Mimozemšťané v pozadí vlády USA Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mimozemšťané v pozadí vlády USA Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mimozemšťané v pozadí vlády USA


Útlá knížka odhaluje řadu událostí, které měly během roků po 2. světové válce změnit budoucnost USA a celého lidstva způsobem, který se vymyká veškeré lidské představě…

1.
Vůdci uvnitř tajných mocenských struktur mají za to, že planetu Zemi zničí naše vlastní hloupost nebo Boží dopuštění. Tito muži jsou skálopevně přesvědčeni, že dělají vše pro to, aby zachránili lidskou rasu. Je strašnou ironií, že jsou nuceni vyvolit si za partnera negativní mimozemšťany, kteří sami stojí na pokraji zničení.
Při tomto úsilí bylo uzavřeno mnoho morálních a právních kompromisů. Tyto kompromisy jsou všechny mylné a musí být napraveny. Všichni, kdo za ně odpovídají, by měli ze svého jednání skládat účty.
Chápu strach a naléhavost, která se skrývá za jejich rozhodnutím neinformovat veřejnost. Nicméně však tento přístup odmítám. V celých lidských dějinách vždy opět a opět malé, ale mocné skupiny lidí mylně věřily, že pouze ony jsou schopné řídit osudy milionů lidí. I v našich současných dějinách se to ukazuje jako omyl.
USA, tato velká země, děkuje za svou existenci principům svobody a demokracie. Celým srdcem věřím, že Spojené státy nebudou úspěšné v ničem, co těmto principům odporuje. Veřejnost musí být informována – všichni společně se musíme pokusit zachránit lidskou rasu.

2.
Jsme ovlivňováni spojenou lidskou a „mimozemskou“ mocenskou strukturou, která si stanovila za cíl zotročení lidské rasy. Musíme udělat vše pro to, abychom tomu zabránili.

3.
Vláda USA byla oklamána a my máme být mimozemskou mocí zmanipulováni až k úplnému zotročení nebo zničení lidské rasy. Musíme opět učinit vše pro to, abychom tomu zabránili.

4.
Nadto se děje něco, co daleko překračuje naši současnou schopnost představy. Musíme si vynutit odhalení všech skutečností, musíme se dozvědět pravdu a podle této pravdy jednat.
V každém případě se musíme dozvědět pravdu, ať se děje cokoliv. Máme na to plné právo!
Situace, v níž se nacházíme, je výsledkem našeho jednání v posledních 44 letech. Je to naše selhání a my jsme jediní, kteří to mohou změnit.
Nevědomostí a špatným pochopením pojmu důvěra jsme se jako národ vzdali úlohy dohlížet na jednání vlády. Naše vláda byla založena na hesle: Z lidu, skrze lid a pro lid. Nikdy se nepomýšlelo na to, aby se veřejnost této úlohy vzdala a svoje osudy s bezmeznou důvěrou vložila do rukou skupinky lidí, kteří se scházejí potají a rozhodují o našem osudu. Ústavní struktura vlády byla založena tak, aby tomu bylo možno zabránit. Kdybychom svou roli brali vážně a odpovědně, nikdy by se něco podobného nestalo.
Pokud jde o funkci naší vlády, Žijí mnozí z nás v dokonalé nevědomosti. Stali jsme se skutečně národem ovcí. A ovce budou nakonec dovedeny na jatka. Je čas povstat, jako to udělali naši praotcové, a jako muži vykročit za pravdou a záchranou nás samých.

Chci vám připomenout, že evropští židé jako ovce poslušně kráčeli do pecí, ačkoliv byli předem varováni. Po celý čas byli přesvědčeni, že něco takového nemůže být pravda. Když byl okolní svět informován o Hitlerem způsobeném holocaustu, nikdo tomu nechtěl věřit. A já nyní na tomto místě tvrdím, že Hitler byl zmanipulován týmiž negativními mimozemšťany.
Tímto jsem vám předal pravdu, jak ji sám vidím. Je mi úplně jedno, jak ji přijmete vzhledem k mé osobě. Splnil jsem svoji povinnost a je mi lhostejné, jaký osud mne za to stihne.

Pro mne je důležité stanout před svým Stvořitelem s čistým svědomím.

Milton William Cooper, senátorKniha v českém jazyce!


Stažení Mimozemšťané v pozadí vlády USA zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mimozemšťané v pozadí vlády USA (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mimozemšťané v pozadí vlády USA zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mimozemšťané v pozadí vlády USA.pdf (EUR-0.00)

  Mimozemšťané v pozadí vlády USA.epub (EUR-0.00)

  Mimozemšťané v pozadí vlády USA.doc (EUR-0.00)

  Mimozemšťané v pozadí vlády USA.txt (EUR-0.00)

  Mimozemšťané v pozadí vlády USA.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mimozemšťané v pozadí vlády USA.PDF – (EUR 0.00);

  Mimozemšťané v pozadí vlády USA.MOBI – (EUR 0.00);

  Mimozemšťané v pozadí vlády USA.EPUB – (EUR 0.00);

  Mimozemšťané v pozadí vlády USA.DOC – (EUR 0.00);

  Mimozemšťané v pozadí vlády USA.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Záhady
  Vydáno:
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  malésrdce

  13.01.2016

  Není to žádný blábol – Ten, kdo se o tyto věci zajímá a sleduje, co se okolo nás děje, kdo chodí s očima otevřenýma, ten také vidí všechny ty jednotlivé střípečky souvislostí vysypaných z mozaikového obrazu mlžení světových vlád. William Cooper bojoval celý svůj život za odhalení pravdy a také za svobodu. To se samozřejmě nelíbilo některým vysoce postaveným lidem a proto ho 05.11.2001 zastřelili při policejním útoku na jeho dům. Čest Jeho památce! Kéž by na světě bylo více takto odvážných lidí!

  HTO

  23.03.2014

  Dokonce i způsob používání interpunkce v této knize působí dojmem dosti… mimozemským.

  Avathar

  14.02.2014

  Konšpiračný, paranoidno-psychotický blábol. Ale ako paródia dobré.  TAGS:

  Online Mimozemšťané v pozadí vlády USA ebook, Kniha Mimozemšťané v pozadí vlády USA FB2, Download Mimozemšťané v pozadí vlády USA PDF , Download Mimozemšťané v pozadí vlády USA MOBI, Online Mimozemšťané v pozadí vlády USA kniha, Zdarma Stažení Mimozemšťané v pozadí vlády USA IPhone, Online kniha Mimozemšťané v pozadí vlády USA PDF, Zdarma Mimozemšťané v pozadí vlády USA DJVU, Zdarma Stažení Mimozemšťané v pozadí vlády USA TXT, Stažení Mimozemšťané v pozadí vlády USA RTF, Online Mimozemšťané v pozadí vlády USA FB2 , e-kniha Mimozemšťané v pozadí vlády USA stažení TXT, Zdarma Mimozemšťané v pozadí vlády USA stažení kniha, e-kniha Mimozemšťané v pozadí vlády USA download MOBI, Stažení Mimozemšťané v pozadí vlády USA IPad, Číst Mimozemšťané v pozadí vlády USA MOBI, Číst Mimozemšťané v pozadí vlády USA DOC, Zdarma Mimozemšťané v pozadí vlády USA AWZ, Download e-kniha Mimozemšťané v pozadí vlády USA iPad , Zdarma Mimozemšťané v pozadí vlády USA DJVU, Download Mimozemšťané v pozadí vlády USA e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mimozemšťané v pozadí vlády USA DVD, Číst Mimozemšťané v pozadí vlády USA TXT, Book Mimozemšťané v pozadí vlády USA stažení DJVU, Mimozemšťané v pozadí vlády USA stažení kniha zdarma, Mimozemšťané v pozadí vlády USA stažení kniha pdf zdarma, Mimozemšťané v pozadí vlády USA pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mimozemšťané v pozadí vlády USA pdf zdarma, Mimozemšťané v pozadí vlády USA stažení kniha epub zdarma, Mimozemšťané v pozadí vlády USA ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply