Mind Fuck Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mind Fuck Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mind Fuck


Mindfuck je to, co dennodenně děláme, když sami sebe myšlenkově sabotujeme: když si nedůvěřujeme, když fungujeme pro druhé, nebo když lpíme na práci a vztazích, které nám už dávno nevyhovují. Mindfuck nastává, když si nedovolíme žít lépe a opakovaně nevyužíváme vlastních možností. Tato kniha otvírá svět, který dosud nikdo takto neviděl a ani nelíčil: paralelní svět v naší hlavě, jenž rozhoduje o tom, co ze svého života skutečně uděláme. Autorka Petra Bocková se velmi úspěšně zabývá tréninkem mysli a velice důkladně studovala jev mentální sebesabotáže. Zve nás na virtuózní cestu naším myšlením a načrtává fascinující psychogram naší doby. Vede nás k pochopení, jak vznikají psychické blokády, proč je máme, co nám prozrazují o nás samých a jak je překonáme, abychom uvolnili svůj skutečný potenciál a ihned a trvale zlepšili vlastní život.Kniha v českém jazyce!


Stažení Mind Fuck zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mind Fuck (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mind Fuck zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mind Fuck.pdf (EUR-0.00)

  Mind Fuck.epub (EUR-0.00)

  Mind Fuck.doc (EUR-0.00)

  Mind Fuck.txt (EUR-0.00)

  Mind Fuck.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mind Fuck.PDF – (EUR 0.00);

  Mind Fuck.MOBI – (EUR 0.00);

  Mind Fuck.EPUB – (EUR 0.00);

  Mind Fuck.DOC – (EUR 0.00);

  Mind Fuck.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Mindfuck (2011)

  Žánr:
  Literatura naučná, Zdraví
  Vydáno: , Beta-Dobrovský
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Inka063

  06. ledna

  Líbí se mi tvrzení, že kromě vlivu rodičů se na našem utváření podepisuje i společnost. Autorka – Němka – má na mysli hlavně vliv nacismu a poté snahu Němců se od něj distancovat. Z pohledu našeho východního bloku vidím u sebe a své generace hodně záporný vliv totality. A to hlavně tehdy, nešli-li rodiče s tehdejším proudem. Děti nedostaly doporučení na další studia, kdy by se jejich život možná vyvíjel úplně jinak, lidi byli pořád někým kontrolováni a před něčím měli strach, s něčím museli nebo nesměli souhlasit atd. A pak nemějte mindfucky.
  A stejně jako worka se ptám: "Co s tím?" Samotná kniha mi v jejich odbourání nijak nepomohla, spíš mě jen utvrdila v tom, že existují.

  Teron

  19.11.2015

  MINDFUCK nebo také myšlenkový blok, kterým si sami komplikujeme život. Většinou trochu převlečená rozhodovací paralýza (čím více možností, tím větší muka volby), případně strach z přijetí tehdy, pokud se chystáme jít proti názoru většiny či blízkého okolí.
  Plusem v tomto případě je zasazení do historického vývoje (stará společnost s pevnými pravidly proti nové, kde si musíme často nastavit vše sami), mínusem občasné opakování myšlenek.
  I tak zůstává ale práce Petry Bockové tím lepším v sekci osobního rozvoje.

  worka

  05.04.2013

  Dobře popsané, proč to děláme vč. historických souvislostí (trochu vázané na německé reálie). Jen otázka: Co s tím? mi zůstává trochu nezodpovězená. (Dávám 80%).  TAGS:

  Online Mind Fuck ebook, Kniha Mind Fuck FB2, Download Mind Fuck PDF , Download Mind Fuck MOBI, Online Mind Fuck kniha, Zdarma Stažení Mind Fuck IPhone, Online kniha Mind Fuck PDF, Zdarma Mind Fuck DJVU, Zdarma Stažení Mind Fuck TXT, Stažení Mind Fuck RTF, Online Mind Fuck FB2 , e-kniha Mind Fuck stažení TXT, Zdarma Mind Fuck stažení kniha, e-kniha Mind Fuck download MOBI, Stažení Mind Fuck IPad, Číst Mind Fuck MOBI, Číst Mind Fuck DOC, Zdarma Mind Fuck AWZ, Download e-kniha Mind Fuck iPad , Zdarma Mind Fuck DJVU, Download Mind Fuck e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mind Fuck DVD, Číst Mind Fuck TXT, Book Mind Fuck stažení DJVU, Mind Fuck stažení kniha zdarma, Mind Fuck stažení kniha pdf zdarma, Mind Fuck pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mind Fuck pdf zdarma, Mind Fuck stažení kniha epub zdarma, Mind Fuck ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply