Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti


Mladý mistr odeklínadel a protikouzel hledá usilovně odpověď, kdo jsou jeho rodiče, proč ho opustili a proč nechtějí, aby o nich věděl…
Život mladého čaroděje Kedrigerna je velice poklidný. Jeskyně, kterou zdědil po svém mistrovi Tarrendinovi, se nachází na odlehlém místě, kde i v nejrušnějších dobách projdou jen dva nebo tři poutníci za rok. Neobtěžuje jej žádný sluha, neboť o hladký chod jeho domácnosti se stará výhradně reziduální magie, a pri jeho náročném studiu jej nerozptyluje žádný společník, protože žádného společníka nemá.
Není divu, že za takovýchto okolností využije mladý Kedrigern první příležitost a vydá se na výpravu – i když její cíl je nejistý a navíc to znamená čelit nejrůznějším protivenstvím cestování, jako jsou zakletí démoni, užvanění spolupoutníci, hladomorny lokálních panovníků obydlené patřičně hladovými ghúly, obludy a rozvášněné davy, lupiči, podvodníci a hospodská strava.
Setká se také s šarmantní čarodějkou Jaquintou a spřátelí se s moudrým a praktickým čarodějem Enselisem (i když se mu zprvu jeví jako dost zvláštní pavouk). Naučí se od nich všechno, co jej naučit mohou, a jako přídavek vyslechne několik mimořádně poučných příběhů. Nyní mu už nic nebrání, aby se znovu pokusil o zaklínadlo, jež mu má pomoci odhalit identitu jeho rodičů a o spojení s nima.

zdroj: www.legie.infoKniha v českém jazyce!


Stažení Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti.pdf (EUR-0.00)

  Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti.epub (EUR-0.00)

  Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti.doc (EUR-0.00)

  Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti.txt (EUR-0.00)

  Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti.PDF – (EUR 0.00);

  Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti.MOBI – (EUR 0.00);

  Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti.EPUB – (EUR 0.00);

  Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti.DOC – (EUR 0.00);

  Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Mladý Kedrigern (2.)

  Originální název:

  Kedrigern and Search for the Past (1999)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Polaris
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Romžiry

  11.07.2017

  John Morressy a jeho Kedrigern je moje srdcová záležitost. Byla to moje první fantasy série. Četla jsem ji už před lety, tak jak u nás vycházely a pořád se k ním vracím. Tato kniha byla jedna z posledních a opět nezklamala.

  vlkodlaq

  09.12.2016

  Klasická hero fantasy pokračuje, druhý díl byl ještě o kousek lepší než první, jedinou vadu tak vidím v tom, že je tento kousek poněkud krátký, asi nejkratší z celé série. S nadšením se vrhám na zrození mistra.

  Geramon

  30.07.2016

  Prostě Kedrigern. Paráda

  anibeni

  13.01.2016

  Pěkná a příjemná kniha pro chvíle odpočinku. Hodnocení dám stejné jako u prvního dílu – pěkný, čistý, skoro až dětský příběh o mladém čaroději..

  Peti

  12.11.2012

  a malý čaroděj nám roste a roste 🙂

  McGrinder

  22.01.2012

  Druhá kniha o mladém Kedrigernovi, hodnotím 95%  TAGS:

  Online Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti ebook, Kniha Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti FB2, Download Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti PDF , Download Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti MOBI, Online Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti kniha, Zdarma Stažení Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti IPhone, Online kniha Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti PDF, Zdarma Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti DJVU, Zdarma Stažení Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti TXT, Stažení Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti RTF, Online Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti FB2 , e-kniha Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti stažení TXT, Zdarma Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti stažení kniha, e-kniha Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti download MOBI, Stažení Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti IPad, Číst Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti MOBI, Číst Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti DOC, Zdarma Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti AWZ, Download e-kniha Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti iPad , Zdarma Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti DJVU, Download Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti DVD, Číst Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti TXT, Book Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti stažení DJVU, Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti stažení kniha zdarma, Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti stažení kniha pdf zdarma, Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti pdf zdarma, Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti stažení kniha epub zdarma, Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply