Loretka Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Loretka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Loretka


Hra o pěti obrazech.
Idylické prostředí Zlaté uličky s pozadím Hradčan a Lorety, to je místo, kde mladý básník Karel prožívá své hořké pocity po rozchodu s milenkou Martou. Není daleko od sebevraždy, když do jeho chmurné samoty vkročí kloboučnice Loizička.
Loizička – jinak zvaná pražské Jezulátko – je dítě staré Prahy, sirotek, odložený na schodech loretského kostela. Svým milým, prostým zjevem a nenapodobitelným půvabem okouzlí Karla, který na čas zapomene na záhadnou, uzavřenou zpěvačku Martu a oddá se lásce k něžné kloboučnici.
Leč vzpomínky na Martu jsou silnější a Karel ji vyhledává, aby znovu navázal pouto, které mezi nimi bylo přerváno. Marta, pociťující rovněž velmi silně tíhu samoty a stesku po Karlovi, nabízenou ruku přijímá a těší se opět z jeho lásky.
U Lorety se setká však s nic netušící Loizičkou a tehdy pochopí plnou pravdu o Karlových dvou rozdílných láskách. Šlechetně ustoupí a přenechává Karla milence Loizičce, ale malá kloboučnice ví, že Karel více touží po Martě než po ní, požívá atropin a umírá.
A Karel je opět sám. A do jeho opuštěnosti mu zaznívají Martina poslední slova:Kniha v českém jazyce!


Stažení Loretka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Loretka (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Loretka zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Loretka.pdf (EUR-0.00)

  Loretka.epub (EUR-0.00)

  Loretka.doc (EUR-0.00)

  Loretka.txt (EUR-0.00)

  Loretka.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Loretka.PDF – (EUR 0.00);

  Loretka.MOBI – (EUR 0.00);

  Loretka.EPUB – (EUR 0.00);

  Loretka.DOC – (EUR 0.00);

  Loretka.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Divadelní hry, Literatura česká
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  wersl

  07.02.2014

  Z počátku idylicky vyhlížející příběh, (třebas kdy Karel, pohledem zamilovaného básníka, umně opěvuje i něco tak zdánlivě obyčejného, jako je schránka na dopisy) se postupem času čím dál, tím více komplikuje až nakonec končí tragicky. To vše je popsáno velice čtivými verši. Osud si s námi někdy krutě zahrává…

  "Jak mají žít spolu sousedé,
  města a lidé cizí,
  když ani láska tří lidí k šťastnému konci nevede,
  když láska seje smrt a slzy sklízí."  TAGS:

  Online Loretka ebook, Kniha Loretka FB2, Download Loretka PDF , Download Loretka MOBI, Online Loretka kniha, Zdarma Stažení Loretka IPhone, Online kniha Loretka PDF, Zdarma Loretka DJVU, Zdarma Stažení Loretka TXT, Stažení Loretka RTF, Online Loretka FB2 , e-kniha Loretka stažení TXT, Zdarma Loretka stažení kniha, e-kniha Loretka download MOBI, Stažení Loretka IPad, Číst Loretka MOBI, Číst Loretka DOC, Zdarma Loretka AWZ, Download e-kniha Loretka iPad , Zdarma Loretka DJVU, Download Loretka e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Loretka DVD, Číst Loretka TXT, Book Loretka stažení DJVU, Loretka stažení kniha zdarma, Loretka stažení kniha pdf zdarma, Loretka pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Loretka pdf zdarma, Loretka stažení kniha epub zdarma, Loretka ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply