Marná touhy snaha Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Marná touhy snaha Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Marná touhy snaha


Aubrey Priceová má před sebou posledních pár týdnů studia na Torontské univerzitě. To, co mělo být nejkrásnějším obdobím jejího života, se pro ni ale stává utrpením. Tajný vztah s Danielem Grantem, asistentem na katedře angličtiny, čelí mnoha překážkám. Jeho odhalení by obzvlášt Daniela stálo nejen pověst, ale i celou kariéru. Oba doslova odpočítávají minuty, než budou moci být konečně otevřeně spolu. Mezitím hledají útěchu v tajných vzkazech a tolik výmluvných slovech Shakespearových dramat a sonetů. Dokážou svou zakázanou lásku udržet v tajnosti?Kniha v českém jazyce!


Stažení Marná touhy snaha zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Marná touhy snaha (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Marná touhy snaha zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Marná touhy snaha.pdf (EUR-0.00)

  Marná touhy snaha.epub (EUR-0.00)

  Marná touhy snaha.doc (EUR-0.00)

  Marná touhy snaha.txt (EUR-0.00)

  Marná touhy snaha.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Marná touhy snaha.PDF – (EUR 0.00);

  Marná touhy snaha.MOBI – (EUR 0.00);

  Marná touhy snaha.EPUB – (EUR 0.00);

  Marná touhy snaha.DOC – (EUR 0.00);

  Marná touhy snaha.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Láska podle Shakespeara (2.)

  Originální název:

  Better Deeds than Words (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Grada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (27)

  Přidat komentář

  Channach

  26.11.2017

  Dovolím si propůjčit přirovnání ze Shreka a řeknu, že postavy v této knize jsou jako cibule – mají vrstvy. A to je dobře, protože i ve druhém díle je co číst. Sice se mi první díl líbil víc… takové to vzájemné oťukávání a první doteky… ale čtení jsem si skvěle užila, a kdyby se mi to nelíbilo, rozhodně nedám 480 stránek za necelých 20 hodin (i s recenzí, která je v záložkách – portál Chrudimka.cz).

  veronika9143

  30.10.2017

  Kniha pokračuje ve stejném duchu, jako první díl. Není ani lepší, ani horší.

  Irsaf

  18.09.2017

  Opět prima čtení 🙂
  Teda až na ty "kurvy" , ty to kazí… 🙁

  tatafa

  03.09.2017

  Musím uznat, že tento příběh má velkou hodnotu především v úzkém spojení s předchozím dílem, protože ač se velice dobře čte a má spád a potřebnou gradaci, zase úplně moc se toho tam neděje. To ale rozhodně neubírá na jeho kvalitě, protože je snazší napsat román o příběhu, kde je již dopředu spousta zápletek, než o čekání na konec školního roku, tak aby čtenáře zaujal a nepustil, což se myslím autorce mimořádně povedlo. I zde můžeme společně s autorkou propojit příjemné s užitečným – příjemně si odpočinout u jednoduchého příběhu a zároveň se opět něco nového naučit o Shakespearovi – což je pro mne ideální kombinace.

  Samostatnou zmínku si zaslouží obálka a design knihy, která se nakladatelství Grada opět mimořádně povedla. Již od pohledu vás knížka zahřeje svými žlutými a oranžovými odstíny, které se objevují i na vnitřních stránkách. A jako bonus si můžete zpříjemnit četbu na dotyk sametovým papírem z něhož vystupují jednotlivá písmena hlavního názvu.

  Marná touhy snaha je bezpochyby kniha, která si zaslouží plný počet a vřelé doporučení pro všechny romantické duše …

  martinaandulka

  26.08.2017

  Pokračování sympatické dvojky Aubrey a Daniela pokračuje.Je to pěkná oddechovka při,které držíte oboum palce :-).

  Lalina3

  15.08.2017

  Krásné pokračování.
  Nečekejte od této knihy nějaké extrémní zápletky, rozuzlení s dechem napnutým.
  Je to romantická oddychovka, která je originální a velmi čtivá. Čtení jsem si užívala, stejně jako první díl. Hodně situací mě hodně rozesmalo, při čtení jsem se vážně hodila do pohody.
  Krásné, oddechové, originální, čtivé a hlavně vtipné. Chvílemi zde byly i napínavé části, které ale i tak dopadly dobře. 🙂 Na konci jsem měla slzy na krajíčku, moje romantická duše si zde opravdu přišla na své.
  Velmi doporučuji!

  Obálka je luxusní, geniální nápad, grafika velice chválím.

  Mark2000

  12.08.2017

  Asi bych sem mohla opsat můj komentář k prvnímu dílu…Nemůžu ale říct, že byla chyba psát druhý díl, ale nemyslím, že by dějem nějak předčil ten první, bylo to spíše takové hezké a milé pokračování. Doporučuji!

  MMacicekk

  26.07.2017

  Pokračování romantické série se zakázanou láskou mezi studentkou a učitelem v hlavní roli. Příběh navazuje přesně tam, kde byl v prvním díle ukončen a opět sledujeme, jak naší hrdinové překonávají překážky, které jim brání být spolu. Do konce semestru zbývá už jen 46 dní a pak v jejich lásce už nebude nic bránit. Přesto jim osud nachystá ještě několik překážek a vypluje jedno další tajemství z minulosti. Tohle bylo opravdu pohodové oddechové čtení, u kterého jsem vypnula a odreagovala se. I přes vyšší počet stran stránky rychle ubíhaly a ani jsem se nenadála a už byl konec. Už teď se těším na závěrečný díl, do kterého se pustím co nevidět.

  lea6493

  17.07.2017

  snad ještě lepší než první díl. Čela jsem jedním dechem. Psáno moc hezky, tento styl mi vyhovuje více než u takových těch typických erotických románů.

  KaileyBlot

  14.07.2017

  Do téhle knížky se mi popravdě ze začátku moc nechtělo. První díl nebyl špatný to ne, jen tak zpětně jsem si řekla, že to bylo vlastně absolutně o ničem. Ale jelikož nemám ráda, když nedočtu sérii, tak jsem se do druhého dílu pustila s ne moc valným očekáváním. A naprosto mě to chytlo! Prostě ono je to o ničem ale zároveň o všem. Zní to divně, ale jinak to prostě popsat nedokážu. Opět to bylo čtivé, příjemné a nebyla nouze o šoky, které jsem mívala fakt často, pokaždé když se odhalila nějaká skutečnost. Po druhém dílu se s vervou a už ne z donucení vrhám na poslední díl!

  EngliTer

  09.07.2017

  Bože, jak já miluju tyhle zamilované knihy! Naprosto suprová kniha, moc mě bavila, přečetla jsem ji fakt rychle, stejně jako první díl … A jdu hned na třetí a poslední knihu!

  rosalindaaa

  28.06.2017

  Knížka je velice tlustá ale čte se jedním dechem

  Blaufik

  16.06.2017

  Někdo by mohl říci, že je tento díl naprosto zbytečný, neboť se zaobírá pouze jakýmsi čekáním na to, až skončí semestr a naši dva zamilovaní už se nebudou muset dále ukrývat. Já si to ovšem nemyslím. V průběhu příběhu se dovídáme další střípky z Danielovy minulosti, řešíme prozrazení jejich vztahu a další úskalí, která na náš pár čekají kdesi v koutku…

  salča

  17.05.2017

  Opět hezký,poutavý obal.Příběh se mi líbil.Pěkné romantické čtení.

  MíšaS.

  01.05.2017

  Rychlé a čtivé.

  DariDerek

  04.04.2017

  Pro mě je to super série, odpočinu si, užiju si lehké čtení a je mi fajn 🙂 Více v recenzi v záložkách 🙂

  Litocha

  18.03.2017

  Oproti prvnímu dílu sešup dolů. Co jsem na začátku tolerovala, mi tady začalo pít krev. Ani tady jsme nebyli ušetřeni pubertálního slintání nad tělem protějšku, obskurních, rádoby vtipných, oslovení (z nichž pro mě nejvíce vyčuhuje "ty drdole"), lehkých slečen v dialozích, záplavy klišé a exaltovanosti. Autorka se i tady pokouší uplést z lejna bič, a tak jsme vystaveni podrobnému popisu každodenního konání naší hrdinky. A proč se, proboha, dělá taková kovbojka z cca měsíce a půl, kdy se musí držet zpátky? Kdyby se nesměli dva roky vidět, nedivím se, ale tohle bylo přepjaté až k smíchu.

  Áňa 998

  12.03.2017

  Úžasná kniha. Nemůžu se dočkat třetího dílu! 🙂

  Marselle

  27.10.2016

  Musím říci, že mi tento druhý díl přijde o trochu slabší, než ten první. Autorka umí psát hodně čtivě, ale bohužel jsem tu nenašla nic trochu hlubšího co by mě mělo upoutat. Je to jen příběh, ve kterém se dozvíme jak si studentka Aubrey se svým asistentem Danielem krátili čas, než jim bylo oficiálně povoleno dát svou lásku najevo.
  Jako příjemná oddechovka se spoustou citací se mi přesto kniha líbila, a oceňuji i krásnou obálku.

  Marcela52

  10.10.2016

  Určitě dobrá snaha přiblížit Shakespearovy příběhy mladým, ale pro mě trochu jednotvárné milostné "trápení". Nebyl to můj šálek čaje, ale pro mladší generaci rozhodně čtivé, zvlášť pro spoustu erotiky, která z knihy doslova kape. Pan Shakespeare by se určitě pobavil, protože on rozhodně žádný puritán nebyl…

  Šárka5875

  03.10.2016

  Pokračování romantické knihy Láska podle Shakespeara se čte opět velmi dobře. Známe již hlavní hrdiny i jejich přátele a tak už trošku víme, co můžeme očekávat. Žádná hlubokomyslná literatura to nebude, ale to ani od romantiky nečekáme. Kniha je opět docela bichlička, ale stejně jako první díl má široké řádkování, děj je svižný a rychle plyne. Tudíž vám lehce ubíhá stránka za stránkou. Střídají se části, které vypráví ze svého pohledu Aubrey, a které vypráví Daniel.
  Příběh je určený určitě především mladším děvčatům. Já už jakožto starší ročník jsem na něj pohlížela trošku jinak, řekněme střízlivěji. Možná jsem tak malinko ochuzená o jakési nadšení, které mezi mladými dívkami z této knihy panuje. Ale i tak se mi kniha líbila a ráda si přečtu další pokračování. Jsem zvědavá, jak bude pokračovat vztah Aubrey a Daniela, když už jim škola nebude stát v cestě k naplnění lásky.

  cukrovka

  23.09.2016

  Opět obdivuji autorku za to, že o ničem dokáže popsat více než 400 stran. Žádný pořádný zvrat, jen klidně plynoucí romantika. Vše se dalo napsat do jedné knihy. Jediným oživením jsou citáty ze Shakespeara.

  Odehnalka

  21.09.2016

  Přečetla jsem hlavně ze zvědavosti, co autorka vymyslela do druhého dílu. Bylo to příjemné pokračování, ale kdyby se autorce chtělo, mohla z toho udělat jednu knihu. A jsem vážně zvědavá, co bude ve třetím díle.
  Ale na oddech je to dobré čtení, já měla přečteno během pár dní. A citáty od Shakespeareho potěšily.

  LilliBell

  26.08.2016

  Výborná kniha založená na tak prirodzených, vtipných a inteligentných dialógoch medzi hlavnými hrdinami. Citáty z literatúry oživovali a obohacovali dej a vytvárali priestor na zamyslenie. Oceňujem spisovateľkin štýl písania, príbeh plynul, noc ubiehala a ja som sa nemohla odtrhnúť od knihy, ktorá síce nebola napínavá ale v žiadnom prípade nie zdĺhavá.

  EvaSupovic

  17.08.2016

  Daniel a Aubrey mají svůj šťastný konec a pro mně pěkná letní oddychovka 😀

  bookcase

  21.07.2016

  Čtivé pokračování studentské romance mezi Aubrey a Danielem. Líbil se mi "propašovaný" Shakespeare – citáty i úryvky z jeho děl.

  wvanilka

  05.07.2016

  Přečteno za tři dny a musím říct, že pokračování je krásné. Ale pokud budete hledat nějakou hlubší zápletku, tragickou chvilku či velký spád, tak to bohužel nenajdete. Je to hold takové vyprávění příběhu, co hrdinové dělali – co měli a nedělali a co dělat měli, tak dělali. Mými slovy – neurazí a příliš ani nenadchne, ale jelikož jsem si hrdiny oblíbila, tak proto dávám 4*  TAGS:

  Online Marná touhy snaha ebook, Kniha Marná touhy snaha FB2, Download Marná touhy snaha PDF , Download Marná touhy snaha MOBI, Online Marná touhy snaha kniha, Zdarma Stažení Marná touhy snaha IPhone, Online kniha Marná touhy snaha PDF, Zdarma Marná touhy snaha DJVU, Zdarma Stažení Marná touhy snaha TXT, Stažení Marná touhy snaha RTF, Online Marná touhy snaha FB2 , e-kniha Marná touhy snaha stažení TXT, Zdarma Marná touhy snaha stažení kniha, e-kniha Marná touhy snaha download MOBI, Stažení Marná touhy snaha IPad, Číst Marná touhy snaha MOBI, Číst Marná touhy snaha DOC, Zdarma Marná touhy snaha AWZ, Download e-kniha Marná touhy snaha iPad , Zdarma Marná touhy snaha DJVU, Download Marná touhy snaha e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Marná touhy snaha DVD, Číst Marná touhy snaha TXT, Book Marná touhy snaha stažení DJVU, Marná touhy snaha stažení kniha zdarma, Marná touhy snaha stažení kniha pdf zdarma, Marná touhy snaha pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Marná touhy snaha pdf zdarma, Marná touhy snaha stažení kniha epub zdarma, Marná touhy snaha ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply