovu, má v sobě některé moc hezké, citlivé momenty a myšlenky…
  No posuďte sami, třeba jsem jí nečetla v tom správném naladění a rozpoložení, u mě dobrý, tedy za 3:-)

  hrabenka

  26.12.2014

  Ze začátku smutný příběh,ale pořád jsem čekala něco víc a ………nic víc nepřišlo za mě velká nuda.

  Antoaneta

  08.10.2014

  Pěkně napsaná pohodová kniha-hezký příběh dýchne na vás vůně levandule ocitnete se v poklidné Provence ,vrátíte se s hlavní hrdinkou do domu jejího dětství.Vyrovná se se svojí bolestí?Najde novou lásku a smysl života?Odpovědi najdete v knize -mně se líbí četla se mi velice dobře takové čtenářské pohlazení.
  TAGS:

  Online Láska v Provenci ebook, Kniha Láska v Provenci FB2, Download Láska v Provenci PDF , Download Láska v Provenci MOBI, Online Láska v Provenci kniha, Zdarma Stažení Láska v Provenci IPhone, Online kniha Láska v Provenci PDF, Zdarma Láska v Provenci DJVU, Zdarma Stažení Láska v Provenci TXT, Stažení Láska v Provenci RTF, Online Láska v Provenci FB2 , e-kniha Láska v Provenci stažení TXT, Zdarma Láska v Provenci stažení kniha, e-kniha Láska v Provenci download MOBI, Stažení Láska v Provenci IPad, Číst Láska v Provenci MOBI, Číst Láska v Provenci DOC, Zdarma Láska v Provenci AWZ, Download e-kniha Láska v Provenci iPad , Zdarma Láska v Provenci DJVU, Download Láska v Provenci e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Láska v Provenci DVD, Číst Láska v Provenci TXT, Book Láska v Provenci stažení DJVU, Láska v Provenci stažení kniha zdarma, Láska v Provenci stažení kniha pdf zdarma, Láska v Provenci pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Láska v Provenci pdf zdarma, Láska v Provenci stažení kniha epub zdarma, Láska v Provenci ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply