Madynka zachránkyně Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Madynka zachránkyně Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Madynka zachránkyně


Madynka je trochu nezkrotná, podnikavá holčička, která si ví se vším rady. Žije s rodiči a mladší sestřičkou Lízou na švédském venkově, který je báječným místem pro její vskutku originální nápady. Ty většinou uskutečňuje za horlivého přispění Lízy. Takže rodiče mají o zábavu postaráno! Nebojácná Madynka se jistě stane dobrou kamarádkou nejednoho čtenáře.Kniha v českém jazyce!


Stažení Madynka zachránkyně zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Madynka zachránkyně (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Madynka zachránkyně zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Madynka zachránkyně.pdf (EUR-0.00)

  Madynka zachránkyně.epub (EUR-0.00)

  Madynka zachránkyně.doc (EUR-0.00)

  Madynka zachránkyně.txt (EUR-0.00)

  Madynka zachránkyně.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Madynka zachránkyně.PDF – (EUR 0.00);

  Madynka zachránkyně.MOBI – (EUR 0.00);

  Madynka zachránkyně.EPUB – (EUR 0.00);

  Madynka zachránkyně.DOC – (EUR 0.00);

  Madynka zachránkyně.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Madicken och Junibackens Pims (1976)

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  Kri-kri

  03.08.2017

  Ještě poutavější, oduševnělejší a především o poznání vážnější, než první kniha o Madynce. Astrid Lindgrenová se tentokrát daleko víc zaměřuje na sociální rozdíly a jejich s humorem podávaným řešením. Více prostoru zde dostává Mia a objevuje se i snobská paní starostová, s níž se Alva na rozdíl od filmové verze setká ještě před plesem a to konkrétně během nákupu ve městě, kdy Alva starostce těsně před nosem vyfoukne posledního lososa.:-) Všem fanouškům doporučuji shlédnout na motivy obou knih o Madynce desetidílný seriál Margyt, jež Česká televize už několikrát odvysílala na Déčku.
  https://www.csfd.cz/film/119532-margyt/

  MOu598

  23.05.2017

  Četla jsem v březnu 2007. Podle mých poznámek:
  Hezké příběhy o dětství, přátelství, lásce, snaze vždy nezištně pomoci i přes vlastní strádání.
  Vtipné. Místy smutné, ale vše se v dobré obrátí.
  Citát:
  "Muž neví, co je skutečné štěstí, dokud se neožení… jenomže pak je už pozdě."

  Elulilinka1

  15.05.2017

  Po úspěchu 1. dílu jsem prostě neodolala a přečetla si i stejně dobré pokračování, které opět nezklamalo.

  Baiba

  16.11.2016

  Za pět hvězdiček. U Astrid Lindgrenové to snad ani jinak nejde. Madynka je dospělejší čtení než než Pipi nebo Ronja, autorka se tentokrát pouští nenásilně i do sociálních témat a maloměstské satiry. To vše ale pohledem děvčátek, takže holčičky budou knihu hltat. Doporučuji i moc pěkný seriál, který se ale vysílal pod názvem Margytka 🙂

  Roselunda 1928

  04.08.2016

  Zajímalo by mě, kolik lidí se při prvním čtení taky tak bálo o Abbeho 🙂

  Schwestrn

  22.11.2015

  Úžasná knížka!!

  Aingeal

  28.02.2015

  Kdo si zamiloval první knihu Madynka, utvrdí se v lásce:). Opět úžasná Lindgrenová, která uvedla na Letní vršek ty nejlepší malé holky všech dob!

  terkas2001

  20.02.2013

  Pokračování knihy Madynka a zase – tato kniha nemá chybu. Astrid Lindgrenová (tedy z mé zkušenosti) neumí psát knihy, které by někdo ohodnotil šedou hvězdičkou – odpad. Prostě nádherná knížka o Madynce, její sestřičce Líze, rodičích a na konci knihy i malým bratříčkem. Vystupuje tam i Mia, kamarádka Madynky. Všem doporučuji!!!!!

  MAGY

  30.11.2012

  Madynku zbožnuju . Řekla bych , že mě vystihuje , akorát nemám služku – škoda . : )

  yank3e

  31.10.2012

  Co dodat, ještě lepší než první díl. 🙂 A slovo zachránkyně v názvu opravdu sedí.

  HTO

  10.03.2012

  Pokračování, které je v některých ohledech ještě lepší než skvělý první díl, například v rozvedení příběhu s Miou a její sestrou. U téhle knihy jsem si uvědomil, jak šťastné rodiny Lindgrenová portrétuje: v Madynce, která se odehrává před skoro sto lety, se tatínek a maminka nejen láskyplně škádlí, když maminka čeká třetí dítě, ale také respektují, a tatínek taky z lásky a úcty a vděčnosti ke své ženě doma umývá podlahu, jako jediný v celém okolí, na což autorka dokáže nenápadně, ale o to důrazněji upozornit – kéž by takového tatínka měl každý! Já ho mimochodem měl. A nikdy za to nepřestanu být vděčný.

  Layss

  26.02.2012

  Zajímavý, hravý příběh pro mladší generace… 🙂  TAGS:

  Online Madynka zachránkyně ebook, Kniha Madynka zachránkyně FB2, Download Madynka zachránkyně PDF , Download Madynka zachránkyně MOBI, Online Madynka zachránkyně kniha, Zdarma Stažení Madynka zachránkyně IPhone, Online kniha Madynka zachránkyně PDF, Zdarma Madynka zachránkyně DJVU, Zdarma Stažení Madynka zachránkyně TXT, Stažení Madynka zachránkyně RTF, Online Madynka zachránkyně FB2 , e-kniha Madynka zachránkyně stažení TXT, Zdarma Madynka zachránkyně stažení kniha, e-kniha Madynka zachránkyně download MOBI, Stažení Madynka zachránkyně IPad, Číst Madynka zachránkyně MOBI, Číst Madynka zachránkyně DOC, Zdarma Madynka zachránkyně AWZ, Download e-kniha Madynka zachránkyně iPad , Zdarma Madynka zachránkyně DJVU, Download Madynka zachránkyně e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Madynka zachránkyně DVD, Číst Madynka zachránkyně TXT, Book Madynka zachránkyně stažení DJVU, Madynka zachránkyně stažení kniha zdarma, Madynka zachránkyně stažení kniha pdf zdarma, Madynka zachránkyně pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Madynka zachránkyně pdf zdarma, Madynka zachránkyně stažení kniha epub zdarma, Madynka zachránkyně ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply