Mladší sestra I Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mladší sestra I Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mladší sestra I


Pan Watson je ovdovělý vikář s početným potomstvem – dvěma syny a čtyřmi dcerami. Nejmladší z nich, Emma, byla vychována v rodině své bohaté tety, a je tudíž vzdělanější a jemnější než její sestry Elisabeth, Margaret a Penelope. Když však ovdoví i zmíněná teta a uzavře nerovný sňatek z lásky, je Emma nucena vrátit se do otcovského domu. Setkává se tam nejen s hypochondrickým a milujícím otcem, ale i s bezuzdným hledáním manžela, jímž své okolí obtěžují Margaret a Penelope. Tíhne tedy k nejstarší sestře Elisabeth, nepříliš inteligentní, avšak upřímné a oddané zbytku rodiny…
V sousedství Watsonových žije šlechtická rodina Osbornových. Emma si získá nevítanou pozornost mladého lorda Osborna, zatímco Margaret doslova pronásleduje jeho bezohledného nohsleda Toma Musgravea. Ten se ovšem předvádí spíše před její švagrovou, urozenou a snobskou Jane, která přijela k Watsonovým na návštěvu, doprovázena manželem, hrubým Emminým bratrem Robertem. Blízké okolí však není prosto ani jiných mužů, a tak můžeme sledovat austenovské zahájení velké hry, při níž autorka i její následovnice pohybují figurkami na šachovnici děje s ironií i humorem.Kniha v českém jazyce!


Stažení Mladší sestra I zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mladší sestra I (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mladší sestra I zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mladší sestra I.pdf (EUR-0.00)

  Mladší sestra I.epub (EUR-0.00)

  Mladší sestra I.doc (EUR-0.00)

  Mladší sestra I.txt (EUR-0.00)

  Mladší sestra I.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mladší sestra I.PDF – (EUR 0.00);

  Mladší sestra I.MOBI – (EUR 0.00);

  Mladší sestra I.EPUB – (EUR 0.00);

  Mladší sestra I.DOC – (EUR 0.00);

  Mladší sestra I.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Mladší sestra (1.)

  Originální název:

  The Younger Sister (1865)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Čas
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  cérka

  14.08.2017

  Nemůžu jinak a tak si dovoluji citovat z doslovu, který vystihuje mé pocity: "austenovské zahájení velké hry, při níž autorka i její následovnice pohybují figurkami na šachovnici děje s ironií i humorem…"

  Mám ráda Jane Austenovou, je to "můj šálek kávy", ale v současné době je na trhu tolik knih, které si chci přečíst, že mi na Jane nezbýval čas. Ale zasáhl osud, osud jménem Klub milovníků knih a jeho prázdninový úkol: přečti si knihu od vylosovaného autora. Já si vylosovala Jane. Samozřejmě jsem šáhla po nejútlejší knize:-). Hlavou se mi honilo: co na tom, že je to jen první díl, úkol splníš a můžeš číst další knihy, ale opět zasáhl osud. Kniha, první díl je prostě skvělý a já musím číst dál a tak si půjčuji druhý i třetí díl.

  Nebylo ji souzeno zestárnout, zemřela v pouhých dvaačtyřiceti letech, ale zanechala po sobě nádherné dílo, má můj obdiv a uznání.
  Děkuji KLUBU MILOVNÍKŮ KNIH ! 🙂
  Doporučuji všem! 🙂

  Calipso

  20.09.2016

  Naprosto úžasná kniha už se těším na další díly které mám na cestě

  Jane007

  15.05.2016

  Přestože tuto knihu nedopisovala Austenová, vůbec mi to nevadilo. Je naprosto skvělá a jediný problém byl s neustálým odkládáním vydání posledního dílu. Nicméně už to mám kompletní a jsem za to ráda. Ať žije dílo Austenové!

  MiaVanAcid

  01.12.2013

  Po Sanditonu jsem měla trochu obavy, ale jsem ráda, že to byl pocit zcela neopodstatněný….je to lehce čtivé, vtipné a jednoduché.Těžko rozeznat , kde je originální Jane Austen a kde již dopisuje Catherine Austen.Těším se na druhý díl.

  hrubik

  19.04.2013

  Jane Austenová nikdy nezklame a tahle knížka, kterou dopsala její netěř, nebyla výjimkou.

  kazecha

  17.09.2012

  Bylo to opravdu velmi čtivé, pouze mě zaskočil fakt, že to má dvě pokračování a v knihovně nemají třetí díl. Budu to muset nějak sehnat. Jane Austenová je skvělá autorka a jsem zvědavá jestli poznám, kde navazuje její neteř. Jinak Anglie té doby a prokreslení postav – super, zajímalo by mě, zda je Emma skutečně tak "rozumná" jen díky výchově u movitějších příbuzných, možná bych i uvítala víc podrobností o tom, jak si zvykala na domov. Musel to pro ni být šok.

  May

  25.02.2011

  Moje obavy, zda to že knihu nedokončila sama J. Austenová, bude mít vliv na její kvalitu se nepotvrdily. Uvidíme jak bude pokračovat příběh v dalších dvou dílech, které mají následovat. První díl se mi moc líbil, podle mě je srovnatelný s Rozumem a citem.  TAGS:

  Online Mladší sestra I ebook, Kniha Mladší sestra I FB2, Download Mladší sestra I PDF , Download Mladší sestra I MOBI, Online Mladší sestra I kniha, Zdarma Stažení Mladší sestra I IPhone, Online kniha Mladší sestra I PDF, Zdarma Mladší sestra I DJVU, Zdarma Stažení Mladší sestra I TXT, Stažení Mladší sestra I RTF, Online Mladší sestra I FB2 , e-kniha Mladší sestra I stažení TXT, Zdarma Mladší sestra I stažení kniha, e-kniha Mladší sestra I download MOBI, Stažení Mladší sestra I IPad, Číst Mladší sestra I MOBI, Číst Mladší sestra I DOC, Zdarma Mladší sestra I AWZ, Download e-kniha Mladší sestra I iPad , Zdarma Mladší sestra I DJVU, Download Mladší sestra I e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mladší sestra I DVD, Číst Mladší sestra I TXT, Book Mladší sestra I stažení DJVU, Mladší sestra I stažení kniha zdarma, Mladší sestra I stažení kniha pdf zdarma, Mladší sestra I pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mladší sestra I pdf zdarma, Mladší sestra I stažení kniha epub zdarma, Mladší sestra I ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply