Mimikry a příbuzné jevy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mimikry a příbuzné jevy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mimikry a příbuzné jevy


Kniha zachycuje celou šíři jevů v rámci adaptivních zbarvení v přírodě: krypse, aposematismu i různých typů mimézí i historii jejich poznávání za posledních dvě stě let. Jak ovlivnil darwinovský obrat interpretaci vnějšího vzhledu živých organismů? Proč bylo nutno postulovat pohlavní výběr? Jak se vynořily koncepce různých typů mimézí (batesovské, müllerovské, peckhamovské, wasmannovské, parciální atd.). Jak je to s živočišnými kresbami? Jak interpretovali vnější vzhled živočichů Portmann, Hingston a jejich následovníci?Kniha v českém jazyce!


Stažení Mimikry a příbuzné jevy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mimikry a příbuzné jevy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mimikry a příbuzné jevy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mimikry a příbuzné jevy.pdf (EUR-0.00)

  Mimikry a příbuzné jevy.epub (EUR-0.00)

  Mimikry a příbuzné jevy.doc (EUR-0.00)

  Mimikry a příbuzné jevy.txt (EUR-0.00)

  Mimikry a příbuzné jevy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mimikry a příbuzné jevy.PDF – (EUR 0.00);

  Mimikry a příbuzné jevy.MOBI – (EUR 0.00);

  Mimikry a příbuzné jevy.EPUB – (EUR 0.00);

  Mimikry a příbuzné jevy.DOC – (EUR 0.00);

  Mimikry a příbuzné jevy.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Příroda, zvířata
  Vydáno: , Academia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  TheRaven

  05.03.2017

  Mimikry, aposematismus a příbuzné jevy z roku 2004 považuji za asi nejlepší knihu, kterou kdy Stanislav Komárek napsal. Při její přípravě odvedl naprosto neuvěřitelné množství práce a připravil dílo, které bezkonkurenčním způsobem shrnuje problematiku mimetických jevů v nejširším slova smyslu. Zpřístupnil čtenáři i málo známé či již pozapomenuté autory, kteří se zejména v druhé polovině 19. století (po vydání Původu druhů) zabývali významem zbarvení v přírodě a kniha je tak i vynikajícím průvodcem po tom, jak se právě po zveřejnění Darwinovy teorie vyvíjely názory na různé biologické fenomény. Určitě je dobře, že se Academia rozhodla Komárkovu knihu vydat znovu, i když se nabízí otázka, jestli ji bylo opravdu nutné rozšiřovat o různé klasické „komárkoviny“ typu sociomorfního modelování apod. S problematikou to sice do jisté míry souvisí, ale přece jen to malinko rozmělňuje hlavní téma a pro autorovy čtenáře to budou jen samé známé pravdy, doplněné stejně otřepanými vtipy.
  Kniha samozřejmě nepostrádá Komárkův specifický styl, tedy používání odborněji znějících synonym, trošku zastaralé větné skladby a občas přehnaného užívání trpného rodu. Text sice díky tomu vypadá ještě erudovaněji (je-li to možné), ale ztrácí také něco z čtivosti (občas působí nepřirozeně). Tradiční je i uvádění veškerých živočichů (i těch zcela nejběžnějších) pouze jejich latinskými jmény, což nepoučenému čtenáři, nechce-li číst text s otevřeným internetovým prohlížečem, opět trochu ztěžuje pochopení toho, o čem se právě jedná. Pětihvězda s výhradami.  TAGS:

  Online Mimikry a příbuzné jevy ebook, Kniha Mimikry a příbuzné jevy FB2, Download Mimikry a příbuzné jevy PDF , Download Mimikry a příbuzné jevy MOBI, Online Mimikry a příbuzné jevy kniha, Zdarma Stažení Mimikry a příbuzné jevy IPhone, Online kniha Mimikry a příbuzné jevy PDF, Zdarma Mimikry a příbuzné jevy DJVU, Zdarma Stažení Mimikry a příbuzné jevy TXT, Stažení Mimikry a příbuzné jevy RTF, Online Mimikry a příbuzné jevy FB2 , e-kniha Mimikry a příbuzné jevy stažení TXT, Zdarma Mimikry a příbuzné jevy stažení kniha, e-kniha Mimikry a příbuzné jevy download MOBI, Stažení Mimikry a příbuzné jevy IPad, Číst Mimikry a příbuzné jevy MOBI, Číst Mimikry a příbuzné jevy DOC, Zdarma Mimikry a příbuzné jevy AWZ, Download e-kniha Mimikry a příbuzné jevy iPad , Zdarma Mimikry a příbuzné jevy DJVU, Download Mimikry a příbuzné jevy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mimikry a příbuzné jevy DVD, Číst Mimikry a příbuzné jevy TXT, Book Mimikry a příbuzné jevy stažení DJVU, Mimikry a příbuzné jevy stažení kniha zdarma, Mimikry a příbuzné jevy stažení kniha pdf zdarma, Mimikry a příbuzné jevy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mimikry a příbuzné jevy pdf zdarma, Mimikry a příbuzné jevy stažení kniha epub zdarma, Mimikry a příbuzné jevy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply