Matematika lásky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Matematika lásky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Matematika lásky


Láska je stejně jako většina našeho života plná různých vzorců. Ať už jde o počet sexuálních partnerů nebo o to, komu napíšeme na internetové seznamce, všechny nám obrátí život vzhůru nohama podobně jako láska. Ale naštěstí se dají matematicky vyřešit.
Hannah Fryová se s humorem i vážností, která k hledání životního partnera patří, zamýšlí nad tím, jak nám může matematika při problémech s láskou pomoci.
S touto jedinečnou knížkou pochopíte, jak funguje hledání vhodného partnera, chemie přitažlivosti, náhoda a pravděpodobnost, kolik partnerů musíte vyzkoušet, než najdete toho pravého, jak si ho poté máte udržet a v neposlední řadě i to, jak připravíte svatbu snů bez zbytečných vrásek. Matematika má zkrátka odpověď na všechno.Kniha v českém jazyce!


Stažení Matematika lásky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Matematika lásky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Matematika lásky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Matematika lásky.pdf (EUR-0.00)

  Matematika lásky.epub (EUR-0.00)

  Matematika lásky.doc (EUR-0.00)

  Matematika lásky.txt (EUR-0.00)

  Matematika lásky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Matematika lásky.PDF – (EUR 0.00);

  Matematika lásky.MOBI – (EUR 0.00);

  Matematika lásky.EPUB – (EUR 0.00);

  Matematika lásky.DOC – (EUR 0.00);

  Matematika lásky.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Mathematics of Love: Patterns, Proofs, and the Search for the Ultimate Equation (2015)

  Žánr:
  Pro ženy, Literatura naučná
  Vydáno: , Noxi
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Shashlick

  23.01.2017

  Upřímně nevím, pro koho je tato kniha určena. Respektive, jak hluboké musí být čtenářovo vzdělání. Některé věci jsou vysvětleny podrobně, kdežto jiné dost vágně a "běžný" čtenář může být poněkud zmaten. Někdy by stačilo i trochu upravit zmíněné vzorce do "lidštější" podoby (odmocniny,…)
  Co mi však na knize hodně vadilo, byl špatný překlad a snad ještě horší redakce. Tolik chyb už jsem hodně dlouho v jedné knize neviděl (a že se jedná o velmi krátkou knížečku).
  A ještě z knihy zmíním jedno úskalí doslovného překladu: v jednom z příkladů byly použity nepřátelské dvojice: Luke – Darth, Cruella – dalmatin a Bruce – Žolík.

  MsThanhLe

  16.08.2016

  Tuhle knížku jsem přečetla jedním dechem a mě osobně velmi bavila. Autorka říká od začátku knihy, že bychom měli brát věci, o nichž píše, s rezervou. Proto jsem se nebránila žádnému matematickému přirovnání. Matematika se používá všude. Když známe alespoň pár faktů, použijeme matematiku, abychom zjistili pravděpodobnost. Nevím, proč by se nedala použít i takto. Tuto knížku berte s rezervou a užijete si ji. Hannah je vtipná a přidává spoustu užitečných a jednoduchých přirovnání. Možná tato knížka není pro každého. Pro mě to byla trefa do černého. Já, která vždy vše komplikovaně a hekticky řeší, v této knize našla uspokojení. 😉  TAGS:

  Online Matematika lásky ebook, Kniha Matematika lásky FB2, Download Matematika lásky PDF , Download Matematika lásky MOBI, Online Matematika lásky kniha, Zdarma Stažení Matematika lásky IPhone, Online kniha Matematika lásky PDF, Zdarma Matematika lásky DJVU, Zdarma Stažení Matematika lásky TXT, Stažení Matematika lásky RTF, Online Matematika lásky FB2 , e-kniha Matematika lásky stažení TXT, Zdarma Matematika lásky stažení kniha, e-kniha Matematika lásky download MOBI, Stažení Matematika lásky IPad, Číst Matematika lásky MOBI, Číst Matematika lásky DOC, Zdarma Matematika lásky AWZ, Download e-kniha Matematika lásky iPad , Zdarma Matematika lásky DJVU, Download Matematika lásky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Matematika lásky DVD, Číst Matematika lásky TXT, Book Matematika lásky stažení DJVU, Matematika lásky stažení kniha zdarma, Matematika lásky stažení kniha pdf zdarma, Matematika lásky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Matematika lásky pdf zdarma, Matematika lásky stažení kniha epub zdarma, Matematika lásky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply