Mapy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mapy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mapy


V knihe obrazových máp pre malých aj veľkých nájdete 46 krajín, 6 kontinentov a množstvo zaujímavých faktov zo všetkých kútov sveta. Dozviete sa, čo jedia ľudia v Ekvádore, aké zvieratá žijú v Číne, v Japonsku či v Afrike. Zoznámite sa s gejzírmi na Islande, objavíte obydlia starých Mayov v Mexiku, vo Fínsku vás čaká polárna noc, na Madagaskare si oddýchnete v tieni obrovského baobabu. Na každej dvojstránke nájdete obrázky historických pamiatok, významných osobností a zaujímavosti o histórii a kultúre danej krajiny či kontinentu.

Komu sa kniha môže páčiť: Malých aj veľkých, ktorí radi cestujú aj prstom po mape a radi sa dozvedia najzaujímavejšie infošky o našich blízkych aj vzdialených susedoch. Mapy od poľskej dvojice ilustrátorov sa stali absolútnym fenoménom a radia sa medzi najkrajšie knihy sveta.Kniha v českém jazyce!


Stažení Mapy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mapy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mapy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mapy.pdf (EUR-0.00)

  Mapy.epub (EUR-0.00)

  Mapy.doc (EUR-0.00)

  Mapy.txt (EUR-0.00)

  Mapy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mapy.PDF – (EUR 0.00);

  Mapy.MOBI – (EUR 0.00);

  Mapy.EPUB – (EUR 0.00);

  Mapy.DOC – (EUR 0.00);

  Mapy.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Maps (2012)

  Žánr:
  Literatura naučná, Encyklopedie, vzdělání
  Vydáno: , Slovart (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  elenai

  16. ledna

  Souhlasím s názorem, že mohly být v Atlasu všechny země, a to je jeho největší mínus. Škoda, velká škoda. Jinak je kniha naprosto úchvatná, člověk neodolá a každý den se musí kochat.

  lushi

  16.12.2017

  "Četla" jsem ji pomaličku, maximálně jednu zemi denně, někdy kniha ležela ladem hodně dlouho, takže teprve po roce ji mám přečtenou. Ach, je krásná. Občas si ráda něco nakreslím a ty jednoduché obrázky jsou pro mě skvělou inspirací. I přes její neskladnost (musím ji mít položenou nahoře na knihovně) ji zbožňuji a jsem opravdu moc ráda, že jsem si Mapy pořídila.

  M-arta

  10.12.2017

  Mezinárodně úspěšná velkoformátová knížka plná rozkošných a osvěžujících detailů a stručných, ale ucelených informací o každé zemi. Nádherné ilustrace!

  ddkk

  06.11.2017

  Hned jak ji Host vydal, zakoupila jsem pro vnoučka. Sice ještě neumí číst, ale narodil se do geograficko-kartografické rodiny, tak už brzy začne studovat 🙂

  OndřejMergl

  19.08.2017

  Atlas mě velice příjemně překvapil. Ilustrace i množství informací u jednotlivých zemí z něj dělají přesně tu knihu, kterou se hodí odmalička ukazovat dětem a vyprávět jim k tomu detaily. Mrzí snad jedině neskladný formát a omezený výběr zemí, nicméně i tak se vyplatí si knihu pořídit domů.

  zdazilek

  26.07.2017

  Mě se atlas moc líbí. Neodolala jsem a taky jsem si ho pořídila a rozhodně nelituji. Je to spíše pro potěchu oka než ke vzdělávání podle mého názoru ale na kráse to nijak neubírá.

  Candide

  02.05.2017

  + Krásné ilustrace
  + Spousta zajímavostí
  + Osvěžení zapomenutých znalostí ze školních škamen (v případě dospělého čtenáře)
  + Zábava na dlouhé hodiny (večery)

  – Neskladné
  – Z přemíry informací se vám rychle zavaří mozek.
  – Nejsou tam všechny země.
  – Chybí jakákoli předmluva nebo doslov, kde by autoři vysvětlili, proč právě tuhle a právě takhle knihu vytvořili.

  Verdikt: Nečíst, jen prohlížet.

  janha

  17.04.2017

  Zpracování velmi pěkné. Jen bych raději Atlas Evropy se všemi státy. Ale i tak příjemné na prohlížení.

  čika

  30.03.2017

  ciste potesenie

  ochwey

  21.03.2017

  ♥♥♥
  To je prostě krása, svádí k neustálému prohlížení a cestování (nejen) prstem po mapě.

  bibi.r

  05.03.2017

  Atlas se mi po výtvarné stránce opravdu hodně líbil, ale opravdu je velká škoda, že tam nejsou všechny země.
  A souhlasím s názorem, že v takovém atlase by měly být všechny země světa. Zas tak o moc by ten atlas tlustší nebyl,

  Selfinka

  05.01.2017

  Tato kniha mě v knihkupectví ohromila a musela jsem jí hned naší malé čtenářce pořídit. Nevím, kdo z ní byl nadšený víc jestli dospěláci nebo děti. Opravdu nádherné ilustrace a ta spousta informací!! Tolik zajímavostí na tak malé ploše! I když mapy nepojaly všechny země, ty, které se v knize objevují jsou nádherně zpracované! Určitě doporučuji (nejen) dětem do knihovničky pořídit!

  DennisMoore

  05.01.2017

  Úžasná kniha. První, co mě zaujalo, byly nádherné ilustrace, nečekaná kvanta informací mě ohromila hned poté. Tenhle atlas rozhodně zabaví a poučí děti i dospělé.

  triatlet

  29.12.2016

  Skvělý nápad, skvostné vyvedení. Atlas není nafukovací, tak každému bude chybět nějaká země. Rád bych viděl i mapu Dánska, Norska, Slovinska, Černé Hory nebo Keni. I když to je možná trochu i záměr. Čtenář se může inspirovat a mapy "chybějících" zemí si vytvořit sám 🙂
  Na Slovensku mi sice chybí Liptov, ale zase je tam Havránok i Vlkolínec.

  ladyfromskye

  19.12.2016

  Po prohlénutí knihy v knihkupectví jsem hodně zklamaná. Nejraději bych udělila odpad nebo jednu hvězdičku, ale vzhledem k tomu, že jsem nečetla ani větu, neudělám to a jen případné zájemce o knihu varuji. Ilustrace jsou sice úžasné, ale to, že v knize chybí popis tak důležitých zemí, jako je Slovensko nebo Irsko (Irská republika), to je trestuhodné.
  Edit 5. 1. 2017 Mám stále pocit, že jsem řádně nevysvětlila svou kritiku. Jestliže tuto knihu považují za jednu z nejúžasnějších výukových knih i pedagožky, začínám mít obavu o řádné vzdělání svých budoucích potomků. Mému dítěti tento atlas nikdy do ruky nepřijde, nehodlám z něj mít polovičního vzdělance.
  To Triatlet: Atlas nemusí být nafukovací, aby se do něj vešly všechny země. Stačí jen vzít do ruky ten správný – Školní atlas světa. A mimochodem, počet stránek je cca 170, což je o cca 60 stránek víc než obsahuje tento atlas. A přitom je v něm všechno tak, jak má být. Všechny země, všechny důležité záchytné body a mnoho dalších zajímavých map navíc.

  tereza8

  16.10.2016

  Nádherně ilustrované! Krásné a poučné a to nejen pro děti.  TAGS:

  Online Mapy ebook, Kniha Mapy FB2, Download Mapy PDF , Download Mapy MOBI, Online Mapy kniha, Zdarma Stažení Mapy IPhone, Online kniha Mapy PDF, Zdarma Mapy DJVU, Zdarma Stažení Mapy TXT, Stažení Mapy RTF, Online Mapy FB2 , e-kniha Mapy stažení TXT, Zdarma Mapy stažení kniha, e-kniha Mapy download MOBI, Stažení Mapy IPad, Číst Mapy MOBI, Číst Mapy DOC, Zdarma Mapy AWZ, Download e-kniha Mapy iPad , Zdarma Mapy DJVU, Download Mapy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mapy DVD, Číst Mapy TXT, Book Mapy stažení DJVU, Mapy stažení kniha zdarma, Mapy stažení kniha pdf zdarma, Mapy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mapy pdf zdarma, Mapy stažení kniha epub zdarma, Mapy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply