Móda v proměnách času Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Móda v proměnách času Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Móda v proměnách času


Obrazový lexikon se soustřeďuje zejména na základní pojmy současné módy a nejznámější módní značky.
Kniha obsahuje v první kapitole velice stručnou historii vývoje odívání. Další část uvádí nejdůležitější pojmy módy od A-Z a třetí část knihy nabízí krátké reklamní medailony reprezentující mezinárodní módní značky a jména slavných návrhářů, kteří se podílejí na určování módních trendů a stylů oblékání posledních desetiletí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Móda v proměnách času zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Móda v proměnách času (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Móda v proměnách času zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Móda v proměnách času.pdf (EUR-0.00)

  Móda v proměnách času.epub (EUR-0.00)

  Móda v proměnách času.doc (EUR-0.00)

  Móda v proměnách času.txt (EUR-0.00)

  Móda v proměnách času.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Móda v proměnách času.PDF – (EUR 0.00);

  Móda v proměnách času.MOBI – (EUR 0.00);

  Móda v proměnách času.EPUB – (EUR 0.00);

  Móda v proměnách času.DOC – (EUR 0.00);

  Móda v proměnách času.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Kleines Lexikon der Mode (2006)

  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Rebo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Morgainne

  02.04.2015

  Knížku jsem koupila za 29 Kč v Levných knihách a myslím, že je to odpovídající cena. První část-stručná historie vývoje odívání- je opravdu stručná a celkem povrchní. Část "Nejdůležitější pojmy módy" je jen abecední seznam, kde je všechno pohromadě – módní styly, typy látek, části oblečení – jediné kritérium je abeceda. Lepší by bylo třídění podle jednotlivých skupin.
  V poslední části je každá dvoustránka (někdy 4 stránky) věnována jednomu návrháři – vč. 1-2 fotek. Takže opět velice stručně.
  Originální název určitě publikaci vystihuje lépe. O proměnách v průběhu času se moc nedozvíme, spíš je to stručný přehled o současných návrhářích.  TAGS:

  Online Móda v proměnách času ebook, Kniha Móda v proměnách času FB2, Download Móda v proměnách času PDF , Download Móda v proměnách času MOBI, Online Móda v proměnách času kniha, Zdarma Stažení Móda v proměnách času IPhone, Online kniha Móda v proměnách času PDF, Zdarma Móda v proměnách času DJVU, Zdarma Stažení Móda v proměnách času TXT, Stažení Móda v proměnách času RTF, Online Móda v proměnách času FB2 , e-kniha Móda v proměnách času stažení TXT, Zdarma Móda v proměnách času stažení kniha, e-kniha Móda v proměnách času download MOBI, Stažení Móda v proměnách času IPad, Číst Móda v proměnách času MOBI, Číst Móda v proměnách času DOC, Zdarma Móda v proměnách času AWZ, Download e-kniha Móda v proměnách času iPad , Zdarma Móda v proměnách času DJVU, Download Móda v proměnách času e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Móda v proměnách času DVD, Číst Móda v proměnách času TXT, Book Móda v proměnách času stažení DJVU, Móda v proměnách času stažení kniha zdarma, Móda v proměnách času stažení kniha pdf zdarma, Móda v proměnách času pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Móda v proměnách času pdf zdarma, Móda v proměnách času stažení kniha epub zdarma, Móda v proměnách času ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply