Manželova žena Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Manželova žena Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Manželova žena


Psychologický thriller, v němž každodenní lži jednotlivých postav utahují smyčku osudu čím dál pevněji a vedou k nezvratitelným událostem. Mladá právnička Lily je odhodlaná bojovat za své manželství, i když je postaveno na lži. Tuší, že její manžel Ed ji ve skutečnosti nemiluje, a pak je tu ta záležitost s jejím bratrem, jehož smrt je tabu. A co teprve Joe, první klient, kterého má Lily před soudem obhajovat, muž obžalovaný z vraždy své přítelkyně, jenž ji nevysvětlitelně přitahuje.
Lily není jediná, kdo se snaží bruslit mezi pravdou a lží. Carla si právě uvědomila, že pomocí lži může dostat, co bude chtít – aniž by se starala o to, komu ublíží. Když se Lilyin manžel rozhodne Carlu namalovat, spustí tím nevědomky lavinu katastrofických událostí, které ovlivní celých následujících šestnáct let a mají naprosto fatální důsledky.Kniha v českém jazyce!


Stažení Manželova žena zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Manželova žena (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Manželova žena zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Manželova žena.pdf (EUR-0.00)

  Manželova žena.epub (EUR-0.00)

  Manželova žena.doc (EUR-0.00)

  Manželova žena.txt (EUR-0.00)

  Manželova žena.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Manželova žena.PDF – (EUR 0.00);

  Manželova žena.MOBI – (EUR 0.00);

  Manželova žena.EPUB – (EUR 0.00);

  Manželova žena.DOC – (EUR 0.00);

  Manželova žena.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  My Husband’s Wife (2016)

  Žánr:
  Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (56)

  Přidat komentář

  Renatecka

  včera

  Na pět hvězdiček to není, ale knížka byla dobrá, promyšlená, 1. část se možná může zdát nudná a postavy docela hloupé, ale je důležitá pro druhou půlku. Druhá část je napínavější.

  cleopatra11

  26. ledna

  Kniha mě velmi zaujala. Propletenec lží vedl k pěknému konci.

  JancaKube

  25. ledna

  Kniha se četla dobře. Bavila mě. Také mi žádná z postav nebyla sympatická – jak už tady někdo zmiňoval. Dočetla jsem ji celou a nenudila jsem se ale konec byl opravdu zbytečně zamotaný. Zjistila jsem, že vlastně ani nevím, jak to vše nakonec bylo. Líbila se mi zápletka s Danielem.

  Kamienkova33

  21. ledna

  Tak toto bola pre mňa super kniha! Od začiatku až do konca som čítala jedným dychom.. Najprv som nechápala prepojenie postáv, ale zhruba po tretine Vám bude všetko jasné 🙂 Pre mňa skvelá zápletka, miestami síce postavy reagujú cudne, ale nevadilo mi to… Zaradila by som to do kategórie ženský thriller

  hrosulik

  17. ledna

  Knížka se četla moc dobře, mohu doporučit.

  panda23

  31.12.2017

  Námět knihy nebyl špatný, nicméně mi závěr přišel až moc překombinovaný. Hlavní hrdinka Lily mi nebyla sympatická a až do úplného konce knihy jsem se s ní vůbec nesžila.

  HankaJ

  24.12.2017

  kniha měla dlouhý rozjezd, až ke konci měla trochu spád

  bookcase

  23.12.2017

  Za mě super, jedna lež stíhala druhou, žádný z hrdinů nebyl vyloženě kladný.

  PaniJani

  12.12.2017

  Jak už bylo napsáno – je to kniha o lži. Ani jedna z postav mi nebyla sympatická, každý svým způsobem působil na mě až protivně. Druhá část mě bavila o trochu více, než první, ale i tak nic převratného. Přečetla jsem a vracet se nebudu. Konec působil lehce překombinovaně, zamotaně.

  bábuška

  24.11.2017

  Román o LŽI. Dlouho jsem četbu odkládala, poctivě jsem ji dočetla celou, ale nijak mě neobohatila.

  Hella

  16.11.2017

  Mě to tak strašně nebaví, že opravdu nevydržím čekat až do té druhé poloviny, která – podle vás, co tu hodnotíte – je výrazně lepší. Korunu tomu nasazuje to mimořádně stupidní toužení Lily po klientovi – tohle prostě v thrilleru (já tedy ani jinde) nejsem schopna číst.

  HaHa11

  15.11.2017

  Dávám tři hvězdičky, ale celou půlku jsem přidala. Manželova žena byla tak nějak moc předvídatelná – koho tím autorka myslela, bylo jasné zhruba od druhé kapitoly, a potom už jenom čtenář čekal, kdy a jak vztah vznikne. A že má máslo na hlavě i podváděná, to bylo napsáno nejenom mezi řádky. Vlastně všechny postavy jsou nějak problematické – nevěrníci, lháři, vyděrači, vrazi, manipulátoři, podivíni až na půdu …. prostě sestava jedna radost! Moc optimistiký pohled na společnost autorka čtenáři nenabídla, i ten konec je takový "nezasloužený" ….. Pokud tohle měly být "boží mlýny", tak potom se trochu vychýlily ze své osy.

  baida

  30.10.2017

  opravdu skvělé a napínavé drama, naplněné zvláštním neklidem…

  Ewik

  26.10.2017

  Velmi zajímavý námět, živoucí postavy, které budete obdivovat i nenávidět, a nešťastně zamotané osudy. Taková je manželova žena. Z počátku nenápadný, pozvolný start, nasvědčuje blížící se katastrofě. Fakt nechápete, kde se stala chyba, vždyť v úmyslu šlo pouze o pomoc, ale jak se říká….tichá voda…..
  Uznávám, že první půlka knihy pro mě byla zdlouhavá a o ničem. Nedokázala jsem v sobě vykřesat sympatie pro žádnou osobu, kromě bojovné Lily. Ostatními vesměs jen pohrdáte buď více nebo méně.
  Ovšem druhá polovina knihy, po 16 letech, je jedna velká nepřetržitá jízda. Jeden zvrat stíhá druhý a najednou je tu konec. To už jsem si jen mnula ruce nad výsledkem. Každému, co si zaslouží.
  Bohužel, ten začátek pro mě byl hodně dlouhý. Chce to ale dát knize šanci, ve finále to stojí za to.

  kanitsuj

  24.10.2017

  Hodnotím téměř pěti hvězdičkami, protože příběh je čtivý a napínavý. Možná se někomu může zdát více rozvláčný, ale domnívám se, že v tomto případě jde popisnost v tradici nejlepšího románového čtení. Autorce bych spíše vytkla překombinovanost děje a jak už zde bylo zmíněno níže – příliš velkou koncentraci aspergerova syndromu. Také mnoho informací se zbytečně opakuje. Ve srovnání s jinými aktuálními thrillery /např. Sousedy od vedle/ stojí tento kus po stránce kvality rozhodně o několik stupínků výš.

  pavlinka0250

  22.10.2017

  Mě kniha chytla a bavila od samého začátku až do konce.
  Děj i postavy jsou výborně vykresleny, moje představivost fungovala naprosto skvěle.
  Opravdu jsem se u knihy nenudila a určitě doporučuji.

  Nixa

  18.10.2017

  Musím souhlasit s ostatními. Na začátku pomalý rozjezd, ale postupně se děj začínal zamotávat a byl napínavější a napínavější. Spíš než thriller to je výborné psychologické drama! Možná kdybych knihu nečetla hned po knize Za zavřenými dveřmi, líbila by se mi více.

  Mišmiš

  17.10.2017

  Kniha byla ze začátku zdlouhavá. Nakonec se to rozjelo 🙂
  Kniha se dobře četla, měla spád. Moc se mi líbila i myšlenka….zamyšlení nad vinou a trestem….
  Za mě super a doporučuji 🙂

  Lotka

  16.10.2017

  Rychle mě knížka vtáhla do děje. Postupně nabíral děj na obrátkách a ke konci už jsem se neodtrhla. Dobrá detektivka, thriller.

  mia6318

  15.10.2017

  Z této knihy jsem na rozpacích. Rozhodně to není thriller a moc psychologický podle mě taky ne. Většinu knihy se neděje nic zajímavého a na konci, jakoby se to snažila autorka dohnat a naplácala jednu akci za druhou. Konec je nesmyslně překombinovaný. Ale jako prvotina je to dobré. Původní nápad špatný nebyl.

  ctenarkaEva

  15.10.2017

  Tuto knihu bych spíše zařadila mezi psychologické romány než přímo thrillery. Souhlasím s předchozími názory, že první polovina je spíše nudnější, druhá polovina se více rozjede. Příběh se mi zdál dost překombinovaný, každá postava byla něčím zvláštní (povahou, chováním, jednáním) a každá měla svá tajemství a lži. Těch se mi zdálo až moc na jednu knihu. Pořád jsem přemýšlela, proč se kniha jmenuje Manželova žena a postupně vyšlo najevo, že název je opravdu na místě.

  sestricka1

  08.10.2017

  Souhlasim s předešlými názory, že začatek resp. první díl knihy je zdlouhavý, nudný a řekla bych, že i zbytečný. Ve druhé polovině se teprve začíná opravdu něco dít. Postupné odkrývání pravd a lží bylo velice zajímavé, autorsky propracované a hlavně nebylo nudné. Trochu až k neuvěření, kolik se sešlo jedinců s aspergerovým syndromem v jednom příběhu. Ale i tak davám plný počet a oceňuji dobrou práci autorky.

  romana0733

  01.10.2017

  Kniha je čtivá, nemá žádná hluchá mista. Děj byl dobře propracovaný. Nebylo tam moc postav, tak se v knize dobře orientovalo. Za mě 5 hvězdiček.

  Urbana

  30.09.2017

  Když pominu zdlouhavý, nezáživný začátek, tak druhá polovina knihy byla čtivá, napínavá, zajímavá, líbila se.

  DariDerek

  27.09.2017

  Rozhodně se nejedná o žádnou naprostou pecku, ale taky to není kniha, kterou byste měli minout, jestliže milujete thrillery a psychologické k tomu..
  Více v recenzi: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/manzelova-zena-jane-corryova.html

  i.stefany

  21.09.2017

  Příjemný styl psaní, dobře vrstvený příběh. Kniha je rozdělená na dvě části. První půle je trochu zdlouhavá, popisuje životy dvou hrdinek před 15 lety. V druhé půli – už jsme o 12 let později a tady už to nabírá grády. Propletenost osudů hlavních hrdinek postupně vrcholí a dospěje až do dramatického konce. Knize se rozhodně nedá upřít čtivost.

  zdehan

  19.09.2017

  Kniha se mi líbila dobře se četla.

  putpuda

  18.09.2017

  Tak jsem se přemohla a prokousala se až do konce. Sice se to po dalších asi 100 stranách začalo někam vyvíjet, ale asi jsem byla otrávená tím začátkem, tak jsem si moc "nepochutnala" 🙁
  Všechny postavy mi přišly tak trochu praštěné 😉 Lehce podprůměrné.

  Pavlnka

  16.09.2017

  Začátek mě moc neoslovil, ale 2. část byla strhující. Jen možná trochu moc zvratů.

  Nestorkea

  16.09.2017

  Moc se mi nelíbila. Začátek se vleče a v druhé polovině, když to konečně začne být zajímavé, se děj jakoby nuceně zamotává a natahuje. Hlavní postavy mi taky k srdci nepřirostly. Lily je naivní (jako vážně se v pětadvaceti na druhé schůzce zasnoubí, pak se diví, že o manželovi nic neví, vychrápe se v parku s vrahounem a žárlí na manželovy ženské?) Nedospělá Carla se stejně nedospělou mammou si hrají na nezávislé, ale přitom musí živořit z darů těch, kterým platí svojí přízní a tělem. Ed, nezodpovědný umělec s hlavou v oblacích, co myslí jen na sebe.. Joe, to je asi opravdu magor co si hraje na ochranitele a nakonec se ožení se sekretářkou ženy, kterou jakože zbožňuje? Do toho poťachtaný (v žádném případě nezlehčuji jeho nemoc u skutečných osob!!) Liliin syn, bratr a nedonošené Carlino dítě, Davina, Larry, Ruppert.. Sešla se tu opravdu fantastická partička.. Jediná sympatická postava byl Ross, ale ten to bohužel zachránit nedokáže. Celkově na mě kniha působí povrchně, byla překombinovaná a k dočtení jsem se spíše nutila. Nejzajímavější byla "Poznámka autorky" na konci knihy.
  TAGS:

  Online Manželova žena ebook, Kniha Manželova žena FB2, Download Manželova žena PDF , Download Manželova žena MOBI, Online Manželova žena kniha, Zdarma Stažení Manželova žena IPhone, Online kniha Manželova žena PDF, Zdarma Manželova žena DJVU, Zdarma Stažení Manželova žena TXT, Stažení Manželova žena RTF, Online Manželova žena FB2 , e-kniha Manželova žena stažení TXT, Zdarma Manželova žena stažení kniha, e-kniha Manželova žena download MOBI, Stažení Manželova žena IPad, Číst Manželova žena MOBI, Číst Manželova žena DOC, Zdarma Manželova žena AWZ, Download e-kniha Manželova žena iPad , Zdarma Manželova žena DJVU, Download Manželova žena e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Manželova žena DVD, Číst Manželova žena TXT, Book Manželova žena stažení DJVU, Manželova žena stažení kniha zdarma, Manželova žena stažení kniha pdf zdarma, Manželova žena pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Manželova žena pdf zdarma, Manželova žena stažení kniha epub zdarma, Manželova žena ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply