Manžel nikdy nespí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Manžel nikdy nespí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Manžel nikdy nespí


Kniha v českém jazyce!


Stažení Manžel nikdy nespí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Manžel nikdy nespí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Manžel nikdy nespí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Manžel nikdy nespí.pdf (EUR-0.00)

  Manžel nikdy nespí.epub (EUR-0.00)

  Manžel nikdy nespí.doc (EUR-0.00)

  Manžel nikdy nespí.txt (EUR-0.00)

  Manžel nikdy nespí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Manžel nikdy nespí.PDF – (EUR 0.00);

  Manžel nikdy nespí.MOBI – (EUR 0.00);

  Manžel nikdy nespí.EPUB – (EUR 0.00);

  Manžel nikdy nespí.DOC – (EUR 0.00);

  Manžel nikdy nespí.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro ženy, Literatura česká
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  agatha2

  29.12.2017

  Knihy od paní Jakoubkové si vždy ráda přečtu, i když jsou plné podobností, člověk již tak nějak ví, co může čekat, nepřekvapí ho, ale rozhodně neurazí. Jedná se o takovou knižní jednohubku, kterou si ale nikdy neodpustím a vždy si další autorčinu knihu přečtu.

  Aneleh

  10.12.2017

  Je to hezký příběh, který jsem zvládla přečíst téměř za jeden den. Podle veselé dívky na obálce, která jako kdyby předváděla módní oblečení, jsem čekala nějakou legraci o žárlivém manželi. Ale Erika si po románku z francouzským vysokoškolákem užije své, když se neuváženě provdá za rakouského skutečného žárlivce. Zdá se až neuvěřitelné, kolik najde v cizině přátel, ochotných jí pomoci dostat se i z těch nejtěžších situacích a poskytnout jí nový domov. Ve skutečném životě by to byl myslím spíše zázrak. Erika dospěje a stává se zodpovědnou matkou. Ke konci knížky přemýšlíte, s kým vlastně asi zůstane. Je to lehké odpočinkové čtení, které se čte samo a vlije optimismus do žil.

  katkafe

  10.10.2017

  Kniha se mi líbila jako většina od paní Jakoubkové. Mohu jedině doporučit

  Deny95

  07.10.2017

  Fajnové večerní čtení 🙂

  JaKa1974

  02.10.2017

  Knihu jsem přečetla tzv. rychločtením. Je to taková jednoduchá kniha napsaná jen jednoduchými větami. Nic to ve mně nezanechává, taková trochu červená knihovna s dobrým romantickým koncem. Málo kdy hodnotím přebal knihy, většinou se mi líbí, tento působí jako reklama na oblečení z letáku.

  bagel

  19.09.2017

  Postupně to sklouzlo k obvyklému vzorci – nejdříve špatný výběr partnera a s pomocí kamarádek vše spěje k dobrému konci.

  Blaufik

  12.09.2017

  I když si budete nejednou klepat na čelo nad naivitou hlavní hrdinky, tak knihu doporučuji. Jedná se o úžasné oddechové čtení. Mě prostě autorčiny knihy baví a jsem zvědavá na další z příběhů z pera Aleny Jakoubkové.

  alnahu

  11.08.2017

  Opět jedna naivka, která se na zájezdu do Paříže zamiluje a jak jinak to mohlo dopadnout, než že si domů přiveze dáreček-těhotenství. Erika se rozhodne, že si dítě nechá, pro rodiče je to velký skandál a Eriky se zřeknou a ještě k tomu se provdala za obyčejného hostinského, což je pro rodiče velký skandál , ale i pro ni je to velké překvapení, co se z něj vyklube. Nakonec přeci jen najde toho pravého i když mnohem staršího než je ona . Mám ráda autorčiny knihy ze života o starostech i radostech, které nám život přináší, prostě takový život je.

  Šánka

  07.08.2017

  Tuhle autorku je potřeba si dávkovat. Já po ní sáhla po delší pauze a po dočtení předešlé náročnější, vážné knihy. Příběh je úplný balzám a příjemná oddechovka s kapkou humoru.
  Hrdinku jako vždy zachrání a podrží pár dobrých kamarádek, a po jejích předchozích špatných výběrech partnerů a přešlapech se nakonec i ten pravý najde :-).
  Je to na jedno brdo, vím, život to není, ale čte se o tom hezky.

  1alena1

  27.07.2017

  Červená knihovna 21.století, ale na léto k odpočinkovému čtení bezvadné. Bohužel tolik náhod a nezištných pomocníků nebohé dívky dnes opravdu nikde nenajdeme.

  modranka

  24.07.2017

  Rukopis Aleny Jakoubkovej je nenapodobiteľný, až sa vám zdá, že všetky jej knihy sú na jedno kopyto – "brdo" ako vravia Česi. Ako je nenapodobiteľný, tak sú jej knihy nezabudnuteľné a akýmsi pomyselným špagátom spájajú Európsku mentalitu naprieč západnými krajinami.
  Aj v tomto príbehu pani Alena humorne – aj keď tak trochu cez slzy – vystihla charakteristiku každej jednej postavy aj so svojimi národnými špecifikami.
  Veľa toho neprezradím, ale hádam sa len naše mladé dievčatá z príbehu trochu poučia a nebudú si musieť spolu s autorkou vravieť: Bože, já jsem ale blbá nána.

  sabca

  20.05.2017

  Erika, která si nerozumí s rodiči se provdá do Rakouska a majitele malého hotelu na břehu jezera. Knihu stojí za to si přečíst, protože je plná zajímavých situací.

  Ivuska.09

  01.05.2017

  Spisovatelka Alena Jakoubková se pomalu začíná stávat mojí srdcovkou. Její romány mi připomínají období puberty, kdy jsem hltala díla Lenky Lanczové – a právě ji paní Jakoubková nahradila. Její knížky jsou o životě, o radostech a strastech s ním spojených, o lásce, o vztazích mezi muži a ženami a o tom, jak může být život jednoduchý i komplikovaný. Je jasné, že tyto příběhy jsou určeny spíše ženám – občas jsou naivní, jindy jednoduché, někdy vám jejich čtení nic nedá, jindy budete rádi, že neprožíváte stejný život jako hlavní hrdinky. Zkrátka je nutné k těmto románům přistupovat s tím, že poznáte život jiných žen a strávíte příjemné odpoledne s knihou v ruce.  TAGS:

  Online Manžel nikdy nespí ebook, Kniha Manžel nikdy nespí FB2, Download Manžel nikdy nespí PDF , Download Manžel nikdy nespí MOBI, Online Manžel nikdy nespí kniha, Zdarma Stažení Manžel nikdy nespí IPhone, Online kniha Manžel nikdy nespí PDF, Zdarma Manžel nikdy nespí DJVU, Zdarma Stažení Manžel nikdy nespí TXT, Stažení Manžel nikdy nespí RTF, Online Manžel nikdy nespí FB2 , e-kniha Manžel nikdy nespí stažení TXT, Zdarma Manžel nikdy nespí stažení kniha, e-kniha Manžel nikdy nespí download MOBI, Stažení Manžel nikdy nespí IPad, Číst Manžel nikdy nespí MOBI, Číst Manžel nikdy nespí DOC, Zdarma Manžel nikdy nespí AWZ, Download e-kniha Manžel nikdy nespí iPad , Zdarma Manžel nikdy nespí DJVU, Download Manžel nikdy nespí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Manžel nikdy nespí DVD, Číst Manžel nikdy nespí TXT, Book Manžel nikdy nespí stažení DJVU, Manžel nikdy nespí stažení kniha zdarma, Manžel nikdy nespí stažení kniha pdf zdarma, Manžel nikdy nespí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Manžel nikdy nespí pdf zdarma, Manžel nikdy nespí stažení kniha epub zdarma, Manžel nikdy nespí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply