Mne soudila noc Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mne soudila noc Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mne soudila noc


Autorka zvolila téma velmi naléhavé a atraktivní. Zdůraznila mravní stránku věci.
Novelka vypovídá o osudu medika Jana, jeho sestry Stanky a cynického Alberta. Jan a Albert vykonávají, pro peníze po druhé světové válce, nelegální potraty. Okruh klientek se jim začíná rozrůstat a oni nemají patřičné prostory k provozování této činnosti.
Stanka je vdaná, mladá žena, kterou její muž nudí. Proto hochům nabídne, že přes den můžou potraty vykonávat u ní doma.
Až jednoho dne………..Kniha v českém jazyce!


Stažení Mne soudila noc zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mne soudila noc (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mne soudila noc zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mne soudila noc.pdf (EUR-0.00)

  Mne soudila noc.epub (EUR-0.00)

  Mne soudila noc.doc (EUR-0.00)

  Mne soudila noc.txt (EUR-0.00)

  Mne soudila noc.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mne soudila noc.PDF – (EUR 0.00);

  Mne soudila noc.MOBI – (EUR 0.00);

  Mne soudila noc.EPUB – (EUR 0.00);

  Mne soudila noc.DOC – (EUR 0.00);

  Mne soudila noc.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Novely, Literatura česká
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  kap66

  12.12.2017

  Dodnes z ní mám husí kůži. Jak jsem se dostávala ke konci a jen doufala, že se TO nestane, že to nakonec skončí jinak – tu bezmoc si pamatuji i po několika desítkách let. Opravdu silné a drsné.

  Jana283

  25.09.2017

  Mám ráda knížky V. Stýblové. Myslím, že jsem přečetla všechny, Tato krátká novelka je velmi bolestná. Je těžké představit si strach a trápení, které musely ženy v té době postavené před takto těžké rozhodnutí prožívat. Slyšela jsem i jako rozhlasou hru. Též velmi dobře zpracovanou.

  Frity

  22.05.2017

  Krátká novela, přesto ve mně zanechala velký dojem. Neobvyklé, silné a citlivé téma. Morální a etická otázka, na kterou kniha poukazuje, nenechá člověka jen tak na ni zapomenout.

  Jessica007

  05.01.2017

  Prvotina Valji Stýblové. Knížka je krátká, o to je však hutnější. Docela drsná, určitě zajímavá, no, taková dost smutná. Velké a závažné téma.

  Dahlia

  26.04.2016

  Jak tady již bylo řečeno – přes krátký rozsah velké téma. Čekala jsem, že kluci po kyretáži provedené v 5. měsíci přestanou, ale když už si člověk zvykne na peníze, tak se asi těžko přestává.

  Cagbel

  02.03.2016

  Smutný ale čtivý příběh. Jsem ráda, že jsem si knihu (jak jsem pochopila, tak asi prvotinu paní Stýblové) přečetla. Myslím si, že je to i v dnešní době zajímavá studie o lidské psychice, motivaci, tápání při hledání toho, co je či není morální, resp. správné. A to často vůbec není jednoduché, jak je znát i z tohoto příběhu. Je tolik svůdných cest a tolik svůdců, kteří nás jsou schopni celkem nenápadně a nenásilně navést na scestí…..

  ber-tram

  12.01.2016

  Krize přichází hned na začátku a teprve pak se rozplétá, jak k takové konstelaci mohlo dojít?! Mám rád retrospektivní sondy do psychiky rozličně disponovaných jedinců, motivovaných různými podněty, a zasažených jednou tragédií. Stýblová na společenském morálním dilematu hutně vykresluje démony, které netřeba literárně vymýšlet, když sídlí v nás. 1/16

  sandra.sancho

  27.09.2015

  pěkně napsaná kniha, která se četla sama, a občas člověk zůstal "čumět"

  triatlet

  20.08.2012

  Autorčina prvotina napsaná krátce po válce, vydaná až v 50. letech. Přes krátký rozsah velké téma.  TAGS:

  Online Mne soudila noc ebook, Kniha Mne soudila noc FB2, Download Mne soudila noc PDF , Download Mne soudila noc MOBI, Online Mne soudila noc kniha, Zdarma Stažení Mne soudila noc IPhone, Online kniha Mne soudila noc PDF, Zdarma Mne soudila noc DJVU, Zdarma Stažení Mne soudila noc TXT, Stažení Mne soudila noc RTF, Online Mne soudila noc FB2 , e-kniha Mne soudila noc stažení TXT, Zdarma Mne soudila noc stažení kniha, e-kniha Mne soudila noc download MOBI, Stažení Mne soudila noc IPad, Číst Mne soudila noc MOBI, Číst Mne soudila noc DOC, Zdarma Mne soudila noc AWZ, Download e-kniha Mne soudila noc iPad , Zdarma Mne soudila noc DJVU, Download Mne soudila noc e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mne soudila noc DVD, Číst Mne soudila noc TXT, Book Mne soudila noc stažení DJVU, Mne soudila noc stažení kniha zdarma, Mne soudila noc stažení kniha pdf zdarma, Mne soudila noc pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mne soudila noc pdf zdarma, Mne soudila noc stažení kniha epub zdarma, Mne soudila noc ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply