Mnich z hory Kója Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mnich z hory Kója Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mnich z hory Kója


Při putování pustými horami překonává svatý muž nebezpečné nástrahy, z nichž nejtěžší na něho čeká v osamělém horském stavení, kde žije krásná žena obdařená nadpřirozenými schopnostmi. Po strastiplné cestě se mnich dostává do víru pokušitelské ženské vášně, která podivně kontrastuje s netečnou velebností přírody. Autor přitom ponechává na čtenáři, aby si mnichovu cestu pokušením a nástrahami života vyložil buď jako vítězství jeho víry, nebo jako posedlost démonem krásy, chvilkové rozkoše a závrati.Kniha v českém jazyce!


Stažení Mnich z hory Kója zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mnich z hory Kója (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mnich z hory Kója zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mnich z hory Kója.pdf (EUR-0.00)

  Mnich z hory Kója.epub (EUR-0.00)

  Mnich z hory Kója.doc (EUR-0.00)

  Mnich z hory Kója.txt (EUR-0.00)

  Mnich z hory Kója.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mnich z hory Kója.PDF – (EUR 0.00);

  Mnich z hory Kója.MOBI – (EUR 0.00);

  Mnich z hory Kója.EPUB – (EUR 0.00);

  Mnich z hory Kója.DOC – (EUR 0.00);

  Mnich z hory Kója.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Kója hidžiri (1900)

  Žánr:
  Literatura světová, Novely
  Vydáno: , Zahrada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Gothard

  08.10.2017

  Velmi milé překvapení. Poněkud exotické, ale současně romantické, tajemné a místy až dokonce lehce strašidelné (ovšem se špetkou humoru). Příběh o putování mnicha, který vzdoruje nástrahám opuštěných hor, podivných krvelačných tvorů a nakonec i svodům krásné (a jak se ukáže, i velice nebezpečné) ženy, má kouzlo, spád a dobře vykreslené postavy i děj. Novela byla napsána na počátku 20. století, ale dodnes nezestárla. Zda chtěl autor napsat "pouze" mysteriózní příběh, který zcela jistě dobře pobaví, nebo chtěl říct více (je zajímavé, že největším nebezpečím pro mnicha není nepřívětivá horská příroda, ale mladá žena s proradnými úmysly – to je jistě poučné), je na každém čtenáři. Oceňuji dobrou redakční práci a vysvětlivky.

  KuroHaru

  16.07.2017

  Příjemné počtení na jeden večer, ze kterého dýchá duch starého Japonska a jeho starých, lehce mysteriózních a strašidelných legend. I když je to knížečka velice útlá, příběh v ní ukrytý rozhodně stojí za přečtení.

  etsurin

  09.04.2017

  Dlouho jsem u japonské literatury nenarazila na něco, co by se mi tak líbilo. Vtáhne rychle do děje, čtenář tuší, co se stane, ale přesto trochu překvapí. Malé mínus za nepřekládání japonských jednotek, které zná málokdo.

  Gaara1

  19.11.2013

  Pěkný příběh. Autor vás vtáhne do děje a s hlavní postavou budete čelit všem nebezpečenstvím, které ho potkají na cestě. Opravdu výjimečná kniha. 100%

  Joshiya

  18.08.2013

  Je to lákavě perfektní. Mnich vypráví příběh z mladí, přitom tomu nechybí mystičnost, perfektní vykreslení prostředí a naprosté zhltnutí čtenáře do děje.

  Snails

  27.12.2012

  Velmi podivný příběh o mnichovi, který vypráví, co se přihodilo na jedné jeho cestě. Děj je velmi zvláštně napínavý, pořád čekáte, kdy přijde to temné vyvrcholení a ono se nakonec uskuteční ve chvíli, kdy ho nepředpokládáte. Pro mě ne až tak strašidelné, spíše zajímavé svou myšlenkou.

  bersek

  18.11.2012

  Výborné. Trošku mysteriozni, exotické a lehounce erotické. I "strašidelný" přiběh může mit hlubokou myšlenku.  TAGS:

  Online Mnich z hory Kója ebook, Kniha Mnich z hory Kója FB2, Download Mnich z hory Kója PDF , Download Mnich z hory Kója MOBI, Online Mnich z hory Kója kniha, Zdarma Stažení Mnich z hory Kója IPhone, Online kniha Mnich z hory Kója PDF, Zdarma Mnich z hory Kója DJVU, Zdarma Stažení Mnich z hory Kója TXT, Stažení Mnich z hory Kója RTF, Online Mnich z hory Kója FB2 , e-kniha Mnich z hory Kója stažení TXT, Zdarma Mnich z hory Kója stažení kniha, e-kniha Mnich z hory Kója download MOBI, Stažení Mnich z hory Kója IPad, Číst Mnich z hory Kója MOBI, Číst Mnich z hory Kója DOC, Zdarma Mnich z hory Kója AWZ, Download e-kniha Mnich z hory Kója iPad , Zdarma Mnich z hory Kója DJVU, Download Mnich z hory Kója e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mnich z hory Kója DVD, Číst Mnich z hory Kója TXT, Book Mnich z hory Kója stažení DJVU, Mnich z hory Kója stažení kniha zdarma, Mnich z hory Kója stažení kniha pdf zdarma, Mnich z hory Kója pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mnich z hory Kója pdf zdarma, Mnich z hory Kója stažení kniha epub zdarma, Mnich z hory Kója ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply