Maminka Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Maminka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Maminka


Kniha v českém jazyce!


Stažení Maminka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Maminka (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Maminka zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Maminka.pdf (EUR-0.00)

  Maminka.epub (EUR-0.00)

  Maminka.doc (EUR-0.00)

  Maminka.txt (EUR-0.00)

  Maminka.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Maminka.PDF – (EUR 0.00);

  Maminka.MOBI – (EUR 0.00);

  Maminka.EPUB – (EUR 0.00);

  Maminka.DOC – (EUR 0.00);

  Maminka.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura česká, Poezie
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (96)

  Přidat komentář

  gabra03

  24. ledna

  Excelentní

  Faustka

  19. ledna

  Maminka. Nejdražší bytost, která když jednou odejde, jako by odešlo kus vás samých. Ta moje nás opustila před pár dny. Je to bolestné a je to realita. Tyto verše mi dávají naději, že věděla, jak moc ji mám ráda. Věděla a ví to. Protože, někde tam …
  Maminko moc mi chybíš.

  Ťapulka

  09. ledna

  Není snad kniha, která by v sobě měla tolik čisté a upřímné lásky, tolik krásných slov a pohlazení, tolik úcty… Pan Seifert mě provedl mými zážitky z dětství, probudil pár vzpomínek, zalil mé tváře slzami dojetí. Snad i mé děti ji jednou budou číst s láskyplnými pocity jako dnes já.

  sopace087

  07. ledna

  nejhorší knížka co jsem kdy četl ale když za 14 dní odevzdáváta povinou četbu tak se hodí

  Damato

  19.12.2017

  Když jsem tuto sbírku dočetla, musela jsem hned zavolat mamce, abych ji řekla, že ji mám moc ráda. Nejdříve se ptala, co se mi stalo, tak jsem se přiznala, že jsem ji potřebovala slyšet a říct ji to a ona s nedůvěřivostí v hlase se hned ptala- … ale nejsi nějak nemocná,že ne?…Je spousta možností, jak říct mámě, že je pro nás důležitá a že si ten svět bez ní nedovedeme představit , když se zamyslím nad sebou , nad svou mamkou, nad svými dětmi- asi se tenhle cit dáváme vzájemně najevo jiným způsobem, ale taky mám už 5 let schovanou v telefonu smsku, kterou mi napsal syn, když mu bylo smutno- Mami, mám tě rád . Tenkrát jsem u toho brečela ( a brečím dodnes), ale jako dcera jsem vlastně úplně zapomněla, jak to ty mamky rády slyší…. Díky pane Seiferte

  intelektuálka

  07.12.2017

  Ty verše mluví samy za sebe…

  Maminčina kytice …. Dost růží už jsem viděl v žití
  Nakonec zbylo těchto pár
  Dost měl jich mnohé toužil míti
  a život přešel jsem už stár……

  Sarhem

  27.10.2017

  Tohle byla jedna z prvních knížek, které jsem jako malá přečetla. Básně jsou krásné, jednoduché, občas smutné. Každopádně tahle kniha zabírá i teď čestné místo v mé knihovně a doufám, že moje děti v ní najdou stejné zalíbení jako já.

  susu

  16.10.2017

  Krásné, laskavé, nostalgické, radostné i smutné. Skvost naší literatury.

  girdi

  18.09.2017

  Poezie, která pohladí až po duši. Knihu jsem četla na etapy a k některým básním se vracela, některé jsem předčítala malému synovi. Seifert byl prostě pan básník a ta Nobelova cena je rozhdoně zasloužená. Maminka s ilustracemi Jany Kiselové-Sitekové je nežná publikace, která potěší každého vnímavého čtenáře.

  Percabethka

  17.08.2017

  Většinou lyriku moc nemusím, ale Maminka byla taková kraťoučká a "miloučká", že se mi to nakonec moc líbilo 🙂

  lilienn

  15.07.2017

  Krásné smutné čtení. Vyvolalo to ve mně stesk po matce, po době kdy byl autor dítětem… Píše o tom, čeho si v dětství nevážíme a v dospělosti litujeme, co jsme měli za poklady…
  Krásně dokáže vtáhnout do atmosféry.

  Katranis

  03.07.2017

  Povinná četba.

  Lindas01

  16.06.2017

  Krásné básně psané obyčejným jazykem s nepřekonatelnou lehkou tvorbou rýmu.

  mirektrubak

  14.05.2017

  Vykouzlit krásu z prostých věcí … málokdy se to povede tak, jako v této sbírce.

  ZuzziŠ

  21.04.2017

  Jemné, tuze krásné…když se básník nostalgicky rozněžní, vznikne skvost.
  (Co jsme jednou milovali, milovat budem dál)

  dancadragneel

  10.04.2017

  Překrásné dětské básničky, které jsem již znala od mala, a které jsem si ráda zopakovala. Skvělá volba si přečíst 🙂

  PeťkaW.

  23.03.2017

  Krásně, jemně napsané verše, plné skutečného lidského citu a lásky nejen k matce, ale i k obyčejným lidským radostem a strastem, které nás životem provází. Seifert je jedna z nejzářivějších postav české literatury, a to zaslouženě. Maminka je klasika, jež by si zasloužila ve školách mnohem větší pozornost, která je často dopřávána dílům, co mají (dle mého) mnohem nižší hodnotu a charakter.

  Peťulka8

  12.03.2017

  Nádherná sbírka básní 🙂

  Pedias

  06.03.2017

  Básně o nejmilejší a nejvzácnějši osobě na světě

  evonra

  24.02.2017

  Něžné, dojemné pohlazení.
  Takovou sbírku básní by si zasloužila nejen maminka pana Seiferta.

  5020

  06.02.2017

  Krásně dojemná a emotivní.

  Kryštofka

  03.02.2017

  Tak pěkné, pěkné.

  Milos74

  02.02.2017

  "Rok nebo dva jsem hrál a děsil se těch chvílí, já jsem vás miloval a vy jste se mi mstily, skřípěním zoufalým z hlubiny nitra svého…"
  Nazpaměť umím dvě básně – Král a vosa, kterou recituje Manon Lescaut a Housle právě z téhle sbírky Jaroslava Seiferta. Poezii moc nemusím, léta rozervaného adolescentního srdce, které člověk léčí jednoduchými veršíky, mám (bohužel) dávno za sebou, tyto dva případy jsou ale výjimkou potvrzující pravidlo. Dětem jsem je recitoval, dá-li se můj amatérský přednes tak vůbec klasifikovat, když usínaly, časem, jak postupují školou a absolvují různé recitační soutěže, do nich právě tyhle básně tlačím. A ani ta Manon, a už vůbec ne Housle, se mi ještě nepřejedly. Tahle sbírka má básně jednoduché, přímé a každý si v nich najde něco právě jemu blízkého.

  čika

  29.01.2017

  zhmotnena nostalgia

  Anonymka1

  27.01.2017

  Moc pěkná básnická sbírka. Četla se rychle a dobře. Krásná mohu jenom doporučit!

  andrea5516

  16.01.2017

  Krásné, emotivní, nostalgické, smutné…..

  jana277

  15.01.2017

  Pohladenie duše.

  ArwenAragorn

  11.01.2017

  Nádherné básně, hodně jich umím zpaměti a ráda se k nim vracím. Jaroslav Seifert je prostě Pan básník.

  Rose18

  25.12.2016

  Nádherná sbírka básní, která čtenáři skvěle zprostředkovává zážitky z dětství Jaroslava Seiferta. Je to jako vrátit se domů…

  Ketesh

  25.12.2016

  Ač nejsem příliš velký fanda poezie, čas od času se jí neubráním, zejména v období konce roku. A to je tahle sbírka vždy velice vítanou společnicí.
  TAGS:

  Online Maminka ebook, Kniha Maminka FB2, Download Maminka PDF , Download Maminka MOBI, Online Maminka kniha, Zdarma Stažení Maminka IPhone, Online kniha Maminka PDF, Zdarma Maminka DJVU, Zdarma Stažení Maminka TXT, Stažení Maminka RTF, Online Maminka FB2 , e-kniha Maminka stažení TXT, Zdarma Maminka stažení kniha, e-kniha Maminka download MOBI, Stažení Maminka IPad, Číst Maminka MOBI, Číst Maminka DOC, Zdarma Maminka AWZ, Download e-kniha Maminka iPad , Zdarma Maminka DJVU, Download Maminka e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Maminka DVD, Číst Maminka TXT, Book Maminka stažení DJVU, Maminka stažení kniha zdarma, Maminka stažení kniha pdf zdarma, Maminka pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Maminka pdf zdarma, Maminka stažení kniha epub zdarma, Maminka ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply