Malý pražský erotikon Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Malý pražský erotikon Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Malý pražský erotikon


Malý pražský erotikon je druhým románem režiséra a autora úspěšných divadelních komedií Patrika Hartla, jehož literární prvotina PRVOK, ŠAMPÓN, TEČKA a KAREL se těší velkému zájmu čtenářů.
Tento nový román je díky autorovu nekonformnímu nadhledu a smyslu pro humor určený i těm, kteří bývají ke knížkám o lásce zpravidla nedůvěřiví.
Na Babě stojí nad strání s výhledem na Prahu dvě sousedící řadovky, ve kterých bydlí rodiny, jejichž členové prožívají pod povrchem zdánlivě všedních dní nečekaně osudové milostné příběhy.
Honza cítí pokušení, ale protože si nechce komplikovat život, snaží se mu odolat. Marta, přestože je vdaná, občas neodolá, a Zbyněk se ani odolávat nepokouší. Táňa miluje tajně, Petra má zábrany, Tomáš je až příliš velký romantik, Cyril trochu zvrhlík a Adéla se miluje častěji než všichni předchozí dohromady, aby se necítila sama.
Malý pražský erotikon je zábavným obrazem jejich intimního života, který líčí jejich touhy, okamžiky radosti i katastrofy od předškolního věku až po věk důchodový.Kniha v českém jazyce!


Stažení Malý pražský erotikon zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Malý pražský erotikon (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Malý pražský erotikon zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Malý pražský erotikon.pdf (EUR-0.00)

  Malý pražský erotikon.epub (EUR-0.00)

  Malý pražský erotikon.doc (EUR-0.00)

  Malý pražský erotikon.txt (EUR-0.00)

  Malý pražský erotikon.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Malý pražský erotikon.PDF – (EUR 0.00);

  Malý pražský erotikon.MOBI – (EUR 0.00);

  Malý pražský erotikon.EPUB – (EUR 0.00);

  Malý pražský erotikon.DOC – (EUR 0.00);

  Malý pražský erotikon.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Bourdon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (518)

  Přidat komentář

  Blaník8

  dnes

  Přečteno za 3 dny, české autory moc nečtu, ale nakonec ano, líbilo se mi to:-), zajímavá česká oddechovka:-) příběhy o nás a některých okolo nás, vtipné i smutné dohromady, ale tak nějak hezky…..:-)

  lestfe

  včera

  Knihu jsem přečetla jedním dechem, nevynechala jsem žádnou pasáž (neměla jsem absolutně potřebu přeskakovat řádky a navíc by mi jistě utekla nějaká souvislost v provázaném příběhu). Kniha je tedy bezesporu velmi čtivá.
  Nicméně potřeba sexu každého z hrdinů mi přišla přehnaná, ale je to prostě román, jehož název vypovídá o množství choulostivých scén.
  Občas mi něco nesedělo – bohatí a slavní hrdinové bydlí v řadovce.
  Rozhodně ale doporučuji si knihu přečíst, byl to prima relax!!! A sama si od Hartla zas něco přečtu.

  LucinkaLLL

  24. ledna

  Skvělá knížka. Stejně jako každá od Hartla!

  lucie5803

  24. ledna

  Kniha byla čtivá. Popisovala obyčejný život. Místy vtipná, místy smutná.

  Leniii

  20. ledna

  Kniha pro oddechové čtení..kniha ukazuje především realitu běžného života…ukazuje zklamání, lásku, problémy každodenních dní…

  Neami2

  17. ledna

  Kniha mě zaujala pro svou reálnost. Ostatně stejně jako Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Nechybí tam skoro nic. Láska, ale není přeslazená, lidské chyby, zklamání ze života, bolest, různé charaktery postav….Za mě ideální kniha pro realisty :). Pokud chcete romantickou knihu o nehynoucí lásce, není to správná volba. Pokud ale chcete knihu, která Vám popíše život takový, jaký je, i když nemá hlubokou zápletku k zamyšlení, doporučuji :). I když něco k zamyšlení na knize je…provází hlavní postavy od roku 1975 do 2014 , takže sleduje, jak postavy stárnou, vychovají děti, ze kterým je na konci knihy přes 30 a uvědomíte si, jak vlastně čas letí a jak se mění lidi i režimy :).

  Rania

  16. ledna

  Výborné oddechové čtení plné zábavných momentů. Četla jsem na dovolený u moře, přesně na takové období se knížka hodí, když člověk potřebuje vypnout a přečíst si něco lehčího, no dobře napsaného.

  Barisek007

  16. ledna

  Sex a erotika za každou cenu vždy a všude.. ale notak… Vtipný, čtivý, přečteno fakt rychle, ale stejně to bylo takový… přehnaný…

  Marplet

  10. ledna

  Jak jsem se na konci knihy dočetla, je určena i pro mě, coby čtenáře, který takovouto literaturu moc nevyhledává. Nelituji, že jsem se do ní pustila. Pobavila mě. Trochu mi vzdáleně připomněla doby, kdy se četl Páral. Tohle ale bylo mnohem více svěží, takové příjemné prázdninové čtení.

  melien

  10. ledna

  Kniha byla hodně ctiva, a bavila mě, jen mi jen mi bylo lito, že ani jedna postava neuměla byt věrná, az mi to už ke konci knihy opravdu vadilo.
  Ale jinak se mi kniha hodně líbila.

  Eeli

  09. ledna

  Hořce vtipná kniha, která je ale ve své podstatě smutná. Pod rouškou humoru jsou popsány životy rodičů a jejich dětí a jejich problémy. Autor dovedl hezky zachytit, že i navenek šťastný, spokojený či úspěšný člověk může mít svá velká trápení. Jinak je příběh poměrně primitivní a na můj vkus příliš vulgární.

  Jordyz

  09. ledna

  Mám moc ráda všechny knihy autora. Čtivé, zábavné, zajímavé, ze života…. pohoda a absolutní relax. Vyhlížím další jeho dílo…

  Doemit

  09. ledna

  Pěkně zpracovaná knížka plná zajímavých životních příběhů. Ze začátku jsem se do knihy nemohla pročíst, ale postupně jsem se do ní zamilovala. Patrik opět nezklamal, líbí se mi, jak se s ničím nemaže a všechno napíše na plnou hubu, až mě to někdy překvapí 😀 Ale Erotikon mi nepřijde lepší než Okamžiky štěstí, ta za mě pořád vede! 🙂

  Inka063

  08. ledna

  Taková oddychová "sága" po hartlovsku. Sem tam nějaká ta sprosťárnička, něco sexu, malinko k zamyšlení, s rychlým spádem a akcemi. Komerce, která se prodává. Hlubokou stopu určitě nezanechá, ale jednou se to přečíst dá.

  lipon

  07. ledna

  kniha o tom, jak každý zahýbá každému, …. nevím mě ale nesedla, asi žiji v jiné realitě

  Kriss4

  07. ledna

  Po knížce jsem sáhla, když jsem Hartla viděla v několika televizních pořadech. Velmi mě zajímalo, jak takový vtipný a zajímavý člověk asi píše? Ovšem, pro mě to bylo velké zklamání. Asi nejsem cílová skupina, nebo mi knížka prostě jen nesedla. Párkrát jsem se zasmála, geniální mi přišlo "myšlení psů", ale jinak to pro mě byla velká nuda, příběh absolutně o ničem, přínos nulový. Ale pro někoho, kdo hledá něco čistě na oddech by to mohlo být fajn. Prostě to jen není "můj šálek kávy". Třeba si od něj někdy přečtu něco jiného co mi sedne více.

  DanielaV.

  05. ledna

  Skvela knizka, paradni propleteni, precetla jsem jednim dechem. Rada se ke knizce vratim znovu.

  Janynka

  03. ledna

  Prostě ze života 🙂 Takové knížky mám moc ráda a z pro mně neznámého autora,se stal jeden z nejoblíbenějších českých!
  Napsaná z lehkostí,odreagujete se a určitě vám okamžiky,které prožívají hrdinové v knize,připomenou vaše vlastní zážitky,nebo pocity… 🙂
  Skvělé čtení,smála jsem se nahlas 😀 což se mi málokdy stane 🙂

  misaa.p

  02. ledna

  Kniha naprosto geniální. Styl psaní dokonalý, je to prostě Hartlova oddychovka ze života. Málokdy se mi stává, že bych se u knížky nahlas smála. Doporučuji!!

  Clodia

  02. ledna

  Kniha je čtivá, bavila mě, přečetla jsem ji jedním dechem a některými úryvky bavila okolí, ale….je mi líto, že nevěra se zde stává jakousi normou. Chápu, že ne všichni si jsou celý život věrní, ale že opravdu nikdo? Je mi z toho smutno…

  Každopádně mě styl psaní zaujal a určitě se dostane i na ostatní autorova díla 🙂

  happy-smile

  30.12.2017

  Tak si to shrňme. Děj se točí kolem dvou rodin, které vedle sebe bydlí v řadovce. Během let se z nich vyklube známý plastický chirurg, nejpopulárnější TV moderátorka, slavná francouzská modelka a návrhářka, porodník celebrit, architekt papalášů, nejslavnější český hokejista, česká juniorská olympionistka a asistentka zahraničních herců. A aby toho klišé nebylo málo, tak to má děj jako v Ordinaci v růžové zahradě, kde si užívá každý s každým. Takové resumé, kdyby mi někdo podal, tak knihu asi ani neotevřu… Jenomže on to Patrik Hartl prostě umí p(r)odat. Bavila jsem se od začátku do konce a určitě zkusím další knihu.

  Majjina

  30.12.2017

  Začátek konce mých iluzí o tom, že dlouhodobé monogamní vztahy mohou být reálné, krásné a hlavně funkční…I po přečtení si však nějakou naději stále hýčkám. 🙂 Jinak je kniha čtivá a zajímavá.

  vivienna

  30.12.2017

  když jsem četla tuto knihu, byla mojí první knihou od Tomáše Hartla – a byla jsem překvapená s jakou lehkostí dokáže popsat prolínající se příběhy lidí, …je to oddychová kniha, která se mi moc líbila, umím si představit, že si ji ještě někdy znovu přečtu..

  lessi

  29.12.2017

  Skvělá kniha na odreagování, která vás provede životy dvou rodin žijících vedle sebe v řadovém domku. Výborné na této knize je velký časový úsek, ve kterém se děj odehrává.

  brabofka

  29.12.2017

  Příběh dvou rodin ve dvou řadovkách na Babě. Budete se s nima smát, brečet a nebo ani jedno. Prostě žít obyčejné životy. Od 70.let minulého století až do současnosti. Je to jakobyste četli o svých sousedech, o sobě. Určitě v drobínku každé postavy se najdete. Zamyslíte se nad neobyčejnou obyčejností života. Prostě sranda od začátku do konce.

  avalonek

  29.12.2017

  Na knížku jsem dostala doporučení od své maminky,že se u ní prý moc nasmála.Tak asi máme každá jiný druh humoru.Příběh dvou rodin žijících vedle sebe v sousedství kdy se jejich životy vzájemně proplétají..Má to své pro a proti,děj není špatný,ale ne zas nějak moc úžasný..Takže takový průměr..

  KláraJurdová

  28.12.2017

  Tleskam 😉

  Nikol1010

  27.12.2017

  Asi má nejoblíbenější od Hartla, vtipná a velmi čtivá

  kanitsuj

  25.12.2017

  Kniha je bezesporu velmi čtivá a místy humorná, ale alespoň pro mne neobsahuje žádné zásadní nebo zajímavé téma. Pobavila mne kapitola zaměřená na převtělování zvířat, ale ta jako by snad do románu ani nepatřila, označila bych ji spíše za jakýsi náhlý a nečekaný záblesk autorovy fantazie, který se stejně rychle objevil jako zmizel. Čtenáři, kteří mají rádi nekonečné sousedské ságy o sexuálních eskapádách spřátelených rodin psané žoviálním a hovorovým jazykem si jistě přijdou na své. Ostatní jen pokrčí rameny a až budou v knihkupectví míjet autorovu novinku, nemusí ji ani otevírat, aby se dozvěděli, co od ní očekávat. Po zhlédnutí obsahově i formálně katastrofální divadelní hry "Soukromý skandál" jsem přečetla tento román pouze z touhy pochopit, proč je autor tak populární. Romány píše asi lepší než divadelní hry, přesto pro mne zůstává zapomenutelným:-)

  Andrea2811

  25.12.2017

  Chvíli mi trvalo než jsem se začetla ale nakonec fajn oddechová knížka.
  TAGS:

  Online Malý pražský erotikon ebook, Kniha Malý pražský erotikon FB2, Download Malý pražský erotikon PDF , Download Malý pražský erotikon MOBI, Online Malý pražský erotikon kniha, Zdarma Stažení Malý pražský erotikon IPhone, Online kniha Malý pražský erotikon PDF, Zdarma Malý pražský erotikon DJVU, Zdarma Stažení Malý pražský erotikon TXT, Stažení Malý pražský erotikon RTF, Online Malý pražský erotikon FB2 , e-kniha Malý pražský erotikon stažení TXT, Zdarma Malý pražský erotikon stažení kniha, e-kniha Malý pražský erotikon download MOBI, Stažení Malý pražský erotikon IPad, Číst Malý pražský erotikon MOBI, Číst Malý pražský erotikon DOC, Zdarma Malý pražský erotikon AWZ, Download e-kniha Malý pražský erotikon iPad , Zdarma Malý pražský erotikon DJVU, Download Malý pražský erotikon e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Malý pražský erotikon DVD, Číst Malý pražský erotikon TXT, Book Malý pražský erotikon stažení DJVU, Malý pražský erotikon stažení kniha zdarma, Malý pražský erotikon stažení kniha pdf zdarma, Malý pražský erotikon pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Malý pražský erotikon pdf zdarma, Malý pražský erotikon stažení kniha epub zdarma, Malý pražský erotikon ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply