Mary Poppinsová Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mary Poppinsová Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mary Poppinsová


Polopohádkové vyprávění o zvláštní vychovatelce, kterou do rodiny anglického úředníka přivál východní vítr, je určeno dětem do 10 let.

Příhody, které Jana, Michal a jejich malí sourozenci-dvojčata prožívají s novou chůvou na běžných nákupech či vycházkách, jsou vskutku originální, bláznivé, kouzelně neskutečné. Jen si představte takovou cestu kolem světa za několik minut! Nebo svačinu se strýčkem vznášejícím se někde u stropu! A přitom ta úžasná Mary vypadá tak přísně a nesmlouvavě…Kniha v českém jazyce!


Stažení Mary Poppinsová zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mary Poppinsová (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mary Poppinsová zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mary Poppinsová.pdf (EUR-0.00)

  Mary Poppinsová.epub (EUR-0.00)

  Mary Poppinsová.doc (EUR-0.00)

  Mary Poppinsová.txt (EUR-0.00)

  Mary Poppinsová.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mary Poppinsová.PDF – (EUR 0.00);

  Mary Poppinsová.MOBI – (EUR 0.00);

  Mary Poppinsová.EPUB – (EUR 0.00);

  Mary Poppinsová.DOC – (EUR 0.00);

  Mary Poppinsová.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Mary Poppins (1934)

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  Elulilinka1

  12.07.2017

  Moc hezky psaná kniha. Mohu jen doporučit klukům i holkám.

  LadyCharlene

  26.10.2016

  Knížku jsem četla před mnoha lety, pamatuji si z ní jen útržky, ale pořád ve mně vyvolávají ty nejkrásnější představy. Už při čtení na mě dýchla tak nádherná atmosféra, deštivý podvečer, než se Mary objevila, ta bezstarostná atmosféra procházky v parku, uspávání dětí, musím si tu knihu znovu přečíst

  Pajina68

  27.09.2016

  Nádherná knížka, kterou mám stále doma a teprve jako dospělá jsem viděla muzikál. Ten se mi také velice líbil. A nedávno jsem dokonce viděla film "Zachraňte pana Bankse", který pojednává o tom, jak vlastně tento krásný muzikál vznikal. Prostě dětství člověka provází celý život.

  babyboar

  18.04.2016

  Zaslouženě patří mezi klasiku! Krásný moderní pohádkový příběh pro malé i velké čtenáře.

  wesulle

  10.03.2016

  Kniha mého dětství. Doteď si pamatuju, jak jsem si jí půjčovala ve školní knihovně.

  Karcoolka2210

  24.10.2015

  No, čo dodať k Mary Poppins, je to kúzelný príbeh. Miestami bolo správanie Mary ako nanny dosť neprofesionálne ;), ale asi ozaj vedela, čo robí 🙂 AJ

  zuzi1162

  26.08.2015

  No tohle není kniha pro mě, nějak moc nechápu proč je kvůli tomu v anglii takovej humbuk.

  Kikty

  20.03.2015

  Krásná anglická dětská knížka 🙂

  Raven_Black

  15.03.2015

  Oblíbená kniha mého dětství.
  Každý by si ji měl přečíst.

  Graine

  16.08.2012

  Kniha mého dětství! nejraději jsem měla Ošklivý úterek 🙂

  marguarite82

  16.04.2012

  zamilovaná knížka mého dětství, oblíbené čtení o prázdninách na chatě

  Mrs.Domis

  15.02.2012

  Docela jsem se u tý knížky zasmála :DDDD je to fajn počteníčko  TAGS:

  Online Mary Poppinsová ebook, Kniha Mary Poppinsová FB2, Download Mary Poppinsová PDF , Download Mary Poppinsová MOBI, Online Mary Poppinsová kniha, Zdarma Stažení Mary Poppinsová IPhone, Online kniha Mary Poppinsová PDF, Zdarma Mary Poppinsová DJVU, Zdarma Stažení Mary Poppinsová TXT, Stažení Mary Poppinsová RTF, Online Mary Poppinsová FB2 , e-kniha Mary Poppinsová stažení TXT, Zdarma Mary Poppinsová stažení kniha, e-kniha Mary Poppinsová download MOBI, Stažení Mary Poppinsová IPad, Číst Mary Poppinsová MOBI, Číst Mary Poppinsová DOC, Zdarma Mary Poppinsová AWZ, Download e-kniha Mary Poppinsová iPad , Zdarma Mary Poppinsová DJVU, Download Mary Poppinsová e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mary Poppinsová DVD, Číst Mary Poppinsová TXT, Book Mary Poppinsová stažení DJVU, Mary Poppinsová stažení kniha zdarma, Mary Poppinsová stažení kniha pdf zdarma, Mary Poppinsová pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mary Poppinsová pdf zdarma, Mary Poppinsová stažení kniha epub zdarma, Mary Poppinsová ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply