Mäso – Vtedy na východe Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mäso – Vtedy na východe Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mäso - Vtedy na východe


Koniec zlatých deväťdesiatych rokov, divoký východ Slovenska. Je po voľbách, Mečiar skončil, Lexa je na úteku, siskári horúčkovito skartujú spisy aj svedkov. Robo Holub je dávno po smrti, Miki Černák sedí v base, Žaluďa práve zastrelili.

Miki Miko, policajt s metódami gangstra, a Pali Schlesinger, novinár bez pudu sebazáchovy, sa pokúšajú robiť svoju prácu. Hľadajú pravdu. Alebo aspoň takú jej verziu, ktorá by sa dala dokázať pred súdom. Proti sebe majú tri najväčšie zločinecké skupiny svojej doby – políciu, justíciu a tajnú službu. Občas aj mafiu, ale tá aspoň hrá podľa pravidiel. Väčšinou neuspejú, no vedia, že sú vo vojne, ktorá sa nedá vyhrať, len bojovať. Vždy to brali profesionálne. Až doteraz. S Nikou sa to stalo osobným.

Nika. Sedemnásťročná stopárka, ktorú uniesli, znásilnili a plánovali predať do Kosova. Na prostitúciu alebo na orgány, čokoľvek si zákazník praje. Nastúpila do nesprávneho auta. Chyba, za aké sa platí životom. Miko so Schlesingerom vedia, že to nemôže dopadnúť dobre. Nevadí. Musia zariadiť, aby to nedopadlo zle pre Niku. Zatiaľ ju ukrývajú na konci sveta.

Ultima Thule. Luxusný hotel pri ukrajinskej hranici, na konci cesty v lese plnom mŕtvol. Okrem majiteľov a personálu v ňom nebýva nikto. Miešajú v ňom tie najchutnešie drinky, najúčinnejšie jedy a najsilnejšie výbušniny.

Ak po vás ide mafia a zákon na vás kašle, v Ultima Thule ste vítaní. Ak vás uznajú hodným, Igor vám namieša Hemingwayov kokteil – Smrť popoludní – a porozpráva vám pár divokých historiek. Väčšina tých príbehov sa stala. Aj ten, ktorý držíte v ruke. Trocha inak. Možno niekomu inému. Na inom mieste. Ale sú pravdivé, hoci Igor by ich určite nechcel opakovať pod prísahou. Lebo vedieť nie je to isté, ako vedieť dokázať.Kniha v českém jazyce!


Stažení Mäso – Vtedy na východe zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mäso – Vtedy na východe (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mäso – Vtedy na východe zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mäso – Vtedy na východe.pdf (EUR-0.00)

  Mäso – Vtedy na východe.epub (EUR-0.00)

  Mäso – Vtedy na východe.doc (EUR-0.00)

  Mäso – Vtedy na východe.txt (EUR-0.00)

  Mäso – Vtedy na východe.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mäso – Vtedy na východe.PDF – (EUR 0.00);

  Mäso – Vtedy na východe.MOBI – (EUR 0.00);

  Mäso – Vtedy na východe.EPUB – (EUR 0.00);

  Mäso – Vtedy na východe.DOC – (EUR 0.00);

  Mäso – Vtedy na východe.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Detektivky, Thrillery, Literatura slovenská
  Vydáno: , Ikar (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Poluch

  15.10.2017

  Za mňa len 40%. Príbeh fajn, ale určite by som to nehrotil do takejto pointy s hlavnou hrdinkou. Celom neuveriteľná pasáž, respektíve rozuzlenie. Úprimne som čakal od tejto knihy ďaleko viac. Zo začiatku to vyzeralo celkom slubne, ale nevyšlo to a prišlo mi to ako mega klišé. Pre mňa Maxo top :))  TAGS:

  Online Mäso – Vtedy na východe ebook, Kniha Mäso – Vtedy na východe FB2, Download Mäso – Vtedy na východe PDF , Download Mäso – Vtedy na východe MOBI, Online Mäso – Vtedy na východe kniha, Zdarma Stažení Mäso – Vtedy na východe IPhone, Online kniha Mäso – Vtedy na východe PDF, Zdarma Mäso – Vtedy na východe DJVU, Zdarma Stažení Mäso – Vtedy na východe TXT, Stažení Mäso – Vtedy na východe RTF, Online Mäso – Vtedy na východe FB2 , e-kniha Mäso – Vtedy na východe stažení TXT, Zdarma Mäso – Vtedy na východe stažení kniha, e-kniha Mäso – Vtedy na východe download MOBI, Stažení Mäso – Vtedy na východe IPad, Číst Mäso – Vtedy na východe MOBI, Číst Mäso – Vtedy na východe DOC, Zdarma Mäso – Vtedy na východe AWZ, Download e-kniha Mäso – Vtedy na východe iPad , Zdarma Mäso – Vtedy na východe DJVU, Download Mäso – Vtedy na východe e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mäso – Vtedy na východe DVD, Číst Mäso – Vtedy na východe TXT, Book Mäso – Vtedy na východe stažení DJVU, Mäso – Vtedy na východe stažení kniha zdarma, Mäso – Vtedy na východe stažení kniha pdf zdarma, Mäso – Vtedy na východe pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mäso – Vtedy na východe pdf zdarma, Mäso – Vtedy na východe stažení kniha epub zdarma, Mäso – Vtedy na východe ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply