Mihotavé stíny Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mihotavé stíny Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mihotavé stíny


Povídková sbírka Mihotavé stíny přivádí čtenáře zpět do světa automechaničky a kožoměnkyně Mercedes Thompsonové, tentokrát se však nejedná o její příběh, nýbrž o pohled do zákulisí celé série. Sbírka obsahuje deset povídek a dvě vystřižené scény, které přibližují život a pohled ostatních postav.

Autorka se v povídkách vrací do hluboké minulosti, například v srdceryvném příběhu Samuela a Ariany, nebo setrvává v současnosti a poskytuje čtenářům vhled do života vedlejších protagonistů série. Díky tomu se mohou čtenáři lépe seznámit například s Asilem, Benem, či Warrenem a jeho přítelem Kylem.Kniha v českém jazyce!


Stažení Mihotavé stíny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mihotavé stíny (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mihotavé stíny zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mihotavé stíny.pdf (EUR-0.00)

  Mihotavé stíny.epub (EUR-0.00)

  Mihotavé stíny.doc (EUR-0.00)

  Mihotavé stíny.txt (EUR-0.00)

  Mihotavé stíny.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mihotavé stíny.PDF – (EUR 0.00);

  Mihotavé stíny.MOBI – (EUR 0.00);

  Mihotavé stíny.EPUB – (EUR 0.00);

  Mihotavé stíny.DOC – (EUR 0.00);

  Mihotavé stíny.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Mercedes Thompsonová

  Originální název:

  Shifting Shadows: Stories from the World of Mercy Thompson (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Fantasy
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (26)

  Přidat komentář

  *Pájuše*

  předevčírem

  Patricia Briggs je známkou kvality, proto jsem to očekávala i u této knihy, resp. povídkové knihy. Bohužel, jsem zklamaná. Některé povídky mě nebavily, jiné dokonce nudily! Což zrovna u série Mercy Thompson, dokonce i u Alfy a Omega, se mi nikdy nestalo! Příběhy o vedlejších postavách by byly super, kdybych si alespoň některé pamatovala. Takhle to byly jen povídky, ke kterým mi chyběl návod jak je číst. Jediná povídka, která se mi opravdu líbila byla o Asilovi a Kaře. Potom už jen vystřižená scéna z Mercy. A co se týče prequelu k sérii Alfa a Omega, který je obsažený jako povídka ve Štvanici, zdála se mi v knize nadbytečná. Ale víte, jak se to říká: proti gustu žádný dišputát.

  paprika75

  07.03.2017

  Jsem ráda, že tahle kniha je. Moc se mi líbil příběh o Arianě a počátcích Samuela a Brana ve vlčí kůži. Příběh Charlese a Anny mně přivedl k sérii Alfa a omega. Díky. 5*

  LilianaFalcon

  19.09.2016

  Tyhle povídkové dodatky nemám ráda. Ocenila bych rovnou normální knihu a ne takovéto útržky vytržené z kontextu.

  Evule114

  19.08.2016

  Já rozhodně nesouhlasím se Sarri.. Všechny povídky byly úžasné a pokaždé mě mrzelo,že už končí. Ale v jednom má pravdu.. Obal se jim tentokrát moc povedl. Díky Mihotavým stínům se vrhnu co nejdříve na Alfu a omegu, protože svět, který stvořila Patricia je naprosto pohlcující..

  Sarri

  13.01.2016

  Jak už jsem psal jinde, povídky nejsou mým šálkem kávy. Jednoduše mi nevyhovují. Jenže tohle je ze světa Mercy, takže nebyla jiná možnost. Celkově mě však příběhy docela nudily a já se těšil, až knihu dočtu. Nakonec přeci jen mě jeden příběh zaujal a to konkrétně poslední duchařský, ten byl nejlepší. Dále stojí za zmínku, že tento díl má nejkrásnější obálku ze všech ostatních knih, i to byl mimo jiné důvod, proč to dočíst =) Celkem bych ohodnotil dvojkou, ale za povídku Díra a za přebal dávám nakonec 3*

  jana5962

  19.11.2015

  Skvělá kniha jako vždy. Patricie mě asi nikdy nesklame.

  kacaaba

  15.10.2015

  Kniha se mi líbila, zajímavé povídky, které mi objasnili vlastnosti postav ze série Mercedes i Alfy a Omegy. Určitě stojí za přečtení.

  Miabella

  08.10.2015

  Super napsané povídky 🙂

  Maragad

  24.08.2015

  Sbírka povídek Mihotavé stíny by rozhodně neměla chybět žádnému skalnímu fanouškovi, který si nenechá ujít jedinou knihu o houževnaté a drzé Mercedes. I když totiž Mercy není součástí všech příběhů, i tak jsou psány velmi poutavě a Patricia Briggs opět dokazuje, že psát opravdu umí a její postavy jsou prostě dokonalé. Povídky jsou někdy dokonce psány z více pohledů a místy vás samým napětím nenechají vydechnout. Navíc jsou Mihotavé stíny velmi milým zpestřením do doby, než vyjde další díl z cyklu Alfa a Omega, jenž vyjde pod názvem Smrtící žár.

  rafej

  23.08.2015

  Výběr povídek ze světa Mercedes Thompson, ale hrdinové jsou častokrát vedlejší nebo i naprosto neznámé postavy.
  Nejzajímavější je asi dávná historie Sama a Ariany, a také novelka Alfa a Omega o marokově synovi Charlesovi, ve které se seznámí se svou budoucí družkou Annou. 😉
  Ostatní povídky mají dost proměnlivou kvalitu. Do některých byl problém se začíst – ničím moc nezaujali, jiné naopak zaujmout dokázali. Celkový dojem je takový lepší průměr.

  SoniaShadow

  17.08.2015

  Sice jsem se z počátku lekla, protože jsem většinu věcí z těch knížek zapomněla (je to už nějaký pátek, co jsem ty knihy četla), ale řekla jsem si, že se nebudu pokoušet vydolovat z mozku všechno a uvidím. Příběhy se krásně četly a byla úžasné. Stejně jsem pořád vedle z povídky "Alfa a Omega", kterou jsem už četla v prvním dílu jiné série, ale pořád byla tak úžasná jak si ji pamatuji. Charles!! 😀 🙂 Dalším přínosem byly i vystřižené scény, miluju Adamův pohled a i když tam nebyl zrovna radostných momentech, stejně jsem si ho užila. Myslím, že tohle byl velmi dobrý nápad a líbí se mi, jak před každou povídkou je o ní něco napsáno. 🙂

  Atropa

  29.07.2015

  Musím souhasit s precejou, nezdá se vám, že posledních pár knížek ze série obsahuje víc překlepů než je zdrávo? Nechápu, kde se to tak najednou vzalo. Po obsahové stránce se povídkám nedá nic vytknout, moc se mi líbilo, že je autorka zařadila na časovou osu a já si tak mohla vytvořit ucelený obrázek. Navíc jsem díky nim věnovala větší pozornost některým situacím a postavám při opětovném čtení Mercy 🙂

  preceja

  27.07.2015

  Ale jo, moc pěkný, tyhle knížky můžu číst pořád dokola, jen bohužel překlad ztrácí na kvalitě, protože je asi požadována rychlost. Například si nějak nevšimli, že autorka upravila část Alfy a Omegy- setkání Lea a Charlese tak, aby to působilo logičtěji, prostě jen převzali původní verzi. Škoda pro české čtenáře:-(

  Safienka

  07.07.2015

  Bála jsem se toho. Miluji knihy s Mercy a vidina toho, že to budou povídky o jiných hrdinech ač už jsem nich slyšela, mě maličko odrazovala. A byla to chyba! Skvělé povídkové dílo! Jsem nadšená :-)A zvládla jsem to i bez čtení všech ostatních děl od Patricie :o) Což ale neznamená, že jako každý podzim, se do všech opět nepustím :o)

  Arianne

  06.07.2015

  Trvalo to dlouho…ale jen proto, že jsem mezi povídkami musela znovu přečíst všechny díly Mercy 🙂 Bylo zajímavé nahlédnout do života vedlejších postav, které se v sérii zdály nedůležité a použité jakoby mimochodem – i ony ale mají svůj vlastní životní příběh, který se nám snaží přiblížit. Díky mé slabosti pro Samuela se mi asi nejvíc líbila povídka Stříbro, pak samozřejmě Alfa a Omega, která je součástí vydání Štvanice. Ale ani ostatní povídky nejsou špatné a scény vystřižené z jednotlivých Mercyiných příběhů krásně dokreslují atmosféru.

  NikinkaFantasy

  01.07.2015

  Po tolika přečtených knížek o Mercy a Anně (už se těším na další díl) mě totálně moc potěšilo, že budu moct nahlédnout do života ostatních hrdinů.
  Samuelův a Ariany příběh ("Stříbro") byl… zajímavý. Skvěle mi to doplnilo některé nedostatky. A samozřejmě se mi opravdu moc líbil.
  "Vílí dary" pro mě taky byly zajímavé. Sice to nebylo tak záživné jako u "Stříbra", ale co se dá dělat.
  Příběh "Šeď" o Elyně byl nádherný, krásný, opravdu se mi líbil. Bylo skvělé, jak jí Jack pomáhal i po smrti. 🙂
  A "Vodícím psem" mi autorka splnila přání! Vážně jsem strašně toužila si přečíst něco o Tomovi a Moiře. Tuhle dvojku jsem si velmi oblíbila.
  "Alfa a Omega" pro mě nebyla novinkou, ale vždycky je fajn si oprášit pár příběhů, co? A ano, jsem moc ráda, že Patricia udělala z povídky celou sérii, protože "Alfu a Omegu" mám už dlouhou dobu radši než příběhy o Mercy (promiň).
  Z "Davidovy hvězdy" jsem byla příjemně dojatá. Sice jsem se chvílemi ztrácela, ale ten konec – páni.
  A "Růže v zimě"? Jůů! Naprostá krása. Asila jsem si oblíbila a moc se mi líbilo, jak se sblížil s Karou. A konečně vím i pár informací o jeho vztahu s Sage. 🙂 Nemohla bych být nadšenější (no, možná mohla – kdyby Sage pojal za družku).
  "V Rudé s perlami" jsem si spolu s Warrenem zahrála na detektiva a jo – podařilo se mi vyřešit, kdo za ten útok může. Juchů! Dostanu taky licenci? 😀
  Již od prvního dílu MT jsem si zamilovala Bena. Vsadím se, že kdyby se to dozvěděl (samozřejmě kdyby obživl a bla,bla), byl by znechucen. Co nadělám. 😀 Takže jsem byla ráda, že jsem si o něm mohla něco přečíst. A i přes jeho historii se pobavit!
  "Díra" byla svým způsobem zvláštně dojemná a strašidelná. Jo, bála jsem se, že někde v mým pokoji uvidím něco fakt hnusnýho. A byla tam Mercy a Adam!
  Předposlední příběh byl wow! Jakmile mi došlo, že se Samuel a Ariana setkali po obrovsky dlouhé době, dělala jsem na své postýlce oslavné tanečky. 🙂 Potěšení!
  A stejně tak poslední příběh (z Adamova pohledu) jsem si užila.
  Jinými slovy, jestli máte strach, že to bude nuda, tak se rozhodně těšte na překvapení. Já si čtení užila a knížka mi plnila zdlouhavé chvíle ve třídě na konci roku. 🙂

  trynitrix

  17.06.2015

  Povídky úžasné, až na dvě – tři ze začátku ale zbytek byla bomba moc se mi to líbilo 🙂

  Bee

  17.06.2015

  Připravte se, opět tady budu opěvovat Patriciu Briggs. Neměla jsem sebemenší pochybnost o tom, že to bude boží a měla jsem pravdu. Některé povídky pro mě možná byly trochu slabší (možná bych snížila hodnocení na 4,5 hvězdy), ale perfektně mi to vynahradil ten zbytek. Svět, který Briggsová stvořila, je pro mě naprosto úžasný – zároveň mi tím zkazila každou další knihu z tohoto prostředí, protože nic už není tak dobrý, jako bylo před Mercedes, ale whatever. Nejradši mám povídky o Branovi a Samuelovi. Oba jsou pro mě svým způsobem nejzáhadnějšími postavami obou sérií, takže se mi náhled do jejich životů hodně líbil. Určitě se k tomu budu vracet.

  Misa25

  11.06.2015

  Skvělá kniha, která určitě chyběla v celé sérii o Mercy i u Alfa a Omega…těším se na další příběhy….tento svět mám opravdu moc ráda :)))

  Nelly

  18.05.2015

  Pěkné povídky na doplnění celé řady s Mercedes. Pro mne pětihvězdičkové povídky: Alfa a Omega (už se chystám na celou sérii), Davidova hvězda a Růže v zimě.

  Anjesis

  16.05.2015

  Já Briggsovou (repektive její knihy 🙂 ) prostě miluju. A i když tohle byly "jen" povídky, dokreslují celý její svět a navíc se čtou, stejně, jako všechny její knihy, jedním dechem, takže z mé strany jen chvála

  ivannnka

  06.05.2015

  Povídky ze světa Mercy mě okouzlily. Číst tuhle knihu bylo jako sejít se se starými přáteli a poznat přitom pár nových. Hodně jsem ocenila příběh o Kaře, která mě už od začátku série zajímala.

  Arianne

  04.05.2015

  Tak jsem si udělala radost povídkami o vedlejších postavách ze světa Mercy Thompson…a asi tak u 4 povídky jsem to vzdala a pustila se znovu do série (ne celé, řekla jsem si. že od Zkřížených hnátů to bude stačit). I když autorka každou povídku uvádí a řekne nám, do jakého období je zasazená, zjistila jsem, že si události v Mercyině příběhu moc nepamatuju. Takže nejdřív a potom 🙂

  Vlčice.N

  01.05.2015

  Nemám moc ráda série, které mají více než tři díly, a obecně platí, že čím víc dílů, tím menší pravděpodobnost, že mě časem celá série neomrzí. Tady to však neplatí, svět fae a vlkodlaků propracovaný do dakových detailů mě stále fascinuje… O Mercy čtu velmi ráda, a proto mě trochu zaskočilo, že se tentokrát nejedná o příběh, v němž by hrála hlavní roli, nýbrž o příběhy z pohledu na určité události očima jiných postav… Ovšem po přečtení musím říct, že jsem nadšená. Nejvíc z příběhu Samuela a Ariany, jsou mým nejoblíbenějším párem celé série, nemůžu si pomoct.. A proto jsem si příběh o nich užila, ač nebyl zrovna veselý. Stejně tak jsem velmi ocenila příběh o Benovi, jehož vývoj také ráda sleduji. Některé mě bavily méně, jiné více… Dohromady ale tvoří skvělou oddychovku na odpoledne. Vybočení z řady klasických příběhů z pohledu Mercy nakonec beru jako velké plus.

  Selket

  28.04.2015

  Mám chuť si znovu přečíst celou sérii…

  Janičta

  22.04.2015

  Sbírka povídek se mi líbila. Bylo to zase něco jiného, autorka má svůj svět promyšlený a jde i (skoro) bez Mercy 😀 Ale dozvěděla jsem se něco o Benovi nebo třeba o Kaře, jejíž příběh nebyl nikde dopovězený. Je tam i pár dalších známých postav a stojí to za to. Navíc ta krásná obálka 🙂  TAGS:

  Online Mihotavé stíny ebook, Kniha Mihotavé stíny FB2, Download Mihotavé stíny PDF , Download Mihotavé stíny MOBI, Online Mihotavé stíny kniha, Zdarma Stažení Mihotavé stíny IPhone, Online kniha Mihotavé stíny PDF, Zdarma Mihotavé stíny DJVU, Zdarma Stažení Mihotavé stíny TXT, Stažení Mihotavé stíny RTF, Online Mihotavé stíny FB2 , e-kniha Mihotavé stíny stažení TXT, Zdarma Mihotavé stíny stažení kniha, e-kniha Mihotavé stíny download MOBI, Stažení Mihotavé stíny IPad, Číst Mihotavé stíny MOBI, Číst Mihotavé stíny DOC, Zdarma Mihotavé stíny AWZ, Download e-kniha Mihotavé stíny iPad , Zdarma Mihotavé stíny DJVU, Download Mihotavé stíny e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mihotavé stíny DVD, Číst Mihotavé stíny TXT, Book Mihotavé stíny stažení DJVU, Mihotavé stíny stažení kniha zdarma, Mihotavé stíny stažení kniha pdf zdarma, Mihotavé stíny pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mihotavé stíny pdf zdarma, Mihotavé stíny stažení kniha epub zdarma, Mihotavé stíny ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply