Létající jaguár Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Létající jaguár Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Létající jaguár


Kniha v českém jazyce!


Stažení Létající jaguár zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Létající jaguár (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Létající jaguár zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Létající jaguár.pdf (EUR-0.00)

  Létající jaguár.epub (EUR-0.00)

  Létající jaguár.doc (EUR-0.00)

  Létající jaguár.txt (EUR-0.00)

  Létající jaguár.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Létající jaguár.PDF – (EUR 0.00);

  Létající jaguár.MOBI – (EUR 0.00);

  Létající jaguár.EPUB – (EUR 0.00);

  Létající jaguár.DOC – (EUR 0.00);

  Létající jaguár.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Novely, Literatura česká
  Vydáno: , Smart Press
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (27)

  Přidat komentář

  hankabe

  27.06.2017

  ..o tom, jak pan Formánek exceloval v souboji s Láskou, Marností a Cestou za výlohou jednoho knihkupectví.

  JaneH

  25.11.2016

  Je krásné, jak dokáže vzniknout tak krásný příběh za 12 hodin. Kniha má své kouzlo. Nemyslím si, že by příběh nebyl nijak promyšlený. Má děj, hlubší myšlenku. Má duši. A hlavně těch neskutečných 12 hodin psaní ve výloze na třídě obrovského náměstí, v obklopení nespočtu rušivých elementů. A dalších 12 hodin tisku a k dostání ve vybraných knihkupectví. A výtěžek na dobrou věc.
  Pro mne neskutečná kniha. Všem vřele doporučuji na krátké, ale krásné odpočinkové čtení.

  laepus

  24.11.2016

  Člověk si říká, že to bude jen taková marketingová blbost, ale nakonec je to příjemné hodinové čtení. Chvílemi je to ještě klasicky formánkovsky tlačené, ale i tak mám rád jeho styl vyjadřovaní a jeho chápání (ne)reality.

  441513

  07.07.2016

  opět skvělá práce pana Formánka.

  levac

  26.06.2016

  Od knihy jsem neměla žádná očekávání, říkala jsem si, že by mohla splnit kategorii "Přečteno za jeden den" v rámci čtenářské výzvy. Přečetla jsem ji za hodinu a bavila mě.

  Klarinet

  15.01.2016

  Nejrychleji neznamená nejlépěji…ale dobrý, milý, andělský příběh o stvořiteli, lidském životě a potkávání se. Mluviti pravdu mám pořád v hlavě, na tuhle knížku brzo zapomenu a těším se, až se budu dívat na květnové stromy nebo bouřkové mraky 🙂

  Dixinka

  07.01.2016

  Formánek má i lepší knihy. Byla jsem trošku zklamaná. Myslím si, že knize chybí promyšlenost, je uspěchaná jak při psaní, tak i v rozvoji příběhu.

  bejan

  27.09.2015

  Kniha šitá rekordně horkou jehlou a je to na ní znát. Ostatní Josefovy knihy přečteny a vysoce ohodnoceny, ale tahle..? Asi je to tím, že mě už od čtrnácti nezajímají rekordy a ani ty knihy s pivním názvem, které je evidují…

  Rade

  09.03.2015

  Velice podařené – milé, vtipné, chytré, navíc s úžasnými ilustracemi Dalibora Nesnídala.
  Plus jsou velmi netradiční okolnosti vzniku knížky a trošku i to, že výtěžek akce šel na podporu mých oblíbených ústeckých slonic.

  Adam Bartoš

  17.08.2014

  Skvělá kniha, se skvělým příběhem, který máte přečtený do pár minut. Škoda, že ten příběh nebyl trochu delší.

  Pivísek

  23.07.2014

  Líbila. Moc. A příběh kolem knihy jí jen dodal grády.

  TheCiko5

  17.07.2014

  Příběh "kolem vzniku" je na jednu stranu nafouknutý a jakoby zastiňuje text samotný. Na stranu druhou…napsat osmdesáti stránkovou knížku za 11 hodin ??? To je přece typicky česky vtipné! PROČ jí nenapsal Irving? Murakami? Bukowski? Pratchett? PROČ jí nenapsal Vian,který díky srdeční vadě psal rychle a hlava nehlava? PROČ??? Protože to prostě jde.:-) i jen za 11 hodin se dá zklidnit mysl a napsat knížka. Krásné hluboké myšlenky,výborně napsaný anděl. Kdyby každá osmdesátistránková knížka byla takhle obsažná,nemusely by se kácet lesy kvůli papíru…
  Samozřejmě nemůžu srovnávat s výpravnými čtyřsetstránkovými romány,byla zde vytvořena samostatná kategorie.

  anthraxCZ

  27.01.2014

  Nic to nemění na tom, že kniha se dobře čte a díky ilustracím a své útlosti celkově pěkně plyne. Formánek píše skvěle, jazyk ovládá naprosto mistrně. To, že šlo o pokus o rekord a sázku, je však na "Létajícím jaguárovi" znát. Kdyby kniha nevznikla v presu, pravděpodobně by šlo o zcela obyčejný text, který by zapadl. Příběh kolem knihy je totiž zajímavější než obsah knihy samotný. http://opynion.blogspot.cz/2014/01/recenze-josef-formanek-letajici-jaguar.html

  hrbosek

  14.01.2014

  Hezké počtení, díky jaguáre.

  Carcoolka

  13.12.2013

  jsou knihy, které ani nemusí být pravými literárními skvosty, prostě jen příjdou ve správný čas a změní vám život. PROČ? Zeptejte se na to svého anděla, kterého vám, když je vám nejhůř, sešle LÉTAJÍCÍ JAGUÁR 🙂
  Prostě nenáročná milá novela na jednu cestu autobusem 🙂

  Katuska001

  19.10.2013

  Jak povídka rychle vznikla, tak se i rychle čte, taková oddechovka na půl hodinky, doplněná kresbami ;-). Jj také by se mi líbilo promluvit si se svým andělem, aby mi poradil ;-).

  Firefox4

  16.07.2013

  Taková delší povídka, rozpracovaná na několik kapitol, řekla bych. Bez ohledu na původ vzniku je milá, přesně tohle slovo mě napadlo… A pak, když jsem šla z knihovny (protože takové knížky čtu rovnou mezi regály), napadlo mě, že přesně takhle píše o andělech chlap.

  Jonny

  02.05.2013

  Je až zarážející kolik toho může vzniknout za ani ne 12 hodin psaní. Ale kdybych o tomhle faktu nevěděl, tak mi Létající jaguár bude připadat jako podprůměrná knížka.

  Joges

  06.04.2013

  NOVELA, čtenářská jednohubka vhodná třeba na cestu vlakem, moudrá i poučná, plná fantazie, kapitoly jsou dobře propojeny, chytne za srdce, nasadí brouka do hlavy, konec potěší. Jen škoda, že je tak krátká. No jo, ty sázky a rekordy ….

  Slovanka

  26.03.2013

  Přála bych si potkat svého anděla, seslaného létajícím jaguárem. 🙂 Knížka se mi líbila, zdála se mi zvláštně záhadná stejně jako Umřel jsem v sobotu. Už od začátku nám autor ukazuje pointu, ale odkrýt ji je možné až na konci.

  hoopoo

  25.02.2013

  Zajímavej příběh.
  U knížky byl přibalen i plyšový slon , protože výtěžek měl jít na malého nenarozeného sloníka v ZOO Ústí nad Labem. Ten bohužel bohužel nezvládl porod… 🙁

  rakytnik

  08.02.2013

  Nejrychleji napsaná, vydaná a rozdistribuovaná kniha.
  Z mého pohledu ale rozhodně nejde o žádnou rychlokvašku.

  Martin, Vyškov

  30.11.2012

  Tento světový rekord se Josefovi opět vydařil 🙂

  Verrrunka

  07.11.2012

  Řekněme, že to byla taková zábava na půl hodinky 🙂 Ale opravdu obdivuji dobu, za jakou byla kniha napsána. Navíc je i docela vtipná! Na konci knihy je popsáno, jak probíhalo celé to rekordní šílenství, u toho jsem se také docela pobavila. Rozhodně zajímavý počin a některé pasáže mě opravdu upřímně rozesmály.

  Morgainne

  21.09.2012

  Zastavil se, celý se třásl a přemýšlel. Co teď? Vtom se vedle něj zjevila postava.
  „Ha! Co tady děláš?!“ zeptal se polekaně feťák.
  „Nic. Jsem tvůj anděl strážný.“
  „Ty vole, ty si děláš prdel, ne?“
  „Viděls někdy anděla, že by si dělal prdel?“
  „Ne, to ne,“ připustil feťák.
  „Tak vidíš.“
  Heroinista neurčitě pokýval hlavou.
  „Co máš za problém?“ zeptal se anděl.
  „Jestli mám skočit, nebo ne,“ klepal se feťák a ruce mu vibrovaly jako jehla šicího stroje.
  „Skoč.“
  „A nestane se mi něco?“
  „Neboj. Jsem tvůj anděl strážný.“
  Mladík skočil a dole to jen lehce křuplo, ani se neptejte, co to bylo přesně za zvuk, a jak mladík umíral, bylo slyšet, jak šeptá: „Jako můj anděl strážnej seš docela pěkná svině.“
  „Když to tak musí bejt, tak i anděl je svině,“ řekl anděl a zmizel.

  Vec1980

  07.04.2012

  Román neromán, ale to až tak podstatné není, jako povídka by se to otisknout nedalo :-D. Stejně tak není podstatné, že za vznikem stojí sázka. Výsledek jako takový má dle mého názoru určitě smysl a na těch několika stránkách čtení k několika odpoledním kávám je nečekaně více věcí k zamyšlení než v mnohých jiných "románech". Kdybych si pozadí napsání románu přečetl dříve než jako komentář na konci tisku tak si ještě k té kávě koupím ten doutník … není důvod litovat ani koupě ani přečtení, slon neslon.

  WEIL

  23.12.2011

  Sledoval jsem v TV jak se J. Formánek pokoušel o rekord. No, ale ruku na srdce – román to rozsahem není – a Pepa to sice napsal za 24 hodin, ale předtím to měl už moc dobře promyšlené…  TAGS:

  Online Létající jaguár ebook, Kniha Létající jaguár FB2, Download Létající jaguár PDF , Download Létající jaguár MOBI, Online Létající jaguár kniha, Zdarma Stažení Létající jaguár IPhone, Online kniha Létající jaguár PDF, Zdarma Létající jaguár DJVU, Zdarma Stažení Létající jaguár TXT, Stažení Létající jaguár RTF, Online Létající jaguár FB2 , e-kniha Létající jaguár stažení TXT, Zdarma Létající jaguár stažení kniha, e-kniha Létající jaguár download MOBI, Stažení Létající jaguár IPad, Číst Létající jaguár MOBI, Číst Létající jaguár DOC, Zdarma Létající jaguár AWZ, Download e-kniha Létající jaguár iPad , Zdarma Létající jaguár DJVU, Download Létající jaguár e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Létající jaguár DVD, Číst Létající jaguár TXT, Book Létající jaguár stažení DJVU, Létající jaguár stažení kniha zdarma, Létající jaguár stažení kniha pdf zdarma, Létající jaguár pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Létající jaguár pdf zdarma, Létající jaguár stažení kniha epub zdarma, Létající jaguár ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply