Malý princ (komiks) Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Malý princ (komiks) Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Malý princ (komiks)


Malý princ patří po léta k nejpůsobivějším knížkám a ke skvostům literatury pro děti i dospělé. Autor Saint-Exupéry si knížku sám nádherně ilustroval, a přesto výtvarníky a malíře stále láká vyrovnat se po svém s touto knihou a ztvárnit ji dle své fantazie. Této nelehké výzvě nakonec neodolal jeden z mistrů frankofonního komiksu Joann Sfar (nar. 1971), známý i u nás svou sérií Donžon či komiksem Rabínův kocour, v němž reflektuje svůj židovský původ. Sfarův Malý princ je působivou poctou dílu i jeho autorovi a potěší milovníky této knihy i náročného komiksu. Sfar tu nezapře svou úctu k Marku Chagallovi i ke klasikům francouzského komiksu Fredovi a Hugovi Prattovi. Komiks vychází 66 let po prvním francouzském vydání slavné knihy, vzbudil ve světě oprávněnou pozornost a letos získal cenu pro nejlepší dětský komiks na komiksovém festivalu ve francouzském Angoulême.

Poznejte Malého prince ze zcela jiné perspektivy! Budete překvapeni, co vše lze v tomto díle ještě objevovat!Kniha v českém jazyce!


Stažení Malý princ (komiks) zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Malý princ (komiks) (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Malý princ (komiks) zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Malý princ (komiks).pdf (EUR-0.00)

  Malý princ (komiks).epub (EUR-0.00)

  Malý princ (komiks).doc (EUR-0.00)

  Malý princ (komiks).txt (EUR-0.00)

  Malý princ (komiks).mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Malý princ (komiks).PDF – (EUR 0.00);

  Malý princ (komiks).MOBI – (EUR 0.00);

  Malý princ (komiks).EPUB – (EUR 0.00);

  Malý princ (komiks).DOC – (EUR 0.00);

  Malý princ (komiks).TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Le Petit Prince (1943)

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  madonna6956

  20.03.2017

  Tento příběh mě velice dojal :’)
  A kresby jsou pěkné a písmo taky a styl písma a kreseb má svůj význam. Za mě 5 *****

  triatlet

  21.12.2014

  Základem úspěchu jsou Exuperyho myšlenky.

  Malékáčátko

  17.10.2014

  Myslím si, že jakékoliv jiné grafické zpracování knih než je originál je až barbarské, pokud si člověk, který toto udělá nezjistí vše o knize a jejím autorovi. Tento ilustrátor tuto činnost očividně zanedbal, jelikož pokud by to udělal, věděl by, že přáním autora Malého prince bylo, aby jen a pouze on byl autorem ilustrací v jeho knize.

  poetree

  28.01.2014

  Chvíli trvá, než si zvyknete na grafiku, ale jako variace to není špatné, pro ty, co už četli originál anebo pro ty, co nečtou nic, tak je tohle zajímavé zpestření 🙂

  Ruxandra

  25.11.2013

  Nelíbí se mi jakékoli zpracování klasických knih do komixů už z principu a tady to završili ještě (pro mě) nepěkné ilustrace.

  em54

  12.08.2012

  Zajímavůstka snad, ale popírá to jednu ze základních myšlenek tohoto autorova díla – tedy probouzení dětské (i dospělácké)obraznosti pomocí slov, jako klíčů k vlastní fantazii. Chápu tenhle (v daném žánru velmi zdařilý) pokus jako podanou ruku těm, kteří nemají chuť číst "normální" věty… nebo nemají chuť číst vůbec, takže zplaťpámbu, že čtou aspoň "bubliny".

  Violetti

  01.04.2012

  Komiksová forma Malého prince je dost svérázná, zejména co se grafické stránky týče. Přesto jsem si však po pár stránkách zvykla a coby zajímavůstka vedle klasické verze s přepůvabnými Exupéryho akvarely potěší. Dřív jsem proti této verzi byla dost zaujatá, ale nyní jsem přehodnotila svůj názor – podle mě je komiks s Malým princem lepší variantou, jak s ním seznámit děti. Klasický Malý princ jim do ruky nepatří, ale tato obrázková forma by pro ně mohla být o něco schůdnější.
  Hraje na city, příběh je zachován a ani ta forma obrázků není úplně k zahození. Jen škoda, že není tak poetická a éterická jako originál.

  evickakyticka

  15.03.2011

  Nejspíš by bylo dobré porovnat komiks s originálem. Ten jsem četla sice před roky, ale něco mi na tom komiksovém příběhu neladilo. Po výtvarné stránce se kniha moc nelíbila.  TAGS:

  Online Malý princ (komiks) ebook, Kniha Malý princ (komiks) FB2, Download Malý princ (komiks) PDF , Download Malý princ (komiks) MOBI, Online Malý princ (komiks) kniha, Zdarma Stažení Malý princ (komiks) IPhone, Online kniha Malý princ (komiks) PDF, Zdarma Malý princ (komiks) DJVU, Zdarma Stažení Malý princ (komiks) TXT, Stažení Malý princ (komiks) RTF, Online Malý princ (komiks) FB2 , e-kniha Malý princ (komiks) stažení TXT, Zdarma Malý princ (komiks) stažení kniha, e-kniha Malý princ (komiks) download MOBI, Stažení Malý princ (komiks) IPad, Číst Malý princ (komiks) MOBI, Číst Malý princ (komiks) DOC, Zdarma Malý princ (komiks) AWZ, Download e-kniha Malý princ (komiks) iPad , Zdarma Malý princ (komiks) DJVU, Download Malý princ (komiks) e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Malý princ (komiks) DVD, Číst Malý princ (komiks) TXT, Book Malý princ (komiks) stažení DJVU, Malý princ (komiks) stažení kniha zdarma, Malý princ (komiks) stažení kniha pdf zdarma, Malý princ (komiks) pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Malý princ (komiks) pdf zdarma, Malý princ (komiks) stažení kniha epub zdarma, Malý princ (komiks) ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply