Magie změny Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Magie změny Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Magie změny


Kate Danielsová a její druh Curran Lennart, bývalý Pán šelem, před časem odešli ze Smečky, a teď si zvykají na velmi odlišný styl života. I když jsou nadšení, že unikli vnitřním rozbrojům kožoměnců, vědí, že oddělit se od nich úplně zabere ještě nějaký čas.
Když ale zjistí, že se jejich přítel Eduardo pohřešuje, začnou okamžitě vyšetřovat jeho zmizení. Jak se dostávají stále hlouběji do záležitostí žoldáků, zjišťují, že se Cech proměnil v peklo na zemi a že Eduardovy poslední zakázky byly mezi sebou propojené tím nejzlověstnějším způsobem.
Povstal prastarý nepřítel, a jedině Curran a Kate ho dokáží zastavit – než jejich město kousek po kousku rozboří.Kniha v českém jazyce!


Stažení Magie změny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Magie změny (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Magie změny zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Magie změny.pdf (EUR-0.00)

  Magie změny.epub (EUR-0.00)

  Magie změny.doc (EUR-0.00)

  Magie změny.txt (EUR-0.00)

  Magie změny.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Magie změny.PDF – (EUR 0.00);

  Magie změny.MOBI – (EUR 0.00);

  Magie změny.EPUB – (EUR 0.00);

  Magie změny.DOC – (EUR 0.00);

  Magie změny.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Kate Daniels (8.)

  Originální název:

  Magic shifts (2015)

  Žánr:
  Horory, Fantasy, Dívčí romány
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (26)

  Přidat komentář

  Jimm1

  17. ledna

  Tak tento díl byla opravdu bomba. Ani si nejsem vědom, že by tato kniha měla nějaké kapitoly. To byl při čtení takový fofr, že nápad dojít si na záchod, bylo pomalu nemyslitelné Doufám, že se toto vražedné tempo udrží i v následujících dílech, protože předchozí díl byl pro mě utahaný blábol. Takže za mě tentokrát 5*.

  paprika75

  06.12.2017

  Za mně je to takový "standard" v sérii KD, i když v tomto díle je dost vaty a neustálého vrácení se v ději zpět, aby nám bylo vysvětleno, co se událo v tom a tom předchozím díle. Na jednu stranu to chápu a na druhou mně to fakt irituje … já si to pamatuju !!!
  Jinak co dodat … tentokrát ani nikdo neumřel. Co nás čeká dál ??? 4*

  pejty

  28.09.2017

  Pro mě trochu slabší díl. Je to způsobené tím, že předchozí díly byly pro mě dokonalé a neustále jsem si říkal, že se autor každou knihou zlepšuje. Také to asi zavinila ta velká změna, která se odehrála. A i když tento díl hodnotím jako slabší, tak rozhodně stojí za přečtení a čtenář se u něj rozhodně nebude nudit.

  Calla2002

  18.06.2017

  Páni..páni…páni.. Jsem nadšená a dojatá a bůch ví co ještě 😀 miluju celou sérii a opravdu doufám že bude další díl vždyť to skončilo s otevřeným koncom proč!? Proč Pane bože ? Jsem strašně napjatá myslíte že otce zavře do krabičky ? A z čí kostí to udělá?půjde do Mišmaru pro kosti své babičky?Umře tam někdo? Umře ona? Povede se jí to? Moc otázek a žadné odpovědi..flustrující
  VELICE DOPORUČUJI a těším se na další díl..

  Ree

  27.05.2017

  Skončila tady vůbec nějaká kapitola tak, že jste neměli neuvěřitelné nutkání číst, co se stane dál? Možná jedna, dvě? U dřívějších dílů jsem dokázala dočíst kapitolu a zavřít knihu, abych se věnovala něčemu jinému, ale tady? Jedině když byla písmenka natolik rozmazaná, že už jsem nedokázala číst dál. S tímhle tempem si u posledních dvou dílů budu muset vyhradit celý den volný a zařídit si někoho, kdo mě bude zásobovat jídlem a kávou.
  Po minulém díle jsem se trochu bála, že když Kate a Curran opustili Pevnost, hodně z mých oblíbených postav už v knížkách moc nebude. Potěšilo mě, jak to vyřešili.
  Jenom nevím, jestli Kateino, Curranovo a mé zdraví následující dva díly vydrží. Mé zvlášť, pokud se následky Kateina zranění projeví až později…

  Kešu1981

  16.02.2017

  Fantasy příběh Kate a Currana mě vážně baví :o)

  Ale abych byla upřímná, tak ještě lepší jsou série: Bratrstvo černé dýky, Temní lovci, Nový druh, Smečka a nebo Anita Blake :o)))

  krovacek

  28.01.2017

  Jako obvykle parádní příběh, od kterého se nedalo odtrhnout a čtenář se jak pobavil, tak si pobrečel 🙂 Díky a těším se na další!

  Laf

  08.01.2017

  Čtení této knihy jsem si vážně užila, a taky proto jsem ji četla jedním dechem. Nejdříve jsem si říkala, o čem může být další pokračování, co ještě může Kate a Curran řešit, a hned jsem dostala odpověď po začtení se do knihy. Dávám palec nahoru autorce za to, že pořád přichází s novými nápady, co se zase může přihodit postavám a hlavně jak skvěle dokáže upoutat dějem. Sérii mám ráda a vřele doporučuji 🙂

  adela3429

  04.01.2017

  Stejně jako jiným mi hodně chybělo, že už Curran s Kate nevedou Smečku, ale sakra, tohle byl naprosto perfektní díl! 🙂

  Evule114

  01.01.2017

  Byla jsem tak nedočkavá, že jsem kašlala na knihovnu a knížku si předčasně koupila jako vánoční dárek…. Já chci zase Currana jako pána šelem, nikdo se na to nehodí, ani Jim, ale musím uznat, že Dali Jako paní šelem je velice vtipné číst. Alespoň tedy pro mě… a za mě já bych Rolandovi dala šanci být Kate, ale rozhodně bych ho nepouštěla z očí a moc se těším na to, jestli s Curranem budou mít své vlastní dítě.. Kdo ví, čím nás Ilona překvapí 🙂 Rozhodně se nemůžu dočkat dalšího dílu..

  Jass

  13.10.2016

  Na jednu stranu se mi zdá, že autoři trochu narazili na strop… ale ten strop je tak vysoko, že na tom skoro nezáleží!
  Tenhle díl je jiný než ty předchozí, ale musím říct, že se mi ta jinakost líbí. Představa Dali jako Choť Pána šelem je pro mě prostě neskutečně komická.
  Mini spoiler
  Trochu mě překvapilo, že Kate po Tom neměla žádné následky, když si vezmu, co všechno se mohlo stát… A ona zapomene jednu věc… Trochu předvídatelné… Ale pořád je to Kate a pořád je to skvělé.

  alzbeta4340

  30.09.2016

  Osmý díl série a pořád mě to neskutečně bavilo. Je to opravdová čtenářská radost. Těší mě, že je tento příběh krásně ucelený, ale přitom jsou tady náznaky dalšího vývoje v životech postav. Vůbec mě to nerušilo, naopak navnadilo – kéž by vyšlo brzo něco dalšího.

  *Pájuše*

  05.08.2016

  Svět Kate Danielsové mě nikdy nepřestane bavit! Je to úžasná série nabitá humorem, akcí, romantikou, sympaťáckými postavami a spoustou mytologie. Každý si zde najde něco svého. V tomhle nemůže tyhle knihy nikdo a nic trumfnout.
  Bohužel, co se týče příběhu, musím konstatovat, že tohle je díl, který má v sobě tolik děr asi jako cedník! Např. spoustu nedořešených věcí:
  * SPOILER *
  Mac a Leroy a jejich "pomsta" – heh, k tomu vlastně nedošlo… Julie a „vycítění“ hordy upírů pod tunami hlíny – kde je nějaké to rozuzlení?… Záhada Rolandovy moci a volání do Cechu – cipísek, jak věděl, že s ním chce Kate mluvit? To má věšteckou kouli?… Proč chtěla Rowena s Kate mluvit těsně před jejím únosem? A co se s ní pak stalo – zemřela?, žije?… Co D´Ambrey – tím to jako v minulém díle skončilo? Šmitec? Žádný "taneček" mezi ním a Kate a Curranem se konat nebude?… Julie se baví s Rolandem za Kateinými zády – kdy to jako stihla? A jak to udělala? To si našla jeho telefonní číslo ve Zlatých stránkách???… Co ta plánovaná inspekce Rolandem – k té taky nedošlo…
  … a mohla bych pokračovat do nekonečna. * KONEC SPOILERU *
  Tenhle díl byl prostě jiný. Předně mi strašně chybí, že už Curran není Pánem šelem. Nechci říct, že autoři udělali chybu, ale už to nemá takové grády jako předchozí díly. Ano, kniha má pořád čím překvapit, pořád má co nabídnout, ale už to zkrátka není ono. Taky jsem tu postrádala i Dereka a to špičkování mezi ním a Kate. Přece jen, se v tomto díle mihnul jen, když bylo potřeba. Nelíbilo se mi, že ho šoupli do pozadí, ačkoliv kvůli ději, který se posunul do jiné roviny, to je logické.
  Docela zábavný byl Samain – nebo spíš jeho proměna. * SPOILER * Nemohla jsem uvěřit, že se proměnil v Rolanda. Musela jsem se tomu prostě smát. 😀 * KONEC SPOILERU * Trošku mi to přišlo jako konečná, jako by se autoři s touhle postavou loučili. I když uvidíme, třeba se mýlím.
  A samozřejmě nesmí chybět… „Roland na scénu!“. Musím říct, že tahle postava je strašně nepředvídatelná. 😀 Je ale úžasně zpracovaná. A prostě ho žeru, ačkoliv cenu za nejlepšího otce roku by nevyhrál, ani kdyby se dal samotný ďábel na víru. Taková, pro mě trochu záhada a překvapení, je ta Nickova nenávist ke Kate. Docela by se mi šikla ta novela.
  Abych to nějak zakončila – musím souhlasit s komentáři pode mnou, ten konec byl strašně useknutý. Takový moc hrr. Nicméně, ten základní duch tohoto spisovatelského dua nevymizel – opět zde byla gradace na konci knihy, ta perlička na závěr, která Vás nutí jít do nakladatelství, bušit jim na dveře, ať co nejrychleji koupí autorská práva a dají se do překladu dalšího dílu! 😉

  A ještě několik perliček na závěr: ze slova moci aarh, které v minulých dílech bylo „Zastav se“ udělali překladatelé STOP. Jasný, význam zůstává stejný, ale když ty knihy máte přečtené dvacetkrát, ty slova se Vám vžijí do paměti a pak Vás při čtení zarazí, když je tam najednou změna. Ani si nepamatuju, že by Kate v minulých dílech používala slovo „bleh“. Že z Eduarda udělali bizonodlaka, no budiž, přece jen překlad některých slov je i pro rodilé mluvčí občas skutečným oříškem.

  Nuray

  04.08.2016

  Musím se přidat. Každý nový díl mi prostě naprosto vyrazí dech a jako správná holka musím pochválit Curranovu péči o Katein život 😉 prostě pecka příběh, zhltnuto během dvou dnů a nějaké potřeby – že bych se měla jít třeba najíst během četby akorát otravovaly život … 🙂
  Jsem hrozně zvědavá, jak to celé dopadne a těším se na další díl, který se chystá !

  Nelly

  28.07.2016

  Nedá mi to a zhodnotím celou sérii (kdoví kdy vyjde další díl) – myslela jsem si, že Mercy Thompsonovu už nic nepřekoná, ale Kate ji předčí ostřejším jazykem i zbraní. Také magie, různých magických potvor a tomu odpovídajících zajímavých bojů je v této sérii mnohem víc. Prostě tuto sérii musíte milovat a já doufám, že autoři napíší ještě dost dílů, protože je zde mnoho otevřených náznaků a také spousta vedlejších postav by si zasloužila svůj vlastní velký příběh…

  VerkaKauf

  26.07.2016

  Hltám každý díl. Kate a Curran mě jen tak neomrzí, občas se neudržím a musím se smát nahlas jindy trnu co se zase vyvrbí.

  kocourjulie

  19.07.2016

  Nádhera! Další díl plný fantazie, napětí. Jenom by měly vycházet častěji .. a včetně těch nepřeložených povídek, to je věčná škoda. Currana jsem našla a jeho pohled na klíčové události je opravdu zajímavý. Zaslouženě plný počet.

  Scharks

  29.06.2016

  Nevím čím to je, ale tahle série mě nikdy neunaví, miluji jejich svět a všechny hlavní i vedlejší postavy a vždy se moc těším na další knížku 🙂 A vzhledem k tomu, co bylo na konci tohoto dílu, se už doslova třesu na nová pokračování 😉

  Kyoko

  28.06.2016

  Ohledně Jima a Dali, tak mají dvě krátké povídky. Akorát nejsou přeložené do češtiny. Pokud si dobře pamatuji, tak první je zasazena mezi 4. a 5. díl, v té se dají dohromady. A druhá je mezi 7. a 8. dílem, kde je právě naznačeno, že Jim převezme titul Pána šelem. Další povídka z prostředí Kate, která není přeložena je o Derekovi. A dokonce jsou napsané některé části z prvních čtyř dílů z pohledu Currana, ale ty jsem viděla někde na internetu přeložené. =)

  Bee

  24.06.2016

  Jako vždy nemám absolutně co vytknout. Čtení mi uteklo tak rychle, že jsem se až upřímně podivila, že už je konec. Opět musím zmínit, že autorská dvojka naprosto dokonale pracuje s postavami. Dokázali vytvořit celý komplexní svět plný uvěřitelných postav, které jsou propojené, vypracované a uvěřitelné (když nebereme v potaz skutečnost, že to jsou všechno namakaní, krutopřísní zabijáci, ale komu by zrovna tohle vadilo?). A ten humor! U téhle série se křením jako blázen pokaždé, když nějakou knihu otevřu.
  Co se děje týče, je skvostný, plný akce a klasických hrdinských kousků, které sice končí jako obvykle, ale to už asi ke Kate patří a vůbec mi nevadí, že je to už taková zaběhlá klasika. Navíc tu přibývají momenty, kdy Kate dohání vlastní rodina a to mě prostě baví, protože všech sedm knih k tomu směřovalo a myslím, že nás čeká skvělé vyústění.

  Suin

  22.06.2016

  Já tuhle sérii miluju! Jediné co tomu konkuruje je Upíři z Chicaga(Merit) od Chloe Neill a Mercedes Thompson od Patricie Briggs. Proste tří skvělé fantasy série,které nemají nouzi o nápad, akci, napetí, romantiku a vtip. Prostě super.

  Misa25

  09.06.2016

  Jako vzdy skvely pribeh…a jako vzdy moc kratky…tesim se na dalsi dil.

  sonycat

  01.06.2016

  Ano, myslim v 4-tom dieli, kde sa bojovalo s Errou, bola zmienka o tom,ze nieco medzi nimi je a aj v tretom dieli boli jemne naznaky, ze su si Jim a Dali blizsi, v dalsich dieloch sa to myslim nejak neriesilo. Mohla by to byt zaujimava poviedka venovana im dvom:).
  A teraz ku knihe. Kate Daniels je moja najoblubenejsia seria, mam ju nacitanu opakovane, takpovediac recidivne:) a tiez mam viac ako len dojem, ze kvalitativne doteraz knihy stupali. Magie zmeny som vyslovene zhltla, napriek nedostatku casu pri dvojmesacnej princeznicke (ale kaslat spanok, Kate je Kate :D). Mam z nej rovnaky dojem ako tu odznelo v poslednom komentari : akosi vsetko hrrr hrrr konci a par veci niekde ostalo visiet nielen nedopovedanych, ale aj suvislosti chybali. Nielen skok vo vztahu Jim a Dali, napriklad kde sa vzala zrazu ta absolutna nenavist Nicka Feldmana? Cim bol Gregovi a preco po tom vsetkom, co si od prveho dielu casto vzajomne s Kate preskakali a prezili , skok k totalnej nenavisti a opovrhovaniu? Tym , kto je jej otcom to nie je, Nick to vedel uz davno, uz od prveho dielu mu Katina moc napovedala, ale nemal problem s tym, aspon ho nijak neprejavoval. Ani v Magii nicivej po zniceni Radu neukazovalo nic preco by mal zrazu tak reagovat, ako to robi v Magii zmeny.. no nic, hadam sa casom v dalsich knihach dozviem preco:). A to nie je jedina skratka v deji, celkove je ich tam viac. Napriek tomu vsetkemu je to prosto kniha zo sveta Kate a je dobra, su v nej paradne kapitoly a silne momenty. Mozno pomoze, ked si ju precitam zo 5 raz aspon ako ostatne a viac veci mi zapadne na miesto:), no myslim, ze ten dojem akejsi uponahlanosti a skratkovitosti najmä na konci vo mne pretrva..za mna 4 hviezdicky z piatich, co je stale velmi dobre, ale predsa len o hviezdicku menej ako maju pre mna Magie od 3-ho dielu do predposledneho.

  Smarine

  01.06.2016

  Jako vždy výborné. Kate s Curranem jsou úžasná dvojice, která se doplňuje, pořád to mezi jiskří a v jedné chvíli, kterou nebudu jmenovat, mě donutili i slzu ukápnout. Naštěstí všechno zase dobře dopadlo. Možná až moc rychle. A to je jediná vada na celé knížce – strašně rychle ukončené. Poslední kapitola plná akce skončí v tom nejlepším a najednou třístránkový epilog o týden později? To mě trochu zklamalo. Ale i tak plné hodnocení za výborný děj a za Kate a Currana 🙂

  Pro pavla6491:
  Jsem si jistá, že v nějakém díle bylo zmíněno, že se Jimovi Dali líbí a snad spolu i chodí, ale byla to jen krátká zmínka, že bych si musela všechno znovu přečíst, abych to našla. Ale určitě to tam bylo

  pavla6491

  28.05.2016

  Kate a Curran nezklamali 😀 Jen mi asi chybí knížka o Jimovi a Dali, jelikož se z ní rovnou stala Choť pána šelem a přitom dřív nebylo ani řečeno, že jsou spárovaní 🙂

  Nuray

  31.08.2015

  Jsem sice docela ve skluzu se čtením, ale miluju tuhle sérii, nemůžu se dočkat nového dílu !! :3  TAGS:

  Online Magie změny ebook, Kniha Magie změny FB2, Download Magie změny PDF , Download Magie změny MOBI, Online Magie změny kniha, Zdarma Stažení Magie změny IPhone, Online kniha Magie změny PDF, Zdarma Magie změny DJVU, Zdarma Stažení Magie změny TXT, Stažení Magie změny RTF, Online Magie změny FB2 , e-kniha Magie změny stažení TXT, Zdarma Magie změny stažení kniha, e-kniha Magie změny download MOBI, Stažení Magie změny IPad, Číst Magie změny MOBI, Číst Magie změny DOC, Zdarma Magie změny AWZ, Download e-kniha Magie změny iPad , Zdarma Magie změny DJVU, Download Magie změny e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Magie změny DVD, Číst Magie změny TXT, Book Magie změny stažení DJVU, Magie změny stažení kniha zdarma, Magie změny stažení kniha pdf zdarma, Magie změny pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Magie změny pdf zdarma, Magie změny stažení kniha epub zdarma, Magie změny ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply