Malacijská tapisérie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Malacijská tapisérie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Malacijská tapisérie


Historický příběh z fiktivního města na Zemi, s prvky fantasy.

Román Malacijská tapisérie je pro autora nezvyklým výletem do žánru fantasy. Vytvořil v něm postavu renesančního dobrodruha, jenž prožívá četné romance ve městě ohrožovaném tureckými nájezdníky. Nejde však o náš svět, ale o svět alternativní. Vedle vědeckých vynálezů se tu daří rovněž magii, na hradbách města žijí okřídlení tvorové, v ulicích se procházejí ještěrčí lidé a v okolí lze nalézt pozůstatky vymírajících pravěkých tvorů…Kniha v českém jazyce!


Stažení Malacijská tapisérie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Malacijská tapisérie (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Malacijská tapisérie zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Malacijská tapisérie.pdf (EUR-0.00)

  Malacijská tapisérie.epub (EUR-0.00)

  Malacijská tapisérie.doc (EUR-0.00)

  Malacijská tapisérie.txt (EUR-0.00)

  Malacijská tapisérie.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Malacijská tapisérie.PDF – (EUR 0.00);

  Malacijská tapisérie.MOBI – (EUR 0.00);

  Malacijská tapisérie.EPUB – (EUR 0.00);

  Malacijská tapisérie.DOC – (EUR 0.00);

  Malacijská tapisérie.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Malacia Tapestry (1976)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Laser-books (Laser)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Predator3313

  12.09.2017

  Četl jsem už dávno,
  ale dobře si pamatuju že se děj vlekl, stále se nic moc podstatného nedělo, a když se něco začalo dít byl konec knihy. Kdyby se prvních 250 stran smrsklo na 50, možná bych si ji i přečetl znovu. Tak jak je ale rozhodně ne.

  Nunee

  22.08.2015

  Jsem z této knihy trochu zmatená… Čekala jsem, že po tom, co hlavní hrdina přijde na nevěru snoubenky a zradu kamaráda, začne se už konečně řešit ta revoluce! Pokrokářství bylo tak slibné téma… To jsem si mohla půjčit něco od Steelové….

  nerusa

  11.07.2014

  Nemůžu tvrdit, že by to byla vyloženě mizerná kniha. Přečíst se rozhodně dá. Jen jsem nepochopila důvod, proč ji pan Aldiss vlastně napsal. Je poměrně dost "ukecaná" a málo se toho tam děje. Přišla by mi slušná jako povídka, kdyby se podstatně očesala. Jako povahová studie citového prozření lehkomyslného mladíka by to snad šlo, ale proč na skoro 300 stránkách?

  ZuzanaMrh

  13.01.2012

  První kniha, kterou nejsem schopná dočíst do konce. A že to opravdu nemám ve zvyku (nedočíst). Jedna hvězda za celkem dobroý námět, ale nedotažený, utopený… vadí mi přesně to, co už popsal "Patja", nebudu se tedy opakovat… škoda u tohoto autora jsem si zvykla na určitou úroveń.

  Zapomněla jsem později dopsat, že knihu jsem s téměř roční přestávkou úspěšně dočetla. Dojem "nic-moc" však zůstal.

  Yarwen

  22.08.2011

  Příběh o lásce, zradě a získání "vědění". Kniha, která těžce dobývá hranici průměrnosti. Děj je poměrně plytký, místy nudný, vláčí se odněkud nikam a mlhavou pointu lze spatřovat snad v tom, že naše velká splněná přání mohou často dopadnout jinak, než předpokládáme. Není to úplně špatné, ale v rámci žánru fantasy lze šáhnout po mnoha lepších titulech.

  Patja

  Tak o tomhle vážně nevím, co si mám myslet. Tenhle svět je z poloviny úžasný, z druhé poloviny trapně nedomyšlený. Zajímavý nápad o zemi, kde se příkazem z vyšších míst zastavil čas, je narušován zbytečnými výpomocemi ze světa reálného. Proč musí na Malacii útočit Turci? Nešlo si vymyslet něco nového? Takhle čtenář neví, kde se kniha vlastně odehrává, v jaké době a proč je tam tolik drobných připomínek skutečnosti – celou dobu jsem očekával, že dojde k nějakému odhalení, že se dozvím, co je ten svět vlastně zač, ale nic takového se neděje. A to mě přivádí k tomu, že až na několik drobností v knize v podstatě absentuje výraznější děj. Na jednu stranu to skvěle dokresluje atmosféru úpadkové společnosti (nic se neděje, i z malicherností se stává poprask apod.), na druhou stranu to pak není moc ke čtení.  TAGS:

  Online Malacijská tapisérie ebook, Kniha Malacijská tapisérie FB2, Download Malacijská tapisérie PDF , Download Malacijská tapisérie MOBI, Online Malacijská tapisérie kniha, Zdarma Stažení Malacijská tapisérie IPhone, Online kniha Malacijská tapisérie PDF, Zdarma Malacijská tapisérie DJVU, Zdarma Stažení Malacijská tapisérie TXT, Stažení Malacijská tapisérie RTF, Online Malacijská tapisérie FB2 , e-kniha Malacijská tapisérie stažení TXT, Zdarma Malacijská tapisérie stažení kniha, e-kniha Malacijská tapisérie download MOBI, Stažení Malacijská tapisérie IPad, Číst Malacijská tapisérie MOBI, Číst Malacijská tapisérie DOC, Zdarma Malacijská tapisérie AWZ, Download e-kniha Malacijská tapisérie iPad , Zdarma Malacijská tapisérie DJVU, Download Malacijská tapisérie e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Malacijská tapisérie DVD, Číst Malacijská tapisérie TXT, Book Malacijská tapisérie stažení DJVU, Malacijská tapisérie stažení kniha zdarma, Malacijská tapisérie stažení kniha pdf zdarma, Malacijská tapisérie pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Malacijská tapisérie pdf zdarma, Malacijská tapisérie stažení kniha epub zdarma, Malacijská tapisérie ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply