Lovec zločinců Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Lovec zločinců Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Lovec zločinců


Klíč, vrah a tajemství…
Čarodějnice vaří lektvary, hazardní hráči míchají karty a alchymisté předstírají zázraky…
Píše se rok 1665 a v Londýně řádí černá smrt – mor. Ulicemi navíc kráčí vrah v masce morového doktora…
Lovec zlodějů Charlie Tuesday se nepříliš ochotně pouští do pátrání po pachateli brutální vraždy mladé dívky. Dozvídá se však, že šílený záměr podivného vraha sahá mnohem dále a zahrnuje i zničení Londýna. Navíc má jakousi nejasnou souvislost i s tajemstvím Charlieho původu.
Charlie musí vypátrat hlavního strůjce dříve, než nákaza zachvátí celé město. Nesnadné pátrání přivádí lovce zlodějů do temného a tajemného podsvětí starého Londýna, kde o přežití zápasí alchymisté a čarodějníci a panují krvavé kletby.
Ve městě ponořeném do tmy se jako nejmocnější ze všech kouzel může ukázat smrt.Kniha v českém jazyce!


Stažení Lovec zločinců zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Lovec zločinců (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Lovec zločinců zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Lovec zločinců.pdf (EUR-0.00)

  Lovec zločinců.epub (EUR-0.00)

  Lovec zločinců.doc (EUR-0.00)

  Lovec zločinců.txt (EUR-0.00)

  Lovec zločinců.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Lovec zločinců.PDF – (EUR 0.00);

  Lovec zločinců.MOBI – (EUR 0.00);

  Lovec zločinců.EPUB – (EUR 0.00);

  Lovec zločinců.DOC – (EUR 0.00);

  Lovec zločinců.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Lovec zločinců (1.)

  Originální název:

  The Thief Taker (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Historie
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  Radasek

  07.11.2017

  Byla jsem nadsena ze se zase nasla spisovatelka co pise knihu o starodavnem Londyne.Chtelo by to kapku reality,ale jako oddechovka se to da.

  babicka_amalka

  27.06.2017

  na prázdniny ideální čtení

  Pavlusa007

  24.06.2017

  Pěkně popsaná atmosféra, ale místy se mi ten děj zdál moc překombinovaný a nelogický. A strefit poštovního holuba nejméně 1/2 min po vypuštění za hluboké noci (byť při měsíčním svitu) se mi zdá trochu nereálné :).

  orinka3

  19.05.2017

  Docela dobré čtení pro ukrácení dlouhé chvíle. Příběh napínavý, plný dobrodružství, místy morbidní až nechutný. Co bychom taky mohli čekat od zamořeného Londýna? Jen nemoci, špínu a zoufalství. Přesto se ale najde dvojice, která zázračně vším tím proplouvá a u toho ještě vypátrá příčinu všeho zla. Tak trochu pohádka, tak trochu historie. Jen by mě zajímalo, kde vzal Charlie tu sílu a nadpřirozenou vlastnost, aby se po opékání nad ohněm dostal po svých z vězení a navíc mu nechybělo šatstvo:) On dokonce i dohnal ujíždějící povoz!! Já si jen tak trochu spálila ruku o horkou troubu a dalo mi to dost zabrat.

  lenka7348

  13.04.2017

  Detektivní či thrillerové náměty nemám příliš v lásce, ale tato kniha mě poměrně zaujala. Začátkem se mi prokousávalo trochu hůře, ale po rozvinutí děje už to bylo dobré. Příběh byl zajímavý, uchvátilo mě i prostředí starého Londýna a období, do něhož byl děj zasazený. Ráda bych si přečetla pokračování Charlieho příběhu.

  čef

  14.02.2017

  Historické romány mne baví, tento je z anglické historie, kterou preferuji stejně jako historii českou. Tento román patří určitě do první ligy, ať co se týká poutavosti, čtivosti nebo výběrem historické situace druhé největší morové rány v Evropě, která předcházela Velkému požáru Londýna v roce 1666. Závěr je otevřený a tak se divím, že BB art nemá druhý díl – Fire Catcher – ještě ve svém plánu na letošní rok i když zde také vidím mnohé pecky. Určitě by se zde vůbec neztratil.

  Valove

  01.02.2017

  Na této knížce se mi líbilo snad úplně všechno. Popsané prostředí, zajímavý hlavní hrdina atd.
  Za co ale strhávám hvězdičku je ten urychlený závěr.

  OldřichHanton

  24.01.2017

  Nejedná se o detektivku, ale spíš o historický thriller. Vraha znáte už od začátku. Děj se odehrává v Londýně roku 1665, kde zrovna zuří mor. Přestože v knížce nejsou faktografické chyby a některé scény jsou docela brutální, děj není příliš realistický. Celé to je trošku "přitažené za vlasy", i když samozřejmě nesmí chybět ani romantická dějová linka. Někomu se to určitě bude líbit, ale mě to moc nebavilo.

  iveta3689

  10.12.2016

  Výborně popsané prostředí, dusná atmosféra. Když příběh spěl k romanťárně, trochu mi zatrnulo. Takové knihy nemusím a tak jsem si přála, ať to autorka nepokazí. Ale nakonec zůstalo jen u náznaků, takže v tomto ohledu byla knížka fajn. Konec zůstal otevřený trochu zbytečně, ale nevadí, ráda si počkám na pokračování.

  Modrina

  07.10.2016

  Tahle knížka mě zastihla ve špatnou dobu, možná jsem ji měla odložit a přečíst si ji v příznivějších podmínkách. Ale už se stalo a já jsem ji dočetla. Děj byl poměrně zajímavý, jen závěr mě příliš nepřesvědčil. Nikoli skutky samotnými, ale spíš jejich popisem. Skoro to vypadá, že autorka pospíchala. Nevím. A přišlo mi, že hlavní hrdinové jsou superhrdinové, tolikrát se mohli nakazit morem, ale oni ne, celou knihou kráčejí k závěru takřka nepoznamenáni. Ale to nám, nekritickým obdivovatelům jednoho severského notorika, rozhodně nevadí. 🙂 Další knihu si rozhodně přečtu, jen budu asi opatrnější v očekávání.

  trudoš

  14.09.2016

  Povedená historická detektivka s nápaditým hrdinou, pěkně zapadajícím do špinavých ulic Londýna druhé poloviny 17. století. Snad jen, že explicitní násilí celé vyprávění chvílemi zbytečně shazuje do roviny šestákového krváku. Trochu se zde kryjí dvě odlišné roviny, jež C. S. Quinnová nedokázala uspokojivě propojit. Dlužno ale podotknout, že v některých momentech se jí skutečně podařilo mě vyděsit a pro klidné sny vypnout fantasii. Nemluvě o dokonale vykreslené atmosféře zoufalství morem zasaženého města. V tomhle ohledu si kniha zaslouží hvězdičku navíc.
  Nejvíc však oceňuji dějovost zápletky, kdy autorka nenechá hrdiny chvilku vydechnout. Je fakt, že přehršel různých překážek upozaďuje plnohodnotné vyšetřování a upřednostňuje dobrodružnou jízdu, ovšem v rámci výsledného dramatu to ani moc nevadí. Jenže je tu druhá, o dost výraznější, slabina románu – závěr vysloveně spíchnutý horkou jehlou, s několika hrubými nesmysly a okatě otevřenými vrátky na další díl. Ale o to víc se na něj těším.  TAGS:

  Online Lovec zločinců ebook, Kniha Lovec zločinců FB2, Download Lovec zločinců PDF , Download Lovec zločinců MOBI, Online Lovec zločinců kniha, Zdarma Stažení Lovec zločinců IPhone, Online kniha Lovec zločinců PDF, Zdarma Lovec zločinců DJVU, Zdarma Stažení Lovec zločinců TXT, Stažení Lovec zločinců RTF, Online Lovec zločinců FB2 , e-kniha Lovec zločinců stažení TXT, Zdarma Lovec zločinců stažení kniha, e-kniha Lovec zločinců download MOBI, Stažení Lovec zločinců IPad, Číst Lovec zločinců MOBI, Číst Lovec zločinců DOC, Zdarma Lovec zločinců AWZ, Download e-kniha Lovec zločinců iPad , Zdarma Lovec zločinců DJVU, Download Lovec zločinců e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Lovec zločinců DVD, Číst Lovec zločinců TXT, Book Lovec zločinců stažení DJVU, Lovec zločinců stažení kniha zdarma, Lovec zločinců stažení kniha pdf zdarma, Lovec zločinců pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Lovec zločinců pdf zdarma, Lovec zločinců stažení kniha epub zdarma, Lovec zločinců ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply