Modrý labyrint Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Modrý labyrint Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Modrý labyrint


Z minulosti vystupují přízraky…
Na prahu domu zvláštního agenta FBI Aloysia Pendergasta se objeví mrtvola jeho zapřisáhlého nepřítele – oběť vraždy. Kdo je pachatel, jaký měl motiv a co se pokouší Pendergastovi sdělit? Jedinou stopu představuje kousek tyrkysu, nalezený v těle zavražděného. Ten zavede Pendergasta až k opuštěnému dolu na břehu Saltonského moře, slaného jezera v Kalifornii; odtud pak směřuje pátrání hluboko do neblahé minulosti agentovy rodiny. Kromě přízračné epizody z rodinné historie však číhají na Pendergasta i další nástrahy: sleduje ho totiž vrah, který se chce pomstít za dávný prohřešek. Zanedlouho se agent ocitá ve spleti ďábelských plánů, které ho zraňují na duši i na těle…Kniha v českém jazyce!


Stažení Modrý labyrint zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Modrý labyrint (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Modrý labyrint zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Modrý labyrint.pdf (EUR-0.00)

  Modrý labyrint.epub (EUR-0.00)

  Modrý labyrint.doc (EUR-0.00)

  Modrý labyrint.txt (EUR-0.00)

  Modrý labyrint.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Modrý labyrint.PDF – (EUR 0.00);

  Modrý labyrint.MOBI – (EUR 0.00);

  Modrý labyrint.EPUB – (EUR 0.00);

  Modrý labyrint.DOC – (EUR 0.00);

  Modrý labyrint.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Pendergast (14.)

  Originální název:

  Blue Labyrinth (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (21)

  Přidat komentář

  wlado

  26. ledna

  Už ma od tejto dvojice autorov asi nič neprekvapí. Pendergast je jednoducho nesmrtelný a jeho vedomosti by mu mohla závidieť akadémia vied. Kniha sa číta dobre, má spád, no zajtra nebudem vedieť o čom to bolo.

  Salinka

  06. ledna

  Řekla jsem si, že do třetice dám tenhle rok (vlastně už loňský) Pendergasta a sáhla jsem po této knize. Nebylo to špatné, ale už to opravdu nějak není ono… pár dílů předtím jsem vynechala, ale nemám nějak velký pocit, že jsem o něco přišla. Známé postavy jsem uvítala, připomenutí událostí z minulosti také (už je to pár let co jsem knihy četla), ale přesto mi příběh nějak neseděl, bylo to takové divné. Knihu jsem rozhodně nečetla s nadšením a v podstatě jsem se do ní nutila, protože rozečtené knihy neodkládám.
  Myslím, že si teď dám od Pendergasta nějakou dobu pauzu 🙂 přesto ale tyto knihy rozhodně do budoucna nezatracuji, přeci jen už jsem si na něj po tolika dílech zvykla 🙂

  coquus

  22.12.2017

  Agent Pendergast opět nezklamal. Místy se mně zdálo, že je příběh trošku překombinovaný, ale vše vyvažuje akční závěr, který už tradičně stojí za to. Celkově se jedná o důstojného pokračovatele předchozích skvělých dílů.

  konicekbily

  11.11.2017

  První setkání s naším Supermanem. Nevěděl jsem, že vůbec existuje a nakonec jsem potěšen, jak dovádí a vyvádí. Díl číslo v sérii – 14, musím se poohlédnout po předchozích dílech, náznaků v Modrém labyrintu bylo dost.

  demlice

  29.08.2017

  Mám je ráda. Zase mě nezklamali. Už ale netuším, koho z Pendergastů chtějí ještě pomlátit??? 🙂

  Lacoste

  25.07.2017

  Pro mne lepší, než-li předchozí titul Bílý oheň. Zde se sejde stará parta a díky Pendergastosti, který se dostane téměř ze hry, dostává příběh správný "drajv". Slečny Constance a Margo v závěru jedou…

  Romžiry

  10.07.2017

  Sérii s agentem Pendergastem mám moc ráda. Je mrzuté, to je čím dál slabší. Je obdivuhodné, že se dožil 14-náctky.

  iveta3689

  16.10.2016

  Agent Pendergast je prostě nesmrtelný, což opět dokázal. Příběhy jsou sice předvídatelné a na jedno brdo, ale mapínavé a pořád mě baví.

  lampernaqui

  21.09.2016

  Knížka mě bavila, ale čím víc jsem se blížil konci, tím postupně ztrácela. Závěrečné honičky mi přišly vyloženě směšné, stejně tak poslední stránky s Pendergastem. Díky tomu jedna hvězda dolů.

  Lucis.s

  02.09.2016

  Zatím jsem za nejslabší článek série považovala Kolo temnoty, ale teď se tam posouvá Modrý labyrint. Nějak to nebylo vůbec ono. Asi nejlépe to shrnula uživatelka Liwilterhage – souhlasím s jejím komentářem, není k tomu do dalšího dodat.

  DrDestructo

  31.08.2016

  Palele a Eleo,serii Pendergast už dávno došel dech,od Helen trilogy to už za moc nestojí,za mě nejlepší byly první tři díly Relikvie,Relikviář a Kabinet kuriozit…Zátiší s vránami zatím nemám,čekám na druhé vydání,ale věřím že i ten bude stát za to.

  Elea

  21.08.2016

  Souhlasím s Palele – také mám dojem, že Pendergastovi dochází dech. Opakované řešení jeho rodinných problémů začíná být dost únavné. Navíc se mi víc líbí knihy, kde se nevyskytuje Constance.

  PetraBery

  19.07.2016

  Další setkání s mou oblíbenou postavou. Agent Pendergast je prostě agent Pendergast a na toho jen tak někdo nemá… :-). Jsem ráda, že i když měl v knize na kahánku, tak to nakonec dopadlo, tak jak to dopadlo. Příjemné bylo setkání se známou postavou Margo. Za mě ano, tahle série mě baví.

  čef

  19.07.2016

  Agent Pendergast je bohatý jako Krésus, hbitý jako Bruce Lee, neprůstřelný jako Bond, arogantní jako nejmenovaný politik a chytrý jako Einstein kombinovaný s encyklopedií Britannika. Zato rodinku má vypečenou – samý grázl a úchyl a tak má stále co řešit. Tentokráte má opravdu namále. Akce střídá akci a najednou ejhle – konec knihy. Dobrou zábavu!

  Patapuf

  15.05.2016

  Pendergaste jak jsi mi chyběl… teď si měl na mále, ale věřil sem, že se z toho dostaneš a přístě mě zase ohromíš dalším tvým napínavým příběhem….

  Luca287

  19.04.2016

  Sem tam trošku přitažené za vlasy… ale každopádně skvěle se četlo… Pendergast je prostě Pendergast….

  Liwilterhage

  20.02.2016

  Dojmy z 14. knihy série – rozporuplné.
  V první třetině příběhu jsem zavzpomínala na první díly série, kdy jsem doufala, že se autoři v budoucnu více zaměří na život agenta Pendergasta, že se jemu a jeho rodině budou v budoucnu více věnovat. Avšak od Horečnatého snu mám celé problematiky kolem Pendergasta dost. Celou dobu mi ty příběhy něčím nesedí. Helen, Tristam, Alban, pomsta, pomsta, pomsta. Přijde mi, že kompaktně daná linka není úplně propracovaná.

  Každý nový díl čekám na určité rozuzlení, osvětlení všeho, avšak zatím jsem se racionálního vysvětlení nedočkala. Jakoby postavy Pendergastovy rodiny nebyly pořádně domyšlené. Vždy je dobrý začátek, objeví se dobře propracovaný nový charakter postavy, ale nakonec je u všech tak prazvláštní konec. Již konec Diogenese, Pendergastova bratra, mi nějak neseděl a stále s ním nejsem smířená. A nyní Alban. (Například i příběh, který podává v tomto díle Fábio o charakterní změně Albana. Nevěřím mu, avšak žádného reálného vysvětlení se mi nedostává.)

  Navíc poslední díly knižní série mi zcela splývají. Nějakou dobu jsem si nedokázala ani pořádně vzpomenout na charakter Albana, na příběh ve kterém oba synové naposled figurovali.

  Modrý labyrint mi přišel jako určitá vzpomínka na staré dobré časy (staré známé osoby – Margo Greenová, známé prostory – muzeum, vzpomínka na Dr. Enocha Lenga…), ale provedení příběhu mě v určitém směru zklamalo. Čekala bych, že až do posledních stran nebudu tušit, kdo za činem stojí, že vše bude zahaleno (jak tomu bývalo u předešlých dílů) stínem, tajemnem a záhadou, ale v této knize mi padoucha, celý spiklenecký plán, prozradili dopředu, a já tak do konce knihy jen čekala, zda bude na konci smrt nebo zázračné uzdravení.

  Pro příště bych doporučila se oprostit od citových vazeb Pendergasta a zaměřit se na jeho intelekt, využití jeho schopností v řešení "obyčejných" kriminálních zločinů.

  Co mohu z knihy však vyzdvihnout jsou scény z muzea s Margo a z botanické zahrady s Constance. Díky nim dávám tři hvězdy.

  Gabkažabka

  20.12.2015

  Dle mého názoru nejslabší díl. 🙁 ale na druhou stranu – zase ruku na srdce – napsat 14 dílů, musí být docela fuška. Ať už se mi díl více či méně líbil nebo nelíbil, je to vlastně úplně jedno. Budu čekat na další díl, protože Pendergast je moje srdcovka 🙂

  Palele

  03.12.2015

  Přestože patřila série s agentem Pendergastem k mým nejoblíbenějším i mě se zdá, že jí dochází dech. Těšila jsem se na novou knihu a jsem hodně zklamaná.Ona i samotná hlavní postava jako by se nepodobala onomu neohroženému agentovi z minulých knih.

  nikanika17

  27.10.2015

  Serii knih o agentu Pendergastovi mam velmi rada a vzdy nedockave cekam na dalsi dil, ale tahle kniha me ponekud zklamala. Prvni cca polovina knihy me bavila, ale druha polovina je naprosto o nicem. Vsechno podstatne uz bylo receno a dej se agonicky plazi k nijak prekvapivemu konci. Mela jsem pocit, ze si autori proste odskrtavaji povinne polozky, ktere je treba zaradit ( napr. honicka v muzeu). A ta akce v botanicke zahrade je taky dost ulet.

  horvis

  14.10.2015

  Ach jo, prej že pátrání směřuje hluboko do neblahé minulosti agentovy rodiny…
  Tak tohle mě právě na Pendergastovy vůbec nebaví, už je to ohraný furt dokola jako nějaká telenovela… a už to začíná být otravně dost neoriginální, jako když si děláte kafe z logru po kávě minulé. Jestli tam zas bude zápletka s Pendergastovým bratrem nebo Pendergastovou ženou či jiným jeho příbuzenstvem, tak už opravdu budu tyto autory považovat za vyprádněné nádoby, absolutně bez nápadu a schopností vymyslet zajímavý příběh.
  Například poslední Pendergast, tak ten vybočoval z této pro mě připitomělé sáze o Pendergastově rodině, totiž předposlední díl "Bílý oheň" se odehrával jako samostatný příběh bez jakýchkoli telenovelských vazeb na knihy předešlé co se dějové linie týče (vystupování jiných postav z minulosti mi nevadí). "Bílý oheň" se mi opravdu líbil a oddechl jsem si, že autoři konečně opustili od prostoduchého nekonečného omílání a ždímaní stále toho samé tématu kolem Pendergastovy rodiny, no… a teď co čtu upoutávku na "Modrý labirynt" vídím, že se to asi bohužel vrací zpět do starých zajetých kolejí…. No ono, hm…;) už jen to že druhá kniha po sobě má zase v názvu barvu, je pro mě známkou, jakési bezradnosti či potíží přijít s něčím novým a přijde mi to zase jako napsané z nutnosti už zase něco vydat. Jasný to s tou barvou trochu přehání, ale zde předkládaný obsah knihy, berou tak trochu jako předložení důkazů a správnosti mých doměnek a opravněnosti mých obav.
  Takže, ikdyž si knihy rád kupuju a nerad čekám až to bude k půjčení v knihovně, tak tuhle si asi nekoupím, právě kvůli té anoncované tendenci knihy zamotávat se zpět do Labyrintu Pendergastovy rodiny, což už v minulých knihách, kde toto téma tvořili stěžejní nit příběhu, mě nakonec omotávalo neskutečně nudnou látkou, bez zajímavého vzoru a sytých barev….  TAGS:

  Online Modrý labyrint ebook, Kniha Modrý labyrint FB2, Download Modrý labyrint PDF , Download Modrý labyrint MOBI, Online Modrý labyrint kniha, Zdarma Stažení Modrý labyrint IPhone, Online kniha Modrý labyrint PDF, Zdarma Modrý labyrint DJVU, Zdarma Stažení Modrý labyrint TXT, Stažení Modrý labyrint RTF, Online Modrý labyrint FB2 , e-kniha Modrý labyrint stažení TXT, Zdarma Modrý labyrint stažení kniha, e-kniha Modrý labyrint download MOBI, Stažení Modrý labyrint IPad, Číst Modrý labyrint MOBI, Číst Modrý labyrint DOC, Zdarma Modrý labyrint AWZ, Download e-kniha Modrý labyrint iPad , Zdarma Modrý labyrint DJVU, Download Modrý labyrint e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Modrý labyrint DVD, Číst Modrý labyrint TXT, Book Modrý labyrint stažení DJVU, Modrý labyrint stažení kniha zdarma, Modrý labyrint stažení kniha pdf zdarma, Modrý labyrint pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Modrý labyrint pdf zdarma, Modrý labyrint stažení kniha epub zdarma, Modrý labyrint ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply