Lord & Lady v utajení Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Lord & Lady v utajení Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Lord & Lady v utajení


Oba mají svá tajemství a oba vědí, že na tajnostech a lžích nelze znovu vzkřísit lásku…
Adrian a Sofie jsou manželé a… tajní agenti. Svou pravou identitu tají i před sebou, a tak není divu, že po letech života ve lžích a tajnostech je jejich manželství před rozpadem. Řešení manželské krize ale musí počkat – teď je totiž důležitější mise, která povede k porážce Napoleona Bonaparta.
Co ale bude, až misi splní a válka skončí?
Šokující odpověď přichází hned po jejich návratu: Tajná služba Barbican snižuje stavy, a tak je oba posílá do výslužby.
Adrian se Sofií mají jedinečnou příležitost urovnat si své vztahy… kdyby se jim ovšem nenaskytla šance vrátit se zpět do hry. Premiér totiž potřebuje vyšetřit vraždu svého nevlastního bratra.
Nastává ovšem problém… jsou tady dva špičkoví agenti, ale místo u tajné služby může získat pouze jeden z nich. A získá ho ten, kdo vyřeší případ jako první. Zvítězit ale chtějí oba. A to za každou cenu…
Možná spolu přestanou soupeřit a možná si začnou i důvěřovat. Nebo ne?Kniha v českém jazyce!


Stažení Lord & Lady v utajení zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Lord & Lady v utajení (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Lord & Lady v utajení zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Lord & Lady v utajení.pdf (EUR-0.00)

  Lord & Lady v utajení.epub (EUR-0.00)

  Lord & Lady v utajení.doc (EUR-0.00)

  Lord & Lady v utajení.txt (EUR-0.00)

  Lord & Lady v utajení.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Lord & Lady v utajení.PDF – (EUR 0.00);

  Lord & Lady v utajení.MOBI – (EUR 0.00);

  Lord & Lady v utajení.EPUB – (EUR 0.00);

  Lord & Lady v utajení.DOC – (EUR 0.00);

  Lord & Lady v utajení.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Lord a Lady v utajení (1.)

  Originální název:

  Lord and Lady Spy

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Galatea
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Ewik

  02.02.2017

  Lehký, romantický, historicko-špionážní příběh okořeněný erotikou. Kniha je psaná velmi čtivým stylem, který autorka velmi dobře doplnila i humornými pasážemi. Špionážní linka je dle mého názoru vedlejší – zajímavější bylo řešení rozpadajícího se manželství hlavních hrdinů a jejich snahy o znovunalezení a záchranu vztahu.

  Aracely

  21.02.2016

  Souhlasím s komentářem Nynusky 86 níže…

  Též jsem se skvěle pobavila , ale je potřeba brát knihu s rezervou a nic od ní nečekat a pak se Vám dostane špionážní , historický román s akčními scénami okořeněný trochou romantiky a erotiky …
  To , jak jsou spolu stále na kordy mě bavilo celou knihu 😀

  Doporučuji k přečtení jako skvělou oddechovku !

  Katera

  16.05.2015

  Mně se kniha líbila, měla všechno co od nenáročné oddychové literatury požaduji (romantika, zápletka, napětí). Bohužel jsem četla až po Setkání v Neapoli/Pravdivé lži, takže jsem už na začátku příběhu věděla jak to s hlavními postavami dopadne, ale ani to mě neodradilo od přečtení. A určitě toho nelituji.

  Nynuska86

  19.10.2014

  U knížky jsem se skvěle pobavila 🙂 Je pravda, že kniha není zrovna dvakrát reálná (viz. příspěvek níže), ale pokud ji berete s nadhledem, je vážně super. Tak trochu Mr. a Mrs. Smith v historickém podání. Jsem zvědavá na další díly 🙂

  modranka

  16.10.2014

  Naozaj, ale naozaj! neviem dať tejto knihe dobré hodnotenie. Knihu by som zaradila medzi erotické historické romance. V popredí erotiky je masturbácia. Je to vlastne striedanie kapitola sexu, kapitola táranín o vyšetrovaní, ktorého fakty sa opakovali stále dokola to isté. Celé mi to pripadalo ako nejaká hra na špiónov.
  Ak chce autorka písať o špiónoch, nech si naštuduje historické reálie. V roku 1815, ženy neboli rovnocenné mužom, teda žiadna žena (manželka) by sa nesprávala tak ako Sofia, navyše ak ju autorka charakterizovala ako poslušnú, milujúcu ženu, túžiacu po deťoch. Za to som stiahla jednu hviezdičku. Druhú za to, že autorka v príbehu použila myslenie žien 21. storočia, a to mi vždy pri historických romanciach vadí.
  Ak má niekto vizuálnu predstavivosť, potom "tzv. špionážne" scény sú viac humorné, než dobrodružné. Chcela by som vidieť, keby sa autorka obliekla do dlhých šiat so spodničkami, či by dokázala také hmaty a chvaty akými zaťažila hlavnú hrdinku. Myslím, že Sofia by sa skôr zamotala do vlastných sukní, než by zneškodnila protivníka. No, ale ako humor to bolo celkom dobré.

  jaja10

  24.08.2014

  Já se u této knihy moc bavila. Četla se strašně dobře, o veselé, nebezpečné i milostné situace nebyla nouze. Už se těším na další knihy od této autorky, snad mě nezklame. 🙂

  Antoaneta

  23.07.2014

  Této knize jsem chtěla nejprve dát jen 4 hvězdy ale vzhledem k tomu že jsem knihu přečetla na jeden zátah začala jsem číst a četla až do pozdní noci dokud nebyl konec dávám hvězd 5.Kniha velmi zaujala moc pěkně se četla a ztratila jsem při ní pojem o čase a četla a četla takže ano rozhodně doporučuji stojí za přečtení.

  Otmarek

  21.03.2014

  Rozjezd a zápletka mě chytly, autorka mě zaujala, i jsem přetáhla půlnoc a četla, četla, …. a pak se to ke konci tak nějak zadrhlo, přišlo mi to uspěchané, nedodělané. Ode mě celkový dojem za 4*.  TAGS:

  Online Lord & Lady v utajení ebook, Kniha Lord & Lady v utajení FB2, Download Lord & Lady v utajení PDF , Download Lord & Lady v utajení MOBI, Online Lord & Lady v utajení kniha, Zdarma Stažení Lord & Lady v utajení IPhone, Online kniha Lord & Lady v utajení PDF, Zdarma Lord & Lady v utajení DJVU, Zdarma Stažení Lord & Lady v utajení TXT, Stažení Lord & Lady v utajení RTF, Online Lord & Lady v utajení FB2 , e-kniha Lord & Lady v utajení stažení TXT, Zdarma Lord & Lady v utajení stažení kniha, e-kniha Lord & Lady v utajení download MOBI, Stažení Lord & Lady v utajení IPad, Číst Lord & Lady v utajení MOBI, Číst Lord & Lady v utajení DOC, Zdarma Lord & Lady v utajení AWZ, Download e-kniha Lord & Lady v utajení iPad , Zdarma Lord & Lady v utajení DJVU, Download Lord & Lady v utajení e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Lord & Lady v utajení DVD, Číst Lord & Lady v utajení TXT, Book Lord & Lady v utajení stažení DJVU, Lord & Lady v utajení stažení kniha zdarma, Lord & Lady v utajení stažení kniha pdf zdarma, Lord & Lady v utajení pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Lord & Lady v utajení pdf zdarma, Lord & Lady v utajení stažení kniha epub zdarma, Lord & Lady v utajení ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply