Máňa a my druzí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Máňa a my druzí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Máňa a my druzí


Dospívání není nikdy úplně lehké. Jako by nestačilo, že zrovna neumíte moc dobře plavat, že vám doma uháčkovali šaty z chemlonu a že vás ve škole nutí nosit pionýrský šátek, ještě o vaši výchovu zápolí velice neortodoxní babička Máňa a mladá maminka Aranka. Zdálo by se, že tím výčet strastí dětství v Praze 60. a 70. let pro malou Simonu končí, jenže pak… „mi došlo, že budu nosit brýle už „nafurt“. Skoro jsem se zhroutila, protože jsem si uvědomila, že budu automaticky zařazena mezi brejlouny, brejlovce, brejláče, což bylo v mých očích to jediné, co mi scházelo do naprostého deklasu.“ Vtipně, bez patosu, s citem pro detail a pointu, tak vypráví Simona Bohatá příběh Máni a druhých, příběh svého dětství.Kniha v českém jazyce!


Stažení Máňa a my druzí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Máňa a my druzí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Máňa a my druzí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Máňa a my druzí.pdf (EUR-0.00)

  Máňa a my druzí.epub (EUR-0.00)

  Máňa a my druzí.doc (EUR-0.00)

  Máňa a my druzí.txt (EUR-0.00)

  Máňa a my druzí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Máňa a my druzí.PDF – (EUR 0.00);

  Máňa a my druzí.MOBI – (EUR 0.00);

  Máňa a my druzí.EPUB – (EUR 0.00);

  Máňa a my druzí.DOC – (EUR 0.00);

  Máňa a my druzí.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura česká
  Vydáno: , Plus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Marčullkas

  19. ledna

  Milá sonda do let, kdy to rozhodně milé nebylo.

  myšpa

  13. ledna

  Hodně jsem se smála. Kniha je vtipně napsána.

  Nefilim

  26.12.2017

  Dospívání v době syntetických tkanin nebyl žádný med. Simona Bohatá socialistické školství líčí pohledem ironické outsiderky, útržkovitě, téměř bez dialogů a hlavně zatraceně vtipně. Rozesmála mě v každé ze 42 krátkých kapitol. A to se jedná o knihu o ne zrovna idylickém dětství. I když jsme vyrůstal v jiné době než autorka, tohle retro ve mně probudilo pár zavátých vzpomínek. Máňa snese srovnání s Hrdým Budžesem.  TAGS:

  Online Máňa a my druzí ebook, Kniha Máňa a my druzí FB2, Download Máňa a my druzí PDF , Download Máňa a my druzí MOBI, Online Máňa a my druzí kniha, Zdarma Stažení Máňa a my druzí IPhone, Online kniha Máňa a my druzí PDF, Zdarma Máňa a my druzí DJVU, Zdarma Stažení Máňa a my druzí TXT, Stažení Máňa a my druzí RTF, Online Máňa a my druzí FB2 , e-kniha Máňa a my druzí stažení TXT, Zdarma Máňa a my druzí stažení kniha, e-kniha Máňa a my druzí download MOBI, Stažení Máňa a my druzí IPad, Číst Máňa a my druzí MOBI, Číst Máňa a my druzí DOC, Zdarma Máňa a my druzí AWZ, Download e-kniha Máňa a my druzí iPad , Zdarma Máňa a my druzí DJVU, Download Máňa a my druzí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Máňa a my druzí DVD, Číst Máňa a my druzí TXT, Book Máňa a my druzí stažení DJVU, Máňa a my druzí stažení kniha zdarma, Máňa a my druzí stažení kniha pdf zdarma, Máňa a my druzí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Máňa a my druzí pdf zdarma, Máňa a my druzí stažení kniha epub zdarma, Máňa a my druzí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply