Místo zvané domov Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Místo zvané domov Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Místo zvané domov


V malém městečku v Georgii malá holčička Claire, z nejvýznamnější tamní rodiny, je citově poutána k chlapci, který patří k místní chudině. Jeho otec, válečný veterán a alkoholik, se pokusí Claire ublížit a syn, aby zabránil znásilnění holčičky, jej zabije. Tato událost na dvacet let děti rozdělí, ale jejich citový vztah je tak silný, že překoná všechny rány osudu i společenské problémy. Kniha zobrazuje klady i nedostatky rodinné soudržnosti, typické pro jižanské rodinné klany. Je nabita emocemi, aniž by se stala romantickým příběhem pro paní a dívky.Kniha v českém jazyce!


Stažení Místo zvané domov zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Místo zvané domov (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Místo zvané domov zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Místo zvané domov.pdf (EUR-0.00)

  Místo zvané domov.epub (EUR-0.00)

  Místo zvané domov.doc (EUR-0.00)

  Místo zvané domov.txt (EUR-0.00)

  Místo zvané domov.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Místo zvané domov.PDF – (EUR 0.00);

  Místo zvané domov.MOBI – (EUR 0.00);

  Místo zvané domov.EPUB – (EUR 0.00);

  Místo zvané domov.DOC – (EUR 0.00);

  Místo zvané domov.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  A place to call home

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Aradan
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  intelektuálka

  04.10.2017

  Láska dvou rozdílných postav má základ už v dětství. Musí překonávat překážky a nedorozumění, než se dostane k naplnění. Je to téměř sociální studie poměrů v jižní Georgii. Klasika, která neztratí časem hodnotu.

  Arsi

  06.09.2017

  Krásně napsaný román plný lásky, přátelství, čestnosti a oddanosti, ale i lidské krutosti, falše a bezohlednosti. Rozhodně doporučuji přečíst.

  Evaho73

  08.06.2017

  Krásny príbeh o veľmi hlbokej láske, ktorá sa zrodila už v detstve a nerozdelilo ju ani 20 ročné odlúčenie, nepriazeň osudu a okolia. Najviac sa mi však páčilo vykreslenie vzťahov a pomerov v jednotlivých rodinách, ktoré následne ovplyvňovali celkovú spoločenskú mienku.

  Šánka

  25.03.2016

  Nádherná jižanská sága. Příběh o přátelství, lásce a předsudcích, které zasáhnou do života dvou dětí a poznamenají ho. Krásně napsaná kniha plná citů a touhy někam patřit, nalézt si své kořeny, svůj domov.
  Moc ráda se ke knize jednou vrátím.

  Val

  30.01.2016

  Vyjímečná kniha ….. Odskočila jsem si na chvilku od severských thrillerů na jih Spojených států a byl to báječný zážitek. Milé postavičky, skvěle vykreslené charaktery postav…… a dobrý konec 🙂

  TaLu

  26.12.2015

  Pamatuji se na ten pocit hlubokého prožívání lidského příběhu. Jsem moc ráda, že knihu mám ve své knihovničce, protože plánuji znovu číst. Pak hodnocení doplním o aktuální postřehy. Už to, že se neobávám s odstupem znovu číst, vypovídá něco o kvalitě knihy.

  sabca

  12.06.2015

  Pěkný, čtivý román o přátelství mezi dětmi vyrůstajících v různém prostředí, který přetrval 20ti leté odloučení. Doporučuji k přečtení

  dubakm

  24.04.2015

  Neposuzovat a neodsuzovat- dva stěžejní body tohohle psychologického románu o hledání pravdy a lásky v močálu zvaném život. Pravda je jenom jedna, no záleží z kterého uhlu pohledu se na ní dívame a jak moc jsme schopní si pravdu obhájit. Rozhodně přečtení knihy nelituji, i když to nebylo úplně ,, lehké čtení ":-))

  conor

  21.07.2014

  Krásný příběh o holčičce, která ve svých 10 letech věří v chlapce jež žil v nedobrých podmínkách a pomáhá mu začlenit se v jejich velké rodině. Oba se do sebe platonicky zamilují…….. do budoucna věří, že budou spolu……bohužel nepřízní osudu, jež vyústila v násilný čin, jsou od sebe odtrženi…….shledají se až po letech a spolu odkrývají jedno velké rodinné tajemství.

  klarka61

  03.06.2013

  Přečetla jsem Na medvědí hoře a byl to stejně silný příběh, jako Když padla Venuše. Místo zvané domov tady v knihovně nemají, škoda

  jluky

  26.09.2012

  Máloktorá kniha Vás chytí tak za srdce ako táto. Od tejto autorky ešte doporučujem ďalšiu báječnú knihu: Na medvedí hoře.
  Pri oboch knihách sa zamyslíte nad životnými hodnotami a mnohé veci Vám potom prídu nepodstatné.  TAGS:

  Online Místo zvané domov ebook, Kniha Místo zvané domov FB2, Download Místo zvané domov PDF , Download Místo zvané domov MOBI, Online Místo zvané domov kniha, Zdarma Stažení Místo zvané domov IPhone, Online kniha Místo zvané domov PDF, Zdarma Místo zvané domov DJVU, Zdarma Stažení Místo zvané domov TXT, Stažení Místo zvané domov RTF, Online Místo zvané domov FB2 , e-kniha Místo zvané domov stažení TXT, Zdarma Místo zvané domov stažení kniha, e-kniha Místo zvané domov download MOBI, Stažení Místo zvané domov IPad, Číst Místo zvané domov MOBI, Číst Místo zvané domov DOC, Zdarma Místo zvané domov AWZ, Download e-kniha Místo zvané domov iPad , Zdarma Místo zvané domov DJVU, Download Místo zvané domov e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Místo zvané domov DVD, Číst Místo zvané domov TXT, Book Místo zvané domov stažení DJVU, Místo zvané domov stažení kniha zdarma, Místo zvané domov stažení kniha pdf zdarma, Místo zvané domov pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Místo zvané domov pdf zdarma, Místo zvané domov stažení kniha epub zdarma, Místo zvané domov ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply