Ledové sestry Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ledové sestry Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ledové sestry


Rok po tragické smrti malé Lydie se její rodiče Angus a Sarah Moorcroftovi s jejím jednovaječným dvojčetem Kirstie odstěhují na malý skotský ostrov, který Angus zdědil po své babičce. Doufají, že v novém prostředí se jim podaří složit dohromady střípky jejich starého života. Jenže pak jejich zbývající dcera Kirstie prohlásí, že právě ona je Lydie a Kirstie je dvojčetem, které zemřelo – a jejich svět se opět hroutí. S blížící se zimou je Angus nucen odcestovat z ostrova kvůli práci. Sarah trpí pocitem osamělosti a Kirstie (nebo je to Lydie?) je čím dál tím víc nevyrovnaná. Bouře zanechá Sarah s dcerou na ostrově zcela odříznuté a Sarah se začne znovu trápit minulostí – co se opravdu stalo toho osudného dne, kdy jedna z jejích dcer zemřela?Kniha v českém jazyce!


Stažení Ledové sestry zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ledové sestry (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ledové sestry zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ledové sestry.pdf (EUR-0.00)

  Ledové sestry.epub (EUR-0.00)

  Ledové sestry.doc (EUR-0.00)

  Ledové sestry.txt (EUR-0.00)

  Ledové sestry.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ledové sestry.PDF – (EUR 0.00);

  Ledové sestry.MOBI – (EUR 0.00);

  Ledové sestry.EPUB – (EUR 0.00);

  Ledové sestry.DOC – (EUR 0.00);

  Ledové sestry.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Ice Twins (2015)

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro ženy, Thrillery
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (57)

  Přidat komentář

  Ajrad1981

  včera

  Nečetlo se to špatně, ale nebylo tam absolutně nic, co by se nedalo čekat. Žádné odhalení se mi nezdálo nějak moc překvapivé ani šokující, a že by mi běhal mráz po zádech? To už vůbec ne.
  Nevím, čím to je, ale tohle se mi poslední dobou stává u thrillerů jaksi moc často. Nevím, jestli radši nezměním na čas žánr.

  pastelka53

  včera

  Rozhodně kniha, která nechává obrovský prostor naší bujné fantazii. Sice jsem podle anotace a zde přítomných komentářů čekala jinačí pecku, ale budu se muset smířit s tím co mi bylo dáno. Jsem naštvaná … poslední strana pro mě byla jak vysvobození.
  Sarah mi upřímně lezla na nervy, nejsem rodič a nedokážu si představit čím procházela, ale její paranoia a všemožné domýšlení proč, kdo, co a jak mě celou dobu otravovalo. Kdyby raději své dítě vzala k odborníkovi a řešila co řešit měla. Nehledě na to co se z ní nakonec vyklubalo – labilní nadržená fúrie co místo hlídání vlastních dětí obcuje s frajerem co kdysi potkala v baru.
  A Angus? Kapitola sama pro sebe. Násoska, který neví co by, s ženou jsou si "cizí" a komunikace na bodu mrazu… Jo chlapče, kdybys nebyl tajnůstkář mohlo dopadnout všechno úplně jinak, třeba by byl i happy end….
  O zmateném dítěti ani není potřeba psát … akorát bych zas měla chuť znectít její rodiče.

  ddkk

  předevčírem

  Ledové sestry nejsou typický (psycho)thriller. Postavy se v něm nebrodí v potocích krve, nikdo nic nevyšetřuje, ale tak trochu "psycho" to tedy určitě je…autor si pěkně pohrává s náznaky záhady, která nedá čtenáři spát. Navíc se příběh odehrává na opuštěném hebridském ostrově, svou roli tu sehrává i rozbouřené moře. Rekvizity jako dělané pro tajuplný a trochu strašidelný děj….Krásně jsem si knihu užila a dávám za čtyři.

  Květ

  předevčírem

  Tento thriller, lehce říznutý duchařinou se čte sám. Mně sedl skvěle! Napínavé a rozčilující, sem tam na vás dýchne strach. Hlavní postavy mě chvílemi neskutečně vytáčely, říkala jsem si, to snad není možné, kam až to nechají zajít? A musela jsem číst dál a dál. Drobné nepřesnosti odpouštím díky čtivosti, poutavosti a mrazení, které mě neopustilo po celou dobu čtení.

  Ingrid40

  25. ledna

  Já se na ní hrozně těšila,ale zklamala mi. Čekala jsem bohužel víc.

  Peace

  24. ledna

  "Není to až tak moje vlastní smrt, co je nesnesitelné, je to smrt lidí kolem mne. Protože je miluji. A část mne umře s nimi. Proto je každá láska jistou formou sebevraždy."

  Kniha je čtivě napsaná, což je její velké plus. Co však považuji naopak za nedostatek, jsou nelogičnosti, které se v knize objevují a celkový dojem z knihy mi tak narušují.

  Calibra

  21. ledna

  Za mě trošku zklamání. Těšila jsem se, že se budu bát a budu napnutá, ale bohužel ani jedno. Hodně jsou v knize popsány myšlenky a pocity Sarah, ale to bych čekala spíš v psychologickém románu. Konec to trošku zachránil.

  KIKI33

  21. ledna

  Zvláštní kniha vyvolávající rozporuplné reakce. Zpočátku slibné, později zamotané. Místy až iritující hlavní postavy.

  iveta3689

  20. ledna

  Ze zacatku slibne, pozdeji velmi napinave a prekvapive, ale nakonec prekombinovane a nesmyslne. Namet velmi dobry, ale ve snaze vytezit maximum to autor prehnal.

  Zoy

  19. ledna

  Ještě nikdy jsem nečetla knihu, aby mě naprosto iritovala. Kdybych měla vedle sebe boxovací pytel, použila bych jej po každé druhé kapitole. Ale přitom jsem musela číst dál. Neskutečné a mrazivé určitě, ale jen proto, jakou roli v knize měla matka s otcem. Naprostý nezájem jeden o druhého, trpká nenávist. Neskutečné. Totálně labilní a sobecká matka, která měla v hlavně asi piliny, když pro mne, jako matku nepochopitelně odvedla dceru na ostrov, kde byli všichni v naprosté izolaci, místo toho, aby dcera chodila na terapie, které opravdu potřebovala velmi nutně. Pane bože, bylo ji 7 let, jak se asi má tak malé dítě vyrovnat se smrtí sestry a potažmo jednovaječného dvojčete, které viděla umírat? A otec? Alkoholik, který si stěžuje na vše, jak dopadl atd. a přitom to bylo jen jeho vinou a alkoholem. Každý si knihu musí přečíst sám. Je iritující a magnetická. Myslím si, že ji dočte každý, kdo začne číst. A samostatný konec až tak překvapivý není. Bylo to vysvobození v podstatě pro každého……………

  Shelby14

  17. ledna

  Přestěhovat se s promiskuitní a psychicky narušenou ženou a podobně narušenou dcerou na pustý ostrov? Docela divnej nápad, leda by to byl komplikovaný rafinovaný plán lehce pedofilního ochlasty Anguse jak se zbavit své nevěrné manželky. Když se v tom ale nebudu moc vrtat, tak celkem dobře odvyprávěná duchařina s několika napínavými momenty, i když místy trochu natahovaná a předvídatelná.

  Jana77

  15. ledna

  Dokonalé, naprosto dokonalé!!! Propracované, napínavé, prostě skvělé!

  AnnaAm

  13. ledna

  Tak zase jedna z perfektných knižiek. Od začiatku do konca som čítala zo zatajeným dechom. Zaujal ma príbeh aj rozuzlenie toho celého. Kto má rád záhady a tajomstvá s neočekavaným koncom určite doporučujem.

  Dresia

  13. ledna

  Uff… Je to o ničem.

  petra5585

  13. ledna

  Podle hodnocení jsem očekávala super čtení.. ale, nějak nevim.. Mám pocit, že polovina knihy se motala stále ve stejném problému a nic zajímavého. Možná jsem prostě jen nebyla spravně naladěná na tuto knihu.

  Vlasta155

  12. ledna

  Nějak mi to celé připadalo nelogické. Dvě hvězdičky dávám za výborný nápad na námět, který však nebyl využit. Škoda.

  Urbana

  08. ledna

  Po přečtených komentářích a anotaci knihy, asi jsem očekávala něco víc … ale určitě se dobře četla.

  kulatina

  08. ledna

  Příběhem jsou probíhající komplikované úvahy jedné nešťastné ženy. Málo přímé řeči, velmi pomalu gradující příběh. Nelogicke jednani hlavních postav. Kniha by mohla být poloviční, a přesto by nic nechybělo. Řekla bych triller pro náctileté. Tři hvězdičky za téma, ale zpracování by mohlo být zajímavější.

  cleopatra11

  05. ledna

  Kniha se četla velmi dobře. Po dlouhé době jsem přečetla knihu za 24 hodin. Jestli bude film podle této knihy, bude to dobrý thriller.

  Dandy1

  02. ledna

  Na této knize není nic logického. Konec je sice nečekaný, ale vážně blbý. Takhle by se snad nikdo normální nezachoval.

  fanda78

  01. ledna

  Výborný mrazivý thriller!

  Nixa

  31.12.2017

  Opravdu výborný mrazivý thriller, který tak trochu zavání duchařinou. Smutné a strašidelné čtení. Kniha se mi četla dobře a moc se mi líbila.

  zuzi.podzim

  31.12.2017

  kniha se cetla velice dobre, místy mi vsak "veci" nesedely-coz mi vadi, predstava opusteneho ostrava, domu plneho krys uz je sama od sebe hruzostrasna a skotske pocasi to jen zhorsuje, jinak se mohu podepsat pod komentar Martuly

  prestiggio

  30.12.2017

  Mrazive a deprimujuce ako škótske počasie.

  silhavaemilka

  30.12.2017

  Kniha se moc krásně četla. Stejně jako u podobných knih…říkám jim knihy HLTÁMČEKÁMCOBUDEDÁL…. jsem celou knihu hltala a přemítala co z toho bude a popravdě jsem doufala v něco trochu božejšího. Jednodušší kniha a já je občas prostě taky ráda :)… Hlavně ten pocit šílené zvědavostui v průběhu celého čtení 🙂

  agatha2

  29.12.2017

  Tato kniha mě velmi zasáhla, věděla jsem již před čtením, že bude skvělá, ale to jsem netušila jak moc a jak moc mě zasáhne. Bylo to tak moc smutné, děsivé, strašidelné. A když jsem v poslední třetině knihy začala nabývat dojmu, že konec takový, jaký posléze opravdu nastal, je vlastně nevyhnutelný a jediný možný, hluboce to mnou otřáslo. Kniha byla výborná, přikovala mě ke gauči a nedovolila mi přestat číst a to je má definice správného thrilleru.

  Ajuszka

  27.12.2017

  Uff..co napsat,kniha se cetla velmi dobre,precetla jsem ji za 2 dny.Obsahove taky dost dobre jen jsem z toho konce vlastne docela mimo,ztracela jsem se v tom,jak je to chvili jedna holcicka,pak zase druha..Ale jo,jinak za me urco stoji za precteni

  Jane417

  27.12.2017

  Velmi mrazivý thriller s výborně děsivou a hodně ponurou atmosférou. Mladým manželům zemře dcera Lydie – jedna z dvojčat. Kirstie přežije… jenže dvojčata byla tak identická, že se po čase ukáže, že nezemřela Lydie, ale Kirstie… děj je velice smutný a depresivní. Rodiče přestávají chápat, co je pravda a co přelud… která dcera vlastně žije a obchází jejich dům přízrak dcery mrtvé? Jak vše doopravdy bylo a co se děje teď? Do toho všeho prodělávají manželskou krizi… Skvělý duchařský román, jehož mrazivost podtrhuje šedivá a studená atmosféra skotského ostrova, kam se rodina přestěhuje.

  martula

  26.12.2017

  Pro mě příliš nelogický příběh. Jedna dcera mi tragicky zahyne, druhá z toho začne bláznit, s manželem se nenávidíme a nejen, že nevyhledáme odbornou pomoc, ne, my se odstěhujeme na ponurý ostrov do polorozpadlého, shnilého baráku plného potkanů, kde jediná přístupová cesta je po moři. A tu loďku si taky nekoupíme! Tři hvězdy za zajímavý námět a napínavou předposlední kapitolu.

  ankaras

  21.12.2017

  Dovedu si tento příběh představit spíše jako film.
  TAGS:

  Online Ledové sestry ebook, Kniha Ledové sestry FB2, Download Ledové sestry PDF , Download Ledové sestry MOBI, Online Ledové sestry kniha, Zdarma Stažení Ledové sestry IPhone, Online kniha Ledové sestry PDF, Zdarma Ledové sestry DJVU, Zdarma Stažení Ledové sestry TXT, Stažení Ledové sestry RTF, Online Ledové sestry FB2 , e-kniha Ledové sestry stažení TXT, Zdarma Ledové sestry stažení kniha, e-kniha Ledové sestry download MOBI, Stažení Ledové sestry IPad, Číst Ledové sestry MOBI, Číst Ledové sestry DOC, Zdarma Ledové sestry AWZ, Download e-kniha Ledové sestry iPad , Zdarma Ledové sestry DJVU, Download Ledové sestry e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ledové sestry DVD, Číst Ledové sestry TXT, Book Ledové sestry stažení DJVU, Ledové sestry stažení kniha zdarma, Ledové sestry stažení kniha pdf zdarma, Ledové sestry pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ledové sestry pdf zdarma, Ledové sestry stažení kniha epub zdarma, Ledové sestry ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply