Meč osudu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Meč osudu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Meč osudu


Sedm příběhů zaklínače Geralta.
Meč osudu je několikátou povídkovou sbírkou o Geraltovi, trubadúrovi Marigoldovi čarodějce a Yennefer, kde se jejich osudy všemožně kříží a rozpojují, aby se nakonec všichni opět setkali.

Hlavním hrdinou tvorby Andrzeje Sapkowského je zaklínač Geralt z Rivie. Jako nájemný hubitel upírů, vlkodlaků a všemožných nebezpečných netvorů pochopitelně ovládá bojové a magické techniky nezbytné pro své zaměstnání. Nicméně není pouze chladnokrevným profesionálem, a už vůbec ne jedním ze superhrdinů, jimiž se žánr fantasy jen hemží. Postupně vychází najevo, že neměl možnost si svůj osud svobodně zvolit, ale naopak je nucen draze platit za schopnosti a dovednosti nedosažitelné a vesměs též nepochopitelné běžným smrtelníkům. Proto vyvolává strach a zároveň nevraživost a odpor těch, jejichž životy vlastně chrání. Přes své pozitivní působení jsou zaklínači odsouzeni k vyhnanství na samém okraji společnosti, která sice působí vnějškově středověkým dojmem, avšak mnoho jejich atributů je převzatých ze současnosti.

(Dotisk tohoto vydání proběhl v roce 2008.)Kniha v českém jazyce!


Stažení Meč osudu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Meč osudu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Meč osudu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Meč osudu.pdf (EUR-0.00)

  Meč osudu.epub (EUR-0.00)

  Meč osudu.doc (EUR-0.00)

  Meč osudu.txt (EUR-0.00)

  Meč osudu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Meč osudu.PDF – (EUR 0.00);

  Meč osudu.MOBI – (EUR 0.00);

  Meč osudu.EPUB – (EUR 0.00);

  Meč osudu.DOC – (EUR 0.00);

  Meč osudu.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Zaklínač (2.)

  Originální název:

  Miecz przeznaczenia (1992)

  Žánr:
  Literatura světová, Povídky, Fantasy
  Vydáno: , Leonardo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (154)

  Přidat komentář

  Enlighted267

  16. ledna

  Subjektívne, moja najobľúbenejšia publikácia, po Veži Lastovičky…. všetky tie alegórie, odkazy, samotná kreativita a osudovosť pri tvorbe fantasy-poviedok, stredo-európskych…. nenachádzam slov ani kritiky, vrchol literatúry v našich končinách, odporúčam každému v rámci možností

  kaca3606

  15. ledna

  druhej díl …prostě skvělej !!!

  mapet85

  11. ledna

  Meč osudu je v poradí druhá poviedková kniha populárnej fantasy o Zaklínačovi. Ponúka nám celkovo 5 poviedok, ktoré na seba nenadväzujú, sú vytrhnuté z kontextu, čo nie je nevýhodou a láka k čítaniu ďalších kníh. Snáď teda pochopím, keď sa pustím do čítania práve päťdielnej série so Ciri. Sapkowski nás v poviedkach sprevádza celým úžasným svetom, zoznamuje nás s ďalšími „príšerami“ a postavami, vrátane pre mňa už obľúbenej Ciri. Kniha je o poznanie lepšia ako prvý diel a poviedky, kde sa objavil trubadúr Marigold u mňa len stúpajú na hodnote. A celé to zaklincoval epilóg, ktorý som nečakal, bol prekvapivý a veru úsmevu a smiechu som sa neubránil. Takže odporúčam. 🙂

  PawlušQa

  11. ledna

  Jelikož znám příběh hry, byly některé povídky pro mě zmatené, ale vše jsem pochopila v další knize. Myslím, že povídky byly super začátek a větší nastínění příběhu před samotnou ságou. Určitě doporučuji! 🙂

  Svářeč

  02. ledna

  Co napsat, je to prostě geniální 🙂 Podle mě o něco lepší a vtipnější než sága, povídky jdou Sapkowskému o dost líp. Hlavně fakt, že je tahle sbírka výrazně humornější mě vážně potěšil. Akorát jsem moc nepochopil předposlední povídku a co jí chtěl básník říci. No co už, poslední povídka o svatbě Geralta a Yennefer mi to dokonale vynahradila. Asi se budu muset znovu vrhnout na ságu, tohle mě zase namlsalo… 🙂

  KlariN

  28.12.2017

  Skvost!

  JirkaDitt

  25.12.2017

  Konečně se to trochu rozjelo. Když jsem dočetl první díl, neměl jsem vůbec chuť pokračovat. Ale udělal jsem to na popud ostatních. Teď, po dočtení druhého dílu, už jsem sám sáhl po třetím. A už teď vím, že jsem na začátku NĚČEHO.

  orangerose

  25.12.2017

  Pekne akcni dil zaklinace 🙂

  martina1199

  14.12.2017

  Geralt potkal svůj osud. A něco víc 🙂

  Lie

  20.11.2017

  Úžasná kniha, která člověka pobaví, donutí ho číst a číst a přitom je přemýšlivá. Realistické postavy, sympatický humor, zajímavé myšlenky, trochu dojemné a drsné příběhy. Mě osobně se líbí decentně, hezky a trošku i romanticky popsané sexuální scény, a stejné je to i s těmi, kde teče krev. Hru o trůny jsem odložila právě proto, že mi autorův popis sexu a vraždění vážně neseděl. Tady je to přesně naopak.

  kristy2711

  06.11.2017

  Nejskvělejší fantasy.

  rosalee3974

  02.11.2017

  Nevěřila bych, že ještě někdy narazím na knihu, která umí jak pobavit, tak dojmout skoro až k slzám…

  coquus

  31.10.2017

  I když se mi první díl Zaklínače líbil, přiznávám, že druhý je ještě lepší. Příběhy začínají mít více hloubky, což ještě zvedá kvalitu celé knihy.

  ManželéMannovi

  30.10.2017

  Zaklínač je a bude moje srdcovka. Zaklínačský svět je úžasný. Čtu teď celou řadu knih po audioknihách od chlapíka s přezdívkou Eco, který bohužel nestihl načíst všechny, ale přesto mě k těmto knihám přivedl. Já mu tímto děkuji. Není nad knihu, jsou tam části, které v audionahrávce ne, ale přesto mě to, tak vtáhlo, že mě málem přejelo auto na přechodu. 🙂

  Například o epilogu u Meče osudu jsem nevěděl.
  Mann

  RHorse

  29.08.2017

  Skvělá knížka, už se těším na další díly, po dlouhé době zase kniha, která se četla sama. Určitě doporučuji.

  Faila

  02.08.2017

  V tomto díle se z povahy Zaklínače odkrývá významný kus. Celá tato kniha na mě působí jako (zatím, jistě) nejlépe psychologicky rozpracovaná. Už nejde jen o zajímavé příběhy s malým přesahem, v jednotlivých příbězích v tomto díle se řeší zajímavé lidské osudy a to, jak s nimi jednotlivé postavy nakládají. Tenhle díl měl podle mě o něco větší přesah než předchozí a nabízel více podnětů k zamyšlení.

  Elea

  15.07.2017

  Ještě lepší než první díl, prostě perfektní.

  1259

  13.07.2017

  Celý děj byl naprosto úžasný, plný dobrodruzství, lásky, mrtvol a krve. A nejlepší byl konec. Takový jsem opravdu nečekala.

  Aniday

  11.07.2017

  fakt boží! ještě lepší, než první díl…

  Romžiry

  10.07.2017

  Není co bych dodala. Perfektní.

  Vlastina67

  09.07.2017

  Miluji pohádky a líbilo se mi, jak je autor zasadil do světa fantasy. A noc před svatbou byla můj šálek čaje – i když byla napsaná v úplně jiném duchu, než celá knížka, dobře jsem se bavila 🙂

  Charlie119

  08.07.2017

  Ještě lepší, než první soubor povídek.

  SmoulikCZ

  29.06.2017

  Myslel jsem si, že to bude takové pohodové čtení, bohužel jsem se zasekával u nějakých pasáží, protože jsem zrovna nevěděl, kde se Gerald nachází. Nejvíce mě překvapil konec. Tam jsem vůbec nevěděl co se právě děje.

  Nevím, jestli jsem slabomyslný, nebo jsem se na to pořádně nesoustředil ale občas jsem se v té knížce ztratil. Podle mě je to o člověku a mě tahle knížka moc nesedla. Musel se vracet zpátky a zkoumat, kam se příběh přesunul, jestli do minulosti nebo budoucnosti či přítomnosti. Měl jsem se více soustředit asi… no co už, vrhám se s nadšením do románu a na ten se velmi náramně těším.

  Nakonec povídky měly velmi hezké příběhy, proto hodnotím 4* a to je kvůli tomu, že jsem se, jak už jsem říkal, občas ztrácel. Jinak si myslím, že kniha byla skvělá !

  woodward

  27.06.2017

  Věřím panu Sapkovskému jako evangeliu, že všechno bylo tak jak to napsal. A jestli nebylo, tak určitě mělo být.

  Přízrakům hradu Rozrog musely bohatě stačit zkušenosti z předcházející noci, protože nevykazovali známek života. Výjimku tvořil pouze kostlivec ověšený zbytky rubáše, který se znenadání zvedl za Aglovalovými, Myšilovovými a Freixenetovými zády.
  Kníže, baron i druid však byli tak hluboce vtaženi do diskuze o politice, že si zjevení ani nevšimli. Kostlivec se kvůli tomuto nedostatku pozornosti velice rozčílil, přesunul se kolem stolu a zacvakal zuby na Triss Ranuncul. Čarodějka, něžně přitulená k paži Eskela z Kaer Morhen, zvedla půvabnou ručku a luskla prsty. O kosti se postarali psi.

  lord-artoo

  31.05.2017

  V obou povídkových sbírkách mi přijde, že Sapkowski neměl jasno, co chce vlastně psát. Tah od humoristické literatury, přes pulp až k vážně se beroucí fantasy mě zejména v této sbírce dost trápil.

  Gaara1

  23.05.2017

  V knize jsou slabší, ale i dokonale propracované povídky, které na čtenáře různě zapůsobí, tak nechci hodnotit, jaká se mi líbila nejvíce, každý to bude mít určitě jinak.
  Opět to bylo syrové, drsné počteníčko 🙂 80%.

  dudu15

  16.05.2017

  Druhá kniha Geralta z Rivie je o 69% lepší než první díl nejlepší pasáž je jak se vydali na draka. Tuto knihu mohu velice doporučit nejde se od toho odtrhnout.

  MájaM.

  12.05.2017

  Geralta jsem si naprosto zamilovala a v druhém dílé ještě více. Moc se mi líbily části s Ciri:)
  Těším se na další díl:)

  Týnidlo

  08.05.2017

  Opět mě Sapkowski nezklamal. Naprosto skvělá kniha, doporučuji.

  Knihožroutová

  06.05.2017

  To snad ani není próza, ale úplná poezie
  TAGS:

  Online Meč osudu ebook, Kniha Meč osudu FB2, Download Meč osudu PDF , Download Meč osudu MOBI, Online Meč osudu kniha, Zdarma Stažení Meč osudu IPhone, Online kniha Meč osudu PDF, Zdarma Meč osudu DJVU, Zdarma Stažení Meč osudu TXT, Stažení Meč osudu RTF, Online Meč osudu FB2 , e-kniha Meč osudu stažení TXT, Zdarma Meč osudu stažení kniha, e-kniha Meč osudu download MOBI, Stažení Meč osudu IPad, Číst Meč osudu MOBI, Číst Meč osudu DOC, Zdarma Meč osudu AWZ, Download e-kniha Meč osudu iPad , Zdarma Meč osudu DJVU, Download Meč osudu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Meč osudu DVD, Číst Meč osudu TXT, Book Meč osudu stažení DJVU, Meč osudu stažení kniha zdarma, Meč osudu stažení kniha pdf zdarma, Meč osudu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Meč osudu pdf zdarma, Meč osudu stažení kniha epub zdarma, Meč osudu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply