Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha


Kniha v českém jazyce!


Stažení Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha.pdf (EUR-0.00)

  Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha.epub (EUR-0.00)

  Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha.doc (EUR-0.00)

  Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha.txt (EUR-0.00)

  Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha.PDF – (EUR 0.00);

  Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha.MOBI – (EUR 0.00);

  Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha.EPUB – (EUR 0.00);

  Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha.DOC – (EUR 0.00);

  Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Practising the power of now (2000)

  Žánr:
  Esoterika, astrologie, okultismus
  Vydáno: , Pragma
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  nikol6168

  11.08.2017

  Určitě doporučuji. Sama jsem osoba neustále ztracená v myšlenkách a tato kniha mi hodně pomohla!

  evinenka

  21.03.2017

  Jedna z mých nejoblíbenějších knih…
  Jako první jsem zkoušela číst Moc přítomného okamžiku a byla jsem trochu zklamaná, že u ní nemůžu vydržet. Odložila jsem ji a začala číst nejprve pracovní knihu. Krásný příklad toho, že stejnou myšlenku psanou jiným způsobem zavnímáme odlišně.
  Proto je smutné, že se tu najdou komentáře, které jako by se občas snažily ne pouze popsat nebo hodnotit, ale spíš snižovat hodnotu této knihy. Každý máme jiný styl vyjadřování a každý máme jiný styl přijímání myšlenek. Nejsou všechny knihy pro každého. A tak si nemyslím, že musíme stále objevovat NOVÉ MYŠLENKY, ale že je přínosné objevovat NOVÉ ZPŮSOBY, jak ty původní hodnotné myšlenky přiblížit a zprostředkovat dalším lidem.
  Pokud si knihou zalistujete a nezaujme vás, třeba jste jeste něco podstatného pro jeji pochopení ve svém životě neprožili. Já za sebe doporučuji se k ní časem vrátit, je krásná a nic komerčního na ní nevidím.

  NikaMirka

  07.03.2017

  Kniha, která mi pomohla uvědomit si, jak moc řeším co bylo a bude, a jak málo vnímám to co je. Nejkrásnější okamžiky života si nechávám proklouznout mezi prsty, jen proto, abych byla někde jinde. Doporučuji každému, kdo se ztratil na cestě životem, kdo neví jak opět svobodně dýchat a relaxovat. Tuto knihu bych dávala jako povinnou četbu nejen dětem, ale i rodičům.

  MacrouZ

  17.10.2016

  I přesto že je toto pouze pracovní kniha, a jak už to bývá u duchovních a mystických nauk, člověk musí mít určitou úroven vědění a vědomí, aby mohl porozumět textu do hloubky, tak jsem měl občas problém některé pasáže plně pochopit.
  Nicméně obsah je velice zajimavý, a budu se snažit přítomný okamžik aplikovat do života.

  klidajs

  29.10.2015

  Stále to stejné dokola, new age přes kopírák, ještě kartičky ty určitě vyjdou…..ne díky

  Danafantom

  01.09.2015

  Na tuto knížku jsem si vzpomněla, když jsem četla http://www.databazeknih.cz/knihy/jeste-jsem-to-ja-27800 ; je o paní, které díky Alzheimerově chorobě zbývá jen ten přítomný okamžilk. Demence

  Lenicka132

  03.08.2015

  Tato kniha se mi čte celkem těžce. Musíte u ní dávat především pozor. Tento autor mi ale moc nesedí. Přijde mi že autor tím vším chce říct: Přestaň na sobě pracovat, běž do parku, sedni a užívej si přítomného okamžiku.
  Na každý problém, má vlastně pořád tu stejnou odpověď. A jeho výkladu někdy moc nerozumím….mluví na mě zkrátka cizím jazykem.
  Doporučila bych jinou knížku. Tahle je fakt otravná.

  miriam9628

  21.02.2015

  Knihu jsem precetla v dobe, kdy mi vylozene sedla jako poklice na hrnec (vim, ze se tomu u nas da rikat i jinak). Nasla jsem v ni neco, co jsem dlouho hledala. Nejvice mi utkvely v pameti terminy jako probouzeni emocniho tela, tady a ted a fakt, ze je silenstvi, pokud si clovek stale stezuje. Ma vzdy tri moznosti: situaci zmenit, prijmout nebo odejit. Bravo, pane Tholle, dal jste memu zivotu smer.

  sioux

  29.11.2014

  Dobré myšlenky, ke kterým je potřeba se vracet, aby se člověku dostaly pod kůži, aby se staly zvykem.

  Mínusem je pro mě americký styl, kdy autor vůbec nepochybuje o své pravdě, trochu to působí jako "brainwash".
  Napadá mi, že někdo chytrý řekl, že experta poznáte podle toho, že stále pochybuje, protože nic není černobílé. Dle této teorie by Eckhart expertem nebyl…

  Ale když se od toho oprostíte, tak to jde. Já to četl v angličtině a podle dalších recenzí níže to možná nebylo příliš dobře přeloženo.

  Howgh.

  1561

  19.10.2014

  Tato knížka mi byla doporučena paní která si v životě prošla velkým utrpením jako já. Dnes jsem zdravá a raduji se ze života víc než normální lidé. Knížku jsem přečetla jedním dechem a za mě musím dát 5 hvězdiček. Krásná a poučnà knížka. Pro mně naprosto srozumitelmá apochopitelná . Teď se pouštím do další ba to Moc přítomného okamžiku. Už mám objednanou i Nový svět. Tak se moc těším.

  Liluna

  10.07.2014

  Docela se zájmem jsem četla všechny komentáře. Moc přítomného okamžiku je skutečně "jiná". Přečetla jsem ji, zjistila, že spoustě věcí asi nerozumím, tak jsem to postupně začala studovat. Mám ji položenou vedle postele a hodně často ji používám. Postupně jsem zjistila, že mě čím dál více oslovuje. Že není jako ostatní naučné bible, které vám dávají různé návody a vlastně říkají, že musíte používat mysl k dosažení svých cílů. Eckhard říká pravý opak, říká, že mysl nás postupně zotročuje a my se vzdalujeme od toho podstatného. Moc mě oslovilo, jak rozebíral svůj první zážitek, kdy si uvědomoval, že už nesnese být sám se sebou, že neustále s tím druhým já nějaké první já diskutuje a jsou vzájemně v opozici. Potvrdil mi to, co jsem prožívala také. Jít do hloubky svého já je určitě ta nejlepší cesta. Něco jsem začala chápat, něco ještě ne, ale myslím, že pro mě je hodnota té knihy velká. Ukazuje mi cestu, kterou sama nejsem schopna najít. Nic nevnucuje, nechává to na čtenáři. Myslím, že úžasné! Tedy pro mě a podobně zpřízněné duše. I to je krása, že jsme každý jiný a každý hledá jinak. Netroufám si dávat konkrétní počet *, jsem na této stránce poprvé, ale ráda se budu dělit o své zkušenosti, zážitky a dojmy i z dalších knih. Přeju všem šťastnou cestu při hledání.

  Danafantom

  02.07.2014

  Tato kniha není napsaná mou řečí. Vnímám, co tím chtěl autor říci, ale jeho věčné musíš a nesmíš mě unavuje. Ale možná spíš než osvícení hledám prostou radost ze života, a tahle knížka mě k ní vůbec neinspirovala.

  Aliii

  30.05.2014

  Zajímavá kniha, která dokáže dovést člověka k tomu, aby začal opravdově a mnohem hlouběji vnímat sám sebe a také vše kolem sebe. Hodně mi však nevyhovoval stal, jakým je kniha napsaná – autor vám neustále říká, že musíte to a ono – toto vyjádření mě osobně připadá dost nešťastné, mnohem přijatelnější by byla jiná volba slov. Nicméně pořád jsou to jen slova – ukazatele reality, tak jsem se nenechala odradit a knihu přečetla…

  Barbara.Bax

  19.12.2013

  Na tuto knihu jsem narazila před týdnem a musím opravdu upřímně uznat, že cítím, jak mi mění život. Skvěle popisuje cestu k sebepoznání.  TAGS:

  Online Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha ebook, Kniha Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha FB2, Download Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha PDF , Download Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha MOBI, Online Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha kniha, Zdarma Stažení Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha IPhone, Online kniha Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha PDF, Zdarma Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha DJVU, Zdarma Stažení Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha TXT, Stažení Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha RTF, Online Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha FB2 , e-kniha Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha stažení TXT, Zdarma Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha stažení kniha, e-kniha Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha download MOBI, Stažení Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha IPad, Číst Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha MOBI, Číst Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha DOC, Zdarma Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha AWZ, Download e-kniha Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha iPad , Zdarma Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha DJVU, Download Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha DVD, Číst Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha TXT, Book Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha stažení DJVU, Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha stažení kniha zdarma, Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha stažení kniha pdf zdarma, Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha pdf zdarma, Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha stažení kniha epub zdarma, Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply