Listen to my heart: Moje láska k životu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Listen to my heart: Moje láska k životu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Listen to my heart: Moje láska k životu


Chci vám říct jen to důležité. Žádné kudrlinky. Prostě tak, jak to doopravdy bylo.

Těmito slovy představily Marie Fredriksson se spoluautorkou Helen von Zweigbergk tuto knihu.

Její život byl dramatický. Vyrůstala v bídě ve švédské provincii, její rodina byla těžce poznamenána tragickým úmrtím její sestry. Mladá Marie prorazila ve Švédsku již jako dívka a Roxette se brzy staly celosvětově známými. Dnes jsou Roxette jako další ABBA…

Ale život byl nemilosrdný: diagnóza zněla – nádor na mozku. Doktoři jí předpověděli pár měsíců života. Ale po 12 letech boje o život je tu stále.Přečtěte si její příběh od srdce, plný velké lásky, smutku, velkých úspěchů a pomsty osudu – láska k životu je poděkováním.Kniha v českém jazyce!


Stažení Listen to my heart: Moje láska k životu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Listen to my heart: Moje láska k životu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Listen to my heart: Moje láska k životu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Listen to my heart: Moje láska k životu.pdf (EUR-0.00)

  Listen to my heart: Moje láska k životu.epub (EUR-0.00)

  Listen to my heart: Moje láska k životu.doc (EUR-0.00)

  Listen to my heart: Moje láska k životu.txt (EUR-0.00)

  Listen to my heart: Moje láska k životu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Listen to my heart: Moje láska k životu.PDF – (EUR 0.00);

  Listen to my heart: Moje láska k životu.MOBI – (EUR 0.00);

  Listen to my heart: Moje láska k životu.EPUB – (EUR 0.00);

  Listen to my heart: Moje láska k životu.DOC – (EUR 0.00);

  Listen to my heart: Moje láska k životu.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Kärleken till livet (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Biografie a memoáry, Umění
  Vydáno: , Omega
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  LuckyZ

  14. ledna

  Krásná kniha o zajímavé ženě, dobrý vhled do světa showbysnysu. škoda že čtení kazily časté chyby a nejasnosti překladu.

  ElfkaEleanor

  09. ledna

  Omego, ach, Omego, proč jen si nedáváš víc práce s korekturou textu? Občas chybí mezery, občas je přeházený slovosled až věta ztrácí v češtině smysl. Některé názvy písní jsou přeložené, jiné ne. Zajímavé je, že čím dál v knize budete, tím spíše nebudou názvy písní přeložené – že by to překladatele přestalo bavit?

  Přesto musím dát knize plný počet hvězd. Marie nemůže za to, komu se její kniha dostala v Česku do rukou. Naplnila slib, že nebudou žádné kudrlinky. Kniha je zajímavá od začátku do konce, zachycuje důležité momenty Mariina života od útlého dětství až po současnost. Vše doplňují kapitoly z jejího boje s rakovinou, které poskytují unikátní pohled do rodinného prostředí slavné osoby v takto krizové situaci a zároveň ohromují silou s jakou se ke svému onemocnění sama zpěvačka staví. Přeskakování v čase může být matoucí, osobně jsem s tím ovšem problém neměla.

  Ildi

  06. ledna

  Vyrastala som a patrím do skupiny Roxeťáčok 🙂 A preto bolo jasné, že knihu od Marie si prečítať musím. Skvelá kniha a hlboko sa sklaniam pred tým čím si Márie prešla a bohužiaľ prechádza. Držím palce a prajem veľa síl.

  Květinka008

  02. ledna

  Nečtu biografie, nemohu srovnávat, ale zpočátku se mi příliš nelíbilo "já, já, já". Postupně jsem si ale zvykla a hlavně se začaly objevovat postřehy okolí… a nesedl mi styl přeskakování, v takovém žánru bych uvítala spíš chronologii. Nic to ale nemění na velmi silném příběhu, kde se člověk minimálně na konci neubrání slzám a obdivu.

  Vyjádřit se však chce i moje žurnalistické já – jak jsem byla upozorněna, čeština byla jedním z prvních překladů, dokonce ještě před angličtinou. Bohužel za tento počin uděluju o hvězdu míň. Vadí mi překlepy – opakovaně chybějící mezery mezi slovy – a gramatické chyby, například použití velkého písmena v obecném podstatném jméně uprostřed věty, také ne ojedinělé. Korektury a typografie jsou v této verzi velmi odbyté.

  Jeanie

  29.11.2017

  Obdivuji Marii za její statečnost a obrovskou touhu žít, přestože si prošla takovým peklem. Člověk by měl být šťastný za každý prožitý den, radovat se z maličkostí a neřešit voloviny….na to hezké už pak nemusí zbýt čas.

  Vladísek

  29.10.2017

  Roxette – moje nejoblíbenější hudební skupina, na jejichž písničkách jsem vyrůstala, tudíž jsem si nemohla tuto biografii dovolit nepřečíst. Obdivuji Marii jak statečně čelí svému osudu a i přes vážnost její nemoci se dokázala vzchopit a potěšit své fanoušky po celém světě dalšími koncerty. Knihu doporučuji.

  Áňa 998

  29.10.2017

  Skvělá kniha 🙂

  bookcase

  21.10.2017

  Jedna z nejlepších biografií, co jsem četla. Smekám před Marií. Jestli někdy fňukáte, že je toho na vás moc, přečtěte si tohle.

  knihamouder

  16.10.2017

  Příběh umělkyně Marie, která se nehodlala vzdát bez boje a zvítězila. Otevřená zpověď o tom jak se vám změní pohled na svět, když zasáhne prudká rána osudu.
  Kniha je velmi pěkně zpracovaná, nechybí barevné a černobílé fotografie.

  Martin12345

  06.10.2017

  Jako velký fanoušek Marie a Roxette nemohu být objektivní, ale i tak, kniha nese poselství a zpověď zpěvačky, která i když měla všechno, si musela sáhnout na samotné dno… Skvělé čtení, donutí člověka se zamyslet nad svým životem. Určitě doporučuji…  TAGS:

  Online Listen to my heart: Moje láska k životu ebook, Kniha Listen to my heart: Moje láska k životu FB2, Download Listen to my heart: Moje láska k životu PDF , Download Listen to my heart: Moje láska k životu MOBI, Online Listen to my heart: Moje láska k životu kniha, Zdarma Stažení Listen to my heart: Moje láska k životu IPhone, Online kniha Listen to my heart: Moje láska k životu PDF, Zdarma Listen to my heart: Moje láska k životu DJVU, Zdarma Stažení Listen to my heart: Moje láska k životu TXT, Stažení Listen to my heart: Moje láska k životu RTF, Online Listen to my heart: Moje láska k životu FB2 , e-kniha Listen to my heart: Moje láska k životu stažení TXT, Zdarma Listen to my heart: Moje láska k životu stažení kniha, e-kniha Listen to my heart: Moje láska k životu download MOBI, Stažení Listen to my heart: Moje láska k životu IPad, Číst Listen to my heart: Moje láska k životu MOBI, Číst Listen to my heart: Moje láska k životu DOC, Zdarma Listen to my heart: Moje láska k životu AWZ, Download e-kniha Listen to my heart: Moje láska k životu iPad , Zdarma Listen to my heart: Moje láska k životu DJVU, Download Listen to my heart: Moje láska k životu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Listen to my heart: Moje láska k životu DVD, Číst Listen to my heart: Moje láska k životu TXT, Book Listen to my heart: Moje láska k životu stažení DJVU, Listen to my heart: Moje láska k životu stažení kniha zdarma, Listen to my heart: Moje láska k životu stažení kniha pdf zdarma, Listen to my heart: Moje láska k životu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Listen to my heart: Moje láska k životu pdf zdarma, Listen to my heart: Moje láska k životu stažení kniha epub zdarma, Listen to my heart: Moje láska k životu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply