Malé ženy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Malé ženy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Malé ženy


Kniha v českém jazyce!


Stažení Malé ženy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Malé ženy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Malé ženy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Malé ženy.pdf (EUR-0.00)

  Malé ženy.epub (EUR-0.00)

  Malé ženy.doc (EUR-0.00)

  Malé ženy.txt (EUR-0.00)

  Malé ženy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Malé ženy.PDF – (EUR 0.00);

  Malé ženy.MOBI – (EUR 0.00);

  Malé ženy.EPUB – (EUR 0.00);

  Malé ženy.DOC – (EUR 0.00);

  Malé ženy.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Malé ženy (1.)

  Originální název:

  Little Women (1868)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (133)

  Přidat komentář

  Eillen

  25. ledna

  Příběh jsem četla jako malá a dodnes se k němu pravidelně vracím. Každá ze sester si něčím ukradla mé srdce. Meg a její uvědomění si citů až ve chvíli, kdy jí bylo zakázáno milovat. Jo, která se neustále prala se svojí bouřlivou povahou a pomáhalo jí vědomí, že maminka je stejná. Beth, která byla stále tím roztomilým a vyděšeným děvčátkem, které by se ale rozdalo pro všechny. A Amy, která mi jako malá neskonale pila krev, ale ze všech prošla největší proměnou. Sestry společně prožily krásné, ale i velice smutné chvíle. Přesto spolu vždy držely a jedna se na druhou mohla spolehnout.
  A i když jsem knihu naposledy dočetla před čtvrt rokem, z toho vzpomínání mám chuť se do ní začíst znovu.

  jarka2222

  22. ledna

  Ani bych nevěřila, jak moc umí chytnout za srdce jednoduchý, místy až naivní rodinný příběh. Vřelé vzájemné mezilidské vztahy sester a jejich přátel, životní moudrost rodičů, uvědomění si sebe sama, skromnost a pokora, činí čtenáře lepším člověkem. Taková učebnice života. Skvostné.

  ajla5

  21. ledna

  Není to špatný příběh, ale pro mně až moc cukrový. A ten překlad je opravdu prastarý.

  Klichem1

  13. ledna

  Prijemna kniha s hlavnou hrdinkou, ktoru musite milovat. Aspon u mna to tak bolo. Napisane s laskou a s uctou k rodine, citalo sa to ozaj krasne.

  Ildi

  06. ledna

  Nádhera, čo k nej dodať. Krásny rodinný vzťah, súdržnosť a všetko čo k rodine patrí. A tak by to malo byť.

  morava

  07.12.2017

  Jsem rada, ze jsem po teto knize sahla prave v tomto predvanocnim obdobi. Po nekolika thrillerech, ktere jsem posledni dobu cetla je tato kniha pohlazenim po dusicce 🙂 Krasny pribeh 🙂

  Danka22

  23.11.2017

  Jedna z nejkrásnějších knih, co znám. Sice jsem četla vydání z roku 1920, ale příběh vystihuje všechno, co v pozdějších a modernějších vydání. V USA jedna z nejpopulárnějších knih, u nás z nějakého důvodu neprávem opomíjená. Rozhodně stojí zato přečíst… 😀

  Skřítek77

  22.11.2017odpad!

  Už hodně dlouho se mi nestalo, že bych knihu nedočetla. Mravoučná nuda, ve které jsem po 150 stránkách neměla chuť pokračovat.

  anavi2009

  23.10.2017

  První půlka mě bavila moc. Pamatovala jsem si ji z dětství, takže možná i proto, jen jazyk mi připadal trochu těžkopádnější. Nicméně jsem se začetla a užila si to. Druhá půlka už mi tak zábavná nepřišla, raději bych si pustila film. Bylo tam hrozně moc moralizování a maminka vždy jako moudrá a zkušená žena, držící ochrannou a spravedlivou ruku nad celou rodinou vše vyřešila.. Takže za mě stačí první díl, kdy si ještě můžeme sami domyslet, jak životy čtyř sester pokračovaly 🙂

  potika

  05.10.2017

  Jedna z nej… mého dětsví. Přečetla jsem ji snad stokrát a i jako dospělá se k ní občas vrátím.

  85098211

  01.10.2017

  Milý příběh o osudech sympatických, i když hodně odlišných sester a jejich laskavé maminky. Kniha je moc hezká, místy i smutná – ale i tak to v životě chodí – a hlavně dobře napsaná. Dost mi ale vadila zmínka na začátku o přístupu autorky ke knize, tj. že ji psala na objednávku z finančních důvodů. Z toho jsem byla rozčarovaná. Naštěstí mne ale potom vyprávění upoutalo a kniha se mi líbila natolik, že se mi po chvíli podařilo na tuto drobnost zapomenout ;-).

  slimáčik

  23.09.2017

  Ku knihe ma nasmerovala moja už postpubertálna dcéra a, aj keď už som spela k dovŕšeniu životnej polstoročnice, veselo som prežívala tie impulzívne nápady a nastalé situácie, ktoré mi pripomínali hlavne pestvá mojich nezbedníkov. Týmto je táto kniha môjmu srdcu veľmi milá.
  Tak voľákosi s nostalgiou myslím na to, že dozrievaním sa učili korigovať svoju impulzívnosť, postrácali tú detskú dôverčivosť, ale nazbierali mnohú múdrosť. Nie neomylnosť.
  Tak sestry Marchové ako aj moje ratolesti.

  Kniha je osviežujúca pre starších (ja) a povzbudzujúca pre mladších (moja dcéra). 😀

  amenufus

  04.09.2017

  Je to jedna z mých hodně oblíbených knih, ke kterým se také ráda po čase znovu a znovu vracím. Je taková miloučká, oddechová, ale v tomto případě jí to v rozhodně neubírá na kvalitě.

  Roselunda 1928

  28.08.2017

  Malé ženy jsou bezpochyby pěkné dílko, jenže já jsem udělala obrovskou chybu a čekala od toho další Austenovou…
  V příběhu se vyskytly tři věci, které mi docela dost vadily:
  – Mám vydání z roku 2014, kde je na začátku předmluva o autorce. Když jsem se dočetla, že Malé ženy psala hlavně z finančních důvodů, hodně mi to zkazilo chuť se vůbec do čtení pustit a hlavně ze začátku jsem měla pocit, že má autorka k postavám odstup. Ten se ale v průběhu čtení vytratil, takže to nejspíš byl jen můj dojem…
  – Nechápala jsem, proč autorka autorka do příběhu občas přidala větu typu: "Jaké jsou povahy těchto čtyř sester, to ať si zjistí čtenář sám." nebo "V tomto uspořádání tedy nad Meg, Jo, Beth a Amy padá opona. Jestli se někdy zvedne, záleží na tom, jakého přijetí se dostane prvnímu jednání tohoto domácího dramatu Malé ženy." Hrozně mi to rušilo celkový dojem z knihy, vždycky jsem vypadla z příběhu a stáhla se do role nezúčastněného pozorovatele, což mě mrzelo.
  – Nějak jsem si nemohla zvyknout na Marchovic maminku. Přišla mi nepřirozeně dokonalá, jak nikdy nezakřičela, vždycky dcery kárala s neskutečnou láskou a porozuměním, vlastně nikdy neudělala žádnou chybu. To bych asi ještě docedla přehlédnout, ale pak tam byly (když to trochu zveličím) reakce dcer typu: "Maminko, ty jsi nejmoudřejší a nejlaskavější maminka na světě, a my už navždycky budeme hodné a blablabla…" Já jsem ve věku hlavních hrdinek a nad tímhle jsem se vždycky maximálně pousmála, moji mamku mám moc ráda a mám k ní respekt, ale všechno v našem vztahu není růžové a obě děláme obrovské chyby. Proto mi tyto věci kazily celkový dojem.

  V příběhu byly také věci, které se mi moc líbily, moc hezký vývoj postav, vztahů mezi nimi (i když bych to na konci spárovala jinak :D), četlo se to docela lehce a možná se k němu ještě vrátím, nicméně mouchy byly, ale co už 🙂

  SomebodyUnique

  23.08.2017

  Super úžasná kniha!

  Atanone

  23.08.2017

  Malé velké ženy …

  Nelasp

  31.07.2017

  Kniha, která pohladí na duši, donutí vás se zasmát i upadnout do melancholie. Moc se mi líbí způsob jakým jsou pojaty ženské postavy… jsou to silné ženy s vlastním názorem.

  Lessana

  08.06.2017

  Na túto knihu som sa veľmi tešila. Navnadil ma na ňu rovnomenný film z r. 1994. A musím konštatovať (keďže ide o raritu), že film ma oslovil podstatne viac.
  Zrejme to bolo prekladom, ale jazyk knihy mi prichodil veľmi jednoduchý. A všeplatnosti, najčastejšie vyrieknuté mamou štyroch hlavných hrdiniek, sa akosi strácali v plytkosti jazykového prevedenia. I príbeh samotný, resp. jeho výstavba bola tak citeľne šablónovitá, až ma to sklamalo. Základná skica (4 dcéry žijúce v zdanlivej chudobe, každá iná, ich múdra a láskavá mama, otec-hrdina, dobrosrdečná slúžka, bohatý sused-kamarát, jeho ušľachtilý otec atď.) má predpoklady zaujať hádam každé dievčenské/ženské srdce. No jej spracovanie a občas akoby až umelé vytváranie a následné zliepanie jednotlivých príbehov dokopy bolo veľkým mínusom. Škoda, tešila som sa. Zvlášť po dobrom filme.

  Clairie123

  01.06.2017

  Úžasná knížka, chytne za srdce a vtáhne vás do děje tak, že s napětím čekáte co se s každou postavou přihodí.

  niknikita

  01.06.2017

  Ani kniha, ani film nemají chybu. Vždycky se k nim ráda vracím.

  helenah

  11.05.2017

  Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Četla jsem i českou zkrácenou verzi a byla jsem moc ráda, když po revoluci vyšel nezkrácený překlad. Po četbě této knížky jsem si sehnala i Poutníkovu cestu, která sestry Marchovy inspirovala k tomu, jaké dokázaly být 🙂

  Silmarien

  27.04.2017

  Male zeny su dalsou klasikou mojho detstva, ktoru som raz rocne vyberala v kniznici a naozaj si ju kupila az v dospelosti (dokonca ani nekupila, ale vymenila! :-)).
  Jednoduchy styl a rozpravanie o strastiach a radostiach jednej americkej rodiny z cias obcianskej vojny. Otec je pri vojsku a zeny – matka a 4 dcery – sa musia doma pretlct ako sa len da. Pridajte si k tomu bohateho suseda s nezbednym vnukom, zamoznu tetu a neuprosne nepisane zakony tradicnej spolocnosti vtedajsieho sveta a zaujimavy pribeh je na svete.
  Pribeh nielen o jednej rodine ale aj o moralke, cti a spravodlivosti.

  Hanjimka

  13.04.2017

  Malé ženy, to byly mé kamarádky v dětství a vždycky jsem je chtěla poznat a kamarádit se s nimi. Teď je to úsměvná oddechovka.

  DasaN

  05.04.2017

  Taková oddechovka ve které je od každého trochu od romantiky i po smutné momenty.

  Shindy

  26.03.2017

  Již několik let jsem marně přemýšlela a hledala knihu, která mne osloví natolik, že se pro mě stane tou NEJ. Tou, nad kterou se ze srdce zasměji, nad kterou si popláču, která mne zasáhne, ke které se mile ráda vrátím, která bude pýchou mé knihovny.
  Konečně jsem ji našla.
  Kniha malé ženy je skvěle propracovaným dílem, do kterého se začtete a nemůžete přestat. Velice se mi líbí styl, kterým je kniha napsána. Jak jsou postavy vykreslené podrobně, jejich charaktery a vzájemná pouta jsou velice reálné!
  Autorka zde vystihuje dobu, která je nám vzdálena mnoho let, a přece si ji díky ní dokáži živě představit a přenést se kamsi, kde jsou momentálně hrdinky.
  Kniha není žádná nemastná neslaná romantika. Je plná emocí, které čtenáře skutečně zasáhnout, a ne vše končí happyendem.
  Navíc je velice působivé, jak se spisovatelka v knize otevřela. Jsou tam cítit prvky biografie, které dodávají na důvěryhodnosti celé knihy.
  Dodatek k tomuto druhu vydání… Za mě na výbornou. Ne každého může oslovit zanechání původních, starých výrazů, vět, ale mně to sedlo. Básně jsou zdařile přeložené, text působil nenuceně. Navíc jsem uvítala prolog, který nám odhaluje život autorky a podhoubí vzniku knihy. Také si velice cením toho, že jako u originálu, jsou zde oba díly vydány pospolu. Jak Malé ženy, tak Dobré manželky. Obálka je velice vydařená.
  Zkrátka u mne tato kniha vyhrála na celé čáře a získala si mé srdce.

  GreenMagritte

  05.03.2017

  Román vycházející z života Alcottové a jejich sester přibližuje obraz rodinného života v 19. století. Příběh je místy hodně sentimentální, ale na druhou stranu je laskavý a krásný. Je nutné přihlédnout k tomu, že román byl napsán v 60. letech 19. století a určitá starosvětskost tradičních hodnot je v něm naivně dojemná. Možná bude sentimentalita románu na někoho působit trochu rozpačitě, ale v tom je jeho síla a není nutné se těmto pocitům vyhýbat. Film Malé ženy mám velmi ráda a knihu můžu doporučit jako jeden z nejkrásnějších příkladů rodinné lásky v dějinách literatury.

  Kopretina

  14.01.2017

  Něžná oddychová kniha, plná jemného humoru. Zakládám do své knihovny s tím, že po ní klidně ještě sáhnu, až budu potřebovat pohladit po duši a doporučím ji i svým dětem.

  Kiwiif

  11.01.2017

  Možná jsme měla číst tak před 15 lety. Dnes už nejsem cílová kategorie, ale i tak se mi kniha líbila. Možná, když bude volná chvíle zkusím se začíst i do Dobrých manželek.

  jentakněkdo

  10.01.2017

  Je to taková roztomile naivní kniha, když si zvyknete na styl, kterým je psaná.

  EllieK.

  08.01.2017

  Tak jsem tu zas a tentokrát mohu podotknout,že letní prázdniny opět nezklamaly a naservírovaly mi tuto úžasnou knížku s jejími neodolatelnými sestrami již potřetí!!!:-D;-)
  TAGS:

  Online Malé ženy ebook, Kniha Malé ženy FB2, Download Malé ženy PDF , Download Malé ženy MOBI, Online Malé ženy kniha, Zdarma Stažení Malé ženy IPhone, Online kniha Malé ženy PDF, Zdarma Malé ženy DJVU, Zdarma Stažení Malé ženy TXT, Stažení Malé ženy RTF, Online Malé ženy FB2 , e-kniha Malé ženy stažení TXT, Zdarma Malé ženy stažení kniha, e-kniha Malé ženy download MOBI, Stažení Malé ženy IPad, Číst Malé ženy MOBI, Číst Malé ženy DOC, Zdarma Malé ženy AWZ, Download e-kniha Malé ženy iPad , Zdarma Malé ženy DJVU, Download Malé ženy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Malé ženy DVD, Číst Malé ženy TXT, Book Malé ženy stažení DJVU, Malé ženy stažení kniha zdarma, Malé ženy stažení kniha pdf zdarma, Malé ženy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Malé ženy pdf zdarma, Malé ženy stažení kniha epub zdarma, Malé ženy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply