Mise Sinaj Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mise Sinaj Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mise Sinaj


SMRTÍCÍ TAJEMSTVÍ STAROVĚKÉHO RUKOPISU STŘEŽÍ BIBLICKÁ HORA CHORÉB…

Dva vědci – jeden v Amsterdamu a druhý v Atlantě – jsou zavražděni. Zpočátku se zdá, že mezi nimi existuje jediná spojitost: Lang Reilly. Koneckonců oba muži pracovali pro jeho nadaci. Jenže když někdo po Langovi pro výstrahu vystřelí, jen podpoří jeho odhodlání dobrat se pravdy.

Pátrání zavede Langa do Bruselu, Káhiry, Vídně, Tel Avivu… až k nebezpečnému tajemství pohřbenému hluboko v minulosti. Jak souvisejí vraždy vědců s nedávno objeveným starověkým rukopisem? Jaká odhalení obsahuje a kdo je ochotný zabíjet, jen aby zabránil jeho rozšifrování?

Aniž by narušil již tak křehkou rovnováhu sil na Středním východě, musí Lang zůstat naživu dost dlouho, aby našel odpověď na záhadu, s níž si historikové nevědí rady už celá staletí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Mise Sinaj zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mise Sinaj (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mise Sinaj zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mise Sinaj.pdf (EUR-0.00)

  Mise Sinaj.epub (EUR-0.00)

  Mise Sinaj.doc (EUR-0.00)

  Mise Sinaj.txt (EUR-0.00)

  Mise Sinaj.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mise Sinaj.PDF – (EUR 0.00);

  Mise Sinaj.MOBI – (EUR 0.00);

  Mise Sinaj.EPUB – (EUR 0.00);

  Mise Sinaj.DOC – (EUR 0.00);

  Mise Sinaj.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Lang Reilly (3.)

  Originální název:

  The Sinai Secret

  Žánr:
  Romány, Thrillery, Historie
  Vydáno: , Mystery Press
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Ketesh

  24. ledna

  Kniha mě velice překvapila, jelikož jsem čekala něco naprosto jiného…. Obvykle špiónské knihy nečtu, ale tohle stálo za tu změnu! Skvělá zápletka, perfektní rozuzlení…

  pobijecmuch

  12.12.2017

  Nelíbilo, Loomis jako by už nevěděl o čem psát a to prý vypotil dalších pět dílů. Nevím, zda se to Mystery Press vyplácí vůbec vydávat. Asi ano, ale u tohoto vydavatele se mně nelíbí, že započne vždy s nějakou sérií a po dvou, třech dílech to normálně zabalí.

  trudoš

  29.10.2017

  Je to akční oddechovka a jako k takové je k tomu třeba přistupovat. Takže určitě nic pro milovníky historie, nebo nedej bože zájemce o vážnou literaturu. Gregg Loomis si ve svém třetím románu už skutečně na nic nehraje a příběh staví po vzoru starých snímků s Jamesem Bondem, okořeněných špetkou z Indiana Jonese. Není to úplně komedie, ale nadsázka je tu znát v každém pátém odstavci, především když dojde na komentování evropských krajů, mravů či osobností.
  Bohužel, stran koncepce zápletky selhává vyprávění hned v několika ohledech. Loomis buď záměrně anebo nevědomky ignoruje základní souvislosti, takže chce-li člověk zpětně poslepovat jak a proč, moc to neštymuje. Osnova přitom slepě uhání dle hlasu konspiračního thrilleru, nehledíc na něco tak nepodstatného jako je hodnověrnost. Navíc haprují i historické a technické detaily, které často působí dojmem wikipedických znalostí. Ovšem jak jsem psal na začátku, když k tomu přistoupíte s náležitým očekáváním, nezklame kniha ani v nejmenším.

  Sonik1974

  28.10.2017

  Druhá kniha od autora a opět velké zklamání. Příběh plochý, historické vyvozování minimální (navíc neuvěřitelné), hlavní hrdina si nezískal moje sympatie. Honičky, honičky, které jsem přeskakovala.

  Plus – další kniha do Čtenářské výzvy 2017.

  S autorem jsem však definitivně skončila – pro mne autor, který se veze na vlně zájmu, pouhá komerce.

  Veha89

  25.10.2017

  Dobré čtení, skvělá zápletka, jen jsem někdy nestíhala ty technické pasáže 🙂

  Jaruš7

  24.10.2017

  Kniha má jisté vyvozování z historických pramenů, které by mohly být překvapivě pravděpodobné, i když v reálu by to mělo následky nedozírné. Jde o úhel pohledu na Exodus, převrátit tisíce let tradovaný výklad, už to je kolosální odvaha.
  Pro možnou letmou stopu je jistý příběh z pera Mika Waltariho vodítkem.
  I další artefakt (byl mým tipem z předchozí knihy) byl zajímavý, ale levitace …..?
  Citace :"Znáš nějakého politika, který by odmítl voliče ?"
  Trefně zasazené do aktuální doby, asi následkem přítomného politického víru, je mé zdání z četby plné chaosu, asi.

  mmmisulka.r

  16.10.2017

  Již třetí díl skvělé série, opět jsem si čtení moc užila. Tentokrát mám ale maličkou výtku, Gregg Loomis v Misi Sinaj pomalu upustil z historické linky příběhu. Ano, je tam stále ten základ, ale už tomu není věnováno tolik prostoru, ten teď více zabírá hlavně akce! Ale jinak super!
  Více v recenzích v záložkách – Knižní deníček!  TAGS:

  Online Mise Sinaj ebook, Kniha Mise Sinaj FB2, Download Mise Sinaj PDF , Download Mise Sinaj MOBI, Online Mise Sinaj kniha, Zdarma Stažení Mise Sinaj IPhone, Online kniha Mise Sinaj PDF, Zdarma Mise Sinaj DJVU, Zdarma Stažení Mise Sinaj TXT, Stažení Mise Sinaj RTF, Online Mise Sinaj FB2 , e-kniha Mise Sinaj stažení TXT, Zdarma Mise Sinaj stažení kniha, e-kniha Mise Sinaj download MOBI, Stažení Mise Sinaj IPad, Číst Mise Sinaj MOBI, Číst Mise Sinaj DOC, Zdarma Mise Sinaj AWZ, Download e-kniha Mise Sinaj iPad , Zdarma Mise Sinaj DJVU, Download Mise Sinaj e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mise Sinaj DVD, Číst Mise Sinaj TXT, Book Mise Sinaj stažení DJVU, Mise Sinaj stažení kniha zdarma, Mise Sinaj stažení kniha pdf zdarma, Mise Sinaj pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mise Sinaj pdf zdarma, Mise Sinaj stažení kniha epub zdarma, Mise Sinaj ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply