Lovec duší Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Lovec duší Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Lovec duší


Kniha v českém jazyce!


Stažení Lovec duší zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Lovec duší (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Lovec duší zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Lovec duší.pdf (EUR-0.00)

  Lovec duší.epub (EUR-0.00)

  Lovec duší.doc (EUR-0.00)

  Lovec duší.txt (EUR-0.00)

  Lovec duší.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Lovec duší.PDF – (EUR 0.00);

  Lovec duší.MOBI – (EUR 0.00);

  Lovec duší.EPUB – (EUR 0.00);

  Lovec duší.DOC – (EUR 0.00);

  Lovec duší.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Mindhunter (1992)

  Žánr:
  Literatura světová, Literatura faktu
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  irskádívka

  26. ledna

  Knihu jsem četla v angličtině a to byl jeden z důvodů, proč mi její přečtení zabralo opravdu hodně času. Druhý důvod byl jiný, občas jsem musela odložit knihu, přečíst si třeba něco o Dášeňce, abych vůbec dokázala usnout.
  Naprosto realistické, skutečností podložené a opravdu zažité případy jsou dechberoucí. Někdy je těžké uvěřit, že je to možné a možné v takovém měřítku. A ve chvíli, kdy tomu uvěříte, je těžké jít po ulici a s podezřením se nedívat na každého kolemjdoucího.
  Přitom autor zůstává stále objektivní, zajímavý, kniha neztrácí spád a nabízí čtenáři zajímavý pohled do dnes tak populárního světa kriminologů.

  Reacher

  04.01.2017

  Jedna z nejlepších knih žánru literatury faktu co jsem četl.

  Matty

  24.09.2016

  Dost mrazivé čtení, do kterého se mohou pustit i zájemci o horory. John Douglas paralelně rekapituluje svou kariéru předního autora profilů sériových vrahů pro FBI, který jako jeden z prvních uvedl do praxe metodu behaviorálního výzkumu, a popisuje děsivé zločiny, do jejichž vyšetřování byl zapojen. Mnohé z případů budete znát z jejich filmového zpracování (Psycho, Mlčení jehňátek, Krvavé léto v New Yorku, Wonderland Masakr), kde ovšem nikdy neuvidíte detaily, do nichž Douglas (resp. jeho ghost writer) zachází.

  Na jednu stranu je fascinující číst, kolik toho lze vydedukovat ze způsobu provedení zločinu, zároveň jde ale časem o lehce repetitivní záležitost. Douglas zpravidla začíná kapitolu podrobným popisem toho, jak brutální smrtí oběť zemřela, a pokračuje sestavením profilu vraha, popisem vyšetřování (při němž pochopitelně patřičně nadsazuje vlastní přínos a v podstatě dělá velkou reklamu své metodě na úkor jiných kriminologických postupů) a dopadení. Zas a znovu. Škoda, že více prostoru než konkrétním vraždám nevěnoval zobecňujícím popisům toho, jak "funguje" vrahova mysl, jaký je rozdíl mezi psychopatem a psychotikem, signaturou a modem operandi, masovým a sériovým vrahem…

  Přesto může jít o podnětnou knihu nejen pro čtenáře kriminálních thrillerů, ale také pro vážnější zájemce o psychologii zločinců, případně pro začínající autory detektivek. Jen by si zasloužila nový, kvalitnější překlad s lepší redakční prací a méně odpudivou obálkou (čímž narážím na titulní stranu, nikoliv na Douglasův portrét na straně zadní).

  Zorka

  13.10.2014

  "Zločinci jsou mnohem více "udělaní" než "vrození", což značí, že někdy v průběhu jejich života někdo, kdo je ovlivnil hluboce negativně, na ně měl místo toho vyvinout silný pozitivní vliv." (s. 414-415)

  Drsná zpověď špičkového pracovníka FBI, který se zabýval profilováním sériových vrahů. Zajímavé myšlenky při tvorbě profilu, rozbor rodinného prostředí zločinců, které mnohé vysvětluje, ale neomlouvá! Člověk je většinou za své chování plně zodpovědný. Hodně zajímavá knížka.

  dangerita

  05.12.2011

  Velmi zajímavá výpověď člověka, který vyřešil spoustu zdánlivě neřešitelných případů. Autor by se dal označit za průkopníka – na základě výsledků svých studií založil profilovací proram. Ačkoliv zprvu čelil nedůvěře svých kolegů, dokázal svůj projekt dokončit a uvést do praxe. V současné době se jedná o velice účinnou a běžně používanou metodu při vyšetřování násilných trestných činů.  TAGS:

  Online Lovec duší ebook, Kniha Lovec duší FB2, Download Lovec duší PDF , Download Lovec duší MOBI, Online Lovec duší kniha, Zdarma Stažení Lovec duší IPhone, Online kniha Lovec duší PDF, Zdarma Lovec duší DJVU, Zdarma Stažení Lovec duší TXT, Stažení Lovec duší RTF, Online Lovec duší FB2 , e-kniha Lovec duší stažení TXT, Zdarma Lovec duší stažení kniha, e-kniha Lovec duší download MOBI, Stažení Lovec duší IPad, Číst Lovec duší MOBI, Číst Lovec duší DOC, Zdarma Lovec duší AWZ, Download e-kniha Lovec duší iPad , Zdarma Lovec duší DJVU, Download Lovec duší e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Lovec duší DVD, Číst Lovec duší TXT, Book Lovec duší stažení DJVU, Lovec duší stažení kniha zdarma, Lovec duší stažení kniha pdf zdarma, Lovec duší pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Lovec duší pdf zdarma, Lovec duší stažení kniha epub zdarma, Lovec duší ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply